Japanese Tattoo

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • noone.ninja
    •٠ZetsubouSensei٠•

    • 2008 06 21
    • 34

    #61
    na as ketinu tattoo per gimtadieni koke pasidaryti, ant kojos, maza , kad ateiciai netrugdytu. kiek esu girdejusi kas pvz dirba banke ir vasarai gauna marskinelius trumpom rankovem negali paslepti tos tattoo ir buna ismesti is darbo. beto tattoo tokioje vietoje kur maziau matoma tjp paslaptingiau ir netgi idomiau. as ketinu ant vienos kojos pasidaryti arba maza katytes arba vilko silueta, o ant kitos keles mazytes pedutes...

    Comment

    • zeo
      forumo idiotas
      • 2008 10 30
      • 152

      #62
      labai man patinka tattoo. noreciau ant kaklo, desines puses issitatuiruoti ka nors, tik dar nesisirinkau ka,yra keli variantai ir visdar galvoju

      Comment

      • Kayumi
        Cute Death
        • 2008 11 12
        • 13

        #63
        Na as tai gal ir noreciau tattoo pvz. lyg vilkas butu ikandes arba koky Kanji zenkla... Nors visam gyvenimui tikrai nenoreciau pasilikt. Gal tik keliem metam.

        Comment

        • Snabas
          Rimtas forumo narys
          • 2008 11 12
          • 140

          #64
          Nu ir ziauru... xD Japonai tikrai tiek tatoo turi (aisku ne visi) ? Cia dar ziauriau nei Miyavio rankos xD

          Comment

          • Kayumi
            Cute Death
            • 2008 11 12
            • 13

            #65
            Miyavio tattoo labai grazu Jam taip tinka. Visai ne zeuru. O ir kai tiek daug ant kuno tattoo grazu. Tik ziurint ko pripiesta... Kartais buna nelabai grazu...

            Comment

            • Jullara
              Naujokas
              • 2009 02 12
              • 23

              #66
              m..grazu lb man patinka ypac drakonai,bet kai as pasakiaiu tewam kad ant nugaros noriu 7 drambliuku ar ant kojos drieziuko gal dar kokio ziedo ir dar kur nors siksnosparnio tai paziurejo i mane kaip i stalina is kapo pakilusi xD

              Comment

              • Yory-kun
                Naujokas
                • 2009 02 08
                • 26

                #67
                As kazkaip skeptiskai i tatoo darymasi ziuriu. Tiesa, jeigu zmogus ten koki nedideli pasidarys savo malonumui, tai kodel gi ne, bet kai TIEK TATOO kaip pas autoriu pavaizduota O brol, net slykstu. O man asmeniskai nesinori daryt tatoo, ypac todel, nes jis lieka visam gyvenimui arba bent jau tikrai ilgam laikui.
                Karas - tai apgaulės kelias.Todėl, jei ką ir sugebi, tai vis tiek rodyk, jog nesugebi.

                Comment

                • H3llo
                  Naujokas
                  • 2009 03 15
                  • 20

                  #68
                  Man tai tattoo labai gražu. O dėl jų kiekio, tai čia kiekvienam asmeniškai.
                  Man labiau patinka mažytės, tarkim ant riešo vidinės pusės ar kojos, bet kaikuriem labai tinka ir didelės arba daug jų xD
                  Kad ir tas pats Miyavis. Jam tinka ;D

                  Comment

                  • Kipras9
                    HibariWillBiteYouToDeath!
                    • 2009 03 23
                    • 21

                    #69
                    Man tattoo visai nepatinka bet sitos visai normaliai

                    Comment

                    • .zero.
                      #22
                      • 2009 03 16
                      • 18

                      #70
                      Sitos atrodo graziai, bet tik pasiziuret. O jei ant saves tj tikrai nenoreciau, nebent kokia nedinele, bet su LAAAAAABAI didele ir gilia reiksme
                      Never argue with someone stupid, because they'll just pull you down to their level and beat you with experience.

                      Comment

                      • TeisusKas
                        Animal Liberation

                        • 2008 12 04
                        • 127

                        #71
                        Gražu, galbūt ir pats norėčiau , bet kai pagalvoji kaip jos ant tavęs senatvėje atrodys,tai noras iškarto dingsta.

                        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
                        Smart Boy Alex

                        Comment

                        • Yuffie
                          Cute as Hell.

                          • 2009 01 04
                          • 123

                          #72
                          Autorius TeisusKas
                          Gražu, galbūt ir pats norėčiau , bet kai pagalvoji kaip jos ant tavęs senatvėje atrodys,tai noras iškarto dingsta.
                          Jo, pritarsiu Tau.
                          Šiaip negaliu nieko blogo apie tatuiruotes sakyt nes man tikrai labai gražu tai yra ;D bet aišku viskas priklauso ir nuo to kokia ir kur ji bus...

                          Comment

                          • H3llo
                            Naujokas
                            • 2009 03 15
                            • 20

                            #73
                            Autorius TeisusKas
                            Gražu, galbūt ir pats norėčiau , bet kai pagalvoji kaip jos ant tavęs senatvėje atrodys,tai noras iškarto dingsta.

                            Juk galima pasinaikinti vėliau ;D

                            Comment

                            • Aivaras
                              ką tu?

                              • 2008 09 10
                              • 358

                              #74
                              Nori susidarkyt kūną gali darytis ;o Kiek pažystamų su tatuiruotėm žinau tai visi vėliau ar anksčiau gailis, kad pasidarė :] Vienas net su rugštimis valės iš rankos, liko tokia kaip nudegimo žymė...

                              Comment

                              • Souls
                                PLEASE DIE

                                • 2007 04 26
                                • 146

                                #75
                                Autorius Aivaras
                                Nori susidarkyt kūną gali darytis ;o Kiek pažystamų su tatuiruotėm žinau tai visi vėliau ar anksčiau gailis, kad pasidarė :] Vienas net su rugštimis valės iš rankos, liko tokia kaip nudegimo žymė...
                                speju rugstim pats namie vales. Tavo pazystami neatitinka viso pasaulio zmoniu. Yra, kurie gailisi, jog pasidare ir yra tie, kurie nesigaili. Visalaik bus sia tema zmoniu, kurie pries, kurie uz ir didzioji dalis - "neturiu nuomones". O taturuociu darymosi priezastys buna ivairios.
                                [Insert your signature here]

                                Comment

                                Working...