O kur vyrai? :)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • (sic)enemy
    Sakikao

    • 2008 08 12
    • 162

    Autorius Robbu-chan
    cia ateini, pasiziuri, pavarvini seile ir iskart nuotaika pakyla....
    tada kokia valanda issisiepus iki ausu spoksai i tustuma ir galvoji, koks vis delto pasaulis yra grazus...
    noriu japono!!!!
    As y noliu Japono
    reikejo mum ta pirma vilniuja pagrobti , nes jis pakankamaj kawaii buwo

    !!! Ninirvuok !!!

    Comment

    • Robbu-chan
      Egzošysto-tama

      • 2008 08 30
      • 49

      Autorius (sic)enemy
      As y noliu Japono
      reikejo mum ta pirma vilniuja pagrobti , nes jis pakankamaj kawaii buwo
      toks nieko nieko
      bet as nzn, ar man veno uzteks...juk zn, mano haremo sarasiukas gan nemazas..o daba, kai isvydau visus cia sukrautus, tai manau, jog laikas papildymui
      p.s., nepamirsk kitais metais ivykdyt gimtadienio prasyma ...

      Comment

      • SeiSoraYu
        That's my pie.

        • 2007 03 09
        • 212

        *Grįžta su Atsushi Sakurai*







        My DeviantArt

        Comment

        • (sic)enemy
          Sakikao

          • 2008 08 12
          • 162

          Autorius Robbu-chan
          toks nieko nieko
          bet as nzn, ar man veno uzteks...juk zn, mano haremo sarasiukas gan nemazas..o daba, kai isvydau visus cia sukrautus, tai manau, jog laikas papildymui
          p.s., nepamirsk kitais metais ivykdyt gimtadienio prasyma ...
          NANI?.........aj, nanto...........prisiminsiu, gal........

          geraj, apie haremus Abieju patylim............mano pagrindiniaj tik trys, o tawo taj khem patylim

          !!! Ninirvuok !!!

          Comment

          • Eglaya
            Procrastinator


            • 2005 07 22
            • 561

            t'sakant...







            Tikiuosi jums Daum pasileidžia. Man Lietuvoj nerealiai strigdavo... bet vis tiek.. khhhhhh~
            Paskutinis pakeitimas nuo Eglaya; 2008-09-16, 12:59.

            Comment

            • SolidSnake
              SSDD

              • 2005 12 21
              • 172

              Ne man aishkinti merginams kas grazu o kas ne ,bet! pasibaisetina kokius jus cia gemofroditus dedat!!! ikishiu 2 fotkes Pagrindiniu veikeju ish [Prison Break]

              (nei 1 megiotishko bruozo)
              I Just Wanted An Excuse To Kill As Many People As I Could !!!

              Comment

              • Eglaya
                Procrastinator


                • 2005 07 22
                • 561

                Nu kodėl, antras vaikinukas labai švelnių bruožų ^^ Man jis jau seniai akin įkritęs

                Nu, kad nebūtų spam'as...



                pareina, pareina, hangukin pareina namo....~ woohooo~
                Paskutinis pakeitimas nuo Eglaya; 2008-09-16, 13:34.

                Comment

                • SeiSoraYu
                  That's my pie.

                  • 2007 03 09
                  • 212

                  Dar truputėlis Atsu n__ _n





                  My DeviantArt

                  Comment

                  • (sic)enemy
                    Sakikao

                    • 2008 08 12
                    • 162

                    Autorius SolidSnake
                    Ne man aishkinti merginams kas grazu o kas ne ,bet! pasibaisetina kokius jus cia gemofroditus dedat!!! ikishiu 2 fotkes Pagrindiniu veikeju ish [Prison Break]

                    (nei 1 megiotishko bruozo)
                    em, tas antras moterisku bruozu turi.............Jei rasaj, kad ne tau aiskin kas grazu y kas ne, taj geriau isvis patylek, nes mums jie grazus y taskas

                    !!! Ninirvuok !!!

                    Comment

                    • SolidSnake
                      SSDD

                      • 2005 12 21
                      • 172

                      Nerashau kat jaigu vyras grazus jis gejus.Rashau kat daugiau negu puse jusu fotkesia esanciu, taip vadinamu vyru 98% primena mergynas. Vejalis pasikels ir nunesh tuos gemofroditus. Jie uz save vargu pastovet gali.Bet tai man nesvarbu. Kashkam pasirode kad Wentworth Miller [ Michael Scofield ]
                      turi moterishku bruozu, noretusi pamatit kokiu ??? [svelnus veidas gal, bet motirishki bruozai vargu]
                      Paskutinis pakeitimas nuo SolidSnake; 2008-09-16, 20:18.
                      I Just Wanted An Excuse To Kill As Many People As I Could !!!

                      Comment

                      • zhmogeliukas
                        Super mega ultra rašytojas

                        • 2007 03 21
                        • 722

                        snake>vien tavo labai netaisyklinga kalba akis bado.
                        o tokių nuomonių mes prikiklausę daug,bet nelabai ir rūpi,manau bent jau daugeliui. XD

                        na kad būtų ne offtopic,tai



                        Spoileris:
                        Aiba Hiroki


                        ir saito yasuka

                        Comment

                        • FainaruFantaji
                          Cyber Snake

                          • 2007 04 28
                          • 579

                          Man atrodo, kad jie pavydi. Srsly, kitos priezasties nematau.
                          Kad ir kokie apsilpe, mergaitiski ir vejelio nupuciami tie vyrukai, kuriuos mes cia rodome bebutu, ne vienas is AZ besilankanciu vyru [tas pats manau ir moterims tinka] nera placiai pripazintas modelis, aktorius ar dainininkas. Aisku nepriimkite to priesiskai, cia nera super modeliu forumas todel niekas ir nesako, kad jus turite buti modeliais.
                          Paprasciausiai mes ziurime ir ziuresime i tai kas mums grazu.



                          Working underground.

                          Comment

                          • (sic)enemy
                            Sakikao

                            • 2008 08 12
                            • 162

                            Autorius SolidSnake
                            Nerashau kat jaigu vyras grazus jis gejus.Rashau kat daugiau negu puse jusu fotkesia esanciu, taip vadinamu vyru 98% primena mergynas. Vejalis pasikels ir nunesh tuos gemofroditus. Jie uz save vargu pastovet gali.Bet tai man nesvarbu. Kashkam pasirode kad Wentworth Miller [ Michael Scofield ]
                            turi moterishku bruozu, noretusi pamatit kokiu ??? [svelnus veidas gal, bet motirishki bruozai vargu]
                            jo weidas yra tipiskas, holiwudinis - pagal mada, o dabar ten madingi wyraj motersku bruozu
                            pala, as tokia pat kudute kaip wisi ce rodyti wisual kei, bet manes nepastumsi y uz sawe pastowet tikraj moku...jie wiswien treniruojasi y ju kunaj twirti...nebent tau jega parodo tik raumenu kiekis aar pilwuko apimtis...

                            !!! Ninirvuok !!!

                            Comment

                            • SolidSnake
                              SSDD

                              • 2005 12 21
                              • 172

                              Sheip pastovet jus mergyos uz save nemokat.Jaigu sudet visas i viena kruva tai gal kas ir butu.Bet sheip jokiu argumentu,nieko negirdejau.Kashkokie tai neapmastyti pasakimai ir t.t .Kad su klaidom rashau tai zinau[kad aki bado nuo to man tik geriau] Ilindau ce pas jus,kaip pas bites, o aistru ce nera,nuvilet mane. Net nera su kuo pasiginciot, silpnoka.
                              I Just Wanted An Excuse To Kill As Many People As I Could !!!

                              Comment

                              • Sable
                                The Hitchhiker





                                • 2005 03 11
                                • 1530

                                Man rods nei vieni, nei kiti nėra teisūs. Na nėra aišku ten tie jūsų numėgti japoniukai kažkokie pe********, bet faktas, kad yra nušpakliuotas šou industrijos produktas, neatspindintis pilkos tikrovės. Kaip ir nematau net vietos ginčams, nes čia dedami iš esmės būtent tokie vyrukai. Šou industrija nėra kažkoks vyriškumo matas, tiesiog besikeičiančių madų židinys. Be to galima pasakyt kad daugeliu atvejų tai tie produktai yra vertinami visi bene pagal pakuotę - koks ten iš tikrųjų tų vyrų vyriškumas nežinia. Nors ką žinau ar labai galimą gerai spręst apie jį kai tie 'vyrai' nevengia kartkarčiais apsiverkt ar dar kaip moteriškai elgtis, kas irgi madinga pas japonus kaip lengva pastebėt

                                Comment

                                Working...