Naktibaldos :]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Toky
    forumo idiotas
    • 2007 12 29
    • 17

    #16
    Na nakty praleidiu miegodamas nes kiekviena reikia i mokykla tad negaliu sau daugliaist. tad einu miegot po 24h. kartais ir veliau, siaip nesu tuo patenkintas, neissimiegu. 6-7 valandu per para man mazoka. Ir kaltas zinoma PC jis tiesog perdaug mane tiesiog priklijuoja prie saves. labai daznai mama sako: eik miegot nes ryt anksti keltis. O as jai atsakau dar 5 min, kai jos praeinai as vel pasakau nu dar penkes minutes ir taip tesesi iki pusvalandio.
    Tas kompas tikrai zalingas. Jis uzima perdaug laiko mano gyvenime. Manau kad butinai reikes kompo laika sumazinti nes jau pradedu sapnuoti kad as geime ir pan.

    Comment

    • Eglaya
      Procrastinator


      • 2005 07 22
      • 561

      #17
      Hmm... ilgiausiai be miego teko išbūti kažkada per vieną naujaką 38 val. Jeigu nebūtų tuomet buvę sausio 1 d. 11 val. vakaro, tai tikriausiai ir toliau būčiau blūdijus ir nėjus miegot.

      Ilgiausias miegas po labai sunkios dainų šventės - 18 val. >.>''

      Bet dabar tai kad ir kiek ilgai nemiegojus nueičiau lovon, visuomet pabundu po 8 val. daugiau miegot negaliu, nes ima galvą skaudėt - senatvė xD. Rimtai, pastarosiom dienom, kai sesija baigės, tenka prakiurksot prie kompo nieko neveikiant iki kokios 3 val. ryto, bet paskui pabundu vėliausiai 11 val.

      Šiaip tai idealus laikas eiti miegot, kai paskaitos vyksta, būtų maždaug 22:00-22:30.

      Ir baikit apie tą priklausomybę nuo kompiuterio. Matyt nežinot, kas tai yra. Pietų Korėjoj jau steigiamos stovyklos tokiems, kurie negali "neprisiloginę" gyvent. Kai vaikai praleidžia 15 val. prie kompo, o kur dar miegas ir mokykla? Nu vienu žodžiu. Mes dar labai gerai gyvenam turiu pasakyt.

      Pati pagrindinė taisyklės žmonės: nespręskit apie kitus pagal save. Man nuo tokio požiūrio praeitais metais nervų krizė buvo.

      Comment

      • FainaruFantaji
        Cyber Snake

        • 2007 04 28
        • 579

        #18
        Hmpf, mano rekordas jei teisingai prisimenu ~50h nemiegojus, matyt buciau nemiegojus dar, bet kadangi jau trecia para buvom su drauge ir sventem naujus, tai abi ir susmigom xD

        Seip daznai nemiegu iki 4h ryto, aisku, kai i mokykla tikrai reik nueinu miegot kokia 1-2h, deja is to nieko gero, nes neuzmiegu, namuose dar visi buna ant koju ir smirineja aplink.
        Ar seip ar taip miegas man tikras prakeiksmas, butu taip nuostabu jeigu visai nereiktu miegot, nes butu galima per diena sutaupyt apie 6 valandas, nezinau kur skubu, kad visalaika truksta man to laiko, bet cia tikriausiai kaltas dalykas, kad uzsiemu per daug dalyku.


        Eisai, netinka Skype smilai? Instaliuokis MSN ir problemos nebebus, ten smilu gali prisidet, kokiu nori pats.



        Working underground.

        Comment

        • Lax..
          reLaxed




          • 2005 12 24
          • 516

          #19
          Tema nukrypo prie pc priklausomybės. Užteks sakyčiau.
          Ilgiausiai 36 valandos be miego(ir be kompo, jūs prakeikti megabaitų vaikai!). Su draugais in real life daug kalbėjomės, dar kažką žaidėm ir dar kažką veikėm, o po to į darbą teko keliauti. Jau darbe prisimenu pradėjau smiginėti, tai vos grįžau, smigau kaip akmuo~
          O šiaip šiokiadieniais negaliu ilgai sėdėt, nes reikia žvalios galvos ryte mokyklai, arba darbui, bet penktadieniais dar parsiradęs namo apie ~24h tai prasėdžiu prie pc iki 2-3h. Asq. jei būna ką veikt. Anime žiūrėt daugiau nežiūrėsiu tuo metu, nes akys merkiasi, nieko paskui neprisimenu xD O jei su žmogum chatini, tai dar arbatos stiprios užsiviręs gali net iki ryto prasėdėt~

          Comment

          • baltas_tigras
            wild minds

            • 2007 03 19
            • 107

            #20
            na anksciau tai pakakdavo ir 2-4 valandu miego, dabar tai retai nueinu miegot veliau nei vidurnakti, na nebent koki gera filma rodo, arba gera mintis bakalaurinio darbo tema kyla, tada jau laikas labai greit bega siaip per pastaruosius du menesiu tai tai ilgiausia buvo naujametine naktis, miegucio tik 4 tenuejau...na ir dar kai su mieluoju Dynasty Wariors zaidem
            gal eiciau as ir veliau miegot, bet po darbo vos namo parsivelku, ypac po vakarines pamainos, +dar paskutinio kurso diplominis ir dar vienas papildomas darbas, tai mieguciui vos 6 valandos telieka...
            Neziuriu anime su LT subais.

            Comment

            • Botaro
              Akuma


              • 2005 11 17
              • 196

              #21
              Megstu miega.Kai noriu miego,einu ir miegu,nekankinu saves. Miegas yra ir problema man,nes ash nuoshirdziai galiu kanors uzmusht jeigu mane pazadina. Del to kencia wisi mokslai ir pan,nenoriu ir nesikeliu. Kai zadintuvas suskamba,tai miegas atrodo pats svarbiausias pasauly,tai ir miegu metes wiska. didziausia mano yda turbut
              I have the Holy Lance

              Comment

              • Airiz
                מיד





                • 2004 01 09
                • 1656

                #22
                cia mes apie miega?kai ryte niekur nereikia galima ilgiau pasedet,bet kai norisi-niekas jau nedomina

                Comment

                • BlooDy
                  ~(: Naktibalda :)~

                  • 2005 11 18
                  • 71

                  #23
                  amm kjp imano 3 paras istraukt nemiegojus ?
                  as tj daugiausia 1 para galiu prabut nemiegojas kj reikia pabaigti koki asigmmenta kuri anksciau galejau padaryt bet .... (tingejau)
                  O sejp i lova traukiu apie 2-3 nakties jai uzsizaidziu su x deze tj apie 5
                  o kj nusikales gryztu tj buna kad ir 8 atsijungiu ;]
                  (\_/) This is Bunny. Copy Bunny into your
                  (O.o) signature to help him on his way to
                  (>< ) world domination!

                  Comment

                  • Cheshiro
                    uztat as balta ir pukuota

                    • 2007 09 23
                    • 110

                    #24
                    daugiausia... iki septyniu ryto...po to i sule variau. o po sules dar iki 1 nakties... va... po tokio "zygdarbio" visa savaite miegojau po 6 h ir.... savaitgalis praleistas lovoj...miegojau dvi paras is eiles... ir cia tikrai ne viana karta taip buvo siaip normaliai iki 4 ryto sedziu...kai tevu ner...
                    Never trust a smiling cat...

                    Spoileris:

                    Comment

                    • angellus
                      tinginys

                      • 2007 01 17
                      • 228

                      #25
                      hm. jei noriu miego, tikrai, einu ir uzmiegu, jau nesikankinu, bet dazniausiai taip buna, kai atsiselsti iki kokiu 7h, o paskui 10 arba 11h jau reikia keltis, bet tada pareini namo ir vel griuni miegot.jei neklystu, ilgiausiai gyvas buvau 23h, paskui atsibodo ir nuejau miegot
                      namie, prie pc dabr kol ner mokslu praleidziu stabiliai iki 1-1.5h nakties ir i lova, vasarom iki 3h praleidziu laika prie pc, dazniausiai beziuredamas anime

                      Comment

                      • nejiten
                        3;2;1; click boom cicaboo

                        • 2007 11 19
                        • 65

                        #26
                        Mano tai nemigos rekordas 5h ar truputi po nu saip siokiadieniais einu miegot po 12h... bet kai buna svaitgalis einu miegot kai noru... bet dazniausiai einu gal kokia 2h ar pan...

                        Comment

                        • 3lancer
                          Aka.DanTE (J.A.K boss)

                          • 2007 02 02
                          • 56

                          #27
                          Emm..4 valanda ryto,dazniausiai taip..veliau kazkaip tikejimas neleidzia eit


                          Uploaded with ImageShack.us

                          Comment

                          • radament666
                            "Umi no Suna" Dark

                            • 2007 02 18
                            • 154

                            #28
                            Jei yra kas is anime zeti arba koki geima tai galiu isvis nemiegot O siaip jeigu ka veikti yra tik minimaliai tai iki kokiu 3val, o siaip unlimited
                            Priklauso Klaipėdos Japonų Animacijos Klubui

                            Comment

                            • Dekko13
                              O.o ....

                              • 2007 12 15
                              • 100

                              #29
                              Chm.. Priklauso ka as veikiu nakti, bet ilgiausiai isbuvau nemiegojusi prie PC iki 8 ryto. Paskui miegojau 3 valndas ir vel sedau prie PC Zinau kad nesveika

                              Comment

                              • damn.
                                -.-
                                • 2008 01 02
                                • 40

                                #30
                                aam.miegas šventas dalykas..bet miegu mažai.kankina nemiga mane.

                                Comment

                                Working...