Naktibaldos :]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • chibi_nemiga
    Rimtas forumo narys

    • 2008 08 01
    • 117

    #46
    Autorius Verdict
    "Realiai, tai, manau, kiekvienam pagal save. Biologijos mokytoja už jus nenuspręs, kiek laiko turėtumėt miegot "
    Taip, aš pati visus metus tuo netikėjau ir maniau, kad ji tiesiog nupušusi bobelė.XD Bet kažkada pastebėjau, kad po keturių valandų miego mokykloj jaučiausi žvali. O.o
    Tiesa, mano rekordas visgi buvo nemiegojimas iki dešimties ryto.XD po to mano benrininkai {pusbrolis su puske.XD} nuėjo miegot, neiškenčiau ir aš...: D

    Comment

    • Verdict
      Draugiškas dėdė

      • 2007 11 05
      • 95

      #47
      Autorius Futari
      Siaip vasara kartais nemiegu iki 3h nakties, mokyklos rezimu - iki 00h, o ilgiausiai istempiau nemiegodama 1,5 paros. Siaip esu megeja pasnaust netgi diena, zodziu, be 7-9 valandu miego man negerai jau buna
      Che, pietų miegu ir aš mėgstu pasilepinti. Žinoma, darbo dienų rytais nusuku nuo savęs 1-2h miego, kad pažiūrėčiau kelias naujas anime serijas, tad nieko keisto.

      Comment

      • Light
        Rimtas forumo narys

        • 2007 03 31
        • 161

        #48
        Penkios naktys ,nemiegotos ,užsiknisęs buvau /iurėjau MTV per naktis ,po to dienom kažkoks lavonas veidrody iššoka..Dabar einu normaliai miegot ,nes ir taip vos atsikeliu į mokyklą.Dabar apie vidurnaktį su valerijonų pagalba parpiu kaip šventasis į pagalvę .

        Comment

        • Smart
          Rimtas forumo narys

          • 2007 12 05
          • 118

          #49
          Autorius Light
          Penkios naktys ,nemiegotos ,užsiknisęs buvau /iurėjau MTV per naktis
          As tai per naktis tv1000 ziuredavau.

          Comment

          • Bagy
            Bagy-san

            • 2008 05 24
            • 289

            #50
            Dabo dienom dazniausiai einu miegot 2-3, svaitgaliais 5-6. Kazkaip pas mane jau visus metus biologinis laikrodis sutrikes. Nekenciu ryte keltis matyt del to naktim ir nemiegu.

            Comment

            • Smart
              Rimtas forumo narys

              • 2007 12 05
              • 118

              #51
              Pas mane tai miego sutrikimai,issimiegu tik 2 ar 3 naktis per savaite.O paprastai. islipes is lovos pasidarau kavos ir sedziu kampe.Sulaukes 03:00 varau suni vedziot,buna ziauriai klasiska ,nebuna zmoniu,ramu taip

              Comment

              • silveris
                Burma-Shave

                • 2008 04 20
                • 20

                #52
                per mokslo metus tai apie 12-1h einu miegot (savaitgali kokia 2 jei ishgerineju, tai ryte, be cia laaabai retas atvejis)
                Vasara truputi kitaip:
                Paprastom dienom (kai "nesilinksminu" ) : 3-5h , buna ir ishimciu ;]
                Nepaprastom dienom (kai "linksminuos" ) : Ryte arba Diena, buna ir ishimciu - koma ;D
                and when they pulled her from the wreck you know she
                still had on her shades
                they say that dreams are growing wild just this side of
                burma shave

                Comment

                • Aivaras
                  ką tu?

                  • 2008 09 10
                  • 358

                  #53
                  Heh praeita vasara kai no lifer buvau tai iki 4h ~ ryto sededavau kol pradedavo svist, o poto ir tetis i darba ruosdavos, o as miegot ;DD Ziauru buvo.Kai gerem pas draugeli tai per juos girtus prie kompo negalejau uzmigt iki 6h ryto blm ;/

                  Comment

                  • axborn
                    I can see muzic~

                    • 2007 01 02
                    • 121

                    #54
                    Vasara nemiegodavau iki 3-4h ryto ir karts nuo karto padarydavau reseta (aka nemiegodavau isviso), kad persisuktu laikrodis ir pradeciau eit miegot ~vidurnakti, bet po keliu dienu vel 3-4h eidavau
                    http://axborn.myanimelist.net

                    Comment

                    • Renata
                      Meanie


                      • 2008 05 25
                      • 715

                      #55
                      iki 3-4h galiu kaip nors istverti, bet tada miegu iki 11-12h, o kai reik i sule stengiuos 22-23h jau guleti lovoje. bet paros be miego neistveciau, a tiesiog atsijungciau
                      AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                      Comment

                      • Nakanamori
                        Narys

                        • 2008 07 05
                        • 70

                        #56
                        ilgiausi naktynejimai buna vasara,kartais per siaip kokias atostogas.vasara pusantro menesio anksciau 04:00neeidavau,istempdavau labai ilgai,tik po to diena miegodavau kelias valandas .o kai i mokykla reik ait,dazniausai miegu po vidurnakcio,kitaip neiseina ? (uztat dazniausiai visada veluoju)

                        Comment

                        • Huy-san
                          657

                          • 2008 01 31
                          • 160

                          #57
                          ilgiausiai bimbinejau gal kokia para, bet seip miega vertinu tad stengiuosi saves neprievartaut. siandiena prognozes liudnos - turiu perskaityt Platono "Valstybe"...jau 3 nakties o liko dar 6 taip vadinamos "knygos". vienai perskaityt ir praanalizuot reikia ~ 1 valandos, tad sedesiu dar ilgai :dizzy: kas nori uz mane isspresti mikroekonomikos praktines uzduotis rasykit i pm antraip pasikarsiu jk

                          vienu zodziu baigesi mano katino dienos, per lengva gyvenima turejau paskutiniu metu. teks pries savo valia must nemiegojimo rekordus :sick: :dizzy:

                          Comment

                          • kypshius
                            Rašytojas



                            • 2007 04 17
                            • 254

                            #58
                            oi aš tai irgi miego mėgėjas, nors rytais man nebūna labai sunku keltis... anyways iš rekordų tai pirmadienį kėliausi 6,30 tada mokykloj\n, po mokyklos pas klasioką ir ten per naktį filmą montuot, tada ryte vėl į mokyklą (sulaužytas visas) ten atsėdėjau kavos pagalba (nors šiaip negeriu kavos) tada namo ir ten dar iki 10 vakaro reikalų turėjau.

                            Užkalė visus langus ir augina pingviną.

                            Comment

                            • Minty

                              #59
                              Dazniausiai naktibaldziauju nuo 12-3/4 nakties... Bet kai riekia nemiegu ir kelias paras... Zinoma tai buna retai...

                              Comment

                              • Sloth
                                [SrX]

                                • 2007 09 14
                                • 277

                                #60
                                Kai losiau l2, vasarom, tai be 4-5h ryto miegot neidavau, o kai reik i sule, ~2h. Juk visi zino, kad nakti geriausi pp Ir siaip, kaip pastebejau, tai l2 zaidejai, prazaide pora metu, gali patys savo miego rezimus reguliuot , patogus dalykas istikro, nori, eini miegot betkuriuo paros metu ir pramiegi 3-4h be vargo, nori - nemiegi pora paru...
                                O be l2 jau baigia normalizuotis miego rezimas, einu miegot ~12h, bet pamiegu tik 5-4h max :/

                                Comment

                                Working...