Japoniskas valgis

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Jin
    Crazy Weirdo

    • 2009 02 06
    • 242

    Pats vakar suši dariaus... Niam niam, savaitgalį bendysiu ramen daryt, bet niekaip nerandu tų makaronų. Šiaip kiek paskaičiau nedaug kam patinka suši. Why? Negi perdaug neįprastas maistas? Vasabi prisikrauni ir viskas puiku.

    Comment

    • Airiz
      מיד





      • 2004 01 09
      • 1656

      Iki egzotikos skyriuje yra tie makaronai

      Comment

      • Jin
        Crazy Weirdo

        • 2009 02 06
        • 242

        Autorius Airiz
        Iki egzotikos skyriuje yra tie makaronai
        Tai va pas mus Kuršėnuos nėr iki, Tik 3 Norfos ir Maxima. Iki šiaulių dėl makaronų kažkaip nesinori lėkt. Butstill thanks. Kai bus proga reiks nepamiršt pasiimt.

        Comment

        • HellKid
          ^.^

          • 2009 03 31
          • 67

          Is japonisku valgau tik sushi ir tai pati gaminu, kaip kaskas minejo Mane labiau zavi gaminimo procesas nei rezultatas, bet vistiek labai skanu

          Comment

          • ~nyuu
            Narys

            • 2009 06 20
            • 69

            suši esu valgius pas draugę, jos mama darė (žinau aišku, kad ten iki suši toli kaip ežiukui į mėnulį, nes krevetės konservuotos buvo, o lašiša sūdyta : DD) tai man nerealiai patiko.
            planuoju kada pasidaryt pati, bet kai tėvai tam neitin pritaria ("pati prisidarysi, pati ir valgyk, man ačiū nereik") tai kažkaip vis pritrūksta ryžto : DD

            Comment

            • WingedSheep
              avis.

              • 2007 11 14
              • 49

              Autorius ~nyuu
              suši esu valgius pas draugę, jos mama darė (žinau aišku, kad ten iki suši toli kaip ežiukui į mėnulį, nes krevetės konservuotos buvo, o lašiša sūdyta : DD) tai man nerealiai patiko.
              planuoju kada pasidaryt pati, bet kai tėvai tam neitin pritaria ("pati prisidarysi, pati ir valgyk, man ačiū nereik") tai kažkaip vis pritrūksta ryžto : DD
              Tai daryk mažas porcijas ir problema išspręsta.
              Velvet Revolution.

              Comment

              • Mendeks
                Rimtas forumo narys
                • 2008 01 21
                • 117

                Baikit gal tikro sushi tada nieks nevalgė kad čia taip išpradžių varėt man tai patiko valgyt ir valgyt tą sushi nors ramen geras buvo irgi

                Comment

                • LeavesRustling
                  Naujokas
                  • 2010 03 21
                  • 1

                  Japonu valgis jega!

                  Comment

                  • ShutterBox
                    Naujokas
                    • 2010 03 08
                    • 6

                    Mmm.. Sushis.. Mėgstamiausias visų laikų valgis. Mama dažnai per visokias giminių šventes padaro ir suvažiuoja visi pusbroliai, kurie suėda viską.
                    Bet šiaip dažnai lankausi Gan Bei restorane (nors ten ir kiniškų yra). Ir ten sushis skanesnis, nei mamos darytas.

                    Comment

                    • black_leja
                      AZ rėmėjas


                      • 2009 11 16
                      • 1079

                      mmmm sushi vienas mėdstamiausiu japonisku valgiu tik man nepatinka maximoje gaminti kur deda wasabi, bet dabar sesuo is uzsienio atsiunte poky (japoniskas saldumynas, biskvitinės lazdeles su ivairiais sokolado glaistais ) taai liezuvi galima praryti .
                      Society is a market where we sell our souls

                      Comment

                      • FlameHaze
                        The end of everything


                        • 2009 05 05
                        • 89

                        gal yra zmoniu valgiusiu natto ir gal kazkam patiko?
                        I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

                        Comment

                        • kypshius
                          Rašytojas



                          • 2007 04 17
                          • 254

                          Autorius FlameHaze
                          gal yra zmoniu valgiusiu natto ir gal kazkam patiko?
                          man užteko:
                          Autorius Wiki
                          Nattō (なっとう or 納豆) is a traditional Japanese food made from soybeans fermented with Bacillus subtilis.

                          Užkalė visus langus ir augina pingviną.

                          Comment

                          • FlameHaze
                            The end of everything


                            • 2009 05 05
                            • 89

                            Autorius kypshius
                            man užteko:
                            pamirsai pamineti kad natto kvapas priemena pikantiksu suriu arba smirdinciu koju kvapa o visa tesktura tokia gleiveta ir tasi.. as moraliskai ruosiuosi sita valgyt hahaha nes sake kad labai skanu
                            I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

                            Comment

                            • Kuroi Tsubasa
                              Department of Inquisition

                              • 2009 09 09
                              • 391

                              Autorius FlameHaze
                              pamirsai pamineti kad natto kvapas priemena pikantiksu suriu arba smirdinciu koju kvapa o visa tesktura tokia gleiveta ir tasi.. as moraliskai ruosiuosi sita valgyt hahaha nes sake kad labai skanu
                              Teko apie nato skaityt žurnale; kaip nekeista, buvo paminėta, jog didelė dalis lietuvių gyvenančių Japonijoje neįsivaizduoja savo pusryčių be šito patiekalo, nors patiems japonams jis dažnai nepatinka O.o
                              No one can restrain me with logic



                              Comment

                              • FlameHaze
                                The end of everything


                                • 2009 05 05
                                • 89

                                Autorius Kuroi Tsubasa
                                Teko apie nato skaityt žurnale; kaip nekeista, buvo paminėta, jog didelė dalis lietuvių gyvenančių Japonijoje neįsivaizduoja savo pusryčių be šito patiekalo, nors patiems japonams jis dažnai nepatinka O.o
                                kokiam zurnale ir kiek lietuviu gyvena japonijoje man idomu.. ta prasme gyvena o ne atostogauja.
                                siaip del paciu japonu megimo tai cia is dalies priklauso nuo regionu ir nuo pacio japono nes tai toks kaip ir gurmaniskas maistas, specifinis. bet siaip sakyciau daznai zodis per riebus, nes kad ir kaip yra, bet tai vienas is tradiciniu maistu.
                                I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

                                Comment

                                Working...