Naktibaldos :]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • draugej

    #31
    Siaip stengiuos issimiegot, deja, pries kolius(o jie si cikla buna karta i savaite+apklausa) tai miegu po 2-3 valandas, nes apimtis medziagos tokia kad laiko tikrai per mazai viska ismokt. pries egzus tai ir praktiskai nemiegu nors ir labai noreciau, taciau itampa ir stresas daro savo (gal zinot buda kaip uzmigti? )..
    Zodziu pas mane taip viskas issireguliavo kad dazniausiai net ir noredama ir nueidama miegoti kokia 1 val. vistiek neuzmiegu

    o tokio dalyko kaip sedejimas per nakti prie kompo siap sau (zaidimai, anime ir pan.) isvis nera, gaila laiko...

    Comment

    • Youka
      bishoujo

      • 2006 01 30
      • 335

      #32
      Na per perziuras buna visaip, per savaite miegotas valandas galima ant pirstu skaiciuot. tada viska prakeikiu.
      siuo metu tai nemiga apemus. iki 3-ju niekaip neuzmiegu, o ryte niekaip nesugebu atsikelt. pradedu keltis 8, o atsikeliu apie 9.30. siaubas.
      pamenu vasara karta buvo tikrai keistas metas, kai per para miegodavau 2 valandas ir nejauciau jokio energijos stygiaus - kazkokia kitokia nemiga buvo...

      Comment

      • Ultra
        Naujokas

        • 2007 06 28
        • 20

        #33
        Pastaruoju metu (t.y nuo rugsejo) miegu per para apie 4-5h. Man to pilnai uztenka gal jau ipratau. Einu miegoti (savaitgalias praktiskai nemiegu) 2-3h.
        Naktim skaitau knygas i'm a book-addict. Reciau koki anima paziuriu. Kartais TV uzsiziuriu. Megstu Arrirang XD. Seip sako kad taip kaip as gyvenu/miegu yra blogai but i don't give a damn...it's my life XD


        ...Even now I keep calling your name...
        [[<...>]]

        I'm not a girl ^^

        Comment

        • kenterol
          Colonel sarcasm
          • 2007 09 22
          • 8

          #34
          Nu esu isbuvus Dvi paras be miego (nebent miegu skaitytum snaudima nepatogioje kedeje ir tai truko pusvalandi) o siaip po 4-5h jei miegu 6 tai buna oho patinginiavau
          When the finger points to the sky, only the fool looks to the finger.

          Comment

          • Foxsym
            I Want To Believe

            • 2005 10 29
            • 100

            #35
            Miegu i para max 5 val. kartais nusisypso laime pamiegoti ir 6ar 7. Taciua tai buna labai retai. Miegoti einu apie 4 ryto. Bet nedel to kad miego noriu o del to kad reikia eit pamiegoti. Taip buna savaitgaliai arba dienos kurios yra laisvos, nesi nieko suplanaves leidziu sau pamiegoti ilgai ilgai oj kaip ilgai. net 12 val pamiegu. I savaitgali kartas toks buna. Max nemiegojes esu 3 paras kazkurm , ak tos keliones. ^_^ Tiesiog yra tiek daug ka veikti kad tokiam dalykui kaip miegui lieka mazai laiko, anyway ir taip nemaza savo gyvenimo dali pramiegam.
            Paskutinis pakeitimas nuo Foxsym; 2008-01-22, 22:44.

            ...............VISKAS KAS TURI PRADŽIĄ TURI IR PABAIGĄ............

            Comment

            • strange_girl
              Naujokas
              • 2007 05 21
              • 2

              #36
              Stengiuosi per para miegoti bent 8 val, deja, ne visada iseina. Pries egzamina miegu pora valandu arba nemiegu visai (cia del juokingos priezasties - ziauriai bijau pramiegoti ) Kokia diena per menesi pasidarau svente ir ja pramiegu (ne visai visa - kokias 15 val) Gan ironiska, bet miegot einu velai - ~3 (neskaiciuokit, kada atsikeliu ).

              Comment

              • Sable
                The Hitchhiker





                • 2005 03 11
                • 1530

                #37
                Nu čia aišq įdomiai su tuom nemiegojimu. Paprastai tai nematau problemos pora paru nemiegot, jau pripratęs per visą animų žiūrėjimo stažą ir sesijų laikymą Rekordas kol kas 3 paros 5h be miego ^^'

                Comment

                • Smart
                  Rimtas forumo narys

                  • 2007 12 05
                  • 118

                  #38
                  As paprastai miegu 7-8 valandas.Savaitgaliais buna ir iki 10 val.

                  Comment

                  • Qadro
                    Dievo rykštė :/

                    • 2007 08 10
                    • 20

                    #39
                    Autorius Smart
                    As paprastai miegu 7-8 valandas.Savaitgaliais buna ir iki 10 val.
                    Panasiai ir as ... Ilgiausiai nemiegojes esu apie para , vasara daznai buna , kad naktimis sedziu prie pc , o puse dienos pramiegu ... delto beveik aklas ir esu :/
                    sigpic

                    Comment

                    • Wicked

                      #40
                      Aš tikra naktibalda. Manęs nuvaryt miegot anksčiau 02:00 neįmanoma.O vasara išvis,sulaukiu 04:00 ir nulūžtu iki 10:00. Dabar apytikriai miegu ~6 valandas. Nu nesimiega man...Ką aš padarysiu.

                      Comment

                      • KenYoo
                        Build to Destroy...

                        • 2005 08 28
                        • 144

                        #41
                        iki 04:00- rekordas mano. bet buvau ne namie, su draugu linksmai leidom laika.
                        pats vienas, namuose taip niekad nebunu beveik. einu miegot apie 0:00 dazniausiai. miegas ima, nieko ypatingo neveikiu ir einu miegot. o kur sako, kad losia l2 iki ryto tai nesuprantu as jusu zmones... as l2 losiu jau ~3 metai gal, nu jau nebe atsibodo, ir apskritai daznai ilgam nezaidziu, tai niekad iki taip velai nezaidziau. nesuprantu kaip galima taip jau i ta l2 inikt. nu tiesa draugas mano vis nenustoja jo zaist... man tai tikrai jokios priklausomybes nesukele, ilgam laikui bent. : )

                        Comment

                        • dattebayo
                          random fangirl syndrome

                          • 2007 11 18
                          • 207

                          #42
                          Rekordas - 4 paros be jokio miego ^___^ Per atostogas, Latvijos pajury. Jei butu imanoma isvis nemiegociau. Miegu is pareigos, niekad nebunu nusikalus tiek, kad luzciau. Nuvaro lovon apie vidurnakti, bet turiu problemu bandant uzmigt, taigi normaliai atsijungiu apie 3am.

                          Comment

                          • chibi_nemiga
                            Rimtas forumo narys

                            • 2008 08 01
                            • 117

                            #43
                            O, užtikau gerą temą.: D
                            Na, jau antrus metus vadinuos Nemiga, o ne be reikalo.:>
                            Anksčiau pirmos nakties neužmiegu, nebent būna labaai pavargus.>.> visgi bio mokytoja iš dalies buvo teisi, kad ilgai miegam iš įpročio, o realiai pakanka 4-5h miego, kiek aš maždaug ir miegu. Tiesiog tai jau mano genuose, nes mano mamai tas pats - smegenys geriausiai mąsto naktį.XD
                            Mano rekordas - iki 7h ryto be jokio jokio miego. Su drauge prašnrkėjom, ir, tik kai išgirdom, kad tėvai kelias, nutarėm pagaliau eit miegot, ir tai nenorom.XDD
                            O kol nemiegu, dažniausiai gaudau įkvėpimą ir nuo vidurnakčio darau nd, nes tada reik įdėt mažiausiai pastangų jiem.XD
                            Tiesa, viena keistenybė - jei pamiegu ~9-10h, kitą dieną jaučiuos irzli, persimiegojus. O.o

                            Comment

                            • Verdict
                              Draugiškas dėdė

                              • 2007 11 05
                              • 95

                              #44
                              Retkarčiais ištempiu kokį all-nighter'į...Tačiau iš ryto jaučiuosi kaip sudaužytas. Raumenis skauda, apetito nėr, negera...Kartą po tokio dar su draugu po miestą pasitrainiojom, pas jį nuėjom plačiaekraniam televizoriuj anime žiūrėt...Po 10 minučių jau knapsėjau...Miegoti reikia. O dėl reikiamo miego kiekio - velniažin. Vieni "mokslininkai įrodo", jog 5-6h yra mažai, galima susirgti tuo, anuo ir yadayadayada, kiti "įrodo", jog žmogui tereikia nusnūsti kelias valandėles, kad smegenys informaciją atrūšiuotų. Realiai, tai, manau, kiekvienam pagal save. Biologijos mokytoja už jus nenuspręs, kiek laiko turėtumėt miegot

                              Comment

                              • Futari
                                AZ rėmėjas



                                • 2007 01 07
                                • 1094

                                #45
                                Siaip vasara kartais nemiegu iki 3h nakties, mokyklos rezimu - iki 00h, o ilgiausiai istempiau nemiegodama 1,5 paros. Siaip esu megeja pasnaust netgi diena, zodziu, be 7-9 valandu miego man negerai jau buna

                                Comment

                                Working...