Jūsų "darbo" vieta :)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Džiro sesė
    X - Crime of visual shock


    • 2005 11 12
    • 604

    #16
    Mano šlamšelių rūmai:

    Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

    Comment

    • Eisas Kuperis
      Simintis Sun


      • 2006 01 25
      • 355

      #17
      Autorius Airiz
      Eisai, kur dirbi ir daugiausiai laiko leidi namuose ta gali ir det, su kompu irgi galima piesht
      Jei kur dirbu daugiausiai... Na nežinau, manau kad nedėsiu. Nemanau kad man leistu viska fotografuoti. O ir šiaip 200 nuotraukų įkelti yra daug darbo. Ir kažin kokia reagcija butu jei visas čia ir sumesčiau.
      Na jei namie, tai ta darbo vieta jau matė visi darbastalių gijoje. Ir daugiau aišku nefotkinsiu kadangi tai buvo labai retas atvejis kai tvarkiausi ta darbo vieta. Paprastai ji atrodo kaip ir dera kompiuteristui. Tiesa, nuotrauka daryta pernai. Reikia tik isivaizduoti koks vaizdelis šendien.
      Bet tai dar ne viskas. Taip pat mano darbo vieta. Sakyčiau gana įdomi. Ne, tai ne krematoriumas. Dažniausi ne.
      Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2007-11-17, 18:16.

      Comment

      • Airiz
        מיד





        • 2004 01 09
        • 1656

        #18
        nu DziroSese ir dar keli teisingai suprato apie ka cia kalba eina gijoje, o tu Eisai kazkaip nelabai ...nemoku matyt aishkint visai..
        Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2007-11-18, 05:13.

        Comment

        • Lax..
          reLaxed




          • 2005 12 24
          • 516

          #19
          Kaip švaru pas žmones...kad man taip kas sutvarkytų kambarį >.>

          Comment

          • Sable
            The Hitchhiker





            • 2005 03 11
            • 1530

            #20
            Na ir mano kampelis..

            Comment

            • moony
              Sensei

              • 2006 09 11
              • 38

              #21
              jei ne darbe tai sedziu arba ce, arba virtuveje kuiciuos tarp puodu

              Comment

              • Egura
                Super mega ultra rašytojas


                • 2007 05 17
                • 684

                #22
                Tiek pas Sable, tiek pas moony, labai jaukus kampelis... gražu...echhh...miela

                Comment

                • slicKrox
                  Catching some Zzzzs...




                  • 2012 08 01
                  • 2161

                  #23
                  Dziro sese - Tau ir anime nereikia, nes apsupta savu spalvingu ir siltu darbu, kurie tikriausiai
                  sukelia nerealia atmosfera kambaryje. Kazkiek pavideti...
                  Sable - katanos atrodo tiesiog nerealiai... parodyk jas kur nors is arciau :>

                  Na, o pas mane tipinis kampelis, kuriame praleidineju savo namu laisvalaiki. Gaila, kad mano 2mpx foto
                  kamera is walkmano, nieko verta kai nera saules apsvietimo, siaip ne taip itilpau i tris kadrus. Gal kada
                  nors ir atnaujinsiu (po remonto), nes daba tai sunkiai kas beisziurima.
                  Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-10-09, 16:47.

                  Comment

                  • Eglaya
                    Procrastinator


                    • 2005 07 22
                    • 561

                    #24
                    Pasižiūriu į jus ir man verkt noris, kad neturiu kompiuterio stalo T.T

                    Kadangi dažnai važinėju iš Vilniaus namo, tai stacionarus kompas mane užpjautų, o kadangi dar ir butą tenka nuomoti, tai baldai ne mano ir ne viskas yra taip, kaip norėtųsi. nuotrauka daryta su telefonu, tai sorry už kokybę:



                    PS. Virš šeimininkų taurių matosi mano kukli Japonijos/Korėjos/Taivano muzikos kolekcija ^^;;

                    Comment

                    • FainaruFantaji
                      Cyber Snake

                      • 2007 04 28
                      • 579

                      #25
                      Autorius Eglaya
                      Pasižiūriu į jus ir man verkt noris, kad neturiu kompiuterio stalo T.T

                      Kadangi dažnai važinėju iš Vilniaus namo, tai stacionarus kompas mane užpjautų, o kadangi dar ir butą tenka nuomoti, tai baldai ne mano ir ne viskas yra taip, kaip norėtųsi. nuotrauka daryta su telefonu, tai sorry už kokybę:



                      PS. Virš šeimininkų taurių matosi mano kukli Japonijos/Korėjos/Taivano muzikos kolekcija ^^;;


                      Mano laptopas toks pats!! O________O'



                      Working underground.

                      Comment

                      • Eglaya
                        Procrastinator


                        • 2005 07 22
                        • 561

                        #26
                        Yosh, yoroshiku then. Maniškio vardas Jimmy. Jam metai ir 3 mėn. Jis turi teminę dainą HAV - Hey Jimmy! Prieš porą savaičių jam buvo išėjus šaibom apšvietimo lempa ir 60% jo HDD užima Pietų Korėjos produkcija.
                        Paskutinis pakeitimas nuo Eglaya; 2007-11-18, 16:31.

                        Comment

                        • karla
                          coffee addict

                          • 2007 10 04
                          • 53

                          #27
                          neberandu savo rasomojo stalo, jis jau pries daugel metu buvo palaidotas po daiktu kruva.
                          gerai nors tiek, kad pc stovi kitame kambaryje.
                          Ir kaip kitiems pavyksta buti tokiems tvarkingiems?

                          Comment

                          • Eglaya
                            Procrastinator


                            • 2005 07 22
                            • 561

                            #28
                            reik neturėt rašomojo stalo
                            kai dar neturėjau kompo tai mama pamačius netvarką paimdavo, ir nustumdavo viską žemėn, su visais žurnalais, tušinukais, penalais ir pan. nieko nelikdavo, tada ašen eidavau visko rinkt murmėdama. įdomu, ar mano broliui taiko dabar tokią praktiką xD

                            Aišku, namų darbų nedarymas irgi padeda išlaikyt švarią aplinką arba, kaip pvz man, 80% namų darbų reikia daryt kompu...

                            Comment

                            • Eisas Kuperis
                              Simintis Sun


                              • 2006 01 25
                              • 355

                              #29
                              Autorius karla
                              neberandu savo rasomojo stalo, jis jau pries daugel metu buvo palaidotas po daiktu kruva.
                              gerai nors tiek, kad pc stovi kitame kambaryje.
                              Ir kaip kitiems pavyksta buti tokiems tvarkingiems?
                              Problema ne kaip padaryti kad būtu tvarkinga, problema kaip tvarka išsaugoti ilgiau nei dvi savaites. Kad ir kaip pats mėgčiau tvarką, jos niekaip negaliu išlaikyti net ir turėdamas tam pakankamai laiko. O kapitalinis tvarkymasis kas savaite, dvi, man jau yra žiaurus darbas. Todėl sprendimas paprastas, reikia kuo mažiau turto ant to stalo. Dabar kaip Eglaya mama, viską ant žemės švilpt. Tik rinkti atgalios nereikia. Viską į maišą ir laukan. Aišku prieš tai patikrinus jog tarp visokiu tortinių plokštainiu dėžučiu, įpakavimų ir kito dažniausio šlamšto nepakliuvo koks mobiliakas arba laikrodis. Gaila, namų darbų nebuvimas nė kiek neprisideda prie tvarkos. Ir kai niekas ant stalo tiesiog nebetelpa, krenta žemyn, nori ar ne, tenka tvarkytis.
                              Užtat kaip bebūtu keista, brolis sugeba palaikyti pastovia tvarką. Man didžiulė mislė kaip jis taip padaro.

                              Comment

                              • karla
                                coffee addict

                                • 2007 10 04
                                • 53

                                #30
                                Pazistama situacija
                                visgi nusprendziau jum duoti pasibaiseti mano vadinamu "rasuomuoju stalu":
                                http://www.ipix.lt/show.php/289807_IMGP1575.JPG
                                ten yra buve ir baisiau

                                Comment

                                Working...