O kur vyrai? :)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Džiro sesė
    X - Crime of visual shock


    • 2005 11 12
    • 604

    Nebu ir Piccosan dėkui už tas nuostabias foto, kaip tik tokių
    man pastaruoju metu ir labai reikėjo, labai dekoju.
    O čia irgi šį bei tą duosiu. Prašau niekam nekaltint.


    Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

    Comment

    • FainaruFantaji
      Cyber Snake

      • 2007 04 28
      • 579

      Mano dievukas yra FF... Gackt tik priedanga... Bet jis talentingas... As JUMS SAKAU KAI UZSINESIAU ANT GACKT DAINU NE NEZINOJAU KAIP JIS ATRODO... Pirma jis man nebuvo grazus :/



      Rekauju as cia tam, kad issisokciau... Bet tik todel, kad reikia suprast abi puses... Jei man pvz patinka Gackt tai jau butinai as lezbiete ir mazvaike? Ok, man jus gejai ir mazvaikiai, nes jus darot ta ar ana? Patiktu jei jus gejais vadinciau del to KAS JUM PATINKA? Aisku NE! Ne as pradejau, ir nereikia cia gintis kokie jus visi suauge... Kaip sakiau issisoku tik tam, kad nebuciau stereotipine...



      Working underground.

      Comment

      • Youka
        bishoujo

        • 2006 01 30
        • 335

        Eglaya, man po tavo papostintu Yunho nuotrauku tikrai pasimaise protas.
        Jau as browsinu Youtubus ir mazai liko, kad pradeciau ten postinti, kokio masto virsta mano pamisimas.
        Tiesiog siaubas kazkoks, kaip as per viena vakara sitaip nusokau atgal i paauglyste.
        Zinoma netrukau pastebeti ir jo didziulio talento sokti, kas mane iskart nuginklavo visiskai :}~~~ ir dekui Korejos laidoms, kad sitaip daug ta jo talenta abusina ir jis daug soka.

        Comment

        • Nebu
          Syscemos Valdovas

          • 2006 08 07
          • 199

          Autorius piccosan2
          what what?? fyfos joks save gerbiantis vyras su tikra fyfa nesusideda.. tik jum cia taip atrodo... pats cia pasirodziau nes noriu jus i "doroves kelia atvest" bet matau kad jum det to pacio zmogaus foto 100 kartu yra kaifas ir prasminga tai matyt jus ir liksit sioj duobej... o del to kad mes "kisames" i jusu "diskusija" tai nieks nedraudzia isakyt savo nuomones kitose gijose jums..



          FF tik 13 ir duociau

          peace out
          Panašu kad pirmoje nuotraukoje yra statistai aprengti šarvais. Labai jau vergiški, valstietiški jų veidai o ir laikysena bei šarvai vos ne belikaip užmesti.
          O štai antroje berods toshiro mifune visu gražumu

          Vat tos nuotraukos kurias aš postinau lyg ir yra autentiškos. Bent jau veideliai tai tokie "teisingi" >___< . T`sakant tikri samurai-sama
          O daba pasigailėsi!!!

          Comment

          • Eglaya
            Procrastinator


            • 2005 07 22
            • 561

            Aigooo.. Samurai daisuki deeeeeeeeeeeeeeesu~ ^________^

            Youka, heh heh *šoka pergalės šokį* Man asmeniškai labiau patinka Yunho "žmona" (jeigu žiūrėjai Korėjos šou laidas, tai turėtum žinot, kuris xD), bet Yunho.... Mm... iš tos grupės jis vienintelis, kaip sako mano draugė, yra "husband material". Kiti... nelabai ...

            *knisasi po Yunho folderį*

            Nyah: <3

            O.o too big...


            ir jeigu jau apie karą... čia butaforija, bet vis tiek kažkas panašaus...

            Paskutinis pakeitimas nuo Eglaya; 2007-09-12, 05:20.

            Comment

            • Youka
              bishoujo

              • 2006 01 30
              • 335

              Na korejieciai turi toki nepalenkiama pliusa pries japonus, kiek pastebejau is ivairiu pastaruoju metu browsinamu profiliu, taigi korejos vaikinai yra normalaus ugio! (visgi paaiskejo, kad cia matyt tik zvaigzdziu toks ugis)

              Anyhow: remiantis ta prakeikta wikipedia, vidutinis japonas yra 166.7 cm, o vidut. korejietis 173.6 cm. Tai jau geresni skaiciai, kaip bepaziuretum. Nors gal ir ne 100% tiesa, arba jau pasenusi, nes vidutinis lietuvis, anot tos pacios pedios yra 176.5 cm, kai as pati suskaiciuociau 17-27 metu jaunuolius esant bent 180.0 cm ugio..

              Stebiu savo manija pasiekus toki lygi, kad noriu ji paversti draugu maispeise. Ir toliau atkakliai ignoruoju fakta, kad pasauly yra dar nemazas skaicius jo istikimu ir prisiekusiu gerbeju. -__-"

              cia jau, man atrodo, pavogiau gifa is kazkieno bww2 forume; gomen-kudasai, but I simply had to....

              Comment

              • Eglaya
                Procrastinator


                • 2005 07 22
                • 561

                Aaaaaaaaaaahahahhaa, čiagi Lishos gif'as xD Aš irgi tokį turiu. Nors pala, aš turiu ir DVD, kur yra įtrauktas ir šita kadras iš Love Letter. Jeigu atradai tą video youtube, tai ten Yunho linki sėkmės vienam merginai (Hwanbo? nepanu tiksliai), jisai šoka šoka, raitosi ir taip paukšt thumbs-up xD.

                Bet čia senas... Šiandien visi svaigsta dėl to, kad Yunho su savo chebra dabar Prancūzijoj O____o net fanų filmuota medžiaga iš Šarlio de Golio oro uosto youtube sukasi...

                Dėl ūgio, tai visiškai pritariu. Korėjiečiai YRA aukštesni už japonus, bet NE už lietuvius. labai įdomu, kodėl pedia sako, kad lietuvių vid. ūgis yra 176 cm, nes aš toj pačioj wiki skaičiau, kad LT moterų vid. ūgis yra 167 cm. o vyrų - 183 cm. Tarp kitko, ten rašė, kad lietuviai yra vieni aukščiausių pasauly (kuo nelabai patikėjau, bet muh).

                Tiesa, Youka, jeigu manija jau siekia aukštą lygį, siūlau apsilankyti mūsų "kambary" bww2 forume. (nes db sėdžiu univere prie surūdijusio kompo ir neturiu, ko įdėt...) Gijos šeimyna esam dviese. Aš ir draugė iš Malaizijos. Yra nuotraukų... Yunho & Jaejoong mostly... >.>''
                http://z9.invisionfree.com/bww2/inde...=38889&st=1160

                Comment

                • arna
                  emptiness

                  • 2006 06 20
                  • 1064

                  back to reality

                  Comment

                  • FainaruFantaji
                    Cyber Snake

                    • 2007 04 28
                    • 579

                    And away from it...









                    Bet is tikro.. Vaikinai, jus gal per daug suaugot, bet be svajoniu zmogus zluges... Visada net ir pati nerealiausia ir kvailiausia svajone turi procenta issipildyti... Galbut yra tokiu kurios niekada neissipildys, bes pasvajoti galima, nei jum nuo to skauda nei mum... Peace, bros, peace!



                    Working underground.

                    Comment

                    • zhmogeliukas
                      Super mega ultra rašytojas

                      • 2007 03 21
                      • 722

                      va koki parasiuka vienam rusu forume radau ^^

                      Comment

                      • Egura
                        Super mega ultra rašytojas


                        • 2007 05 17
                        • 684

                        Autorius zhmogeliukas
                        kad nezinau tiesiog radau ir idejau ^^
                        jei cia man buvo xDD
                        panasu, kad jis:


                        Comment

                        • Youka
                          bishoujo

                          • 2006 01 30
                          • 335

                          Autorius Eglaya
                          Ir Youka, kai prieisi galą, prašom papostint ir prisistatyt ir susipažindint. ^__^ Mes geri, nesikandžiojam, kaip šeima, hence - Parental room - . -
                          butinai. bet siandien strigau siek tiek ties amorfati puslapiu ir youtube. jezau.
                          jau spek, kas toks ant mano telefono wallpaperio...
                          man tikrai pasimaise

                          tikiuosi, nesikartoju:

                          i died at least 4 times today just looking at it.

                          Comment

                          • Eglaya
                            Procrastinator


                            • 2005 07 22
                            • 561

                            Pradėjau žiūrėt Hana Yori Dango! ^_______^ Oguri Shun <3


                            Heh heh, Youka, įstrigai amorfati tinklapy? Įsivaizduoju.. xD O ar bandei withyoonho.com? Ten išvis smertis...
                            hahaha, čia ta nuotrauka iš History in Japan Vol. 2. Yunho mokina korėjietiškai:

                            Gambarimasho = Yolshimi Hapshida!
                            Gambatte kudasai = Yolshimi hae juseyo.

                            *prieina Jaejoong*

                            *Yunho atsisuka į jį* Nani?
                            *Jaejoong klusniai pakartoja* Yolshimi hae juseyo~

                            O jei jau prakalbom apie Yunho "žmoną" tai...



                            che che...

                            Comment

                            • Egura
                              Super mega ultra rašytojas


                              • 2007 05 17
                              • 684

                              Autorius Eglaya
                              Pradėjau žiūrėt Hana Yori Dango! ^_______^ Oguri Shun <3
                              labai nebloga j-drama. Aš ją žiūrėjau su ex-kambariokė ir jos grupiokėmis, tai jos klygdavo pamačiusios: " kya...Hanazawa Rui... "

                              Jei patinka Shun būtinai pažiūrėk "Hanazakari no Kimitachi e"... ten iš viso crazy j-drama, apie merginą, kuri pradėjo mokintis "all-boys" mokykloje... Mes ten klykiam ją bežiūrėdamos, dar kolkas ongoing, išėjo 11 iš 12 (subtitruota 10/12)



                              watashi no hero desu :






                              Paskutinis pakeitimas nuo Sable; 2008-05-09, 21:35.

                              Comment

                              • Eglaya
                                Procrastinator


                                • 2005 07 22
                                • 561

                                Chotto matte... O___O Oguri Shun? *dies*

                                Yosh... Hana Yori Dango Season 1 - Owarimashita
                                Hana Yori Dango Season 2 - epi 5 owarimashita
                                Nodame Cantabile epi 8 - YOSH~! *apsišarvuoja spragintais kukurūzais* (kad ir įsivaizduojamais)

                                Aaa... kad jau į temą...





                                Yucheon *O*
                                Paskutinis pakeitimas nuo Eglaya; 2007-09-19, 20:18.

                                Comment

                                Working...