Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Miesto_Druidas
    the journeyman



    • 2010 08 17
    • 1515

    Autorius pinokio
    Kiek tas "pigiai" ir kiek lapų?
    Taip pat aš užklydau su viena problema Apie kompus aš šiaip labai mažai nusimanau, todėl turiu tokią bėdelę Pirkau naują laptopą, kuris buvo visiškai tuščias. Windows'us šiaip ne taip įsirašiau, bet dabar turiu problemą dėl neto. Bevielio neturiu, turiu laidinį tik Bandau jį pajungti į tą pc, bet tame - jokios reakcijos į naujai įkištą laidą Tai gal žinot kame čia bėda? Ar man reikia kažkokių driverių ir internetui?
    O per kur draiverius viskam ėmei, per windows update automatiškai sudiegė? Jei kažko trūksta, o čia matyt ir trūksta network adapter'io driver'io, tai turėtų būti laptopo gamintojų puslapy surandama, tik modelį laptopo žinok.

    Comment

    • Juoda Letena
      Narys

      • 2009 09 05
      • 74

      Autorius pinokio
      Kiek tas "pigiai" ir kiek lapų?
      iki maždaug 250 puslapių. Norėčiau sutilpti iki 30 lt

      Comment

      • Red_Elf
        pandų karai :D


        • 2009 05 07
        • 1112

        Autorius Juoda Letena
        iki maždaug 250 puslapių. Norėčiau sutilpti iki 30 lt
        250 puslapių gali atsispauzdinti Copy1, po 15 ct gaunasi 37.5 LT. Lyg centre brangiau kiek pamenu ima, gal po 20ct, bet Vileikos g. 8 (VDU GMF) esančiam tikrai po 15 ct

        Comment

        • spoonium
          Naujokas
          • 2011 07 23
          • 19

          Norėčiau paklausti apie paypal:
          Kai perki daiktą iš ebay, moki per paypal, tai paypal nuima pats automatiškai pinigus iš vizos kortelės? (atsiprašau, nežinau kaip gražiau sufurmoluoti klausimą. ;D)
          My anime list- http://myanimelist.net/animelist/spookymonster

          Comment

          • Miyata
            Find your own sins, kid.



            • 2008 01 09
            • 452

            Autorius spoonium
            Norėčiau paklausti apie paypal:
            Kai perki daiktą iš ebay, moki per paypal, tai paypal nuima pats automatiškai pinigus iš vizos kortelės? (atsiprašau, nežinau kaip gražiau sufurmoluoti klausimą. ;D)
            Jai turi pinigu paciame paypal tai ispirmu nuima is ten, o jai 0 arba truksta tai tuomet nuima nuo priristos korteles.

            Comment

            • pinokio
              友情

              • 2008 11 16
              • 218

              Na susiradau savo tą interneto plokštę ir driverius jai, parsisiunčiau juos iš intel tinklapio, bet kai bandau instaliuoti, tai nieko nesigauna... Tipo neranda jokio adapterio.

              Comment

              • kypshius
                Rašytojas



                • 2007 04 17
                • 254

                Autorius pinokio
                Na susiradau savo tą interneto plokštę ir driverius jai, parsisiunčiau juos iš intel tinklapio, bet kai bandau instaliuoti, tai nieko nesigauna... Tipo neranda jokio adapterio.
                ištrini draivus, išimi plokštę, įrašai draivus ir tik tada įdedi plokštę. bent jau mano wi-fi plokštė seno kompo taip instalindavos.

                p.s. labai tinkantis avataras tokiam klausimui

                Užkalė visus langus ir augina pingviną.

                Comment

                • pinokio
                  友情

                  • 2008 11 16
                  • 218

                  Autorius kypshius
                  ištrini draivus, išimi plokštę, įrašai draivus ir tik tada įdedi plokštę. bent jau mano wi-fi plokštė seno kompo taip instalindavos.

                  p.s. labai tinkantis avataras tokiam klausimui
                  Gerai gerai, baik tyčiotis Nereikėjo nieko išimti, susitvarkiau jau viską Susiėmiau, susikaupiau ir padariau!!! Bet vistiek, dėkui visiems už bandymus padėti

                  Comment

                  • kypshius
                    Rašytojas



                    • 2007 04 17
                    • 254

                    Autorius pinokio
                    Gerai gerai, baik tyčiotis Nereikėjo nieko išimti, susitvarkiau jau viską Susiėmiau, susikaupiau ir padariau!!! Bet vistiek, dėkui visiems už bandymus padėti
                    pas mane ant plokštės instrukcijos net buvo parašyta, kad prieš įdedant plokštę reik instaliuot draivus

                    Užkalė visus langus ir augina pingviną.

                    Comment

                    • pinokio
                      友情

                      • 2008 11 16
                      • 218

                      Autorius kypshius
                      pas mane ant plokštės instrukcijos net buvo parašyta, kad prieš įdedant plokštę reik instaliuot draivus
                      Gali būt, bet pas mane laptopas Dėkui vistiek
                      P.S. Klausimas kauniečiams Kur Kaune pigiausi aerozoliniai dažai?

                      Comment

                      • Juoda Letena
                        Narys

                        • 2009 09 05
                        • 74

                        Reikia pagalbos Kas turit grotuvą Creative Zen M100 - kaip pasidaryti grojaraštį?

                        Atsakyma radau, jei kam prireiks - http://support.creative.com/kb/ShowA...aspx?sid=69537
                        Paskutinis pakeitimas nuo Juoda Letena; 2012-06-14, 09:28.

                        Comment

                        • Click_Here
                          Naujokas

                          • 2011 06 07
                          • 19

                          Gal kas zinote saitu is kur galeciau atsisiusti No.6 serijas, o gal ir butu imanoma atsisiusti serijas be subtitru?
                          Gan nemazai puslapiu praziurejau ir vis nerandu.

                          Comment

                          • Džiro sesė
                            X - Crime of visual shock


                            • 2005 11 12
                            • 604

                            Paiekoki čia --> http://www.animetake.com/no-6-episode-1/
                            Bet vat nežinau dėl subtitrų nebuvimo, man rodos čia visur su titrais~
                            O vat čia gali rasti ir be titrų: http://www.tokyotosho.info/search.ph...max=&username=

                            Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                            Comment

                            • baganas
                              Narys
                              • 2010 08 14
                              • 31

                              Sveiki, gal kasnors galetumet mazdaug pasakyt kokiu laiku si rankine/ portfilis

                              Logotipas:


                              Comment

                              • Botaro
                                Akuma


                                • 2005 11 17
                                • 196

                                Autorius baganas
                                Sveiki, gal kasnors galetumet mazdaug pasakyt kokiu laiku si rankine/ portfilis

                                Logotipas:
                                Tashes widuj turetu buti etikete su gamintojo pawadinimu. Logo neatpazistu.
                                I have the Holy Lance

                                Comment

                                Working...