Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Sloth
    [SrX]

    • 2007 09 14
    • 277

    Taigi, klausimas MAL vartotojams.

    Siandien pasijunges, pamaciau, kad kazkur dingo puse friend listo. Beto, nuejus kviest i friendus, raso, kad you already have a pending request from this person, taciau nuejus i pending request ten tuscia. Zdz, cia tik mano acc kazkas susikniso, ar ir kitiems MAL puliuoja?

    Comment

    • Aivaras
      ką tu?

      • 2008 09 10
      • 358

      Buvo MAL užlūžęs keletą kartų neperseniausiai ;D Tai man irgi pora draugų dingo, bet leido vėl pakviest :]

      Comment

      • amidau
        ☣☠☣







        • 2007 04 25
        • 1384

        Kas man pasakys ar yra koks nors būdas žaisti MTG internete nemokamai, prieš kelis metus žaisdavau, ten galėjo rinktis iš mokamo ir nemokamo, nemokamame žaidime būdavo kortos tik iš mokomojo rinkinio, bet tas netrukdydavo sužaisti gerų partijų . O dabar kai rudenį parsisiunčiau "Magic online III", jame neberadau nemokamo žaidimo galimybės. Ar yra koks nemokamas būdas žaisti Magic online, nemokamai?

        Comment

        • FantasyBeast
          Huzzuh!!

          • 2007 06 18
          • 101

          Gal kas zino kaip paimti screen(pic) is anime? Su printscreen juodas pic gaunas...
          Everyone knows this is a lie but a lie wont start without truth...

          Comment

          • Derogatory`
            Loki'd


            • 2007 10 06
            • 350

            Naudok VLC playerį ir ten yra funkcija: video > snapshot.
            Ir turėsi norimą paveikslėlį.

            Comment

            • Horkis
              Kritikuosiu žiauriai


              • 2005 12 23
              • 637

              Yra 2 budai...
              1. spaudi desine knopke (ant desktopo) tada properties - settings- advanced- troubleshoot ir padarai hardvare acceleration ant NONE... ir su print screenu gaudai bet ka is video failo.... (warning: kompas gali pradet metyt errorus)
              2. budas atsisiusk kad ir GOM playeri ir ten yra funkcija SCREEN CAPTURE kuri nufotkina bet ka is viedeo, arba koki kita playeri... kaip sake Derogatory VLC ar bent BSplayer


              Comment

              • FantasyBeast
                Huzzuh!!

                • 2007 06 18
                • 101

                Em..Vaiksciojau po VLC setingus ir radau.. Na aciu vistiek
                Everyone knows this is a lie but a lie wont start without truth...

                Comment

                • FreaK`aZ
                  Rimtas architektorius




                  • 2005 02 22
                  • 532

                  ar esat kas vilniuj užmatęs DVD dėžučių for 4, 6, 8 ir daugiau diskų? tikslios koordinatės reikalingos.
                  vat, jei nesuprantat apie ką aš tai reikalingi tokie ar panašūs daiktai:
                  Spoileris:



                  "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                  with a sick idea of world domination"

                  Comment

                  • Edgariens
                    Naujokas
                    • 2009 03 08
                    • 9

                    Hmm, man su VLC nera subtitrute, kame reikalas? D ir su resurection tas pats. Beto, sita kai parssisiunciau man buvo serijom, o resurection vienas ilgas filmas, na dar neziurejau, bet nera i dalis sukapota. Ar tas resurection pratesimas skaitosi ar kaip? ir visdelto padekit del subu

                    Comment

                    • slicKrox
                      Catching some Zzzzs...




                      • 2012 08 01
                      • 2161

                      Autorius Edgariens
                      Hmm, man su VLC nera subtitrute, kame reikalas? D ir su resurection tas pats. Beto, sita kai parssisiunciau man buvo serijom, o resurection vienas ilgas filmas, na dar neziurejau, bet nera i dalis sukapota. Ar tas resurection pratesimas skaitosi ar kaip? ir visdelto padekit del subu
                      Soft subų niekas per VLC nežiūri, kadangi jis niekam tikęs ir neturi VSFilter. Įsirašyk CCCP ar K-lite kodekus ir žiūrėk per MPC plajerį.

                      Comment

                      • Airiz
                        מיד





                        • 2004 01 09
                        • 1656

                        Autorius FreaK`aZ
                        ar esat kas vilniuj užmatęs DVD dėžučių for 4, 6, 8 ir daugiau diskų? tikslios koordinatės reikalingos.
                        vat, jei nesuprantat apie ką aš tai reikalingi tokie ar panašūs daiktai:
                        Spoileris:



                        Ask 4 it in Ebay stores :/

                        Comment

                        • napaleonas
                          Nestabilus

                          • 2008 11 21
                          • 17

                          Gal kas zinot ar open'er festivalyje yra koks amziaus limitas?

                          Comment

                          • Derogatory`
                            Loki'd


                            • 2007 10 06
                            • 350

                            Gal kas žinote kokio anime dvd yra reklamuojamas šiame epizode nuo 10:51 minutės? Dėkui iš anksto.
                            http://www.animefreak.tv/watch/ride-...ed-online-free

                            Comment

                            • Izzo
                              one vs all, DIE AZ!



                              • 2007 02 25
                              • 1530

                              Autorius Derogatory`
                              Gal kas žinote kokio anime dvd yra reklamuojamas šiame epizode nuo 10:51 minutės? Dėkui iš anksto.
                              http://www.animefreak.tv/watch/ride-...ed-online-free
                              Kara no Kyoukai
                              Paskutinis pakeitimas nuo Izzo; 2009-03-19, 12:28.
                              SCREW YOU, PEOPLE!

                              Comment

                              • WingedSheep
                                avis.

                                • 2007 11 14
                                • 49

                                Na protingieji Vilniaus kurmiai, turiu klausimą.

                                Gal kuris (-i) nors žinot kur galima gauti origami popieriaus? ;>
                                Velvet Revolution.

                                Comment

                                Working...