Harajuku

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Hikari_
    Mental

    • 2008 02 27
    • 981

    #16
    Niekada nesuprasiu tokio stiliaus kur taip apsirengus galima iseiti ? (isskyrus visokius karnavalus, cosplayus, susiburimus ir tt) jei taip iseitum i gatve ar kokia parduotuve tai visi kreivai ziuretu, turbut net patis japonai, nes juk ne visi supranta toki dalyka.

    Comment

    • sek0ne
      AnimeMinusFamHator




      • 2007 04 28
      • 1260

      #17
      tai, kad pas bahurus yra visai kiti stiliai japoskijoj.

      kazkas panasaus i visas tas ganguras, bet suvyriskinta

      Comment

      • Kaizen
        Naujokas
        • 2009 12 21
        • 5

        #18
        Tai, kad Lietuvoje ir taip uztenka soliariuminiu berniuku ir mergaiciu, pats geriausias ganguras. kuriam nereikia spakliaus.

        Comment

        • Genocidio
          Naujokas

          • 2009 11 21
          • 26

          #19
          Nezinau ar as cia kaimietis tokiu dalyku nesuprantu , bet man atrodo perdaug issaukianciai ir kaikur net apgailetinai. Ganguro stiliaus merginos atrodo tarsi apelsinai arba sergancios gelta or stuff Ir visko kalte yra saiko neturejimas. Pvz kur sek0ne rode fotke tai ten uch gerai atrodo , nes nebuvo su dazu volu ant veido spakliaus uzvaryta. Mano nuomone tu visokiu barskuciu ir aksesuaru uzsidek nors perpus maziau ir atrodys jau normaliau, nes man tiesiog perdaug. Na bet neveltui mes gyvenam skirtingose pasaulio pusese man regis viena is ju pamacius kaimo bobute infarkta gautu

          P.S. Hikari - Japonijoj zmones tolerantiskesni , jauciu lietuvoj uztektu pro duris iseit ir jau akmenim uzmetytu..

          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

          Comment

          • Idechi
            Wakaranai

            • 2008 10 21
            • 193

            #20
            Tai tik ir įrodo, kad Japonija laisvesnė šalis nei musu, pas mus tai pabadyk išeit su tokia išvaizda. Iškart matosi, kad japonams įgriso monotoniškas gyvenimas, mokytis, dirbt, pramogaut, mokytis, dirbt, pramogaut. Japonijoj daugiau visokiu būrelių. Nereikia sakyt, kad ten labai tolerantiški žmonės, gal tiesiog jie labiau užjaučiantis ir supratingi ir gerbia kitų nuomonė. Visi mes esam skirtingi ir mes turime elgtis skirtingai, kam mums tą "kaukė", darykim tai ką norim, o ne tai ką kiti norėtu, kad tu darytum. Hmm dar Llietuva vadinasi demokratiška valstybė? Na taip, nėra niekur laisvės, bet mums tiesiog reikia atmerkti savo akis ir pagalvoti kam aš gyvenu ir kam gyvenu. Kam išvis tada gyvent, kad patenkintume savo primityvius poreikius ir instinktus?
            Paskutinis pakeitimas nuo Idechi; 2010-01-06, 19:08.

            Comment

            • Toxiz
              Naujokas

              • 2009 10 25
              • 13

              #21
              pas mus iseitu kasnors taip apsirenges i gatve po 5 minuciu jau krumuose guletu sudauzytas tokia jau ta lietuvele musu...

              Comment

              • Mendeks
                Rimtas forumo narys
                • 2008 01 21
                • 117

                #22
                Dievaži jie tai gerai atrodo bet daugiau bernu pvz gal kas galėtu įmest??

                Comment

                • Esquisse

                  #23
                  Autorius Mendeks
                  Dievaži jie tai gerai atrodo bet daugiau bernu pvz gal kas galėtu įmest??
                  Nėra daug vaikinų kurie rengtųsi kaip koks harajuku fashion "model". Arba yra daug, bet jie tik vienai dienai su tuo kostiumu išeina ir tai į ta harajuku rajoną kur harajukų boys'ų pilna. O tas kostiumas turbūt koks cosplay... Ieškojau gražių nuotraukų internete, bet pamačiau tik šukuosenas ir kelis veidus:



                  Nors man dar klausimas... taip išsidažę lūpas kad atrodo kaip merginos... o gal ir yra merginos...
                  O gal išvis ne ten pataikiau... Bet nesimato jų aprangos todėl negaliu pasakyti kokiu stilium iš harajuku pasipuošė.
                  Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2010-07-04, 11:42.

                  Comment

                  • fasian
                    Tas kur daug kalba.


                    • 2009 01 28
                    • 586

                    #24
                    Autorius Anime_Yuuki



                    Nors man dar klausimas... taip išsidažę lūpas kad atrodo kaip merginos... o gal ir yra merginos...
                    .
                    That shemales
                    Ech tie seni laikai ..

                    Comment

                    • Esquisse

                      #25
                      Autorius fasian
                      That shemales
                      Taip ir galvojau kad būsiu kažką sumaišius... ta google pasitikėt negalima xD

                      Comment

                      • neko_pari
                        nyanko sensei

                        • 2009 04 22
                        • 130

                        #26
                        pasiskaicius apie netoliarancija ganguro atzvilgiu, tikiuosi manes akmenim neuzmetis per AN

                        Cosplay.com

                        Comment

                        • Džiro sesė
                          X - Crime of visual shock


                          • 2005 11 12
                          • 604

                          #27
                          Autorius Mendeks
                          Dievaži jie tai gerai atrodo bet daugiau bernu pvz gal kas galėtu įmest??
                          Atsirinksite kur berniukai, o kur mergaitės bendrose fotose~
                          Spoileris:












                          Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                          Comment

                          • neko_pari
                            nyanko sensei

                            • 2009 04 22
                            • 130

                            #28
                            man asmeniskai grazus ir orginalus japonu mados suvokimas - nebijoma spalvu, issiskirti is minios, nebuti pilka mase. Zinoma viskam yra ribos - kasdien taip vaikscioti yra mazu maziausiai keista, o susitinkant su draugais ar tusinantis ar cosplayinant manau tikrai smagu paspalvinti savo isvaizda

                            p.s. kuo toliau tuo labiau japonu vaikinukai maziau skiriasi nuo mergiociu

                            Cosplay.com

                            Comment

                            • Mendeks
                              Rimtas forumo narys
                              • 2008 01 21
                              • 117

                              #29
                              Man tai jie kietai atrodo Žino japonai kaip reikia renktis ir ypač merginos

                              Comment

                              • Yuffie
                                Cute as Hell.

                                • 2009 01 04
                                • 123

                                #30
                                Visa tai yra gražu (Japonijoje, kur žmonės yra tolerantiški ir kaip kiti sako - neapmėto akmenim), bet pati šitaip nesirengčiau. Man asmeniškai per daug ryšku, išsiskirti iš minios yra tikrai gerai, vertinu tokius žmones kurie nebijo, bet šitiek visko prisikrovę (apyrankės, žaisliukai, makiažas) atrodo ne tiek įspūdingai kiek juokingai. Dar blogiau kai neatskiri vaikino nuo merginos. Į kokį vakarėlį ar cosplay smagu nueit šitaip apsirėdžius bet kiekvieną dieną...Tai ne man.

                                Comment

                                Working...