Harajuku

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Hellsing_lover
    Purinsesu no Darukuneso




    • 2007 02 15
    • 1318

    #46
    Autorius FlameHaze
    nemaciau tokijuje labai daug tu madu gal ne tose vietose buvau hmm
    daugiausia ka maciau tai french maid turbut todel kad akiboj sitas populiariausia.
    o siaip pilka salaryman mase viska uzgozia hahaha
    aa taip brand slaves dar yra nezinau cia mada ar siaip..
    na ir zinoma sairor fuku yra kawaii...
    kiek zinau ganguro jau pasenus mada dabar ji jau nyksta japonijoje..
    nemazai japonijos merginu vengia saules ir bet kokio idegimo bent jau kiek man pastebet teko ir girdet is gyvenanciu japonijoje.
    Pritariu. Pati irgi pagrinde tokį vaizdą susidariau, nors ir teko pabuvoti Harajuku rajone (aišku, teturėjau progos pasidairyti tik pačiame jo prieangyje, tačiau iš to, ką mačiau, gatvės tikrai nebuvo perpildytos vien išskirtiniu jaunimu (nors nepritrūko nei lolitų, nei Elvio laikų pasiekėjų užmatyt ). Aišku, tai įtakojo ir tai, kad gana anksti ten nuvykome ir, berods, buvo darbo diena ^^'' Nors ir kitur būnant, tai akyse beveik vien baltamarškiniai švietė, kas tikrai man labai nelipo prie širdies >.> Atrodė, lyg apskritai žmonės be veido būtų visi vienodi :\

    Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

    Comment

    • limone
      they call me apricco ☆
      • 2011 02 23
      • 3

      #47
      Ganguro man labai primena fyfas Lietuvoje. >_>;;
      dA - apricco
      fb - egle kotryna
      utube - lili9tan

      Comment

      • Esquisse

        #48
        Autorius limone
        Ganguro man labai primena fyfas Lietuvoje. >_>;;
        Žiūrint koks Ganguro. Jei prisideda špakliaus 2cm, tada taip, taip... :>
        Bet kai jo nei per daug, nei per mažai, tai visai skoningai atrodo, pažvelk į nuotraukas. :3

        Comment

        • dainav

          #49
          Autorius Esquisse
          Žiūrint koks Ganguro. Pedikiūras kaina Jei prisideda špakliaus 2cm, tada taip, taip... :>
          Bet kai jo nei per daug, nei per mažai, tai visai skoningai atrodo, pažvelk į nuotraukas. :3
          Visai gražiai atrodo
          Kartai pagalvoju, kad amine kūrėjai net nesugeba negražių personažų piešti ( na bent jau moterų)

          Comment

          Working...