Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • FantasyBeast
    Huzzuh!!

    • 2007 06 18
    • 101

    Em..Kompas keliu metu senumo..Tyngiu vardint visus duomenis geriau pazekit i pic --> http://www.ipix.lt/images/85481167.jpg
    nemanau,kad cia del to ,kad "pergeras" pc..na jei jau taip teks ir be w3 isbuti..
    Everyone knows this is a lie but a lie wont start without truth...

    Comment

    • eQuis
      noriu pakeist nick.

      • 2008 03 29
      • 46

      Turiu problemą. Atsisiunčiau Asu No Yoichi su LTsub ir nei per vieną player negaliu jo peržiūrėt. Per vlc man vietoj lietuviškų raidžių rodo kvadratėlius (ko nebūna kituose anime) per gom player kaikada subų išvis neparodo, per media classic tk garsas (vaizdo nesimato), o per media player rašo kad netinkamas failas. Buvau atsisiuntęs CCCp codec'us, tačiau nepadėjo. Kame čia replės? ;D

      Comment

      • FantasyBeast
        Huzzuh!!

        • 2007 06 18
        • 101

        Autorius slicKrox
        Control Panel -> Regional and Language Options -> Current language for non-Unicode programs: -> Lithuanian (Lithuania)
        tau jau buvo atsakes i sita klausima slicKrox.. O jei ir tai nepadadeda bandyk per zoom player paleist
        Everyone knows this is a lie but a lie wont start without truth...

        Comment

        • Aivaras
          ką tu?

          • 2008 09 10
          • 358

          Autorius Eisas Kuperis
          Jei tai nedideli kvadračiukai arba apvalūs taškiukai per viena ar kelis pixelius, ko gero kad problemos su VRAM. Dar galima pabandyti paleisti VGA testu. Tai čia greičiausiai jau arba garantinis arba šiukšlių dėžė.
          Damn, bet pakako pravalyt visas dulkes viduj (nors jų beveik nebuvo ;D) palikau procesoriaus šoną atidarytą ir viskas ok :] Dekui už atsakymus visvien

          Comment

          • eQuis
            noriu pakeist nick.

            • 2008 03 29
            • 46

            Autorius FantasyBeast
            tau jau buvo atsakes i sita klausima slicKrox.. O jei ir tai nepadadeda bandyk per zoom player paleist
            O! pasirodo jį čia perkėlė. Jis buvo to anime temoj, maniau, kad ištrynė šį postą..

            Comment

            • Miyata
              Find your own sins, kid.



              • 2008 01 09
              • 452

              Kaip su objectdock uzdet atsiusta background ? Man niekaip neiseina.

              Comment

              • Juodalksnė
                Naujokas
                • 2008 12 22
                • 6

                Atsiprasau, ka ne i tema rasau, bet nelabai gaudausi, kas žino kur galima užsisakyti Anime veikėjų drabužių arba jų pirkti kur nors?
                Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2009-03-07, 20:02. Priežastis: Buvo būtina šita klausima užduoti aprašymuose? T_T

                Comment

                • Kea
                  Rašytojas

                  • 2008 10 06
                  • 203

                  Juodalksnė> www.ebay.com


                  MyAnimeList

                  Comment

                  • SeiSoraYu
                    That's my pie.

                    • 2007 03 09
                    • 212

                    Man pasistojo klausimas. Sims 2 jau senokai atsibodo, tad nusprendžiau prisisiųsti visokių ten tiuningų xD nu iš The Sims Resources. Ir štai nežinau, kur man juos kišt, kad galėčiau naudot pačiuose sims`uose... Parsisiunčiau pack`ų pavidalu. Jei kas galit atskleiskit man šią gudrybę xDDD

                    My DeviantArt

                    Comment

                    • Original_Prankster
                      Mr. Mojo Risin'

                      • 2008 11 04
                      • 200

                      LM forume į mano problemą nieks nieko neatsakė, tad šiek tiek apsidaręs nusprendžiau čia papostint

                      Taigi iškilo problema paleidžiant subus ant MPC. Naudoju CCCP codecus ir iki šiol problemų neturėjau. Bandžiau paleisti anime Chobits http://www.linkomanija.net/details?12226.Chobits . Paprastai, kai iškart neatsiranda jp audio ar eng subai aš juos įsijungiu per Navigate -> Audio, Subtitle Language ,tačiau šįkart ten rodo, kad nieko nėra. Taigi spaudžiu ant vaizdo su dešiniu -> Filters -> Haali Media Splitter (AR) ir ten man jau duoda pasirinkt language JP ir subus ENG. Language JP įsijungia, bet subų vistiek nerodo. Galiausiai pamaniau, kad jų visai nėra ir pabandžiau paleist per VLC. Per VLC subus rodo.
                      Gal čia dėlto, kad video failų formatas .ogm? Nelabai žinau kaip, tai gali paveikt subus, bet jum gal ką nors sakys.

                      Tai vot...Gal kam buvo iškilus tokia problema ir žinot kaip ją išspręst?

                      Nepeikit jei čia kažką idiotiško sumaliau
                      Don't forget kids: the higher your postcount, the bigger your penis is!
                      There's the known. And there's the unknown. And what separates them is the door, and that's what I want to be. I want to be the door.'- Jim Morrison, 1967.

                      Comment

                      • FantasyBeast
                        Huzzuh!!

                        • 2007 06 18
                        • 101

                        Original Prankster ----> Man kazkada buvo ta pati problema,bet atsinaujinau visus codekus ir pasitaise..O jei per media player Classic nepaleidzia,bandyk per kita player kol paleis.Juk didelio skirtumo nera per ka ziuresi..Pats naudoju Zoom Player ,kuri gali suinstaliouti su CCCP kodekais,jis man paleidzia visus subus ir nereikia jungineti.
                        Everyone knows this is a lie but a lie wont start without truth...

                        Comment

                        • mindzze
                          Forumo vilkas

                          • 2007 05 18
                          • 375

                          Original Prankster. Jai cccp nepadeda, pamegink pakesiti playr'i į ši KMPayer . Aš ji naudoju jau keleta metų ir jokių problemų neturiu, nei su subais nei su garsu .

                          Comment

                          • Kea
                            Rašytojas

                            • 2008 10 06
                            • 203

                            Autorius SeiSoraYu
                            Man pasistojo klausimas. Sims 2 jau senokai atsibodo, tad nusprendžiau prisisiųsti visokių ten tiuningų xD nu iš The Sims Resources. Ir štai nežinau, kur man juos kišt, kad galėčiau naudot pačiuose sims`uose... Parsisiunčiau pack`ų pavidalu. Jei kas galit atskleiskit man šią gudrybę xDDD
                            Pirma išskleisk pack failą, tada išskleistus failiukus kopijuok į my documents esantį EA games folderį (gali pas tave būti pavadinta ir kitaip) ten turėtum rasti download folderį į kurį ir reikia talpinti tuos failiukus. Jei kils kokių neaiškumų rašyk į pm, nes nebeturiu dabar simsų kompe negaliu parašyti tikslių folderių pavadinimų.


                            MyAnimeList

                            Comment

                            • Original_Prankster
                              Mr. Mojo Risin'

                              • 2008 11 04
                              • 200

                              Autorius FantasyBeast
                              O jei per media player Classic nepaleidzia,bandyk per kita player kol paleis.Juk didelio skirtumo nera per ka ziuresi..Pats naudoju Zoom Player ,kuri gali suinstaliouti su CCCP kodekais,jis man paleidzia visus subus ir nereikia jungineti.
                              Autorius mindzze
                              Original Prankster. Jai cccp nepadeda, pamegink pakesiti playr'i į ši KMPayer . Aš ji naudoju jau keleta metų ir jokių problemų neturiu, nei su subais nei su garsu .
                              Kaip jau sakiau, man per VLC veikia, tad nereikia man kito playerio. Tiesiog labiau norėčiau naudoti vieną playerį ir nesivargint su kitais.
                              Anyway, thanks for help)
                              Don't forget kids: the higher your postcount, the bigger your penis is!
                              There's the known. And there's the unknown. And what separates them is the door, and that's what I want to be. I want to be the door.'- Jim Morrison, 1967.

                              Comment

                              • TeisusKas
                                Animal Liberation

                                • 2008 12 04
                                • 127

                                Gal zinot is kur galima atsisiusti ''The Tao of Skateboarding''? (Niekur neradau)

                                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
                                Smart Boy Alex

                                Comment

                                Working...