O kur vyrai? :)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Eglaya
    Procrastinator


    • 2005 07 22
    • 561

    O kur vyrai? :)

    Žinoma, čia aišku, kaip dieną, kad forume dominuoja... eee... stiprioji lytis, bet perskaičius vieną "giją" ji pasirodė pilna kaltinimų mūsų vaikinams, kad atseit jie "very much into Japanese girls" ir nemato aplink lietuvių. Na, tai pardon, tai argi mes negalim pagamint temos apie Azijos vyrus (nebūtai japonus)? Nors pagalvojus apie vyrą japoną (as a husband) mane nupurto šiurpas, jau tris kartus esu sulaukusi tokių pačių komentarų (identiškų): Užtad vaikai kokie protingi būtų...

    Vienu žodžiu, abejoju, ar čia iš to kas nors išsivystys, bet įdedu kelias kuklias nuotraukus, kurių tikrai daug neturiu *sigh*
    Prisegti failai
    Paskutinis pakeitimas nuo Eglaya; 2008-04-06, 10:47.
  • Katiuwa
    Narys
    • 2005 08 25
    • 31

    #2
    nu ka as zinau! visi zemo ugio!(beviaik) man tokie nepatinka... na,aisku yra ir tokiu visai nieko... netgi visai visai nieko...!

    Comment

    • Eglaya
      Procrastinator


      • 2005 07 22
      • 561

      #3
      Jo žemo ūgio Neseniai buvau Japonijos Wasedos universiteto vaikinų choro koncerte. Tai, kai jie pradėjo eiti į sceną, mano draugė išsižiojo: Kokie jie maži

      Bet aš čia žemesnių negu 180 cm nededu

      Beje, Marija, ką turėjai omeny, sakydama:

      Rase nelabai daug reiškia.......(aiškus žiurint kokia )........
      Aha, o skliaustuose pridėjai "aišku, žiūrint kokia"

      Nu, whatever

      Tas trečias tai truputį į mergaitę panašus O va, vakar žiūrėjau Musuruto Hiito per Baltiją. Filmas neypatingas, bet droooooooll...

      Ir tas vaikinas Kenas. Žiūriu žiūriu, ir kur jis man matytas, ogi Noboru Taneko!
      Prisegti failai
      Paskutinis pakeitimas nuo Sable; 2008-05-09, 21:08.

      Comment

      • Katiuwa
        Narys
        • 2005 08 25
        • 31

        #4
        na va ir as kazka radau !!
        Prisegti failai

        Comment

        • Eglaya
          Procrastinator


          • 2005 07 22
          • 561

          #5
          ooh, tas antras gal ir nieko

          Ok, man nerūpi, kad jam virš trisdešimt, vis tiek l. fainas
          Takeshi Kaneshiro (1/2 Chinese (of Taiwanese nationality) and 1/2 Japanese)
          Prisegti failai

          Comment

          • Ara ?

            #6
            Nu man tai patinka tie azijieciai
            nu va yra ir tikrovisku nu sitas tiesa korejietis ( real i mean not a model)

            Comment

            • piccosan
              Daft Punk

              • 2005 11 28
              • 250

              #7
              as girdejau kad seimoj (japonijos) vyras valdo..ir yra viskas.. ir ten lankiusieji nenoretu atsidurti japoniu vietoj..
              na bet jei noretumet rinkitis japonu jaunima (cia aisku merginom) tai nzn ar jie laikysi tu paciu nuostatu..
              bet siap koks gyvenimas su japonu.. kol kas nors ismoktu viena ar kita kalnba..
              angliskai..nebent..
              na bet vistiek.. kuo jum nepatinka lietuviai..
              o gal patys japonai lietuvaiciu nesirinktu..(curse them all )?

              Comment

              • game.exe
                Rimtas forumo narys

                • 2002 07 18
                • 24

                #8
                Autorius piccosan2
                na bet vistiek.. kuo jum nepatinka lietuviai..
                o gal patys japonai lietuvaiciu nesirinktu..(curse them all )?
                lietuvei burliokai ir beto azijiechai labiau i anime panashus zhmones nei mes X], ir beto gi prirashe jau belenkiek kodel ne lietuvei patinka o japonai X]


                Autorius piccosan2
                man tai tie japonai ir japones..visi panasus.. nera skirtumo..gejai kzk...neturi iskirtiniu bruozu
                chia delto kad jie visi turi bendru tik ju veislei budyngus veido bruozhus delto tu pas kiekviena ju matai tuospachius bruozhus ir tau jie venodi atrodo o i kitka ir nekreipi demesio, kiekvienai veislei zhmoniu kita zhmoniu veisle venoda, sheip ash japonus dabar skiriu, bet vat kokiu kiniechiu arba vietnamiechiu neskiriu visi venodi, negrai irgi daugmazh vienodi, viena kita tik skiriu, va kur visi tikrai vienodi zhmones tai per songoka ir per sailormoon kur lygei toks pat veidas visu tik kitoke shukuosena



                Paskutinis pakeitimas nuo game.exe; 2006-01-20, 08:27.
                wOOt!!

                a proud member of #ANIME+

                Comment

                • Eglaya
                  Procrastinator


                  • 2005 07 22
                  • 561

                  #9
                  Vienam vienodi kinai ir japonai, o jiems mes esam vienodi su suomiais ir lenkais *patraukia pečiais*

                  Koks skirtumas, kad fotomodelis. Užtat akis yra paganyt į ką :P





                  *mwahaha*

                  Comment

                  • Eglaya
                    Procrastinator


                    • 2005 07 22
                    • 561

                    #10




                    Comment

                    • Youka
                      bishoujo

                      • 2006 01 30
                      • 335

                      #11
                      japonu vaikinai daug kam gali pasirodyti mazu maziausiai gejai. jie visi save prisiziuri kaip kazin ka. mano buvusion mokyklon bene kasmet atvaziuoja keliolika japonu, pagyvena savaitele kita ir grizta. tai kiek teko man ju matyt, tai dauguma net antakius issipesioje , bet uztat sunku akis atitraukt. jiems ju paciu isvaizda, stilius yra labai svarbus.
                      o siaip jie labai draugiski ir faini. gal kiek keistas ju bedravimas gali pasirodyt, nes labai emocionalus, isskrendant visi verkia, po to metu metus susirasineja ir pan.
                      tradicijos pas juos labai svarbios. manau, kad gyvenant japonijoj su japonu butu nelabai linksma, jis visalaik dirbtu, nes darbas jiems auksciau visko, o zmona sedetu namie, augintu vaikus ir tiek ziniu.
                      bet kita vertus, jauna karta liberalesne gal kazkiek ^^

                      Comment

                      • Balioniukas
                        Tyla gera byla
                        • 2005 03 28
                        • 18

                        #12
                        Drauge sake papostint, tai ta ir darau, nes jos izvaizda dabar tokia:



                        Comment

                        • Shisi

                          #13
                          na vienas chiuvas kurio ne uz ka nekeisciau i joki azijieti ar japona...






                          na ka daugiau galiu pasakyt...jo tikrai nekeisciau...
                          jei kas nezinot tai cia Ville Valo is HIM'u...^^

                          Comment

                          • kita
                            spacier than an astronaut

                            • 2005 10 13
                            • 77

                            #14
                            Dar neteko matyt tokio saldžiai šleikštaus 'grožio'. Hekh
                            Štai čia pagal mane yra gražiausia kas begali būt -

                            Tiek.

                            Comment

                            • Eglaya
                              Procrastinator


                              • 2005 07 22
                              • 561

                              #15
                              Oh my eyes, my eyes...:dizzy: žinot ką, tokie ir man nebepatinka. Nors to iš kairės veidelis ir gražus....

                              Comment

                              Working...