Naktibaldos :]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • InuyashaGirl
    Mielas Ruzavas padaras ^^

    • 2008 04 18
    • 152

    #76
    emm .. siaip darbo dienom einu miegot 3 ryto. . o keliuos 7 .. nes i mokykla ..bet prie pc nebunu . .sedziu prie pc daugiausia 3 val .. nors gal tai ir daug
    Imagine there's no Heaven
    It's easy if you try
    No hell below us
    Above us only sky
    Imagine all the people
    Living for today

    Comment

    • zeo
      forumo idiotas
      • 2008 10 30
      • 152

      #77
      vasara pradedu gyventi naktimis, diena miegu, nakti uzsiimu ivairia veikla

      atejus rudeniui, kelias valandas pamiegu nakti, kokia valanda diena ir vel gyvas taciau sekmadieni tarp gyvuju manes nera, miegu beveik visa diena ir nakti, pirmadieni vel viskas is naujo

      Comment

      • gaba177

        #78
        As karta kai mano mamos nebuvo savaite namuose nemiegojau tris paras is eiles nes buvau prisiziurejus labai daug siaubeku ir bijojau. Ir tada pradejau sapnuoti dienos metu nemiegodama atmerktomis akimis.

        Comment

        • Hikari_
          Mental

          • 2008 02 27
          • 981

          #79
          Labai labai seniai, net tiksliai neatsimenu kada. Žinau, kad mano režimas buvo visiškai nusivažiaves ir grinai keldavausi kai jau temsta, o eidavau miegoti, kai jau švinta. Kaip koks vampyras, žodžiu. O kadangi tėvų nebuvo kaip tik tuo metu namie, tai ir nieks ''neatstatė'' manęs į vietą.

          Comment

          • ReaTaL
            Naujokas
            • 2013 04 08
            • 1

            #80
            Na nežinau mano rėžimas yra kiek kitoks.. Aš miegoti einu 23-24val, bet keliuosi 01:00, tada išsitraukiu savo išmanųjį telefoną, prisijungiu prie interneto ir anime.. anime.. anime.. Darbo dienomis tai buna iki 06:00 tada pamiegu 30min ir vėl keliuosi, savaitgaliais ar laisvadieniais bunu iki 09:00.. tiksliau anime žiūriu iki tada.. Savaitgaliais dažnai išsimiegu tik 2-3h... O pirmadienio rytai tampa sunkiais košmarais..

            Comment

            • iLuQs
              swx visi
              • 2012 01 20
              • 60

              #81
              Autorius ReaTaL
              Na nežinau mano rėžimas yra kiek kitoks.. Aš miegoti einu 23-24val, bet keliuosi 01:00, tada išsitraukiu savo išmanųjį telefoną, prisijungiu prie interneto ir anime.. anime.. anime.. Darbo dienomis tai buna iki 06:00 tada pamiegu 30min ir vėl keliuosi, savaitgaliais ar laisvadieniais bunu iki 09:00.. tiksliau anime žiūriu iki tada.. Savaitgaliais dažnai išsimiegu tik 2-3h... O pirmadienio rytai tampa sunkiais košmarais..
              Nežinau kiek tau metų, bet galiu pasakyti, kad kvailas esi. Ypač, jeigu paauglys esi.

              Comment

              • Bardakas
                Žmogus Ne





                • 2005 09 22
                • 1462

                #82
                Autorius iLuQs
                Nežinau kiek tau metų, bet galiu pasakyti, kad kvailas esi. Ypač, jeigu paauglys esi.
                Būtent jei paauglys yra, tai kvailumas pateisinamas. Tai nekontroliuojamas augimo procesas ;]
                Maybe on Earth, Maybe in the Future
                sigpic
                Kurokawa idėjinis lyderis
                Lėtai keičiu slaptažodžius

                Comment

                • Miesto_Druidas
                  the journeyman



                  • 2010 08 17
                  • 1515

                  #83
                  Autorius ReaTaL
                  Na nežinau mano rėžimas yra kiek kitoks.. Aš miegoti einu 23-24val, bet keliuosi 01:00, tada išsitraukiu savo išmanųjį telefoną, prisijungiu prie interneto ir anime.. anime.. anime.. Darbo dienomis tai buna iki 06:00 tada pamiegu 30min ir vėl keliuosi, savaitgaliais ar laisvadieniais bunu iki 09:00.. tiksliau anime žiūriu iki tada.. Savaitgaliais dažnai išsimiegu tik 2-3h... O pirmadienio rytai tampa sunkiais košmarais..
                  Ir tau užtenka tokio miego? Gerai einasi mokslai/darbas? Šiaip ekstremalus režimas, nemanau, kad anime yra tai, dėl ko verta aukoti miegą, sveikatą (regėjimas, nori nenori, kenčia nuo tokių naktinių telefoninių peržiūrų...), ypač jei dieninis darbas/mokslas reikalauja susikaupimo. Nors, aišku, kiekvienas daro, kaip išmano. Tik, kad vėliau netektų gailėtis.

                  Man tai būna įvairiai, galiu išbūti iki 2-3 val. nakties ir miegoti netraukia, o dažnai tiesiog jau akys merkiasi ir 22 val. 6,7 val. miego jau man mažoka ir tiesiog sutrumpėja darbingumas, geras mąstymas. Nors dabar tiesiog neišeina išsimiegot nepertraukiamai ilgai (o jei atsibundi naktį, tai papildomas miegas po to, jei jis trumpas nieko nebereiškia), tai ir būnu gana pavargęs visą dieną.
                  Paskutinis pakeitimas nuo Miesto_Druidas; 2013-04-10, 12:42.

                  Comment

                  • iLuQs
                    swx visi
                    • 2012 01 20
                    • 60

                    #84
                    Autorius Bardakas
                    Būtent jei paauglys yra, tai kvailumas pateisinamas. Tai nekontroliuojamas augimo procesas ;]
                    Toks čia ir pateisinimas.. Po to gailėsis, pradės sirgt ir panašiai.

                    Comment

                    • ReaTaL
                      Naujokas
                      • 2013 04 08
                      • 1

                      #85
                      Autorius iLuQs
                      Toks čia ir pateisinimas.. Po to gailėsis, pradės sirgt ir panašiai.
                      Iš tiesų toks kvailas rėžimas atsirado po nemiegų, tiklsiau man kartais netgi tekdavo vartotii raminamuosius, jog galėčiau užmigti paskutiniu metu pripratau, ir taip tiesa.. Jog pradėsiu sirgti, nes dažnai prasideda pilvo skausmai, galvos sukimas.

                      Prisipažinti aš netiksliai apibūdinau, aš nenorėjau pasakyti, jog taip yra kiekvieną naktį 2-3 kartus per savaitę maksimaliai, dažniausiai nepavyksta atsikelti, nes organizmas nepakelia didesnės nemiegos.. Šiaip paskutiniu metu miegoti pradėjau eiti 00:00 arba 01:00(žinoma, jeigu organizmas yra pakankamai pailsėjęs.) Tokiu atvėju išvengiu pilvo skausmų ir galvos sukimosi.

                      Jeigu domina pagal psichologą nemiega atsirado po mašinos nutrenkimo kai man buvo 9-neri metai, nors košmarų, jau paskutinius 4 metus nebeturiu, bet daktaras paaiškino kaip įprastą organizmo veiksmą.. Šiaip nesu pakankamai kvailas, jog organizmą nuvarginčiau iki kojų nepakėlimo.


                      Gal dabar kiek ankčiau jums pasidarys..

                      Comment

                      Working...