Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Zx-Shade
    digital existence



    • 2009 03 14
    • 725

    Neseniai atsikrausciau i vilniu ir bandau surasti rimtesnius dailes shop'us. Sekasi nekaip. Gal kas galit ka nors parekomenduoti? Kur butu tikrai gana platus pasirinkimas?

    Comment

    • Bardakas
      Žmogus Ne





      • 2005 09 22
      • 1462

      Autorius Zx-Shade
      Neseniai atsikrausciau i vilniu ir bandau surasti rimtesnius dailes shop'us. Sekasi nekaip. Gal kas galit ka nors parekomenduoti? Kur butu tikrai gana platus pasirinkimas?
      Priklauso nuo to ko reikia. Kainos ir aptarnavimo santykį rasi prie Cvirkparkio (netoli pamėnkalnio galerijos) tokiam rūsy dailės prekių parduotuvėlę. Lyginant su kokia meno mūza, ten kur kas geresnis aptarnavimas ir kai kurie produktai pigesni, bet pasirinkimas ne itin didelis jei ieškai ko nors stebuklingo. Kitu atveju, man asmeniškai geriausias Senukų prekybos centras. Drobes užsakinėju atskirai, arba jei kokius eskizinius darbus tapau tai į thomas phillips tų chaltūrnų drobių perkuosi. Baltą popierių iš Cvirkparkio arba jei užtenka ko nors iki A2 formato tai galima ir iš kopijavimo centrų. Dar yra kelios vietos kurios užsiima didmenine prekyba, bet įmanoma sutarti, kad ir pavieniams asmenims parduotų produktų jei didesniu kiekiu perki.
      Maybe on Earth, Maybe in the Future
      sigpic
      Kurokawa idėjinis lyderis
      Lėtai keičiu slaptažodžius

      Comment

      • Miglaja
        Cute potato ~


        • 2007 12 16
        • 551

        Autorius Zx-Shade
        Neseniai atsikrausciau i vilniu ir bandau surasti rimtesnius dailes shop'us. Sekasi nekaip. Gal kas galit ka nors parekomenduoti? Kur butu tikrai gana platus pasirinkimas?
        Akropoly (ir ne tik ten), Pegaso knygyne yra tokia dailės prekių parduotuvė "ART INN".
        Didelis pasirinkimas, bet man rodos, kad kainos irgi didelės (nors kaip kam).
        Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

        Comment

        • Juoda Letena
          Narys

          • 2009 09 05
          • 74

          Sveiki. Baigėsi interneto sutartis, tad dabar svartau koks tiekėjas būtų geriausias? Gyvenu Kaune. Nėra galimybės turėti šviesolaidinį.

          Comment

          • perkunija
            Narys
            • 2011 09 01
            • 40

            Sveiki, gal kas nors žino, kaip vadinasi žaidimas, panašus į mahjongą, tik ten kortelės sudėtos vienu aukštu (berods) ir dvi vienodas reikia panaikinti brėžiant liniją, kuri negali turėti daugiau nei trs ar kelis ten kampus?
            There is no way there is no way.

            http://perkunija.deviantart.com/

            Comment

            • Ruonis
              Heresies,why not?


              • 2013 07 19
              • 93

              Autorius Juoda Letena
              Sveiki. Baigėsi interneto sutartis, tad dabar svartau koks tiekėjas būtų geriausias? Gyvenu Kaune. Nėra galimybės turėti šviesolaidinį.
              Kalbėsiu kaip ilgalaikis klientas ir ką pasakau , tai yra mano susidariusi nuomonė apie man suteiktas paslaugas.

              TEO Kaina tikrai ne pati patraukliausia, tačiau nuo pat pradžios, negalėčiau pasakyti nieko blogo apie kokybę/aptarnavimą. Ilgai gyvenau užmiestyje ir pradėjau nuo 80KB/s ir išsikrausčiau su 1MB/s, pastoviai gaudavau pasiūlymų, kad už nedidelį papildomą mokestį, bus galimybė pakelti savo "kaimietišką" interneto greitį, po to pradėjo tai daryt nemokamai, kai vieną dieną, nuo 0,5MB/s iki 1MB/s pakilo ( šviesolaidžio turėtojams turbūt skamba juokingai). Draugai turėjo visokių egzotiškų tiekėjų ir pastoviai gaudavau žinutes, kaip pas tave greitis? kaip tavo internetas?, taigi, tuo metu, kai kiti būdavo be interneto arba jiem net browser'io nekraudavo, pas mane jokių problemų nebuvo. Neseniai išsikrausčiau į Kauno centrą ir prieš išsikraustymą, sužinojau, kad yra planai mano rajone įvesti šviesolaidį, tai žinoma, dabar naudojuos TEO šviesolaidžiu. Situacija su šviesolaidžiu - viskas puiku. Daug kas iš pažįstamų naudojas Kiss arba Inito paslaugom ir pastoviai skundžias, kad greičiai nepastovūs arba būna nukritę net po pora dienų, nekalbant apie upload ir download į/iš užsienio, tačiau jie moka 10-15lt/mėn, kai aš turbūt apie 50lt/mėn. Taigi, tai mano nuomonė apie brangųjį TEO.

              BET, Lietuvos interneto tiekėjai yra labai "teritoriški", todėl, pabandyk paprašyt, kad leistų tiesiog išbandyt ir po kėlių variantų išsirink geriausią.
              Yeah, I probably got a couple of screws up in my head loose.

              Comment

              • pilkasis kardinolas
                Rašytojas

                • 2011 07 25
                • 266

                Sveiki. Gal kas nors netyčia žino kaip vadinasi virš teksto ar kitos žiniatinklio puslapio medžiagos esantis navigacinis meniu? AZ'ete jis leidžia patekti į forumus arba subfirumus

                Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
                [url=https://myanimelist.net/mangalist/Aramissss&sclick=1]

                Comment

                • pilkasis kardinolas
                  Rašytojas

                  • 2011 07 25
                  • 266

                  Re: Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

                  Autorius Miyata
                  Gal nesupratau klausimo, bet taip ir vadinas - navigation menu arba navigation bar.

                  Pvz http://en.wikipedia.org/wiki/Navigation_bar
                  ar http://www.w3schools.com/css/css_navbar.asp

                  etc.
                  Man atrodo truputį nesupratai... kalba eina apie tai


                  Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
                  [url=https://myanimelist.net/mangalist/Aramissss&sclick=1]

                  Comment

                  • pilkasis kardinolas
                    Rašytojas

                    • 2011 07 25
                    • 266

                    Re: Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

                    Autorius Miyata
                    Ta juoda juosta? Tai jinai taip ir vadinasi. Tiesiog yra skirtingu pavidalu, kai uzvedi pele islenda meniu kaip toi automeistro parduotuvei, arba paspaudi islenda meniu, arba paspaudi tiesiog i kita puslapi redirect'ina kaip AZ'e.

                    Ka tu bandai surast/padaryt, paaiskink, gal sugebesiu labiau padet. Bet jai apie juoda juosta tai taip jinai ir vadinas.
                    Apibraukiau dabar ta navigacija.

                    Sunkiai man telefonu bet pc kol kas nepasiekiamas

                    Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
                    [url=https://myanimelist.net/mangalist/Aramissss&sclick=1]

                    Comment

                    • Puny
                      Coffee lover

                      • 2007 12 09
                      • 101

                      Autorius pilkasis kardinolas
                      Sveiki. Gal kas nors netyčia žino kaip vadinasi virš teksto ar kitos žiniatinklio puslapio medžiagos esantis navigacinis meniu? AZ'ete jis leidžia patekti į
                      Breadcrumbs (kartais breadcrumb)

                      Comment

                      • stella
                        Shooting Star


                        • 2008 09 15
                        • 146

                        Sveiki, parekomenduokite kokių kūrinų (knygų, filmų, bet ne anime), kuriuose būtų gausu kalbinių ar vizualinių nuorodų į kitus kūrinius ar kultūrinius reiškinius (pvz. kitus filmus, knygas, meną, žymius žmones, vartojamos citatos ir t.t). Galite rašyti man į PM.
                        _____


                        In the future 15 people will be famous

                        Comment

                        • Bardakas
                          Žmogus Ne





                          • 2005 09 22
                          • 1462

                          Autorius stella
                          Sveiki, parekomenduokite kokių kūrinų (knygų, filmų, bet ne anime), kuriuose būtų gausu kalbinių ar vizualinių nuorodų į kitus kūrinius ar kultūrinius reiškinius (pvz. kitus filmus, knygas, meną, žymius žmones, vartojamos citatos ir t.t). Galite rašyti man į PM.
                          Parodijos skaičiuojasi? Nes jei taip, tai kiekvienas parodijinis filmas yra vienas didelis referencas į kitus filmus ;]

                          "Pulp Fiction" - mexican standout referencas iš "The good the bad and the ugly" (bet šitam ir kituose Tarantino filmuose galima daugiau referencų rasti).
                          "Requiem For A Dream" - vonios scena, kur rėkia po vandeniu, gali būti tiesioginis referencas į "Perfect Blue".
                          Neseniai išėjęs "The Great Beauty" - kelios scenos kai Jep'as atėjo paimti iš performanso menininkės interviu, iš pasisakymų ir performanso atlikimo primena Marina Abramovič.
                          Daugybė populiarių 3D animacinių filmų nuolat referencina ką nors iš kitų filmų, arba net iš savo kompanijos kuriamų animacinių filmų (pvz. kokiam The Dispicable Me pasirodo Monsters Inc. Sulley kailis). http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...ilm_references
                          Visi paaugliški filmai parodantys kaip mokyklos pilka pelytė laimi prom-queen, o tada jai stovint ant scenos ant jos užpilamas koks nors skystis imituojantis kraują - "Carrie".
                          "There will be blood" - man rodos pati filmo pradžia, jos ištempimas ir nuotaika, labai primena "2001: Space Odyssey" įžangą.
                          "The Cable Guy" - tiesiog reikia gaudyt ką Jim Carrey šneka. Man įsimintiniausia buvo kalėjimo scena, kaip ir iš "Midnigh Express".

                          Šiaip daugybę filmų prisimenu kurie yra pamenami kituose filmuose, tik sunku kažkaip prisimint konkrečius momentus. Kai stengiesi - smegenys mažiausiai dirba
                          Kol kas tik tiek šauna į galvą.
                          Maybe on Earth, Maybe in the Future
                          sigpic
                          Kurokawa idėjinis lyderis
                          Lėtai keičiu slaptažodžius

                          Comment

                          • Miglaja
                            Cute potato ~


                            • 2007 12 16
                            • 551

                            Autorius stella
                            Sveiki, parekomenduokite kokių kūrinų (knygų, filmų, bet ne anime), kuriuose būtų gausu kalbinių ar vizualinių nuorodų į kitus kūrinius ar kultūrinius reiškinius (pvz. kitus filmus, knygas, meną, žymius žmones, vartojamos citatos ir t.t). Galite rašyti man į PM.
                            Aš viską, ką žinau, tai tik susijusio su muzikos pasauliu
                            "Almost Famous" - daug kalbama apie muzikos grupes kaip Black Sabbath, visokius muzikinius žurnalus "Rolling Stone" ar "Creem"
                            "Wayne's World" - pati garsiausia scena : "Bohemian Rhapsody" dainavimas mašinoj; paminima daug roko grupių ir t.t.
                            "Airheads" - draugų pokalbis vien ko vertas "kas laimėtų imtynes: Lemmy( Motorhead vokalistas) ar Dievas ? Dievas ? Kvaily, ašku Lemmy nes jis ir YRA Dievas"
                            Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

                            Comment

                            • PaperAngel
                              (V)(;,,,;)(V)

                              • 2008 12 01
                              • 249

                              Sveiki, ketinu įsigyti DSLR ir man iškilo klausimas dėl objektyvo pirkimo. Ar labiau apsimokėtų pirkti jį kartu su fotoaparatu ar atskirai; taip pat ar galima uždėti, ne tos pat kaip body firmos, objektyvą (sakykim ant nikon uždėt canon)?
                              Spoileris:

                              Comment

                              • slicKrox
                                Catching some Zzzzs...




                                • 2012 08 01
                                • 2161

                                Autorius PaperAngel
                                Sveiki, ketinu įsigyti DSLR ir man iškilo klausimas dėl objektyvo pirkimo. Ar labiau apsimokėtų pirkti jį kartu su fotoaparatu ar atskirai; taip pat ar galima uždėti, ne tos pat kaip body firmos, objektyvą (sakykim ant nikon uždėt canon)?
                                Jeigu visiškai žaliukė, tuomet, manau jog pirmą vertėtų paimti su kitiniu, kuris nėra brangus (jeigu kalba eina apie entry level dsrl) ir laikui einant leis suprasti ko išties nori, t.y. dažniausiai naudojamas židinio nuotolis, diafragma ir kiti parametrai (po metų galėsi filtruoti visas padarytas nuotraukas ir pagal parametrus matyti kokie dažniausiai naudoti nustatymai), kurie leis išsirinkti tinkama objektyvą.

                                O jeigu jau turi patirties ir žinai ko nori, dairyčiausi kito objektyvo.

                                Galima, tačiau reikalingas adapteris, kurį uždėjus prarasi autofokuso galimybę ir galimos kitos kokybės ir techninės problemos, tačiau to nesu eksperimentavęs ir tikros patirties neturiu.
                                Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2014-02-08, 19:01.

                                Comment

                                Working...