Japanese Tattoo

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • druktea
    Naujokas
    • 2009 01 26
    • 2

    #91
    Ka zn... MAn grazu, bet pati nenoreciau xDD

    Comment

    • Gone.
      omfg.

      • 2009 07 08
      • 20

      #92
      Įspūdingai gražios tattoo. Gal kada nors gyvenime, kai būsiu pilnametė ir nuo nieko neapsvaigusi nuspręsiu, jog tai nepakenks man, pasidarysiu ką nors panašaus.

      Comment

      • Helicon2
        yra ir geresnių nei aš

        • 2009 04 14
        • 55

        #93
        Norėčiau gražios spalvotos tatūškes, o ne kokio banalaus jap užrašo "laimė" "šūdai" "sekmė" geriau kas nors įdomaus nes koks heroglifas kurio reiškmės nesupras niekas nėra esmės tūrėt. geriau ką nors gražaus spalvoto... pvz norėčiau ant nugaros mažo moters/mergaitės portreto, ar kokią margą(!) revolveriuką

        Comment

        • H3llo
          Naujokas
          • 2009 03 15
          • 20

          #94
          aš norėčiau mažos, bet nespalvotos. nežinau, kažkodė splavota tattoo man nepatinka.
          žinoma, gražu, bet ne visiem tinka.
          o dėl tų hieroglifų, tai jei daraisi tai, kas tau išties yra prie širdies ir patinka, tai nesvarbu supras kiti, ar ne, pabodę tai, ar ne. juk sau darai, ne kitiems.

          Comment

          • Psichas
            Rimtas forumo narys

            • 2008 04 16
            • 147

            #95
            as jau turiu drakona ant kairios mentes xD greitu laiku planuoju gyvate ant kitos mentes ir kad baigtusi prieki xD nei ten skauda nei ka xD netikekit bobuciu pasakom xD bade 4 valandas tj tik kad sedet nusibodo nei skaudejo nei ka. o mente tai dar kaulas islindes tai turetu labai skaudet pagal visas logikas xD taip kad nebijokit a drasiai darykites xD
            the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

            Comment

            • Icarus
              Senamadiškas
              • 2009 09 25
              • 7

              #96
              paciam teturituotes patinka taciau ne japoniskos nors japonu kultura labai zavi, taciau ju tetuiruotes visai manes netraukia, pats tikriausiai darysiuos tatuiruote kai bus 18, na kagi tik pusantru metu laukt

              Comment

              • Juodojisesuo
                ^-^murr...rrrr^-^
                • 2009 06 17
                • 68

                #97
                turiu tattoo ir nemazai
                2 tattoo japonisko stiliaus
                drakona, nes as ugnes zenklas ir kad sekme nesa
                o anta tattoo is anime (hell girl) siela keliaus i pragara mano
                TAttoo man labai patinka, o jei dar su japonu kultura ar mena susija isvis... tik gaila kad juos tokios brangios ir darit ilgai reikia(priklauso nuo didzio zinoma)

                Comment

                • fasian
                  Tas kur daug kalba.


                  • 2009 01 28
                  • 586

                  #98
                  Autorius Juodojisesuo
                  turiu tattoo ir nemazai
                  2 tattoo japonisko stiliaus
                  drakona, nes as ugnes zenklas ir kad sekme nesa
                  o anta tattoo is anime (hell girl) siela keliaus i pragara mano
                  TAttoo man labai patinka, o jei dar su japonu kultura ar mena susija isvis... tik gaila kad juos tokios brangios ir darit ilgai reikia(priklauso nuo didzio zinoma)
                  Foto plz :S
                  Ech tie seni laikai ..

                  Comment

                  • Juodojisesuo
                    ^-^murr...rrrr^-^
                    • 2009 06 17
                    • 68

                    #99
                    neturiu programos kur det foto (nu tiksliau nemoku) arba neturiu nuosavo puslapio kur foto yra, nededu i neta fotkiu

                    Comment

                    • Light
                      Rimtas forumo narys

                      • 2007 03 31
                      • 161

                      Va sumaisciau idomu zenkla Svajotojo kelias ,gal kas zinot kaip atrodo tie simboliai japoniskai ? Noreciau taturuotis juos

                      Comment

                      • Ru.
                        Narys

                        • 2008 02 24
                        • 67

                        norėčiau žydinčio sakuros medžio ar šakos per visą nugarą arba mažo paukštelio ant mentės. tik va neapsisprendžiu kuri įdėja man labiau prie širdies: ar švaraus, be jokių žymių kūno ar gyvų meno kūrinių. na bet iki to laiko kol galėsiu tattoo daryt (damn apie 6 metus dar ) susivoksiu.

                        Comment

                        • Miglaja
                          Cute potato ~


                          • 2007 12 16
                          • 551

                          Gražiausi japoniški drakonai. Aš net neesu prieš viso kūno tattoo, nes kūnas tada tampa meno kūryniu, bet tokias tattoo patartina daryt tik LABAI drąsiems žmoniems, kurie numato savo ateitį(kad tattoo netrukdys darbo įsigijimui ir pan. ). O čia pora tatto kurios man pasirodė gražios:
                          Spoileris:

                          P.S. Pati po metų ruošiuos darytis tattoo ant kaklo nugaroj(mama nieko prieš ) į maždaug tokią ar kažką panašaus
                          Spoileris:
                          Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

                          Comment

                          • Lax..
                            reLaxed




                            • 2005 12 24
                            • 516

                            Oi, tu geriau pamąstyk daugiau dėl šito varianto, labai jau banalus.

                            Comment

                            • ciombiukas
                              Forumo maniakas




                              • 2009 09 18
                              • 463

                              Autorius Miglaja
                              Gražiausi japoniški drakonai. Aš net neesu prieš viso kūno tattoo, nes kūnas tada tampa meno kūryniu, bet tokias tattoo patartina daryt tik LABAI drąsiems žmoniems, kurie numato savo ateitį(kad tattoo netrukdys darbo įsigijimui ir pan. ). O čia pora tatto kurios man pasirodė gražios:
                              Spoileris:

                              P.S. Pati po metų ruošiuos darytis tattoo ant kaklo nugaroj(mama nieko prieš ) į maždaug tokią ar kažką panašaus
                              Spoileris:
                              Tas drakonas tai gerulis, per visa nugara, tokio ir as noreciau

                              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                              Comment

                              • Miglaja
                                Cute potato ~


                                • 2007 12 16
                                • 551

                                Autorius Lax..
                                Oi, tu geriau pamąstyk daugiau dėl šito varianto, labai jau banalus.
                                Aš tik kaip pavyzdį paėmiau, nes ruošiuos pati pieštis ir sukomponuot tattoo. Tiesiog noriu tribal tattoo tokios kuri būtu neutrali, kad man patiktu ...visa gyvenima ;]
                                Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

                                Comment

                                Working...