Kendo

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Kidomaru

    AS mokausi savo sukurtais tobulais ishpraktikuotu judesiais, zinau kad kovoje nepaves , skeptishkai ziuriu i kitas mokylas

    Ps:zmones netikekite nesamonemis

    Comment

    • oyo
      Toks žmogus
      • 2006 05 07
      • 611

      Praktikuokis toliau... Būtinai!!!
      Tu gi jaunasis supersajanas, o visi aplinkui nieko neraukia
      Paskutinis pakeitimas nuo oyo; 2008-11-20, 20:19.
      www.kendo-lka.lt
      www.kendo.visiems.lt
      www.armleg.com/nebulagleam/

      Comment

      • Ame
        Narys

        • 2007 12 03
        • 98

        Gerbiamas Kidomaru , atsizvelgiant i jusu pasiekta meistriskumo lygi ,ir jusu mokyklos tobuluma, leiskite jums priminti ,kad galbut noresite ,atsizvelgiant i aplynkybes , ateiti i musu kuklia sale ir ismokyti mus nemoksas savo mokyklos stiliaus.
        sigpicWelcome to the Master plan

        __________________
        www.kendo-lka.lt
        www.kendo.visiems.lt
        www.armleg.com/nebulagleam/

        Comment

        • Kidomaru

          Tave tai pirma iskviesciau i dvikova, nes tavo elgesys izulus , turbut , nemoke vaikysteje su vyresniais kalbeti.TAu turbut 15-16 metu ir nieko nesupranti kovos menuose,Man jau 21 ir per savo gyvenima lankiau daug Kovos menu ir turiu nemenka patirti.

          Comment

          • oyo
            Toks žmogus
            • 2006 05 07
            • 611

            Oo. Net 21 metai? Nemenka patirtis? Gal pasiekimų kokių turite? O beje ar kariuomenėje atitarnavęs?
            Na gal papasakosite smulkiau, kuo taip kendo nepatinka ir koks ten jūsų ypatingas stilius.
            www.kendo-lka.lt
            www.kendo.visiems.lt
            www.armleg.com/nebulagleam/

            Comment

            • Kidomaru

              Ne kariuomenei ash netarnavau.Uztat dasivijau is ivairios literaturos. Mano stilius yra pritaikytas tik man , tik mano stiliu darbo su katana-boken .Tai slapta technika , todel ir netureciau juos cia skleisti.Turiu artimu zmoniu, kurie turi bevik 40metu patirti gatves kovose su Katanomis , ir jie zino ka daro.
              Su visa pagarba-Oyo , kendo yra tik vaikiskas sportas , neturintis nieko bendro su tikris japonu kovos menais.

              Nesuprantu , kaip gali toks zmogus kaip jus apie juos rasyti, turbut tai didele klaida.
              Kendo.lt yrodo kad nemoka jie nieko o kazkokias seiminines nuotraukas darosi

              Comment

              • Kidomaru

                A Jeigu ka ,esu 19 danas , nes pats nustatau savo pasiruosymo lygi.

                Tai nereiskia kad specialus asmenys neatvyksta ziureti mano judesiu su KATANA , ir Jiems geriau zinoti apie ju mirtina grozy.
                Jeigu jus domina galime susitikti , asmeniskai , pamokyciau jus truputi,nes matau kad tas kendo jus truputi supainiojo gyvenimo kelije

                Comment

                • oyo
                  Toks žmogus
                  • 2006 05 07
                  • 611

                  Aha, atsakymas labai aiškus. Niekam neišduok slaptų techniku, man ypač.
                  www.kendo-lka.lt
                  www.kendo.visiems.lt
                  www.armleg.com/nebulagleam/

                  Comment

                  • Ame
                    Narys

                    • 2007 12 03
                    • 98

                    grozis tikrai turetu buti mirtinas...
                    sigpicWelcome to the Master plan

                    __________________
                    www.kendo-lka.lt
                    www.kendo.visiems.lt
                    www.armleg.com/nebulagleam/

                    Comment

                    • Aivaras
                      ką tu?

                      • 2008 09 10
                      • 358

                      Autorius Kidomaru
                      Ne kariuomenei ash netarnavau.Uztat dasivijau is ivairios literaturos. Mano stilius yra pritaikytas tik man , tik mano stiliu darbo su katana-boken .Tai slapta technika , todel ir netureciau juos cia skleisti.Turiu artimu zmoniu, kurie turi bevik 40metu patirti gatves kovose su Katanomis , ir jie zino ka daro.
                      Su visa pagarba-Oyo , kendo yra tik vaikiskas sportas , neturintis nieko bendro su tikris japonu kovos menais.

                      Nesuprantu , kaip gali toks zmogus kaip jus apie juos rasyti, turbut tai didele klaida.
                      Kendo.lt yrodo kad nemoka jie nieko o kazkokias seiminines nuotraukas darosi
                      Tau 21? DDDDDDDDDDDDDD Turbut per anime daug prisiziurejai jau svaigsti tai...Net man uz tave jau geda Slaptos technikos Chakra gal moki i savo ta katana ar kur leist? D

                      Comment

                      • oyo
                        Toks žmogus
                        • 2006 05 07
                        • 611

                        Mes visada mielai laukiam tų, kurie domisi japonų kardo klasika. Deja, nei vienas didis meistras, įvaldęs "slaptas onlaino technikas" iki šiol nebuvo pasirodęs.:rolleyes: O gaila. Gal keli milijonai kendokų visam pasauly tikrai kažką ne taip daro, o nieks jiems neatveria akių
                        www.kendo-lka.lt
                        www.kendo.visiems.lt
                        www.armleg.com/nebulagleam/

                        Comment

                        • Lobo
                          Ookami
                          • 2008 02 01
                          • 13

                          po galais tas kidomaru tikriausiai koks berniukas 7 metu galvojantis kad jis yra sajanas ir bandantis i ji pavirsti arba jis nuo vaikystes laikomas kambary su kovos menu fantazijos knygute ir dabar bando visus apsviesti

                          (atsiprasau kad offtopic ir kad taip vaikiskai parasiau)

                          P.S. truputi man su ta krize negerai bet tikiuosi po nauju pradesiu lankti jusu kendo kluba oyo
                          Paskutinis pakeitimas nuo Lobo; 2008-12-29, 15:17.

                          Comment

                          • Verdict
                            Draugiškas dėdė

                            • 2007 11 05
                            • 95

                            Smagus trolis ^^ Deja, jau per aiškiai išsiduoda. Tačiau ačiū už suteiktą juoko dozę

                            Lobo, patariu pradėti kuo greičiau, aš ėmiau lankyti rudens sezono pradžioje, na o vienintelis dalykas, kurio gailiuosi yra "KOKIO VELNIO NEPRADĖJAU ANKSČIAU?!"

                            Comment

                            • Lobo
                              Ookami
                              • 2008 02 01
                              • 13

                              beje ar galesiu lankyti jei man 14 nes kaip kitur ziurejau tai vilniui tik suaugusiu grupe

                              Comment

                              • Ame
                                Narys

                                • 2007 12 03
                                • 98

                                Manau tu ne ten ziurejai , nes i musu kluba gali ateiti visi norintis , o kendo gali pradeti netgi nuo 6 metuku.
                                sigpicWelcome to the Master plan

                                __________________
                                www.kendo-lka.lt
                                www.kendo.visiems.lt
                                www.armleg.com/nebulagleam/

                                Comment

                                Working...