Kendo

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • oyo
    Toks žmogus
    • 2006 05 07
    • 611

    Visi minimaliai pasikauste Niutono fizikoje zino - kai nesieki zemes, kaip ir esi nesvarumo bukleje , o tada su koordinacija ne kas Na bet kazkaip judeti ir priarteti per shinajaus atstuma tai reikia, ir rekomenduotina ne perdaug letai, uztat ir tenka atsiplesti nuo nuodemingos zemes
    Bet paskui yra toks dalykas kaip fumikomi. Peda visu pavirsium tauksteli i grindis, tuo metu kirtis pasiekia taikini. I kirti sudedamas visas kuno svoris.

    kodel foto mazos? Na normalios jos - 20x15 pas mane
    www.kendo-lka.lt
    www.kendo.visiems.lt
    www.armleg.com/nebulagleam/

    Comment

    • arna
      emptiness

      • 2006 06 20
      • 1064

      Autorius oyo
      Visi minimaliai pasikauste Niutono fizikoje zino - kai nesieki zemes, kaip ir esi nesvarumo bukleje , o tada su koordinacija ne kas Na bet kazkaip judeti ir priarteti per shinajaus atstuma tai reikia, ir rekomenduotina ne perdaug letai, uztat ir tenka atsiplesti nuo nuodemingos zemes
      o tai ar ne per daug pavojinga, ypač, jei priešininkas turi žaibišką reakciją?

      man vis tiek, toks "skrydis" kad ir gražiai ir įspūdingai atrodo, per daug manęs vis tiek savo visišku efektyvumu neįtikina: nors tu ką, bet jei tvirtai nestovi ant kojų, net jei ir puoli, vis tiek žvelgiant iš šalies, kažkaip nesaugiai atrodo (ypač II-oji nuotrauka);

      kiek žinau, daugelyje sporto/kovos šakų kontaktas su žeme ypačiai svarbus...

      Comment

      • oyo
        Toks žmogus
        • 2006 05 07
        • 611

        Visiško efektyvumo nera niekur.
        Lyrinis nukrypimas. Man teko dalyvauti vienose karinese pratybose, kuriose buvo destomas vienas is taktiniu elementu. Nieko ypatingo, taciau "uzveze" instruktoriaus pasakymas, jog tai neduoda garantiju, tik padidina sansus laimeti.

        Saugumu, ta prasme, kaip cia parasyta, rupintis ne tik nereikia, bet ir zalinga. Kol tu rupinsies saugumu, tave paprasciausiai nukirs tas, kuris saugumu nesirupina. Karas!
        Siaip naivu galvoti, kad sie kendokos specialiai pozavo, kad efektingai atrodytu. tai tarptautines varzybos, kuriose tikslas - laimeti. Jeigu pergalei pasirinktos tokios priemones, reiskia jos efektyvios ir isbandytos, o efektingumas yra tik papildymas..

        Beje, jei zmogus pradejo kendo jaunas, sokineja jis iki kokiu keturiasdesimties meteliu, paskui apsiramina - ne tiek del sveikatos, kiek del to, kad perpranta kitus principus. Labai gerai pasake musu kuratorius, kai paklausiau del sios problemos. Jis pasake: "jaunas kendoka greitas kaip muse, beviltiska stengtis jam prilygti. Reikia prisitaikyti ir tiesiog nukirsti ji."
        www.kendo-lka.lt
        www.kendo.visiems.lt
        www.armleg.com/nebulagleam/

        Comment

        • Nebu
          Syscemos Valdovas

          • 2006 08 07
          • 199

          Na kad antroje nuotraukoje, kaip tik labai neblogas men kirčio pavizdys. Prancūzės shinajus pasiekia priešininko galvą tuo pat metu kai dešinė koja pasiekia žemę, rankos pilnai ištiestos. Taip pat kirtis atliekamas iš gana toli. Beto jau kitą akimirką ji atsidūrė priešininkui už nugaros.
          Ir apskritai susidūrus su šia mergina aš buvau apšalęs. Tikrai neįsivaizdavau kad ji gali judėti taip greitai ir turėti tiek energijos. Atrodė, kad inercijos dėsniai jai nė motais.

          P.S. Ši prancūzė laimėjo visas kovotas kovas, štai jums ir "neefektyvumas" ...
          O daba pasigailėsi!!!

          Comment

          • oyo
            Toks žmogus
            • 2006 05 07
            • 611

            Yra dvi kategorijos nepatikliu kendo vertintoju:
            -vieni nusivilia, kai pamato, kad ten niekas neskraido kaip filmukuose;
            -kiti atvirksciai - kai pamato levitacijos stebuklus, uzfiksuotus fotofaktuose multishoto budu.

            O mes ne vertintojai, mes praktikuotojai

            P.S. Ir tankas skraido - tik zemai zemai
            Paskutinis pakeitimas nuo oyo; 2007-04-03, 13:09.
            www.kendo-lka.lt
            www.kendo.visiems.lt
            www.armleg.com/nebulagleam/

            Comment

            • arna
              emptiness

              • 2006 06 20
              • 1064

              na, jei skraidyti yra gerai, tai teks to mokintis. Tikriausiai po kokių desietkų metelių skraidysiu kaip koks samurajus iš anime

              Comment

              • oyo
                Toks žmogus
                • 2006 05 07
                • 611

                Tik istempk saziningai kad ir desimti - po to reikes tik stoveti vietoje ir tiesiog pakelti ir nuleisti shinaju, o sokinetojas pats ant jo uzsiraus
                www.kendo-lka.lt
                www.kendo.visiems.lt
                www.armleg.com/nebulagleam/

                Comment

                • VhS

                  sveiki,
                  mane labai sudomino šis kovos būdas. Man 16 metų, būtų įdomu, ar tokio amžiaus verta rpadėti treniruotis, ir ar Kaune yra nors vienas Kendo klubas (apart to, kur Ąžuolyne būna)

                  Comment

                  • Bardakas
                    Žmogus Ne





                    • 2005 09 22
                    • 1462

                    Taip aš ir norėjau tai sužinot, nors man rodos Kaune apart Ąžuolyno nėra daugiau
                    Maybe on Earth, Maybe in the Future
                    sigpic
                    Kurokawa idėjinis lyderis
                    Lėtai keičiu slaptažodžius

                    Comment

                    • arna
                      emptiness

                      • 2006 06 20
                      • 1064

                      Autorius VhS
                      sveiki,
                      mane labai sudomino šis kovos būdas. Man 16 metų, būtų įdomu, ar tokio amžiaus verta rpadėti treniruotis, ir ar Kaune yra nors vienas Kendo klubas (apart to, kur Ąžuolyne būna)
                      tas pats klubas rengia treniruotes ir vaikams (nuo 6-8metų iki..). tad kaip matai jau pusę savo metų prašvaistei veltui

                      Comment

                      • daruma

                        Deja Lietuvoje tera tik du kendo klubai... Tad tie kurie siandien juose apsilankys, senatveje su pelnytu pasididziavimu pasakyti - "ir as buvau su kendo pradininkais musu salyje", tad naudokimes proga

                        Comment

                        • oyo
                          Toks žmogus
                          • 2006 05 07
                          • 611

                          Na dar galima sakyti, kad trys (bet ne daugiau). Nebent kažkuris nustojo daryti kendo.
                          www.kendo-lka.lt
                          www.kendo.visiems.lt
                          www.armleg.com/nebulagleam/

                          Comment

                          • daruma

                            oho! Pasirodo ne viska zinau. Ichi -tai Trijega, Vilnius; ni -Kyumeikan, Kaunas; ir san -?

                            Comment

                            • oyo
                              Toks žmogus
                              • 2006 05 07
                              • 611

                              G. Amkoladzes kendo grupe Vilniuje (Aikikai federacijos sudetyje). Tiesa, apie juos senokai negirdeti ziniu. Bent jau juos pristatanciame internetiniame psl.
                              www.kendo-lka.lt
                              www.kendo.visiems.lt
                              www.armleg.com/nebulagleam/

                              Comment

                              • Usotsuki
                                CGI//stas

                                • 2007 04 20
                                • 67

                                ehhe... Oyo-sama ir Nebu-san wisur kur tik kendo

                                bet tai tik i gera. maziau nusisnekejimu bus ir bent protingai kalbos eis.



                                kendo, bent jau man yra geras dalykas. tai dalykas nesilpnawaliams. zinoma, man, kenjutsu yra kazin kodel geriau. matyt del mano polinkiu i kenjutsu naudojima praktikoje ir t.t.
                                Paskutinis pakeitimas nuo Usotsuki; 2007-04-20, 23:51.
                                Grant my enemies a long life. So they can watch my victory.

                                Comment

                                Working...