Japoniskas valgis

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • HellHound
    Divine Revelation of Hell
    • 2005 07 06
    • 14

    Japoniskas valgis

    Gal kam patinka japoniskas maistas.Man tai jo galeciau valgyt ir valgyt
    I called you, but you did not listened to me,Do not blame me, but blame yourselves to all a double penalty of punishment.Our Lord! It is these that misled us; so give them a double penalty, in the Fire.Double for all: but this you do not understand

    I am hurt. I am enraged. I must avenge and defeat God. He planned a coup against me. See my strike force, they will do my will, they won't dare disobey me.
  • DJ
    >_<'
    • 2002 02 20
    • 87

    #2
    typo ka tu valgei ?

    Comment

    • HellHound
      Divine Revelation of Hell
      • 2005 07 06
      • 14

      #3
      susi japoniskus ir kinietiskus patiekalus
      I called you, but you did not listened to me,Do not blame me, but blame yourselves to all a double penalty of punishment.Our Lord! It is these that misled us; so give them a double penalty, in the Fire.Double for all: but this you do not understand

      I am hurt. I am enraged. I must avenge and defeat God. He planned a coup against me. See my strike force, they will do my will, they won't dare disobey me.

      Comment

      • bi0dileet
        Miau

        • 2004 09 05
        • 27

        #4
        "Japoniskas valgis
        Gal kam patinka japoniskas maistas.Man tai jo galeciau valgyt ir valgyt"
        prie ko čia paskutiniam poste parašei kinišką ir tik vienintelį suši ? kuris yra neskanūs

        Comment

        • Kandida

          #5
          Kinu ir japonu virtuve tikrai labai skiriasi. Ingridientai gal ir panasus, bet skonis visai kitoks. Man asmeniskai kinu valgiai skanesni, ryskesnio skonio. O stai japonu nepalyginamai svelnesnis maistas. Na skanus jis. Labai patiko tokie vistienos verinukai su labai skaniu padazu (bet dabar nevalgau mesos, tad nezinau kaip cia bus), darzoviu sriuba (sorry, pamirsau originalius pavadinimus ), sushi irgi visai nieko (jei jau einam i restorana japsu tai kaip cia be jo ). Desertai neblogi (Tempura ). Bet uzvis labiausiai man patinka patiekimas to viso maistelio, ir zalioji bei baltoji (nors si Indiska geresne) arbatos .
          Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2005-07-17, 07:57.

          Comment

          • KazE
            Forumo vilkas
            • 2003 09 22
            • 139

            #6
            Sushi - totalus crap, ispjoviau pirma kasni, apskritai nepernesu jokio see-food bardakas kaskoks
            Ramen - oh kaip mylejau ramena kai supratau kad kaina kaip vandens ir kad kartais ir mesytes buna ir zirnis vienas kitas x]]]]
            Apskirtai Japonai labai daug skoliniu turi, Curry (guliashas su ryziais x]] ), Hamburgeriai visokie dabar labai populiarus.
            Labiausiai patiko onigiriai, kuriuos tokia bendrakurse padarius buvo ir Kaziu uzvaisinus, su uogytem te kaskokiom ir arbatele labai fainai buvo ^^
            Kinu virtuve irgi grybiena, taciau orange chiken + fried rice + crabragoon = kaziaus megstamiausias maistas. Bet kai prasideda ten visokios nesamones fried noodles, sriubos ten kaskokios, kad net siurpai eina per kupra kai paziuri ir panasus biesas -_-;
            Te menu, buvau partyje tokiam, pas kiniecius, dare sriuba ir prikolna vista. Sriubos nevalgiau (bet gaminau dave tesla dauzyt tiem makaronam tokiem ^__^v), bet vista tai tokia prikolna buvo, kaskaip padare toki apvalkala vistas is kasko ir cocacola'os ^_____^v niekad nepamirsiu.
            Bet taip atvirai (tarp musu mergaiciu) nieko skanesnio uz saslukys + lietuviskas alus, cepukus, sausa desra su bandom ir zemaitiskus blynus nesu valges ^______^v
            http://img361.imageshack.us/img361/5696/sig9vf.png
            "While we�re living | The dreams we have as children | Fade away

            Comment

            • bi0dileet
              Miau

              • 2004 09 05
              • 27

              #7
              Bet taip atvirai (tarp musu mergaiciu) nieko skanesnio uz saslukys + lietuviskas alus, cepukus, sausa desra su bandom ir zemaitiskus blynus nesu valges ^______^v
              Va čia tai tikra teisybė um, šašlykai, cepelynai, balandėliai

              Comment

              • HellHound
                Divine Revelation of Hell
                • 2005 07 06
                • 14

                #8
                kai uzvalgai kinisko maistelio su raudonu pipiru seklom tai ir apsisikt gali
                I called you, but you did not listened to me,Do not blame me, but blame yourselves to all a double penalty of punishment.Our Lord! It is these that misled us; so give them a double penalty, in the Fire.Double for all: but this you do not understand

                I am hurt. I am enraged. I must avenge and defeat God. He planned a coup against me. See my strike force, they will do my will, they won't dare disobey me.

                Comment

                • Kandida

                  #9
                  Autorius HellHound
                  kai uzvalgai kinisko maistelio su raudonu pipiru seklom tai ir apsisikt gali
                  Manciau, kad cia apie valgi, o ne apie sikima reiktu kalbet... :rolleyes:

                  Comment

                  • Karakurt
                    Narys

                    • 2003 12 04
                    • 20

                    #10
                    shashlas su alum/gira yra geriau uz silkes visokias (sea fooda)

                    Comment

                    • KenYoo
                      Build to Destroy...

                      • 2005 08 28
                      • 144

                      #11
                      na kinieciu/japonu siap mano megstamiausia virtuve. Valgau is chano. Uzsisakau i namus ir gardziuojuosi, patariu ir jums. Ai ir del sushi tai: sushi gal ir nera pats skaniausias dalykas pasaulyje bet jam jau gal tukstantis metu. Ir jei reiktu rinktis ka walgyti wisa likusi gyvenima: sushi arba pizza tai zinoma pasirinkciau ilgesni gyvenima (sushi) nu zodziu apibendrinu: sushi net tik skanu ir labai visokeriopai puikus puikus patiekalas bet ir sweika.
                      Paskutinis pakeitimas nuo KenYoo; 2005-08-31, 19:27.

                      Comment

                      • Ruki
                        [Baka]
                        • 2004 10 30
                        • 21

                        #12
                        heh...lietuviska virtuve forever!

                        Comment

                        • dziewuliz

                          #13
                          Hm, daznai tas japonu/kinu maistas gaminamas Lietuvoje, neatitinka originalaus skonio, egzistuojancio pas juos pacius. Cia tas pats kaip sakyti (na siek tiek perdedu... ), italiskas maistas skanus, nes ragavau pica "Cili picerijoj". Kiek paciam teko lygint, japonisko restorano Kaune - Yakatos ir mano draugo Kazuakio ruosta maista, skirtumas yra ganetinai ryskus, ir man labiau priimtinesnis butent antrasis variantas. Visgi, mano manymu, geriausia susipazint siu orientaliniu virtuviu ypatumais butu pacioje Azijoje (Kinijoj, Japonijoj), tik kad toks malonumas brangiai kainuoja...

                          Comment

                          • Lamb_of_God
                            War, war never changes...
                            • 2005 09 17
                            • 96

                            #14
                            hmmm klabama apie japonu virtuve o jie chia lietuviu kisha, ir dar prie ko sushis yra neskanus, o esat tokius ragave kaip sushius kaip :: California Roll, Rainbow Roll, Tuna Hand Roll, Salmon Roe-Ikura [su raudonaisiais ikrais], Seared Rare Tuna, Shrimp-Ebi[krevetes su ryzhiais ir wassabi padazhu], ir dar ju daug daug yra, ir su darzhovemis ir su visais kitais priedais, shaip realiai sushis valgomas su keliomis salotomis [tarp ju ir standartines ir sea sallats] ir Wassabi padazhu, kandi sushi ir uzhsikandi salotu poto imi wassabi padazha kad numushtu visa skoni rada valgai kitas salotas su sushi... nerealu...

                            PS: aishku Alus yra jega, jai kas norite galime pas mane padaryti sushi party xDD...
                            Laisvas ir nepriklausomas video menininkas

                            Comment

                            • Lamb_of_God
                              War, war never changes...
                              • 2005 09 17
                              • 96

                              #15
                              Autorius dziewuliz
                              Hm, daznai tas japonu/kinu maistas gaminamas Lietuvoje, neatitinka originalaus skonio, egzistuojancio pas juos pacius. Cia tas pats kaip sakyti (na siek tiek perdedu... ), italiskas maistas skanus, nes ragavau pica "Cili picerijoj". Kiek paciam teko lygint, japonisko restorano Kaune - Yakatos ir mano draugo Kazuakio ruosta maista, skirtumas yra ganetinai ryskus, ir man labiau priimtinesnis butent antrasis variantas. Visgi, mano manymu, geriausia susipazint siu orientaliniu virtuviu ypatumais butu pacioje Azijoje (Kinijoj, Japonijoj), tik kad toks malonumas brangiai kainuoja...

                              PS:: yakata ten "meshla" gamina kai atsidarre po poros menesiu buvau uzhsukes pavagyti nelabai skanu ir ne yspudinga....
                              Laisvas ir nepriklausomas video menininkas

                              Comment

                              Working...