Japan: behind scenes

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • game.exe
    Rimtas forumo narys

    • 2002 07 18
    • 24

    Japan: behind scenes

    (paimta ish LNK forumo) http://www.lnk.lt/diskusijos/viewtop...er=asc&start=0 (plachiau apie tai)

    taiva pastebejau po lietuviu ir anglu egzaminu uzhduochiu rashiniu rashimo mane patrauke ant ju rashimo taigi nusprendzhiau uzhsiimti shvietejishka veikla taigi shio vakaro tema yra Japonija

    taigi japonija, kiekvienas rimtesnis anime fanas noretu nuvazhiuoti i she shali kur gimsta tokie stebuklai kaip anime. senoveje japonai buvo narsus karei, ishrado daugybe kovos techniku tarpju gerai zhinoma kendo (kardo menas - ar kazhkaip), japonai labai talentyngi ir darbshtus zhmones, puikiai ishsaugoje savo pershimtmechius besiformavuse kultura originale ir nesutershta vakaru kulturu itakos, visam pasaulije vertinamas ju menas, architektura, kovos menai, sodininkyste, labai protyngi zhmones, skatina technologiju pazhanga ir pirmauja pasaulije savomis technologijomis, bet kas svarbiause jie sukure ashtuntaji pasaulio stabukla ANIME. viskas atroditu tiesiog tobula

    BET

    o ka mes ishtikro zhinome apie japonija? ar tai ka mes matome turistu atvirukuose ir panashioje propogandineje medzhegoje yra japonija? ar ishtikruju viskas yra taip jau tobula?

    deje per savo otako "karjiera" ash supratau kad toligrazhu neviskas yra sakuros zhiedlapeis klota ir kuo toliau tuo labiau ash prarandu pagarba japonams ir sheme savo straipsnelije ash jum atskleisiu kodel.


    pirmiausei noriu perspeti kad tai ka ash papasakosiu ir jus pamatysite gali jus shokiruoti ar kaip kitaip paveikti nzn bet krc perspeju jei esate nepilnametis tai nespauskite ant paveiksliuku su perspejimu, atsakote uzh save patis

    taigi pradedame savo kelione puo nostabuji legendomis apipintos japonisjos krashta


    taiva perskaitykit ten pilnai parashyta nes shitas forumas neleidzhia nei paveiksliuku nei texto ilgesnio kaip 20000 raidzhiu, ir dar paskaitykit kelis puslapius toliau ten dar papyldzhiau savo praneshima

    ir padiskutuokime

    sheip mano tikslas buvo ne apshmeishti japonus o paroditi ir kitaja japonijos puse, ne ta kure mes matome turistu atvirukuose, japonai nera tokie jau tobuli, jie tokie pat niekamtike zhmones kaip ir visas likes pasaulis

    sheip man asmenishkai tai labai patinka netgi ta ju blogoji puse X]
    wOOt!!

    a proud member of #ANIME+
  • ZeaLot
    a.k.a. Mr.Rieper
    • 2005 01 20
    • 11

    #2
    Gal galėtum daugelį pics'ų re-upload'int? Nes daugumos jau nebėr ..

    Comment

    • zio
      Administratorius


      • 2000 02 22
      • 264

      #3
      ir gimtojoj Lietuvelej visokiu gali prisizhiuret...

      Comment

      • Sable
        The Hitchhiker





        • 2005 03 11
        • 1530

        #4
        Ne daug naujo suzinojau. Kaip jau ten sake: kol kuria gerus animus, tol man px kokie jie ten iskrypeliai.

        Comment

        • game.exe
          Rimtas forumo narys

          • 2002 07 18
          • 24

          #5
          Autorius Sable
          Ne daug naujo suzinojau. Kaip jau ten sake: kol kuria gerus animus, tol man px kokie jie ten iskrypeliai.
          baiktu chia netgi labai gerai kad jie ishkrype nes ohoho kokiu hentaju pripaisho, vo chia del to jie yra jega

          ZeaLot

          nzn gal kadanors kai netingesiu X]
          wOOt!!

          a proud member of #ANIME+

          Comment

          • Sable
            The Hitchhiker





            • 2005 03 11
            • 1530

            #6
            Heh, nu cia jau skonio reikalas. Man labiau patinka animai su kovom, zudynem, demonais, ziaurumu and stuff, nei kokie hentajai. Tai tikriausiai as labiau girciau tuos japonus, kur biski pamise del tu paciu kovu ir zudyniu, nei iskrypelius.

            P.S.: nesu cia koksai maniakas, tiesiog kito pobudzio animai nelabai traukia aki ir man atrodo biski vaikiski except 4 hentai, of course

            Comment

            • game.exe
              Rimtas forumo narys

              • 2002 07 18
              • 24

              #7
              Autorius Sable
              Heh, nu cia jau skonio reikalas. Man labiau patinka animai su kovom, zudynem, demonais, ziaurumu and stuff, nei kokie hentajai. Tai tikriausiai as labiau girciau tuos japonus, kur biski pamise del tu paciu kovu ir zudyniu, nei iskrypelius.

              P.S.: nesu cia koksai maniakas, tiesiog kito pobudzio animai nelabai traukia aki ir man atrodo biski vaikiski except 4 hentai, of course
              nu ash ne hentai animus galvoje turejau

              ash sheip hentai videku nemegstu nes levai nupieshti ir levos animacijos

              bet va hentai CG ir visokie artworkai jau kita kalba

              o sheip man anime labiausei patinka del action, mergu, robotu, siuzheto
              wOOt!!

              a proud member of #ANIME+

              Comment

              • Sable
                The Hitchhiker





                • 2005 03 11
                • 1530

                #8
                Hmm, nu zodziu (pasakysiu labai banalu dalyka) kiekvienas anime kulturoj randa kazka savo. Tik kaip cia is game.exe straipsnio suzinojau beveik viskas anime ir manga kulturoj yra biski ir nebiski, bet labai pamisusiu japonu darbo vaisius. Efektas daugmaz susidare toks: Japonijoj gyvent nenoreciau, bet karta koki aplankyt ta sali gal ir galima butu.

                Comment

                • Sable
                  The Hitchhiker





                  • 2005 03 11
                  • 1530

                  #9
                  Beje laukiu pratesimo! Idomioj perspektyvoj cia aprasei. Taip ir toliau, tik zinoma su pics'ais labiau pasistenk, nes kazkaip efektas prarandamas. Na va, pasakiau ka norejau. (^_^)v

                  Comment

                  • pittass
                    Naujokas
                    • 2005 09 03
                    • 20

                    #10
                    per dawg nieko nawjo.. kazka link to isivaizdavaw
                    aj siaijp nepakeiciaw savo nuomones, kad japonija tikrai idomi ir viliojanti salis, kurioje gali pamatyti tai ko nepamatysi niekur kitur pasaulyje

                    Comment

                    • epas
                      Narys


                      • 2005 08 12
                      • 83

                      #11
                      ...visur visokiu zmoniu yra, lietuva irgi neisimtis... , kai kurie japonu poelgiai ar tradicijos gali pasirodyti LABAI jau keistos, taciau jie pazvelge i mus ir musu iprocius irgi gali stebetis... :rolleyes: ...todel nieko nauja cia kaip ir neisgirdau...

                      Comment

                      • DJ
                        >_<'
                        • 2002 02 20
                        • 87

                        #12
                        dar neskaičiau to straipsnio, bet man pvz anglijia labiau ištvirks šalis pasirodė nei lietuva, čia manau tas ištvirkizmas priklauso nuo išsivystimo lygio, kuo labiau paženge žmonės, tuo liberalasni pasidaro viskam... nu bent jiau aš taip manau...

                        Comment

                        • game.exe
                          Rimtas forumo narys

                          • 2002 07 18
                          • 24

                          #13
                          tai chia jo, pas mus tai visi atsilike ir visdar dievobaimingi tai ir nedaro visokio pervertizmo, bet vat pas japonus taip yra dar ir delto kad taip nuo pat senoves buvo nes pas juos taip yra priimta ir normalu

                          epas

                          nu taip bet japonu tradicijos atrodo keistos visam pasauliuj netik lietuvai o japonam viso pasaulio irgi netik lietuvos taip kad japonai yra mazhuma ir nesiskaito ju pozhiuris i musu tradicijas, krc apskritai visa azija yra kazhkoks wonderlandas
                          wOOt!!

                          a proud member of #ANIME+

                          Comment

                          • gediminas
                            bebop
                            • 2003 06 22
                            • 24

                            #14
                            Mano manymu japonai nuo savo kulturos privalo buti gan uzdaro budo, o nuo uzdarumo ir gimsta visoki pervertizmai ner taip baisu tas pervertizmas, bet kai tiek akiu alkanai ziuretu turbut ne visada jaukiai galetum pasijusti :}
                            http://gediminas.kalnieciai.lt/anime/bu_girl_vs_trigun.gif
                            Your ticket to the future is allways blanc.

                            Comment

                            • pittass
                              Naujokas
                              • 2005 09 03
                              • 20

                              #15
                              game.exe as pac nesu jokiu mazumu atstovas (ir neplanuoju artimiausiu metu jokiu tapti) bet tavo issireiskimas kad japonai yra mazuma ir del to ju poziuris nesiskaito tai mane subesino... kiekvienas turi teise buti toks koks yra, ir kiekvieno poziuris yra vienodaj svarbus!

                              o japonai tiesiog nepasiduoda uzsienio itakai ir issaugo savo autentiskuma kas yra labai pagirtina net mano nuomone...

                              and one more thing: pasiziurejus i kitas salis, kulturas ir religijas, dar netokiu nesamoniu galima pamatyti zmoniu elgesyje...

                              Comment

                              Working...