Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • heawenangel
    Rimtas forumo narys

    • 2012 04 16
    • 169

    Autorius Miyata
    Ar naujas Hunter x Hunter jau cover daugiau mangos negu senas su OVAs? Nes as pamenu Kai naujas turejo tik 30-40 epizodu, tai kai tuos perziurejau as suradau senajam ta pacia vieta ir nuo ten tuoliau ziurejau, su visuom ovom ir filmais (jai yra ten, nepamenu jau).

    Bet dabar ziuriu ten jau beveik 100 epizodu, tai gal jau nauja arc prasidejo kuri anksciau animuota nebuvo ir verta demesio?
    Bandyk žiūrėti jau 76tą seriją
    Paskutinis pakeitimas nuo heawenangel; 2013-09-29, 10:44.

    Comment

    • nemesis
      Super mega ultra rašytojas

      • 2010 11 08
      • 1178

      Dabar animuojama Chimera Ant arc'a, kuri, mano žiniomis, dar nebuvo sulaukusi ekranizacijos. Bėda ta, kad nuo sekančios savaitės hunter x hunter bus perkeltas iš šeštadienio į paprastą darbo dieną, vadinasi, uždibs mažiau pinigų ir ko gero kris animacijos kokybė, nors kita vertus bus rodomas vėliau vakare, tad galima tikėtis daugiau gore ir mažiau cenzūros.

      Comment

      • Miesto_Druidas
        the journeyman



        • 2010 08 17
        • 1515

        Autorius nemesis
        Bėda ta, kad nuo sekančios savaitės hunter x hunter bus perkeltas iš šeštadienio į paprastą darbo dieną, vadinasi, uždibs mažiau pinigų ir ko gero kris animacijos kokybė, nors kita vertus bus rodomas vėliau vakare, tad galima tikėtis daugiau gore ir mažiau cenzūros.
        Jį rodė kaip cartoon'ą savaitgalio rytais, kur aišku kokia auditorija. Kūrėjai gerai padarė, kad numatė jog Chimera Ant arka būtų perdaug netinkama rodyti tokiu metu, jau iki dabar jis toks buvo nevaikiško pobūdžio, tad geriau dabar nei vėliau dėl kokio skandalo, iškelto pasipiktinusių mamyčių. Tačiau tiesa, iki dabar karts nuo karto jis išlaikydavo savo žiūrimumo reitingą savo laiku, dabar tai dings. DVD pardavimais anime deja nepasižymėjo, bet vistiek labai tikiuos, kad tai nebus anime galas.

        Autorius Miyata
        tai gal jau nauja arc prasidejo kuri anksciau animuota nebuvo ir verta demesio?
        O dėl vertės žiūrėti, daug kas sako, kad dabar prasidės pati ta mėsa šitos arkos tad toks įspūdis kad turėtų būti įdomu, kitavertus ir dabar jau yra gerai, tik reikės prasėdėti vėl pro dalį training'o, kuris bent man Hunter x Hunter'yje jau nusibodo, tačiau jei iki tol patiko tai ką matei HxH, nematau priežasties, kodėl neturėtum pamėginti jo tęsti nuo 76 serijos.

        Comment

        • Ruonis
          Heresies,why not?


          • 2013 07 19
          • 93

          Klausimas paprastas - kaip plėsti anglų kalbos žinias/įgūdžius arba kaip tai darote jūs? Taigi galbūt interneto platybėse esate rade kažką kas padėtų plėsti žodyną bei gramatikos įgūdžius? Klausimas abstraktus, tačiau, galbūt dėl to, bus lengviau suprast, ko man reikia.

          Backstory:
          Spoileris:
          Viso backstory nepasakosiu, bet tiesiog ankščiau taip pat buvo noro plėsti anglų kalbos žinias, tačiau buvau kitokio būdo, labiau toks dykaduonis ir nedariau nieko, tačiau augant, kažkaip pradėjo keistis požiūris į viską ir norisi pradėtu imtis iniciatyvos ivairiose savęs lavinimo srityse.

          Anglų kalba tikrai ne priešas, netgi labai geras draugas, tačiau atsirėmiau į tokį dalyką, kaip mokyklinė medžiaga... 9-10kl. buvo tragedija, "Enterprise" vadovėlis 9-10kl. labiau tiktų 5-6kl., šiais metais pradėjom naudot naują medžiagą, "Wishes" man rodos. Geriau, I guess... Pradėjau pastebėti vieną kitą naują žodį, tačiau šis vadovėlis tikrai nėra challenging ir apskritai orientuojasi labiau į kalbėjimą. Nesakau, kad tai blogai, bet man mažiausia problema su kalbėjimu. Taip pat nėra kažkokių problemų ir su gramatika, bet jos niekad nebus per daug, kaip ir žodžių. Taigi galbūt interneto platybėse esate radę kažką kas padėtų plėsti žodyną bei gramatikos įgūdžius? Klausimas abstraktus, tačiau, galbūt, dėl to bus lengviau suprast, ko man reikia.


          EDIT:
          Autorius Bardakas
          O dėl metodinių leidinių tai neturiu ką parekomenduoti
          Tai nebūtinai turi būti leidinys, aš tiesiog daviau pavyzdį, kad pagal kursą, nelabai randu ką išmokt. Tai gali būti kažkokia svetainė/programa, jeigu su rekomendacijom pasiųlytumėte, tai manau ir iki kokių 30$/month nebūtų gaila susimokėt už ten kokį "membership".

          Taip, aukštesnio lygio strapsnių skaitymas kol kas yra vienintelė naujovė kurią pradėjau daryti, dar pradėjau sąmoningai stabdyti filmus/anime išgirdus naują žodį ir išsivertęs užsirašau jį.
          Paskutinis pakeitimas nuo Ruonis; 2013-10-06, 14:23.
          Yeah, I probably got a couple of screws up in my head loose.

          Comment

          • Bardakas
            Žmogus Ne





            • 2005 09 22
            • 1462

            Autorius Ruonis
            Klausimas paprastas - kaip plėsti anglų kalbos žinias/įgūdžius arba kaip tai darote jūs? Taigi galbūt interneto platybėse esate rade kažką kas padėtų plėsti žodyną bei gramatikos įgūdžius? Klausimas abstraktus, tačiau, galbūt dėl to, bus lengviau suprast, ko man reikia.

            Backstory:
            Spoileris:
            Viso backstory nepasakosiu, bet tiesiog ankščiau taip pat buvo noro plėsti anglų kalbos žinias, tačiau buvau kitokio būdo, labiau toks dykaduonis ir nedariau nieko, tačiau augant, kažkaip pradėjo keistis požiūris į viską ir norisi pradėtu imtis iniciatyvos ivairiose savęs lavinimo srityse.

            Anglų kalba tikrai ne priešas, netgi labai geras draugas, tačiau atsirėmiau į tokį dalyką, kaip mokyklinė medžiaga... 9-10kl. buvo tragedija, "Enterprise" vadovėlis 9-10kl. labiau tiktų 5-6kl., šiais metais pradėjom naudot naują medžiagą, "Wishes" man rodos. Geriau, I guess... Pradėjau pastebėti vieną kitą naują žodį, tačiau šis vadovėlis tikrai nėra challenging ir apskritai orientuojasi labiau į kalbėjimą. Nesakau, kad tai blogai, bet man mažiausia problema su kalbėjimu. Taip pat nėra kažkokių problemų ir su gramatika, bet jos niekad nebus per daug, kaip ir žodžių. Taigi galbūt interneto platybėse esate radę kažką kas padėtų plėsti žodyną bei gramatikos įgūdžius? Klausimas abstraktus, tačiau, galbūt, dėl to bus lengviau suprast, ko man reikia.
            Priklauso nuo to kokios tavo didžiausios spragos kalboje ir ar orientuojiesi į konkretaus tipo kalbą (dalykinę, mokslinę, etc.)? Manau daug kas iš čia esančių būdami jauni anglų kalbą labiausiai pramoko žiūrėdami animacinius filmus per visokius Cartoon Network ar pan. (bent man tai padėjo stipriai besimokant mokykloje ir įgaunant papildomų kalbėjimo žinių). Tačiau plėsti žodyną labiau padeda nuolatinis straipsnių ir mokslinės medžiagos skaitymas internete, šiuo atveju nereiktų tingiai praleidinėti žodžių kurių nesupranti vien tik dėl to, kad pagauni savo skaitinių bendrą esmę, visuomet reiktų po ranka būt įsijungus žodyną, taip jis greičiau užsikoduoja ir tavo galvoje. Labai padeda protingesnių angliškų filmų žiūrėjimas su subtitrais, ypač D. Britanijos. Karts nuo karto pravartu atsiversti kokią enciklopediją (Wikipedia taip pat tinka).
            Šie patarimai gana akivaizdūs ir paprasti, gal ir pats taip darai gan dažnai, tiesiog tai padeda nesustabarėti kalboje. O dėl metodinių leidinių tai neturiu ką parekomenduoti, žinau, kad forume yra filologų, tai gal jie ką pridės jei užmatys ;]
            Maybe on Earth, Maybe in the Future
            sigpic
            Kurokawa idėjinis lyderis
            Lėtai keičiu slaptažodžius

            Comment

            • cobabara
              Super mega ultra rašytojas



              • 2009 03 17
              • 998

              Rašau čia, nes originali gija uždaryta. Kokia situacija dėl Banzai? Paskutinis Augio komentaras šita tema buvo birželio gale (ir tai kaip diskusijos dalis, o ne apie konkretų progresą), tad ne tik įdomu, bet ir šiek tiek neramu darosi. Kiek girdėjau, jis šiuo metu kaip ir asmeninio gyvenimo reikalais užsiėmęs, bet norėtųsi bent jau sužinoti, ar planai yra nukeliami ir nustumiami (ne)aiškiam laiko periodui, ar jau visai užmiršti.
              Urameshi, Iemon-dono!

              Comment

              • Airiz
                מיד





                • 2004 01 09
                • 1656

                Autorius cobabara
                Rašau čia, nes originali gija uždaryta. Kokia situacija dėl Banzai? Paskutinis Augio komentaras šita tema buvo birželio gale (ir tai kaip diskusijos dalis, o ne apie konkretų progresą), tad ne tik įdomu, bet ir šiek tiek neramu darosi. Kiek girdėjau, jis šiuo metu kaip ir asmeninio gyvenimo reikalais užsiėmęs, bet norėtųsi bent jau sužinoti, ar planai yra nukeliami ir nustumiami (ne)aiškiam laiko periodui, ar jau visai užmiršti.
                Man irgi įdomu

                Comment

                • Augis24
                  AZ rėmėjas




                  • 2009 03 29
                  • 767

                  Esam dviese + straipsnių rašytoja. For now- nothing. Naujienų taip pat nebeskelbsiu, nes jau pradėjo erzinti kvaili klausimai. Topic closed, project- not yet.

                  Comment

                  • cobabara
                    Super mega ultra rašytojas



                    • 2009 03 17
                    • 998

                    Projektas, kuris 95% remiasi straipsniais, turi tik vieną straipsnių rašytoją, bet jam, atrodytų, daugiau pagalbos neieškoma, organizavimo perduot nežadama, ir kalbėti apie jį atsisakoma... Seems that not exactly "project not closed", but "project not gonna happen after all".
                    Urameshi, Iemon-dono!

                    Comment

                    • Augis24
                      AZ rėmėjas




                      • 2009 03 29
                      • 767

                      Nori apsiimti? Susirinkus komanda? Prašom, apsiimk projektu
                      Visą kitą informacija žino atitinkami asmenys, o ne visas lietuvos anime-japan fanų kontingentas. Toliau prašyčiau nebereikšti savo nuomonės šia tema, nes ji yra visiškai nereikalinga ir bevertė.
                      Paskutinis pakeitimas nuo Augis24; 2013-10-12, 01:11. Priežastis: too much censorship.

                      Comment

                      • Airiz
                        מיד





                        • 2004 01 09
                        • 1656

                        Autorius Augis24
                        Nori apsiimti? Susirinkus komanda? Prašom, apsiimk projektu
                        Visą kitą informacija žino atitinkami asmenys, o ne visas lietuvos anime-japan fanų kontingentas. Toliau prašyčiau nebereikšti savo nuomonės šia tema, nes ji yra visiškai nereikalinga ir bevertė.
                        O nemanai kad apšviesti visuomenę ir yra TAVO tikslas, o ne nervuotis kai apie tai tavęs klausinėja. Ir deja negali uždrausti kitiems apie tai kalbėti.

                        Comment

                        • Augis24
                          AZ rėmėjas




                          • 2009 03 29
                          • 767

                          Pripazystu, jog padariau klaida, neinformuodamas apie tuos "asmeninio gyvenimo ivykius", kurie sustabde viska is mano puses. Del issireiskimo apie straipsniu rasytojus - 90% savanoriu atsiunte wikipedijos straipsnius ir del to as butent tik 1 mergina paminejau, kuri yra verta demesio ir sugeba savais zodziais perteikti duotaja tema ir idomu skaityti Jos straipsnius. Belekaip beleko nesinori daryti, o ir investicijos yra i visa tai, ka visi puikiai zino, bet pagalvojus, kad pasiskelbus per desimteriopus kanalu, prasinesus po "draugu draugus", vietoj pagalbos buvo sulaukta kvailos kritikos ir 0 veiksmo, tad apie kokias dar naujienas kalbama, kai veiksmas vyksta vezlio greiciu (Ir didziule padeka tiems, kurie sugebejo argumentuotai isreiskti savo nuomone, kuri buvo ne tik be galo naudinga, bet ir keletas patobulinimu ivyko). As tiesiog matau bereiksmius klausimus ir galiu pasirinkti i juos atsakyti ar ne, o kai keli asmenys ikyriai ir visais frontais kas keleta dienu vis klausia to, manau galiu issireiksti ir kitaip. Taigi, jeigu tik yra savanoriu, kurie nori apsiimti projekta, galiu perduoti ir dizaina ir turimus straipsnius ir manau, jog dabartiniai keli nariai taip pat pereitu. O dabar vel dingsiu savaitems, tad istikro tikriausiai ir apmirs dar labiau, o jei ir islys kokia naujiena, tai ji tebus pirmasis numeris, jeigu to niekas nepadarys anksciau.

                          P.S. Jeigu rasytoju konkurse buvo parasyta, kad pas mane dabar ne konkursai yra prioritetas, manau, buvo galima prieiti isvada, jog su projektu lygiai tas pats?

                          Anyway, bye for now.
                          Paskutinis pakeitimas nuo Augis24; 2013-10-13, 11:11.

                          Comment

                          • cobabara
                            Super mega ultra rašytojas



                            • 2009 03 17
                            • 998

                            Autorius Augis24
                            Taigi, jeigu tik yra savanoriu, kurie nori apsiimti projekta, galiu perduoti ir dizaina ir turimus straipsnius ir manau, jog dabartiniai keli nariai taip pat pereitu.
                            Challenge accepted. Perduoti nieko nereikia, tik prašysiu, kad savo esamai/buvusiai komandai praneštum, jog rašytų man, jei vis dar nori prisidėti prie šito projekto.
                            Urameshi, Iemon-dono!

                            Comment

                            • Ruonis
                              Heresies,why not?


                              • 2013 07 19
                              • 93

                              Kreipiuosi į arbatos gerėjus. Kokią žalią arbatą geriate? Tikrai sunkiai randu geros žalios arbatos, jau kuris laikas esu apsistojąs prie Hong Xiang "Tie Kuan Yin C" ulonogo, toks mažas, sidabrinis pakelis, Kauno akropolio "skonyje ir kvape" perku ir nieko kito gero nerandu. Padėkit, parekomenduokit!
                              Yeah, I probably got a couple of screws up in my head loose.

                              Comment

                              • cobabara
                                Super mega ultra rašytojas



                                • 2009 03 17
                                • 998

                                Ar yra kokia nors programa, kuri iš garso failo transkribuotų natas? Ta prasme, sheet music.

                                P.S. Šita tema vis dar kelionių skilty...
                                Urameshi, Iemon-dono!

                                Comment

                                Working...