japonu kalba

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Argentum
    Che-mistry
    • 2007 02 23
    • 11

    Sveiki, as irgi visai nesenai susidomejau japonu kalba. Noreciau ismokti, nes pagal savo busima specialybe Lietuvoj neturesiu tikriausiai ka veikt, o Japonijoj visai kas kita, aisku, cia tik pusiau svajone bet bent jau pabandyti tikrai verta. "Genijus - tai 99% darbo ir 1% talento" (dr. Rimantas Raudonis), todel jei pasistengsiu, manau ikirsiu ta kalba, tik beda ta, kad esu nuliniam taske ir nezinau nuo ko pradeti... Kaip susidaryti sau sistema: nuo ko pradeti, i ka labiausiai atkreipti demesi ir t.t.??? Kana ir gana abeceles turiu, bet kas is to, jei Japonijoj beveik viskas kanji uzrasyta? Kaip su gramatika? Help me

    P.S. del kanji hieroglifu skaiciaus: man atrodo ju moket reikia apie 1800-1900, kad skaitytumeis ishsilavines. O is viso ju yra apie 2000 (kazkur skaiciau, nepamenu tos knygos, tai buvo senai), o ne tris ar desimt kart daugiau, kaip kazkas cia minejo... Nors gal klystu

    Comment

    • FainaruFantaji
      Cyber Snake

      • 2007 04 28
      • 579

      Kanji pagal mano saltinisu yra apie 2000, tam, kad Japonijoj nepasirodytum totaliu asilu reikia moket apie 100, jaukauja daug kas, kad likusius ismoksi begyvendamas ten, as kazkodel linkus tuo tiketi.
      Siulau pradziai kazkiek ikast pacios kalbos pradmenis, o ne uzsisokt ant kanji and so on mokymosi. Pisleur Japanese audio course cia yra pats tas, nesuradau geresnio buvo iskalt pradzia uz sita. Parsisiust gali is cia - http://thepiratebay.org/tor/3245035/Learn_Japanese. Sekmes mokantis! Ir beje jei ne paslaptis kokia toji specialybe?



      Working underground.

      Comment

      • Argentum
        Che-mistry
        • 2007 02 23
        • 11

        Dekoju Dar draugas siandien dave numeri tokio burelio vadoves, kuri desto japonu kalba Panevezy. Specialybe rinksiuos susijusia su chemija: biochemija, farmacija, gryna chemija, arba nanotechnologijos. (atrodo neypatinga, taciau tai nuostabus mokslas ) Lietuvoj yra keletas rimtu imoniu, kuriose galbut butu galima isidarbinti, bet musu mokslas per letai vystosi, nes niekas jo neremia beveik, dar algos nedideles... Tai akys ir krypsta i uzsieni

        Comment

        • Eglaya
          Procrastinator


          • 2005 07 22
          • 561

          ^ Vagos knygyne Gedimino prospekte (tam didžiajam) mačiau japonų k. gramatiką anglų k. Tokia didelė stora knyga. Jeigu kada būsi Vilniuj... gal užsuksi, šiaip visai gerai sudaryta gramatika.

          Comment

          • Airiz
            מיד





            • 2004 01 09
            • 1656

            yra 3CD pradedantiesems + dar JAPONU KALBA 7ai klasei (?) rusu kalba..bet ash tinginys

            Comment

            • Argentum
              Che-mistry
              • 2007 02 23
              • 11

              Anglu dar pakenciama, ir anglu kalbos igudziai prasiplestu Bet rusu... Nedraugauju su sia kalba Aciu uz ta gramatika, nusimato i Vilniu kelione, reikes zvilgtelt, beje, neuzilgo turetu buti knygu muge litexpo parodu rumuose, gal ten dar kas bus Geru knygu ten buna, apie katanas maciau daug knygu anglu kalba, bet ju kazkodel nepardave, apie japonu kultura, aikido, kendo, iaido, kaip kurti manga, anime... Jei pasitaikys proga pabuvot toj mugej, atkreipkit demesi

              Comment

              • Uniccorn
                Ner Laiko

                • 2007 07 02
                • 84

                Labai atsiprasau, bet noreciau jusu paklausti, kur kaune galima mokintis japonu kalbos, nes i VU man dar per anksti ?
                Kiekvieno sirdis kazko pilna
                Pas vienus gera,kitus bloga
                Tik pas mane ji tuscia
                Nieko joje nebera

                Comment

                • Silvutea

                  Silvutea

                  Jeigu nori ismokti japonu kalba, turi pirmiausiai tureti daug noro. Tuo paciu ismokti sia kalba padeda ivairus anime, kartais padeda netgi dainos. Man netgi nereikia mokintis japonu kalbos uz mane ismoks mano sesuo.

                  Comment

                  • FainaruFantaji
                    Cyber Snake

                    • 2007 04 28
                    • 579

                    Autorius Uniccorn
                    Labai atsiprasau, bet noreciau jusu paklausti, kur kaune galima mokintis japonu kalbos, nes i VU man dar per anksti ?
                    Sugiharos namuose, rodos nuo Vasario menesio susidaro nauja grupe... As kogero irgi eisiu...



                    Working underground.

                    Comment

                    • Infante
                      • 2007 03 20
                      • 91

                      Taip, nuo vasario mėnesio.. bet jei ruošiatės eiti, tai pasiruoškit sunkiam darbui, nes pusė tiesiog dingsta, kai prasideda atsiskaitymai ir pan... jau dabar iš mūsų grupės beveik visi vaikai išėjo... ir tai tie, kur liko, tai atėję tyli.. neskaito ir pan.

                      Comment

                      • FainaruFantaji
                        Cyber Snake

                        • 2007 04 28
                        • 579

                        Cia uzuomina man?

                        Heh I`ll do my best!
                        Del to, kad noriu rimtai ismokt JP, nors pradmenis, eh...



                        Working underground.

                        Comment

                        • Uniccorn
                          Ner Laiko

                          • 2007 07 02
                          • 84

                          O kurioje vietoje ta mokykla yra ir gal zinot kokio mazdaug amziaus grupes bus ?
                          Kiekvieno sirdis kazko pilna
                          Pas vienus gera,kitus bloga
                          Tik pas mane ji tuscia
                          Nieko joje nebera

                          Comment

                          • Infante
                            • 2007 03 20
                            • 91

                            Sigiharos namai yra Vaižganto gatveje. Ten pagrinde studentam paskaita siūloma, bet ir mokinių daug prieina.. pas mus buvo nuo penktos klases yra iki trečiakursių.
                            FainaruFantaji, jei tikrai pasiryžus mokytis, tai nieko nesakau, tik perspėju, kad reiks daug mokytis... nes daugiausia savarankiskai kalti reikia, o paskaitos tai kasdien vyksta.

                            Comment

                            • FainaruFantaji
                              Cyber Snake

                              • 2007 04 28
                              • 579

                              Ir sestadieniais/sekmadieniais?

                              Beto zinau, kad reiks kalt savarankiskai.... Normaliam univere tas pats juk... Kompu akadej kuria dbr lanaku irgi viska namie reik mokytis



                              Working underground.

                              Comment

                              • Uniccorn
                                Ner Laiko

                                • 2007 07 02
                                • 84

                                Gal zinot kainas?
                                Kiekvieno sirdis kazko pilna
                                Pas vienus gera,kitus bloga
                                Tik pas mane ji tuscia
                                Nieko joje nebera

                                Comment

                                Working...