Katana

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Sable
    The Hitchhiker





    • 2005 03 11
    • 1530

    #76
    Ghh, radau cionais shopa butaforijos, tj planuoju veztis i Lietuva viena seta katanos ir wakizashio ir dar siaip kruva kitos amunicijos (kunai, shuriken, claws...). Tik reik pirma pasidomet geriau del ju vezimo per siena.

    Bigaku desu ka

    Comment

    • oyo
      Toks žmogus
      • 2006 05 07
      • 611

      #77
      Nelyginkit tikro daikto su ispaniska ar kinietiska butaforija. Tas pat, kas gyva zmogu prilygin ti kaliausei.
      www.kendo-lka.lt
      www.kendo.visiems.lt
      www.armleg.com/nebulagleam/

      Comment

      • Youka
        bishoujo

        • 2006 01 30
        • 335

        #78
        as tai manau, kad lygint neverta. bet tik butaforija cia imanoma isigyt.
        nelabai net matau naudos tureti tikra daikta, kuris nenaudojamas eitu niekais.

        Comment

        • Sable
          The Hitchhiker





          • 2005 03 11
          • 1530

          #79
          Nunu, tik uzsimini apie butaforija ir jau pradeda su savo 'nelyginkit' list, nors as tj savo atveju lyginimo jokio ir nematau poste. Atsirastu galimybe tj ir 'tikra daikta' aptureciau. Kol kas noriu tik interjera pakeist drastiskai :rolleyes:

          Comment

          • spyxter

            #80
            Koks apskritai "tolkas" turėt katana? Nei per kendo, nei dar kur tu ją šiais, visuotinės globalizacijos , laikais panaudosi

            Comment

            • Ekgp97sl
              Vietinis šnipinėtojas

              • 2006 01 16
              • 63

              #81
              Autorius spyxter
              Koks apskritai "tolkas" turėt katana? Nei per kendo, nei dar kur tu ją šiais, visuotinės globalizacijos , laikais panaudosi
              cia, manau, panasiai kaip paveikslas ant sienos..
              tiesiog grazu paziureti, o katanos atveju ir palaikyti rankose

              Comment

              • spyxter

                #82
                Nu jei tik estetikai, tai nežinau... Nelabai suprantu...

                Comment

                • setsu
                  Progressive mind
                  • 2006 08 13
                  • 11

                  #83
                  is mano nuogirdu, pajutimu

                  katana kalama net ne ish vieno plieno, is plieno giju sukama, kalama.
                  nemanau, kad kas tokia lietuvoje technika prakales.
                  o del suvenyru tai tikrai sh.. pasidauzem paprikolu...
                  vienas buvo su dideliu riterio kardu, as buvau su katana. girti nepagalvojom, smagiai pasikovem, tik nepasiseke kad ta katana kaip medis susidantavo. oj verke drauge..
                  bet vistiek leido neshiot ant dirzo jos namuose ^^

                  BooM!HeadShoT

                  Comment

                  • Sable
                    The Hitchhiker





                    • 2005 03 11
                    • 1530

                    #84
                    joooo, nuo pasisvaistymo kardais sunku susivaldyt >.<

                    Comment

                    • Shizuka

                      #85
                      Jauciu jei gauciau toki daikta tai po mano demonstraciju visi aplinkui liktu be galuniu Su manim geriau atsargiau... Bet seip tai nerealus dalykas, galeciau isbuciuoti...

                      Comment

                      • buu
                        ready to kill everyone
                        • 2006 06 06
                        • 7

                        #86
                        Gerai ir dekoratyvinė katana. Va kad jau tokia turėčiau man ir tai laimė būtų. Bent jau gražiai atrodys namuose. O real katana tai čia išvis man būtų nepasiekaima. O be to dar nuspjausiu sau ranka netyčia gerai nesuvaldes, ir juk neturiu ka kapot nei daiktų, nei žmonių. Nors ...

                        Tiesa slypi anapus banan

                        Comment

                        • Eisas Kuperis
                          Simintis Sun


                          • 2006 01 25
                          • 355

                          #87
                          Man katana nėra didelis stebuklas, geras laužtuvas irgi gėris su daug panaudojimo galimybiu. Pamirkyk menulio dulkių tirpale, dar ir magiškas bus.
                          Bet šiaip norėčiau kur rasti informacijos apie jos gaminima, tikslius matemenis, naudojamą metalą. Galų gale su didele senelio pagalba pasidaryčiau kanors truputi panašaus dekorativinio.

                          Comment

                          • Shizuka

                            #88
                            Eisai, tavo senelis kalvis? O kaip idomu... Pacio nusikalta katana. Nu cia tai unreal. ale ir sekasi gi kai kuriems zmonems

                            Comment

                            • oyo
                              Toks žmogus
                              • 2006 05 07
                              • 611

                              #89
                              ..."Paties nusikalta katana"..."Paties nusitapyta Mona Liza" - irgi imanomas daiktas... Bet skamba gan juokingai

                              Pastabos del keliu ankstesniu postu:
                              - Katana ( o tiksliau, nihon-to - japoniski kardai) NEKALAMI sukant metalo vijas. Ju technologija kitokia. Asmenu pjuvis yra tarsi sluyoksniuota struktura, kur viduryje yra minksta serdis, o kertamasis pavirsius kietas, grudintas.
                              - Su katana siais laikais tikrai imanoma daryti ir tameshigiri, ir katas, ir uzsiimti ju kolekcionavimu bei restauravimu. Butina salyga - idirbis, kantrybe ir nusistatymas. Domejimasis ginklais kartais padeda susirasti kolegu ir draugu ilgam laikui. Tad nebutina matuoti visko desniu - "jei daiktas nevalgomas - tai jis ir nenaudingas"
                              - Beje, autentisku japonisku ginklu kaina labai daznai isivaizduojama neteisingai. Net zmogui su lietuvisku atlyginimu isigyti "ka nors" is tos serijos nera per daug sunku. tad geriau imvestuoti i tikra produkta, o ne i dekoracijas...

                              Sekmes visiems!
                              www.kendo-lka.lt
                              www.kendo.visiems.lt
                              www.armleg.com/nebulagleam/

                              Comment

                              • hanaretsu
                                Beealzebub
                                • 2006 08 19
                                • 135

                                #90
                                oyo mane paguodė su lieuvišku atlyginimu^^ man dar to atlyginimo reiks palaukt
                                kai Urahara (NE Urahara-san, jis tik pana6us) gitarą nusipirks prikalbinsiu kad užsimanytų, o paskui į jo skalpą ir kataną kabančius ant sienos vėpsosiu o šiaip..:rolleyes: man negalima duot pavojingų daiktų.

                                Comment

                                Working...