O kur vyrai? :)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • FainaruFantaji
    Cyber Snake

    • 2007 04 28
    • 579

    #46
    As tai forever Gackt fan, jo balsas nerealus ir jis talentingas ir as ji laikau graziausiu planetos vyru. Ziurekit ir alpkit merginos ;]









    Cia vienas geriausiu jo klipu: xD dieivnu ji

    http://www.youtube.com/watch?v=FNEUNr_n5gY


    O cia viena geriausiu jo dainu (Gakuto inlove)

    http://www.youtube.com/watch?v=XUlbUnLrcQM

    Taip pat jis dlayvauja Crisis Core: Final Fantasy VII kurime kaip "Genesis" proto tipas.

    More info on gackt:

    http://en.wikipedia.org/wiki/Gackt



    Working underground.

    Comment

    • Egura
      Super mega ultra rašytojas


      • 2007 05 17
      • 684

      #47
      Gackt plastinių operacijų nemažai apturėjęs, kai jis buvo Malice Mizer toli gražu taip neatrodė... :-) Dabar jis tikrai neblogai atrodo

      Comment

      • Tsuyu
        VAK

        • 2007 03 30
        • 135

        #48
        Autorius Egura
        Gackt plastinių operacijų nemažai apturėjęs, kai jis buvo Malice Mizer toli gražu taip neatrodė... :-) Dabar jis tikrai neblogai atrodo
        ak, stai kodel jis taip dirbtinai atrodo, o ash jau galvojau mane regejimas apgauna...atsiprasau, tu kurie ji dievina
        man gal jis tik vienoje vieninteleje nuotraukoje patinka..kitose tox,na, per daug nugrazintas ir savimi per daugbesigerintis vyriskis..
        suprantu, kai vyrai ivertina savo grozi ir tuo naudojasi, bet kai jie jau pradeda ishsidirbinet su operacijom,pradeda kvepet nepilnavertishkumo jausmu...ir vel atsiprasau jei ka uzgavau

        Comment

        • Eglaya
          Procrastinator


          • 2005 07 22
          • 561

          #49
          Gackt yra visai kita lyga, baikit. Aš, tiesą pasakius, neturiu nieko prieš JO plastines operacijas, nes jis yra.. na.. GACKT. Visuomet buvau ir liksiu "Vanilla" fanė. Boku wa.. Kimi no.. Vanilla..

          Aš tai šiandien žiūrėjau Dream Concert 2007, SBS cut. SBS yra Korėjos nacionalinė TV, kaip mūsų LRT, tik daug populiaresnė >.> maniškiai buvo patys paskutiniai, bet buvo verta laukt...



          Aš šališka, bet nu ir kas

          Comment

          • Tsuyu
            VAK

            • 2007 03 30
            • 135

            #50
            Autorius Eglaya
            Visuomet buvau ir liksiu "Vanilla" fanė. Boku wa.. Kimi no.. Vanilla..

            Aš tai šiandien žiūrėjau Dream Concert 2007, SBS cut. SBS yra Korėjos nacionalinė TV, kaip mūsų LRT, tik daug populiaresnė >.> maniškiai buvo patys paskutiniai, bet buvo verta laukt...
            che che ash priesh muzika nieko priesh neturiu....tai tik tek..hehe katik uzmeciau akele viena, o kai kur visa net dvi papoksojau taip skant i Dream Concert 2007 vaikinu pasirodymus..vetom visai nieko buvo
            o jau panos kaip spiegia omg..idomu jos kita diena po konco prasneka?
            Eglaya o kas tie taviskiai?JUNG BAN HAB?

            Comment

            • Eglaya
              Procrastinator


              • 2005 07 22
              • 561

              #51
              ^ saviškių nuotraukas papostinau aukščiau xD
              tarptautinis pavadinimas TVXQ. Originalas Dong Bang Shin Ki.
              O kur spoksojai Dream Concert 2007? Per Youtube? Aš tai parsisiunčiau visą vienam faile x___x

              ah... maniškiai per Dream Concert 2007, paskutinis numeris:
              http://www.youtube.com/watch?v=wtXktB5entk

              1. niekuomet nenorėčiau tamsiam skersgatvy susitikt su jų fanais (ta raudona jūra)
              2. man atrodo, kad fanai visuomet po ranka turi vaistų nuo gerklės skausmo, nes garbės žodis, man trūktų balso stygos po 10 min tokio spiegimo ...

              Comment

              • Tsuyu
                VAK

                • 2007 03 30
                • 135

                #52
                Autorius Eglaya
                O kur spoksojai Dream Concert 2007? Per Youtube? Aš tai parsisiunčiau visą vienam faile x___x

                1. niekuomet nenorėčiau tamsiam skersgatvy susitikt su jų fanais (ta raudona jūra)
                2. man atrodo, kad fanai visuomet po ranka turi vaistų nuo gerklės skausmo, nes garbės žodis, man trūktų balso stygos po 10 min tokio spiegimo ...
                na, joa.norint nesisiust ir paspoksot tik siaip, uztenka youtube..nors man asmeniskai youtube nepatinka..na, bet vienu zodziu taviskiai nebloga pasirodyma surenge..
                ish pat pradziu gavojau, kad tik soks, o staiga jie eme ir uzdainavo net nustebau
                ir mokek tu man taip ir shokt ir dainuot..cia pasirodo tik Lt scena kazkokie nevykeliai su savo visais psirodymais..gi ir mes spiegianciu fanu turetumem jei tik butu tokiu grupiu

                Comment

                • Eglaya
                  Procrastinator


                  • 2005 07 22
                  • 561

                  #53
                  Autorius Tsuyu
                  ish pat pradziu gavojau, kad tik soks, o staiga jie eme ir uzdainavo net nustebau
                  ir mokek tu man taip ir shokt ir dainuot..cia pasirodo tik Lt scena kazkokie nevykeliai su savo visais psirodymais..gi ir mes spiegianciu fanu turetumem jei tik butu tokiu grupiu
                  Lietuvoj gyventojų ne 48 milijonai Šiaip tai, į paskutinį Foje koncertą buvo susirinkę apie 60,000 fanų. Va...

                  o dėl daivimo ir šokimo tai... ten pagal fonogramą buvo taip šokdami jie normaliai nepadainuotų. Nesu girdėjus, kad tą dainą gyvai Korėjoj atliktų. Nors Japonijoj koncertuodami jie visuomet gyvai dainuoja. Pvz, ta pati daina per VMAJ 2007 (Video Music Awards Japan). Sudainavo pusiau japoniškai pusiau korėjietiškai. Kai pirmą kartą žiūrėjau tai buvo taip huh? O.o lyg ir O.Sei.Han.Go, o paskui bac O.Jung.Ban.Hub... Bet fanams patiko
                  http://www.youtube.com/watch?v=H8zrSKXNbjc

                  (čia reikia truputį palaukti, kol ten tie japonai baigs šokinėt, nes čia ištrauka iš Korėjos MTV laidos, Japonijos MTV siužetai iš youtube pašalinti dėl autorinių teisių, meh~)

                  Comment

                  • Yamito

                    #54
                    japonu vaikinai tikrai yra gan simpatishki (kaip ir lietuviu)taciau patys jie teigia shitaip : "nepasikliaukyt japonais,mes melagiai kerjeristai.." na nezhinau turiu kelis pazhystamus japonus ir galiu pasakyt kad shaunus zhmones...kaip ir mes...sunku kazhka teigti shia tema nes visi zhmones yra skirtingi ir individualus..zhinoma nacija daro savo...bet....kaip bebutu grozhis nera svarbiausias dalykas gyvenime.... taip bent ash manau....

                    Comment

                    • FainaruFantaji
                      Cyber Snake

                      • 2007 04 28
                      • 579

                      #55
                      As irgi pazistu keleta Japonu ir drasiai pritariu - jie labai saunus ir malonus (per skype bent jau) ir aplamai girdejau, kad Japonai sveciams yra ypac nuolankus ir dosnus
                      Taip pat pritariu del grozio, juk ir pats graziausias obuolys viduje gali buti supuves



                      Working underground.

                      Comment

                      • Blooded
                        デビル メイ クライ

                        • 2007 04 28
                        • 48

                        #56
                        Japonai yra labai grazus, nerealiai. Net ne vien tie izimus dainininkai kaip Hyde, Gackt, Miyavi (inlove) ir pan. Ir paprasti Japonijos gyventojai tokie pat grazus. Kiek girdejau dauguma japonu (vaikinu) yra labai mieli, draugiski.
                        The Path of Excess leads to the Tower of Wisdom

                        Comment

                        • Egura
                          Super mega ultra rašytojas


                          • 2007 05 17
                          • 684

                          #57
                          Žinoma grožis nėra svarbiausia. Aš manau, kai žmogaus vidus gražus, tai jis ir išoriškai tau gražus ir nesvarbu, kad nosytė kreiva, ausys atlėpusios, ar kojos kreivos... Jei vidus supuves, visas išorinis grožis neaktualus...
                          Grožis iš esmės nėra pačio objekto savybė, tai yra mūsų suvokimo, proto savybė...

                          P.S. o šiaip čia visvien smagu akis paganyt, nuotraukėles pasižiūrinėti, tam manau ši gija ir skirta

                          Comment

                          • baltas_tigras
                            wild minds

                            • 2007 03 19
                            • 107

                            #58
                            cia as gal taip biski ne i tema pavarysiu, bet visi vyrai (vaikinai) yra labai malonus ir draugiski grazioms uzsienietems merginoms (ypac europietems), aiskinti kodel manau nereikia

                            bet va, ten, kaip ir kiekvienoj saly malonus ir paslaugus yra tik turistams. nori pamatyt kokie istiesu jie yra, atvaziuok i ta sali dirbt
                            Neziuriu anime su LT subais.

                            Comment

                            • Eglaya
                              Procrastinator


                              • 2005 07 22
                              • 561

                              #59
                              Tiesą pasakius, jie miršta dėl tiesių plaukų. Turiu bent kelis kinus ant MSN. Tai mes kartais pažvengiam dėl tų grožio standartų. Man amžinai sako, kaip faina, kad mano plaukai tokie tiesūs, nes atseit jų turi kažkokius tris sluoksnius, du iš jų tiesūs, o kitas ne ir dėl to plaukai šiek tiek banguoti. Vadinasi - moteriškės sėdi kirpyklose ir už pasakiškas sumas tiesinasi plaukus.

                              Ūgis.. Visokių yra... kadangi šiuo metu daugiau dėmesio kreipiu ne į japonus, o per kanalą į vakarus, tai ūgio problemų nėra

                              Paskui, griežti bruožai. Na taip, ryškūs skruostikauliai, aštri nosis ir visa kita. Mums kažkaip gražu švelnūs bruožai ne? Na, bent jau man taip atrodo, o ten atseit atrodo, kad labai gerai yra 'sculpted & defined'. Ir dar, aš tikrai nesu blondinė, bet vos tik mano nuotrauką pamato, iškart tokios akys *_* ir BLONDE. Ir man taip ><

                              O dėl akių tai... su lęšiais galima bet ką pasidaryt dabar ^___^

                              Tiesa, Final Fantasy vaikinai taigi... kompiuteriniai O.o

                              I'm not blonde, seriously T^T
                              http://img184.imageshack.us/img184/6945/ph34rmekb0.jpg

                              uuumm... reikia užmaskuoti off topic ne?
                              maniškiai <3
                              Paskutinis pakeitimas nuo Sable; 2008-05-09, 21:17.

                              Comment

                              • Yamito

                                #60
                                ish tiesu gerai cia pasakyta..mes jiem atrodom egzotishkos..o jie mums....viskas kas yra nesuprantama ir prieshinga traukia..taip sakant uzhdraustas vaisius saldziausias....visokiu zhmoniu yra ir visokiu reikia....man gaila japonu del to kad jie daug ir stipriai mokosi sunkiai gauna darba...na cia gal ne i tema..bet del to jie paskui greit pasensta...ju oda susiraukshleja...merginos vis labiau suvakareja...savo skaicia ir balta aristokratishka oda rudina soliariumuose...ir bando atrodyt kaip britney spears jaunysteje,o vaikinai kaip kokie timberleikai....mazhai liko tu japonu kaip senovej....nors japonai ir afrikoj japonai...na ash jies esu dekinga uzh ju kultura,tradicijas ir viska ka sukure pasaulio labui...

                                Comment

                                Working...