Meetas siokie tokie klausimai.

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • ^sancta^

    #31
    Waje geras klausimas ... Man irgi ydomu , kada zadama daryt jy ? O rinkliavos na butu kjp ir 20 lt ?

    Comment

    • NonStop
      CatGirls are cute :p


      • 2003 01 16
      • 192

      #32
      datos kolkas tikslios nera vis dar mastoma apie vasario pabaiga ir kovo pradzia, kol kas vyksta patalpu paieskos ir priimtiniausios kainos. naujienos idomios kai suzinosiu placiau pranesiu dar. dabar bandome susiderinti del patalpu perziurai paskui prie ju pritempsime visas nuomas ir patalpas.

      perziura kaip ir minejau iki 5 valandu truks tad iki 8 arba 7 pasibaigs. cia del to jei bus norintys gryzti ta pacia diena i vln ar klp. ar kita miesta nezinau

      del sumos irgi neaisku kai bus zinoma kaina tiksliai bus zinoma po kiek.
      Life is cheap, but Death cost money...

      Comment

      • ^sancta^

        #33
        Eh ? 8-7 h ? Tj pradzia 2-3 ? Hmm , na gal kjp tik ... Seip rasau db ideja , kuri man sove i galva , kj buvau zaislu parduotuvei ... O ka jus manytumet apie cosplay wakara ar kanors pan ? Tipo butu ne jega?

        Comment

        • piccosan
          Daft Punk

          • 2005 11 28
          • 250

          #34
          tipo man tie cosplay'jai.. am... visiska nesamone ir nukrypimas... bet gali tai buti kiap.. amm.. pavelaves naujametinis vakarelis.. bet jau tas persirenginejimas.. jau taip kvailai atrodo.. jau taip durnai.. taip lochiskai.. o jetus kokia nesamone... eina na....mo...
          geez... nu gerai.. bet cia savaitgali butu?

          Comment

          • ^sancta^

            #35
            Na gali buti ... As tiesiog toys shop pamaciau , is kazkokio anime wand pirkti ... Ir kazkaip sove tokia ideja ... O kada butu tj nezinia ... Bet speju svaitgali , nes kitumet nieks negaletu atvaryt ... :P

            Comment

            • NonStop
              CatGirls are cute :p


              • 2003 01 16
              • 192

              #36
              cosplay neparasiau nes lt tai kazkaip neprigijo va latviai joa megsta tai bus matyti gal ir latviu paimsim i rengini ir jum cosplay bus

              seip programa kol kas dar derinama ir galvojama registracija turetu artimiausiu metu prasideti!
              Life is cheap, but Death cost money...

              Comment

              • Dai-Katana
                Podcast or Death




                • 2004 10 04
                • 686

                #37
                Įdomu. Jei čia tik po menesiuko kito tai gal ir aš prisijungčiau. Lauksiu daugiau info ;]

                SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                Comment

                • NonStop
                  CatGirls are cute :p


                  • 2003 01 16
                  • 192

                  #38
                  TAIP DĖMESIO

                  Visi kurie planuoja atvažiuoti - tures šiek tiek info sumesti man į pm
                  1 Nikas
                  2 Vardas
                  3 Amžius
                  4 Ar tėvai leis ir ar bus su visais raštais (nepilnamečiams)
                  5 Ar sutinkate susimesti Lt vakarui ir po kiek
                  6 Emailas

                  Dar data tiksliai nežinoma žinokite! Kol kas ieškomos pigios patalpos!
                  Paskutinis pakeitimas nuo Daan; 2007-01-04, 14:58.
                  Life is cheap, but Death cost money...

                  Comment

                  • bachas
                    ...megejas...
                    • 2006 11 20
                    • 16

                    #39
                    bukit geri ir padarykit meeta tarp kovo 25 ir balandzio 11

                    Comment

                    • NonStop
                      CatGirls are cute :p


                      • 2003 01 16
                      • 192

                      #40
                      vyrai ir moterys man regis atidesiu meeta iki kurokavos renginio kiek zinau lambas organizuos vasara labai rimta dalyka ir as pasisiuliau su juo kartu tai daryti, taigi jei gausiu teigiama atsakyma zinote kas bus
                      Life is cheap, but Death cost money...

                      Comment

                      • Neko-ears

                        #41
                        mhm dieve kodel tokia bloga nuomone apie pilnamecius ?as kaip ir sancta,neturiu 18 ir nereiskia kad prisgersiu iki zemes graibymo,kaip kiaule.Galu gale juk nepazistamu bus xD anyway lauksiu daugiau naujienu

                        Comment

                        Working...