Katana

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • niekšas
    forumo idiotas

    • 2006 08 23
    • 544

    Autorius Eisas Kuperis
    O tai kaip praktika? Visuomet sėkminga?

    watashi tesus, galvas kapoti išmokstama ne iš knygu o iš patirties ir daugybės bandymų.
    O as beje mokiausi ne tik is knygu,lankiau aikido.O del knygu tai as tiesiog treneruojuosi pag.knygose pateiktas metodikas.tokiais dalykais kaip "kata",smugiu atidirbinejimas,istvermes ir greicio vystymas,boxso maiso kapojimas ir pan. galima uzsiimineti ir nieko nelankant.O del praktikos tai turiu kambary pasikabines bokso maisa(didely ir sunku) tad iki siol praktika buvo sekminga

    Comment

    • Eisas Kuperis
      Simintis Sun


      • 2006 01 25
      • 355

      Nu hanaretsu, aš taip mokiausi šienauti pievas. Poto baigėsi kaimynai ir pradėjau treniruotis ant tikros žolės.
      niekshas, šita, man idomu ar tikrai dažnai laimi prieš bokso maiša.
      Na tiekto. Čia ne man tema.

      Comment

      • niekšas
        forumo idiotas

        • 2006 08 23
        • 544

        Autorius Eisas Kuperis
        Nu hanaretsu, aš taip mokiausi šienauti pievas. Poto baigėsi kaimynai ir pradėjau treniruotis ant tikros žolės.
        niekshas, šita, man idomu ar tikrai dažnai laimi prieš bokso maiša.
        Na tiekto. Čia ne man tema.
        Paaiskinsiu viena aisku dalyka:maisas skirtas vystyti smugiui tam kad panaudoti ta smugi praktikoje.Ir praktikoj man sekasi todel kad ant maiso atidirbau savo smugy.O apie tas pievas tai nesupratau ka cia nusisnekejai.
        Zinai treneruotis is knygu geriau nei wapsce nesitreneruoti meistre su dalgiu.
        ir jei jau tau sunku susitaikyt su mintim kad yra zmoniu kurie treneruojasi,o ne vien sedi prie kompo(kaip tu)tai uzsirasyk i karate sekcija,ju cia dabar daug.leisk paklaust kaip tau sekasi praktikoje,kai neturi po ranka dalgio.deja kad sektusi praktikoj reikia ir maisa padauzyt,o ne vien prie kompo sedet.
        Beje kad galvas kapotum reikalingas auksto lygio psichofizinis pasiruosimas,noreciau paklausti kaip to pasiekti be treneruociu?eiti i gatve su dalgiu ir daugybe kartu bandyt?taip patirties igaunama praktikoje,bet pries tai reikia daug metu treneruotis kad praktinis bandymas pasisektu.Zinai kuo baigsis praktinis bandymas jei nieko nesimokes ir nesitreneraves iseisi praktikuotis?Deja kito bandymo jau nebebus.
        Paskutinis pakeitimas nuo niekšas; 2006-09-09, 21:00.

        Comment

        • Laimonas
          Rimtas forumo narys

          • 2006 08 20
          • 109

          klausykit o nezinot ar internete yra kokiu kendo aikido ar dar kokiu pamoku kardams nes man labai patinka katanos bet tik vat panevezi nezinau nei vieno burelio ir seip kad ir butu neiseitu man i ji eiti taigi noreciau nors pagrindus ismokti namie taigi gal zinot kokiu adresiuku

          Comment

          • Shizuka

            Tu cia ziuriu per daug uzsibrezei sau Namie tai tu nieko neismoksi, tik viska isdauzysi... Del tu pamoku tu neskubek, panevezys didelis miestas, tikrai ka nors rasi, net pas mus, skurdziuose druskininkuose kazkoks karate "burelis" yra .... Rusy pilna visokiu karate knygu, tevas anksciau uzsiemimus lanke ...

            Comment

            • Eisas Kuperis
              Simintis Sun


              • 2006 01 25
              • 355

              Taip, Eisas tik prie kompo sėdi laaabai daug. Bet tik todėl kad tokia specialybė ir darbas. O kadangi jis sėdi laaabai daug, būtina jam treniruotis ir daug judėti, tik nebutinai mokytis kovos menų ar šiaip švaistytis kokiu ginklu. Eisas mano jog kokį savaitgali grižti į kaimą ir dieną ar dvi pamosikuoti sunkiu dalgiu pievoje, juolab kad už tai dar ir sumoka, o ne pats moki, nėra blogai. Kitą savaitgali paskaldyti malkų ir gauti pinigų. Žinoma taip aukštumu nepasieksi bet vieno kaulo irgi likti neturėtum.
              Galima ir iš knygu mokytis. Tą vis patvirtina ir Eiso tėvas. Bet pats Eisas nė kiek to nesupranta.

              Comment

              • Laimonas
                Rimtas forumo narys

                • 2006 08 20
                • 109

                as kalbejau ismokti, kad nors pagrindus ar seip pagrindinius kircius ir stovesenas, o kaip sakiau, kad ir yra tu bureliu panevezy tai as neturiu galimybes juos lankyti. taigi jai zinot kokiu adresiuku parasykit

                Comment

                • Myojin`
                  Tiesiogiai iš miško
                  • 2006 03 04
                  • 84

                  As isvis nesuprantu kam tos katanos,judesei ir kendo jums?

                  Comment

                  • Laimonas
                    Rimtas forumo narys

                    • 2006 08 20
                    • 109

                    nezinau kaip tau bet mane traukia japonija ir ypac samurajai bei nindzes taigi as pats kartais uzsinoriu buti tokiu

                    Comment

                    • Myojin`
                      Tiesiogiai iš miško
                      • 2006 03 04
                      • 84

                      gal kokiu dvylikos metu ir as taip galvojau

                      Comment

                      • Nebu
                        Syscemos Valdovas

                        • 2006 08 07
                        • 199

                        Nori buti ninze... Tai reiskia nori zudyti uz pinigus, ir ruosiesi to rimtai imtis ir mokintis ? Ninzes paskirtis tokia tik ir buvo, nieko tame romantisko nematau. Abejoju ar rasi teisetos tiklsios literaturos ar metodine knyga kuri mokytu kaip tapti profesonaliu killeriu .

                        O samurajus tai gyvenimo budas/ kelias, zmogus kuris gyvenime remiasi bushido prinicipais. Kardo menas yra daugiau skirtas charakterio ir vidinio pasaulio tobulinimui ir ugdymui. Literaturos apie bushido manau tikrai yra net ir lietuviu kalba. O siaip mojavimas kardu, jei neturi tikslo arba bent jau suvokimo kam tai darai manau yra beprasmis. O savamokslis "mojavimas" manau toks ir yra. Na nebent jis numalsins nervus po sunkios dienos... nu cia mano nuomone tokia. O ir apie bushido as nelabai ka ismanau kolkas tai jei ka pasakiau netaip gome...
                        O daba pasigailėsi!!!

                        Comment

                        • niekšas
                          forumo idiotas

                          • 2006 08 23
                          • 544

                          Autorius Eisas Kuperis
                          Taip, Eisas tik prie kompo sėdi laaabai daug. Bet tik todėl kad tokia specialybė ir darbas. O kadangi jis sėdi laaabai daug, būtina jam treniruotis ir daug judėti, tik nebutinai mokytis kovos menų ar šiaip švaistytis kokiu ginklu. Eisas mano jog kokį savaitgali grižti į kaimą ir dieną ar dvi pamosikuoti sunkiu dalgiu pievoje, juolab kad už tai dar ir sumoka, o ne pats moki, nėra blogai. Kitą savaitgali paskaldyti malkų ir gauti pinigų. Žinoma taip aukštumu nepasieksi bet vieno kaulo irgi likti neturėtum.
                          Galima ir iš knygu mokytis. Tą vis patvirtina ir Eiso tėvas. Bet pats Eisas nė kiek to nesupranta.
                          Sutinku,bent dalgiu ar kirviu besisvaistant tikrai nebusi vieno kaulo,o jei uz tai dar ir moka tai wapsce labai gerai.O del knygu tai is dalies sutinku,vien knyga perskaites meistru netapsi,bet jos yra rasomos ne naujokams o zmonems kurie jau kazkiek supranta apie kovos menus(KM).nerekomenduojama iskarto mokytis is knygu,pries tai reikia bent pora metu lankyt kokia nors sekcija,kad igyti baze ir ziniu apie tai,ivaldyti technika.Bet kai technika jau ivaldyta,lieka tik viena-TRENERUOTIS.O tai daryti laisvai galima ir vienam pagal knygose surasytas metodikas.KM knygose buna ne tik informacija apie kovos veiksmus ir pan.bet ir treneruociu metodai,kurie yra,turbut,svarbiau uz bet kokias technikas.Be to atsizvelgiant i tai kad lietuvoj geru mokytoju(kurie moko KM,o ne sporto)yra tikrai labai mazai(jei apskritai yra)tai bent man kur kas patrauklesne mintis yra treneruotis pagal knygas.O parteris sparingui,gali buti pvz:draugas kuris irgi uzsiima KM.

                          Comment

                          • Shizuka

                            Jo, su dalgiu tai faina svaistytis. As ir uz dyka galiu pasienaut... Vasara kaime visas pievas nusienavau. Dalgis - mano slaptas ginklas, kaip katana

                            Comment

                            • Myojin`
                              Tiesiogiai iš miško
                              • 2006 03 04
                              • 84

                              Verciau pasidomekit reale istorija tu samuraju ir nindziu pasauleziura bei gyvenimo budu ir pamatysit dideli skirtuma tarp to ka prisiziurit per Anime ir t.t. vo tada pagalvokit dar karta.
                              Samurajais seipsau ne tapdavo,tais laikais buvo privaloma.O seis laikais niex per miesta su katanom nevaixto,jox nindze taves nepersekioja,o zmones nera tokie zveriski kaip senovei,ir galu gale ne karo metai.ir buti kokiu nindze ar samurajum tais laikais nebuvo saunu kaip jus issivaizduojat(turboot kiekvienas is ju svajotu tokio gyvenimo koki dabar gyvename mes)
                              O jei jau negalit isbrist is to fantaziju pasaulio tai geriau tapkit meaninikais ir taip issiliekit.
                              nes dazniausei tie svajunai pasisvaisto pagaliu namie kaip prisiziuri is neto puslapiu,jaucesi stiprus,o iseja i gatve ir sutike koki pikta dede primyztu i kelnes ir jei turetu katana rankose tikrai jos nepanaudotu.
                              Jei norit is tikruju but kieti tai pradzioi nugalekit save.
                              Na Kendo irgi to ismokis ir dar daugiau,bet praktikoi seis laikais nelabai pritaikisi.
                              Tad mano galva geriau kovu menai nereikalaujantis ginklu,arba ginklas butu antroi eilei po kumsiu.Arba isvis siuolaikiniu Judejimo menu "Le Parkour" kuri pritaikai kazdien ir daugelije situaciju nu kaip per filma "Yamakasi"

                              Ir Isvis jei jau norisi kariaut eikit i armija!
                              Paskutinis pakeitimas nuo Myojin`; 2006-09-10, 18:22.

                              Comment

                              • KenYoo
                                Build to Destroy...

                                • 2005 08 28
                                • 144

                                beabejo Myojin ` teisus, zirek stai kaip ir as discovery channel kartais ir tikrai parodo idomiu dalyku apie samurajus, japonu kultura, pasiekimus ir pan.

                                Comment

                                Working...