Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • cobabara
    Super mega ultra rašytojas



    • 2009 03 17
    • 998

    Ar yra Kaune prieglaudų, kuriose būtų galima rasti triušių? Nes tiek bendrom mano žiniom, tiek preliminariai paieškojus internete, vien tik šunys ir katės.
    Urameshi, Iemon-dono!

    Comment

    • Light
      Rimtas forumo narys

      • 2007 03 31
      • 161

      Kreipiuosi į mobilaus interneto savininkus. Man pasiūlė šiandien mobilaus interneto flaschkę 5 gigai vietos 7,2 MB/s greitis intiko. Kaina per mėnesį 20 eurų. Man kaip studentiui ši suma irgi pinigai. Ar verta pirkti tokį internetą? Ar nedinginės jis pastoviai? Ar ta flashkė draugauja su winddows 8? Jei kas žinot pasidalinkit žiniomis. Be to reiktų pasirašysi sutartį. Gal įmanoma pirkti intiką be sutarties?

      Comment

      • pilkasis kardinolas
        Rašytojas

        • 2011 07 25
        • 266

        Autorius Light
        Kreipiuosi į mobilaus interneto savininkus. Man pasiūlė šiandien mobilaus interneto flaschkę 5 gigai vietos 7,2 MB/s greitis intiko. Kaina per mėnesį 20 eurų. Man kaip studentiui ši suma irgi pinigai. Ar verta pirkti tokį internetą? Ar nedinginės jis pastoviai? Ar ta flashkė draugauja su winddows 8? Jei kas žinot pasidalinkit žiniomis. Be to reiktų pasirašysi sutartį. Gal įmanoma pirkti intiką be sutarties?
        Ryšio stiprumas priklauso nuo siųstuvų ir namų vietos. Realu, kad siųstuvams esant per toli internetas gali netraukti, kai kada netgi dingti, todėl tiekėjas nenurodo minimalios greitaveikos, tik maksimalią (suprask: maksimalų greitį gausi tik jei jungsiesi prie siųstuvo vienas, bei GSM antena bus iki kilometro atstumu, kitu atveju teikėjas siūlys įsigyti ryšio stiprintuvą, kitaip galėsi guostis jog nėra techninių galimybių pažiūrėti youtube ar vimeo, ką jau šnekėti apie siuntimą). Teikėjai turi padengiamumo žemėlapius, bet jis daugiau rekomendacinio pobūdžio, jokiu būdu nereiškia, kad internetas veiks, greičiau pagal tai galima spręsti koks ryšio stiprumas bus gražią dieną būnant lauke. Čia panašiai kaip su automobilių kuro gamyklinėmis sąnaudomis.
        Pačioje sutartyje reikia žiūrėti koks interneto pasiekiamumas procentais per mėnesį. Dinginėjimo atvejais tai vienintelis kabliukas leidžiantis sausam lipti iš balos (t.y. nutraukti sutartį be savo kaltės).
        Mobiliojo ryšio operatoriai paprastai siūlo ir išankstinio ryšio mokėjimo internetą, kas leidžia apsieiti be įsipareigojimų.
        Dar turint omeny jog duomenys yra ribojami, siūlau į mobilų internetą nežiūrėti, rinktis laidinį, kurio pralaidumas kur kas didesnis ( jei yra galimybė šviesialaidiniam), ryšys patikimesnis bei pigesnis.
        Nesant galimybės tam, išeitis tik 4g internetas WIMAX, GSM turėtų likti tik telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, o ne nuolatiniam ryšiui.
        Tvarkyklės problemų sukelti neturėtų, nes dabar visi įrenginiai parduodami būna suderinami su Windows 8, kadangi pastarieji gyvuoja jau keletą metų. Problemų gali kilti nebent su Windows 8.1 atnaujinimu, berods jie ten kažką keitė palyginus su Windows 8.
        Pats turiu Klaipėdos centre bitės Vodafone, tai gaidys paskutinis pagal greitį. Tas pat ir su Omnitel ir Tele2, reikia lakstyti po kambarį, kad veiktų 3g/4g o ne EDGE ar GPRS. Su pastariaisiais video žiūrėti net mėginti neapsimoka.
        P.s. Lietuvoje mobiliojo ryšio infrastruktūra yra išplėtota, todėl panaši situacija ir su kitose šalyse esančiu mobiliuoju ryšiu.
        Paskutinis pakeitimas nuo pilkasis kardinolas; 2014-09-14, 19:33.
        [url=https://myanimelist.net/mangalist/Aramissss&sclick=1]

        Comment

        • Columbia
          Naujokas
          • 2014 09 21
          • 0

          Klausimas

          O isvis galima cia ziureti online anime,jusu tinklapi,ar tik forumas cia?

          Comment

          • Mindux
            ´ー` ♥ Katsu ♥ ´ー`
            • 2009 06 29
            • 115

            Tik forumas bet man rodos ne į tą tema papuolei
            Anime list'as
            Japanese Music Room

            Comment

            • nemesis
              Super mega ultra rašytojas

              • 2010 11 08
              • 1178

              Autorius Mindux
              Tik forumas bet man rodos ne į tą tema papuolei
              Į tą, į tą, čia reikia sugrįžti pažiūrėjus anime ir pasidalinti mintimis.

              Comment

              • Mindux
                ´ー` ♥ Katsu ♥ ´ー`
                • 2009 06 29
                • 115

                Autorius nemesis
                Į tą, į tą, čia reikia sugrįžti pažiūrėjus anime ir pasidalinti mintimis.
                Vis dėl to ne į tą, vakar buvo į naujienas parašęs tai perkėlė iš ten į čia.
                Anime list'as
                Japanese Music Room

                Comment

                • Chloras
                  Metalbending prodigy

                  • 2011 05 01
                  • 107

                  Klausimas. Kodėl šitam forume yra tiek daug registruotų narių, ir tik tiek nedaug iš jų aktyvūs? Gal yra kažkoks kitas Lietuviškas tinklapis (apie kurį aš nežinau), kur visi otaku šiuo metu sulindę? O gal visi išsibarstę po užsienio forumus?

                  Apibendrinant: čia tik šitas forumas merdi, ar apskritai anime Lietuvoje niekas nebesidomi?
                  Heavy Metal Maniac.

                  Comment

                  • Futari
                    AZ rėmėjas



                    • 2007 01 07
                    • 1094

                    AnimeZona yra Lietuvos didžiausias anime forumas. Tai tiesiog manau arba otakai yra daug užsiėmę, visgi mokslų metas. Arba yra tokių kurie jau čia ne vieną dešimtį metelių lurkina, taigi jau yra suaugę, turi rimtesnius skonius anime atžvilgiu. Arba nebesidomi anime bet pamiršo ištrinti accountą. Arba kaip tu ir sakai lurkina užsienio forumuose.

                    Comment

                    • nemesis
                      Super mega ultra rašytojas

                      • 2010 11 08
                      • 1178

                      Autorius Chloras
                      Klausimas. Kodėl šitam forume yra tiek daug registruotų narių, ir tik tiek nedaug iš jų aktyvūs? Gal yra kažkoks kitas Lietuviškas tinklapis (apie kurį aš nežinau), kur visi otaku šiuo metu sulindę? O gal visi išsibarstę po užsienio forumus?

                      Apibendrinant: čia tik šitas forumas merdi, ar apskritai anime Lietuvoje niekas nebesidomi?
                      Jaunesni vartotojai bazuojasi ten, kur anime galima žiūrėt lietuviškai (animeonline.lt ir pnš), taip pat egzistuoja facebooko grupės, tad iki čia atkeliauja tik mažuma. Apskritai, nepasakyčiau, kad otakai yra itin aktyvi žmonių grupė. O dėl registruotų narių, pagrinde jie visi iš senesnių epochų, manau, maža dalis vis dar žiūri kažkokius japoniškus multikus.

                      Comment

                      • stella
                        Shooting Star


                        • 2008 09 15
                        • 146

                        Dėl didelio narių skaičiaus spėju dar gali būti taip kad žmonės užsiregistruoja tik kokiu nors vienu konkrečiu tikslu, pvz. užduoti specifinį klausimą, susižinoti tam tikros informacijos, susirasti save vykusių renginių cosplay fotkėse ir t.t. yra tokių žmonių kurie mieliau bendrauja ir diskutuoja gyvai, o virtualioje erdvėje ir nesugeba reguliariai lankytis bei diskutuoti. Be to moderatoriai čia gerai dirba, nepraleidžia visokio flood'o, tad kokie jaunesni nariai, norintys daug bendrauti, turbūt sėdi kitose vietose. Mano spėjimas
                        _____


                        In the future 15 people will be famous

                        Comment

                        • Light
                          Rimtas forumo narys

                          • 2007 03 31
                          • 161

                          Va kokia bėda ištiko. Linkomanijos slaptažodį pamiršai įkalu emailą ,kad resetint viską ir neateina tas emailas su nauju slaptažodžiu nors tu ką. Ką daryt? Ar tiesiog pamiršt tą sąskaitą Linkomanijos.
                          P.S Dėl neaktyvumo aš manau, kad tie kur buvo mamutai kai aš prisiregistravau tiesiog nenori kištis per daug. Ką čia jiems su trylikametėm mergaitėm aiškintis apie geriausią pasaulio anime. Tiesa dar daug kas turi šeimas, studijas atsakomybes. Jau vien kiek mano fotografijos studijos laiko suryja pastoviai pleškinu ir dar gerai turi būti viskas. O, jeigu dar studijuoji Veterinariją ar dar rimtesnį kosmosą... Jau nekalbu apie meiles, išgerinėjimus ir depresijas. Todėl laiko nėra ir nebus visiems kas iki 35. Po to turėtų būti ramiai viskas, bet čia tik mano tezė.

                          Comment

                          • Light
                            Rimtas forumo narys

                            • 2007 03 31
                            • 161

                            Gal kas zinot kaip mortal combat 9 padaryt ta x-factor rentgeno ataka ir issisaugot viska ant ladder mode? Niekur nerandu viskas apie x-box.

                            Comment

                            • Buiwis
                              \(⌒ヮ⌒)/


                              • 2008 07 22
                              • 121

                              Autorius Light
                              Va kokia bėda ištiko. Linkomanijos slaptažodį pamiršai įkalu emailą ,kad resetint viską ir neateina tas emailas su nauju slaptažodžiu nors tu ką. Ką daryt? Ar tiesiog pamiršt tą sąskaitą Linkomanijos.
                              Pasitikrink spam'o folder'į, kartai ten laišką įmeta (man taip buvo)

                              Comment

                              • pilkasis kardinolas
                                Rašytojas

                                • 2011 07 25
                                • 266

                                Sveiki. Ramybės man neduoda vienas muzikinis kūrinys. Jame du vaikai surengia talentų atranką, o vėliau klipo pabaigoje juo pasiima mama. Čia iš senesnių epochų šis kūrinys, o vat užkrito
                                [url=https://myanimelist.net/mangalist/Aramissss&sclick=1]

                                Comment

                                Working...