Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • bOnus
    Yes Man
    • 2008 05 09
    • 30

    Del Media Player cClassic

    Kadangi man prasisukdavo vaizdas ziurint video per media player classic, perrasiau win ir wistiek ta pati problema. Nebezinau ka daryt, kas ismano ? Gal kokius nustatymus pakeist ? Nusprendziau cia parasyt, nes gal kas zino is anime fanu ?

    MyAnimeList

    Comment

    • mandarinas
      ⅓Vaisiaus⅔Deus-ex-machina

      • 2007 05 27
      • 101

      http://www.animezona.net/forum/showthread.php?t=1742

      Comment

      • Qadro
        Dievo rykštė :/

        • 2007 08 10
        • 20

        Zadu pirkti internetu is https://www.game.co.uk svetaines . Tai va , gal kas gali pasakyti , kaip suzinoti savo postcode ir kas ieina i Address , vnz kaip viskas turi atrodyti (as visiskai zalias , pirmakart perku ;( ).
        sigpic

        Comment

        • kypshius
          Rašytojas



          • 2007 04 17
          • 254

          Autorius Qadro
          Zadu pirkti internetu is https://www.game.co.uk svetaines . Tai va , gal kas gali pasakyti , kaip suzinoti savo postcode ir kas ieina i Address , vnz kaip viskas turi atrodyti (as visiskai zalias , pirmakart perku ;( ).
          postocode tai eik į post.lt ir ten dešinėje pusėje kažkas tokio kaip "mano pašto kodas" ar pan.

          Užkalė visus langus ir augina pingviną.

          Comment

          • Ledux
            PlixPlox

            • 2007 03 09
            • 135

            Tam post.lt kazkaip idomei yra sunku ten surasti geriau tiesiog nueiti i pasta ir paklausti .
            sigpic

            http://ledux.myanimelist.net

            Ne piniguose laimė , o jų kiekyje.

            Nebūk jautis 2009

            Comment

            • ResuEmanon
              Bohemian Vagabond
              • 2007 06 02
              • 36

              Autorius bOnus
              Kadangi man prasisukdavo vaizdas ziurint video per media player classic, perrasiau win ir wistiek ta pati problema. Nebezinau ka daryt, kas ismano ? Gal kokius nustatymus pakeist ? Nusprendziau cia parasyt, nes gal kas zino is anime fanu ?
              Cia gali buti daug priezasciu... gal prastus kodekus naudoji? gal pats tas video yra blogas ir automatiskai prasukineja vaizda is to video?(taip gali buti del atsisiuntimo klaidos arba del blogos kopijos). Gal tas video yra kompakte ir kompaktas subraizytas/nesvarus/blogai irasytas ir del to prasisukineja vaizdas...? gal labai labai prastas kompas ir geros kokybes video?(tokiu atveju vaizdas atsilieka nuo garso... bet gali uzlaginti labai ir prasisukti i prieki kad susilygintu garsas su vaizdu).

              Kaip matai priezasciu gali buti begales... pradziai bandyk isiaiskinti ir detaliau paiskinti kas yra ir ko nera

              Autorius Ledux
              Tam post.lt kazkaip idomei yra sunku ten surasti geriau tiesiog nueiti i pasta ir paklausti .
              Man kuo puikiausiai sekesi susirasti... Gal tesiog tavo pastas koks mazai zinomas? :/o gal tesiog neten ziurejai? cia jei kam kada prireiktu, tai www.post.lt desineje puseje, "pagalba" skyltije, paspaudziate raudono uzrasu "Koks mano pašto kodas?" ir cia jau atsidaro pasto kodo paieska... nuo cia viskas turetu but labai aisku. Na, man problemu nebuvo susirasti savo pasto koda, tai gal ir kitiem nebus. ;]
              Paskutinis pakeitimas nuo ResuEmanon; 2008-11-16, 16:54.
              To be strong...? It isn't about being able to fight others, it's about being able to fight ghosts of your self.

              Comment

              • ResuEmanon
                Bohemian Vagabond
                • 2007 06 02
                • 36

                EDIT: oi, nenorejau double post, netycia - perdaug langu atsidares Firefox'e xDD
                To be strong...? It isn't about being able to fight others, it's about being able to fight ghosts of your self.

                Comment

                • bOnus
                  Yes Man
                  • 2008 05 09
                  • 30

                  Kodekus K-Lite naudoju bet ir su CCCP ir kitais kodekais tas pats. Bet tik per MPC taip. Video geras, bet koki video ziurint taip yra. Kompas geras tikrai, problema neturetu but del to. Net nebeturiu minciu ka galima butu padaryt..

                  MyAnimeList

                  Comment

                  • Qadro
                    Dievo rykštė :/

                    • 2007 08 10
                    • 20

                    Tai ten tame post.lt pasto kodo paieskoje , kur reikia gatve ir namo numeri irasyt , tai ten savo miesto pasto duomenis irasyt ? Mane klaidina tas uzrasas : Gyvenamųjų vietų pašto kodai – tai adresui suteikti pašto kodai. :/ nzn labai susipainiojes db esu
                    sigpic

                    Comment

                    • Sloth
                      [SrX]

                      • 2007 09 14
                      • 277

                      Gal kas galetumet pasakyt visa FF movie chronologija, ir ka po ko reiketu ziuret? Kazkaip labai painus reikalas man tarp ju susigaudyt...

                      Comment

                      • Lucion666
                        Forumo maniakas

                        • 2007 04 08
                        • 430

                        Kas moka profesionaliai dirbti su adobe after effect's??? Kiek mazdaug uztruko Jums tas dalykelis kol ishmokot? Sheip labai durnas klausimas suprantu, bet kada supratot, kad mokat dirbt?? Plz. man i private ^^

                        Comment

                        • Airiz
                          מיד





                          • 2004 01 09
                          • 1656

                          Autorius Sloth
                          Gal kas galetumet pasakyt visa FF movie chronologija, ir ka po ko reiketu ziuret? Kazkaip labai painus reikalas man tarp ju susigaudyt...
                          Nėra jokios chronologijos, abudu filmai visiškai skirtingi pagal siužetą ir žanrą

                          Comment

                          • Fruits Punch Samurai
                            Proxizmas

                            • 2008 06 18
                            • 43

                            Autorius Qadro
                            Zadu pirkti internetu is https://www.game.co.uk svetaines . Tai va , gal kas gali pasakyti , kaip suzinoti savo postcode ir kas ieina i Address , vnz kaip viskas turi atrodyti (as visiskai zalias , pirmakart perku ;( ).
                            o tu lietuvoje gyveni? Nes as tai uk ir pro ta parduotuve as praeinu pora kartu per savaite

                            Comment

                            • Airiz
                              מיד





                              • 2004 01 09
                              • 1656

                              Autorius Qadro
                              Zadu pirkti internetu is https://www.game.co.uk svetaines . Tai va , gal kas gali pasakyti , kaip suzinoti savo postcode ir kas ieina i Address , vnz kaip viskas turi atrodyti (as visiskai zalias , pirmakart perku ;( ).
                              Jei žalias - nepirk

                              Comment

                              • Qadro
                                Dievo rykštė :/

                                • 2007 08 10
                                • 20

                                Autorius Airiz
                                Jei žalias - nepirk
                                Kodel ? Visad buna pirmas kartas , jei niekad nieko nepirkciau visada zalias ir likciau :/ . As Lietuvoje gyvenu . Pasto koda susizinojau ir uzsisakiau , dabar reikia tiketis , kad viskas tvarkoje ir man atsius
                                sigpic

                                Comment

                                Working...