Katana

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • niekšas
    forumo idiotas

    • 2006 08 23
    • 544

    kaulus dar kaip prakerta. skaiciau prakirsdavo tris, vienas ant kito sudetus, kunus. reikia naudot ne katanos svori, o savo (tam reikia pasimokyti technikos).

    Comment

    • oyo
      Toks žmogus
      • 2006 05 07
      • 611

      Autorius voiceofdeath
      na vakar apžiurinejau viena katana(jai tas daiktas taip vadinasi) pagaminta 1930 metai - ispudžio nepaliko ,IMHO praktiniam naudojimui bevertis daiktas svoris per mažas kad perkirsti kaulus ir per didelis kad padaryti negilu kirti(deja nebuvo progos išbandyti su balistinia želatina) ,smugio jega kontroliuoti sunku (na gal del to kad neprates - stabdant smugi vos pavyksta nulaikyti rankose) - paliginus namo dešimt kartu pigesnis jataganas valdosi dešimt kartu lengviau -išvada nei žuvis ,nei mėsa
      Skubotos išvados...

      Toks maždaug daiktas?
      www.kendo-lka.lt
      www.kendo.visiems.lt
      www.armleg.com/nebulagleam/

      Comment

      • voiceofdeath
        Rimtas forumo narys

        • 2006 10 23
        • 119

        Toks maždaug daiktas?
        [/QUOTE]

        na čia nematyti mastelio bet panašu tik ašmenys per viduri truputi platesni ilgis apie 66cm ,mano apžiurinėtoje jokiu makšties papuosimu nebuvo,rankena iš gana kieto medžio apvyniota labai tampria oda ,pati ramkena tvirtinasi žalvariniu(o gal panašaus metalo) kaiščiu pagalba , apsaugos IMHO neoriginalios panašu į anoduota pliena, svorio centras truputi žemiau vidurio
        Did you feel how the bullet took you? Did you feel easily your life got shed?
        Did you feel how the system shot you, 9 mm rape your f.u.c.k.i.n.g head!!!

        Comment

        • oyo
          Toks žmogus
          • 2006 05 07
          • 611

          Na tai ko stebėtis. Greičiausiai feikas made in China
          O jei būtų ir originalas, nebūtina daryt skubių išvadų. Aš juk nekaltinu smuiko, kad paėmęs jį, neišgroju Vivaldžio
          www.kendo-lka.lt
          www.kendo.visiems.lt
          www.armleg.com/nebulagleam/

          Comment

          • voiceofdeath
            Rimtas forumo narys

            • 2006 10 23
            • 119

            Autorius niekšas
            kaulus dar kaip prakerta. skaiciau prakirsdavo tris, vienas ant kito sudetus, kunus. reikia naudot ne katanos svori, o savo (tam reikia pasimokyti technikos).
            jiegu rusijos OMON skaldo plytas galva pasirodymu metu, tai nereiškia jog realiose situacijose užuot laužė duris jie galva taranuoja plytine siena ,kovoje užstriges kardas beveik garantuoja kelialapį į ana pasaulį
            Did you feel how the bullet took you? Did you feel easily your life got shed?
            Did you feel how the system shot you, 9 mm rape your f.u.c.k.i.n.g head!!!

            Comment

            • Anita
              The watcher..

              • 2008 03 23
              • 132

              Na va ash ir parodysiu savo.. Tikrai netoks daigtas kury samurajai neshiojosi, bet ish muzieju ipirkt neymanoma, o ir to visai nereikia - zhudyt nieko nesiruoshiam manau..
              Sorry, uzh foto kokybe...


              Paskutinis pakeitimas nuo Anita; 2008-06-24, 01:57. Priežastis: kaip visada..

              Comment

              • voiceofdeath
                Rimtas forumo narys

                • 2006 10 23
                • 119

                Autorius oyo
                Na tai ko stebėtis. Greičiausiai feikas made in China
                O jei būtų ir originalas, nebūtina daryt skubių išvadų. Aš juk nekaltinu smuiko, kad paėmęs jį, neišgroju Vivaldžio

                Na jie butu fiekas ,tai ašmenys butu paviekti rugštimi norint išgauti sluoksniuoto plieno efekta (kaip dauguna tipo katanu ar tipo damascus plieno žaisliuku) tokie žaislai visiškai negalandami ,beto daugumoje imitaciju nebuna normalaus rankenos įtvirtinimo
                Did you feel how the bullet took you? Did you feel easily your life got shed?
                Did you feel how the system shot you, 9 mm rape your f.u.c.k.i.n.g head!!!

                Comment

                • oyo
                  Toks žmogus
                  • 2006 05 07
                  • 611

                  Be foto ne ką pasakysi...
                  O iš kur tokios žinios, kad būtent 1930 m ?
                  www.kendo-lka.lt
                  www.kendo.visiems.lt
                  www.armleg.com/nebulagleam/

                  Comment

                  • Koori_San
                    samurai sensei
                    • 2006 11 19
                    • 12

                    Autorius Anita
                    Na va ash ir parodysiu savo.. Greichiau ne katana chia turbut, bet tachi.. ( 110 cm) .. Ir ashmenu tipas man patiko labiau shitas nei tradicinis ( kas geriau nzn.. ishskirtinai katanom perdaug nesidomiu.. ) Bambuka perkerta lengvai, o daugiau nebandzhiau... Man labiau patinka ja saugiai laikyt stovuose Pirktas Imperial ginklu parduotuvej... Reikia tik nepamirsht uzhregistruot kaip ginklo...
                    Tikrai netoks daigtas kury samurajai neshiojosi, bet ish muzieju ipirkt neymanoma, o ir to visai nereikia - zhudyt nieko nesiruoshiam manau..
                    Sorry, uzh foto kokybe...


                    Gal būtų galima sužinoti iš kur tamsta pirko šį kardą nes norėčiau bent jau tokį įsigyti

                    Comment

                    • Kintaro_Uroshima
                      Anime Iškrypėlis
                      • 2008 06 10
                      • 11

                      http://www.imperialweapons.com/ galbūt šis ?

                      Comment

                      • oyo
                        Toks žmogus
                        • 2006 05 07
                        • 611

                        Nu ir? Ispaniškas suvenyras. Juos tūkstančiais tiražuoja.
                        www.kendo-lka.lt
                        www.kendo.visiems.lt
                        www.armleg.com/nebulagleam/

                        Comment

                        • Anita
                          The watcher..

                          • 2008 03 23
                          • 132

                          Nzn.. Man originalu ir nereikia ( suvenyrai nebuna pagelasti man atrodo, kad bambukus kapotu ir menturoj reiktu registruot , paprasciausias kolekcinis sh***kas ) Ash ne samurajus, o kad lentynoj dulketu tukstanchiai euriuku.. pf paprastiem zhmonem ir toks tinka
                          Paskutinis pakeitimas nuo Anita; 2008-06-12, 21:26. Priežastis: jetaw

                          Comment

                          • Ame
                            Narys

                            • 2007 12 03
                            • 98

                            personas normales ....

                            Hace tiempo que no me encontraba con gente mas o menos normal.

                            Ispanija pilna visko, ypac Toledo miestas . Manyciau "katanos" zmogui nereikia , uzteka ranku, nors kartais galima uzsiduoti klausyma, ar moku as ta" Katana"
                            is makstu istraukti, ir kam ji man? , arba isvis apie ka galvoju ??Vistiek su "Katanos" pakaitolu linksmesnis ne tapsi...

                            Katana , ne katana , o gal tai wakizashi ?, gal tanto , gal galu gale tai tesiog virtuves peilis???:rolleyes:

                            Siulaikine visuome turi vertinti Japoniskus kardus ne kaip materialinius dalykus , o kaip dvasinio tobulejimo irankius , ir tie kurie turi teise juos "nesiotis" nepalieka vietos savanaudiskumui ir menkiems jausmams.:dizzy:
                            sigpicWelcome to the Master plan

                            __________________
                            www.kendo-lka.lt
                            www.kendo.visiems.lt
                            www.armleg.com/nebulagleam/

                            Comment

                            • Anita
                              The watcher..

                              • 2008 03 23
                              • 132

                              Hmm.. ash tai nusispirkau, oki.. sheip sau.. nes man patiko.. reprodukcija ar koks sh.. nesvarbu buvo
                              Kas ishtikruju domisi katanom ir t.t.. aishku ieshko originalu ir taip toliau.. ir kardu reishksmes ir gyvenimo esmes ir reishkiasi kas geresny kas brangesny turi ash visus ginklus (fantasy stiliaus durklus dazhniausiai) tiesiog kraunu y lentynas, nes man ¨grazhus¨jie .. pagal paskirty nenaudoju, nei duonos nei lavonu nepjaustau..
                              oki ash tyliu, nes ateis sensejai ir apkapos galva su originalais
                              Tik norejau parodyt daigta kuri turiu oki, paskutinis sh ar kas, pf.. man shirdzhiai mielas
                              Einu ash pasivaiksciosiu geriau ir toliau pirksiu reprodukcijas

                              Comment

                              • Nebu
                                Syscemos Valdovas

                                • 2006 08 07
                                • 199

                                Na iš dalies palaikau Anita ir jos mąstymą, kuris pakankamai blaivus.
                                Jei žmogui vienas ar kitas daiktas teikia estetinį pasitenkinimą ir jis puikiai supranta, kad jam nieko daugiau kaip pvz reprodukcijos ir nereikia tai kodėl gi ne. Nepuola demonstruoti kokį kietą daugelio amžių ginklą va turiu. Tarkim jei man patinka Salvadoro Dali paveikslai aš mielai pasikabinsiu ir reprodukciją nei užsispyręs prieštarausiu savo norui vien dėlto, kad tai nėra originalas. Antra vertus toks palyginimas gal nevisai tikęs, nes kaip jau Ame minėjo, kardas yra ir kaip dvasinio tobulėjimo įrankis, bet tuo pat metu jis yra ir meno kūrinys.

                                Ir galiausiai, mano nuomone, būtų daug blogiau jei žmogus turėtų tikrą kardą ir laikytų jį numestą ant lentynos, neprižiūrimą ir renkantį dulkes.

                                Svarbu blaiviai vertinti kas yra tikras daiktas, o kas yra tik pakaitalas ir nuspręsti kurio ir kodėl man reikia.
                                O daba pasigailėsi!!!

                                Comment

                                Working...