Japoniskas valgis

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Youka
    bishoujo

    • 2006 01 30
    • 335

    #61
    Na as anksciau nemegau kinu virtuves, nes ten viskas yra ne savo skonio. "Apelsininie antis", "Vysnine menke" ir kt. Be to yra sunku issirinkti, kai nevalgai mesos. Bet po truputi pradedu atrasti, kad ivairios juru gerybes ir pas juos kartais buna skanios.
    Japonu virtuves skonis atvirkscias. Ten bandoma isryskinti tikrasis produkto skonis, vengiama prieskoniu, dazniausiai gaminama be ju, tik salia patiekiamas wasabis, daikonas, soja ir kt. Be to, Japonu virtuveje daugiau juros gerybiu ir zuvies ^^ del to man priimtinesne.

    Comment

    • DarkSide

      #62
      Autorius Youka
      Na as anksciau nemegau kinu virtuves, nes ten viskas yra ne savo skonio. "Apelsininie antis", "Vysnine menke" ir kt. Be to yra sunku issirinkti, kai nevalgai mesos. Bet po truputi pradedu atrasti, kad ivairios juru gerybes ir pas juos kartais buna skanios.
      Japonu virtuves skonis atvirkscias. Ten bandoma isryskinti tikrasis produkto skonis, vengiama prieskoniu, dazniausiai gaminama be ju, tik salia patiekiamas wasabis, daikonas, soja ir kt. Be to, Japonu virtuveje daugiau juros gerybiu ir zuvies ^^ del to man priimtinesne.
      Del sojos sutinku pas juos soja galima sakit naudojama vietoj druskos jos yra beveik visur, ryziuose juros gerybese, mesoj visur

      Comment

      • Hellsing_lover
        Purinsesu no Darukuneso




        • 2007 02 15
        • 1318

        #63
        Man patiko kiniškos aštrios salotos... Tik pavadinimo nebeprisimenu

        Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

        Comment

        • Di
          • 2006 09 19
          • 169

          #64
          Tiems, kurie sako "kiniečių virtuvė" - taip sakyti negalima, reikia "kinų virtuvė". Tai čia šiaip.. O aš nežinau net ką man daryti.. kiek valgiau kinų ar japonų maisto, tiek kartų sunkiai apsinuodijau. Net Kabuki virtuvė manęs neišgelbėjo..
          [I]kiekyb

          Comment

          • DarkSide

            #65
            reiskia tavo skrandukas nesukurtas tokiam maistui.... sorry...

            Comment

            • Di
              • 2006 09 19
              • 169

              #66
              Visko gali būti.. Svarbiausia, man beprotiškai skanu. Net sushis - niama, nerealu. Tik jau dabar beveik 100 procentų esu įsitikinusi, kad užvalgiusi tokio maisto kokias porą dienų nebegyvensiu.. :/
              [I]kiekyb

              Comment

              • technotrach
                mors ultima ratio

                • 2006 03 06
                • 218

                #67
                na va sugalvojau virtis makaronų, bet neradau buljono, tai įmečiau miso sriubos, dar po ranka pasimaišė jalepenų (ar kaip jie ten vadinas) ir gavos kažkas panašaus į... net nežinau į ką... ale japano italiano mexicano
                Skaitoma manga

                Comment

                • Usotsuki
                  CGI//stas

                  • 2007 04 20
                  • 67

                  #68
                  shit-talking.

                  HellHound >>> tai Tu pats, parasyk bent kelis japoniskus patiekalus ir ju pawadinimus. Nes zinant wiena sushi, kuri zino wisas apskritas ir kalnuotas, supuwes pasaulis, labai kazko isskirtinio nepasako.
                  Grant my enemies a long life. So they can watch my victory.

                  Comment

                  • radament666
                    "Umi no Suna" Dark

                    • 2007 02 18
                    • 154

                    #69
                    Kinu virtuves esu ragaves, pavadinimas atrodo buvo "triju spalvu kalakutas" artai penkiu. nebeatsimenu. Deje nesu ragaves japonu virtuves, gal kas zinot ar yra tokia Klaipedoje, labai noretusi isbandyti.
                    Priklauso Klaipėdos Japonų Animacijos Klubui

                    Comment

                    • technotrach
                      mors ultima ratio

                      • 2006 03 06
                      • 218

                      #70
                      smagus straipsnis
                      http://archyvas.vz.lt/news.php?id=87...2007%2012%2014
                      Skaitoma manga

                      Comment

                      • Lov'Za
                        Otaku/Gamer

                        • 2008 05 12
                        • 32

                        #71
                        I really love chinese food like chiken with honey the food is very egzotic and sure makes my tummy smile
                        Your Smile Will Help You Survive

                        Comment

                        • Kea
                          Rašytojas

                          • 2008 10 06
                          • 203

                          #72
                          Autorius setsu
                          o kaipgi bus skanu...
                          gera sushi gali pagaminti ne bet kas, o tik tikras sushi meistras su "nikkai" peiliais(joke)
                          taip kad lietuvoje nelabai ymanoma gauti tikrai gero sushio, nebent atvyks sensejus
                          neragavau restoranuose, bet manau ten tas pats kaip maximoj ^^
                          Manau kvaila daryti sprendimus neišbandžius. Ir nėra čia ko lyginti maximos lygio su restoranų. Maksimoje svarbiau kiekybė, o ne kokybė. Tad ir maisto gamyba joje atitinkama. Sakyčiau, kad netgi atmestina, nelieka jokio maisto gamybos meno, tik mechaninis darbas.


                          MyAnimeList

                          Comment

                          • Aivaras
                            ką tu?

                            • 2008 09 10
                            • 358

                            #73
                            Japonu noreciau paragaut gal sushio, nors zuvies nemegstu O kiniski tai skanu ypac tie padazai saldziaruksciai visokie, skaniai patiekia ;P

                            Comment

                            • sailor~syma
                              Naujokas
                              • 2008 10 02
                              • 7

                              #74
                              Pastaba: sushi būna ne tik su žuvimi.
                              Na, aš dievinu japonišką maistą. Kiniškas man ne taip patinka.
                              O sushi mano mėgiamiausias. Su draugais rengiam sushi party. Susirenkam kurio nors namuose ir gaminam sushi. O jei tingim, einam į Sushi barą G9. ~.~

                              Comment

                              • Futari
                                AZ rėmėjas



                                • 2007 01 07
                                • 1094

                                #75
                                As tai labiausiai megstu lankytis "Gan Bei", ten mano vienintelis dievinamas restoranas.
                                Vienintelis dalykas nuo ko mane ciut ciut pykina, tai yra ta "zolyte", i kuria sushis susukamas, bet po keliu minuciu praeina, galeciau kirst nesustodama sushi. :rolleyes:

                                Comment

                                Working...