Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • slicKrox
    Catching some Zzzzs...




    • 2012 08 01
    • 2161

    Autorius PaperAngel
    Spoileris:

    Reikia trupučio pagalbos. Dainos pavadinimas ar kas nors už ko būtų galima užsikabint paieškoje. (peržiūrėti visi komentarai, description ir bwah.. jokiu rezultatu) HAPL
    Galbūt kažkas iš Lindsey Stirling kūrybos:

    Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2012-03-01, 20:47.

    Comment

    • PaperAngel
      (V)(;,,,;)(V)

      • 2008 12 01
      • 249

      Autorius kypshius
      Shazam'as neranda net. tai jaučiu kažkas originalaus arba home made remix.

      autoriaus komentaras:



      teks palaukti biški
      well, ten jau senokai žada įkelt kaip supratau.. Trollina uploaderis
      Spoileris:

      Comment

      • Miyata
        Find your own sins, kid.



        • 2008 01 09
        • 452

        Jai paviks tai tureciau gaut source'a by the end of the next week. Neprizadu bet pasistengsiu.

        Comment

        • baganas
          Narys
          • 2010 08 14
          • 31

          Nvm.
          Paskutinis pakeitimas nuo baganas; 2012-03-03, 10:50. Priežastis: Nebereik susitvarkiau :)


          Comment

          • Miyata
            Find your own sins, kid.



            • 2008 01 09
            • 452

            Autorius Miyata
            Ne problema cia, tiesiog neleidzia atidarinet failu pries atsiusnciat del saugumu priezasciu, kad kas nors neatsisiustu ir paleistu automatiskai virusa, koki .exe faila. Yra tam skirtas addons kuris leidzia atidarinet o ne issaugot bet vistiek man kazkodel su torrent failais neveikia. Gal atsirado naujas koks addon kur pataiso tai, bet netikrinu kas 10 minuciu tai nezinau. Jai nera tai tuomet teks gryzt prie senos versijos firefox'o, nors nepatartina del saugumo priezasciu.

            Autorius PaperAngel
            Spoileris:

            Reikia trupučio pagalbos. Dainos pavadinimas ar kas nors už ko būtų galima užsikabint paieškoje. (peržiūrėti visi komentarai, description ir bwah.. jokiu rezultatu) HAPL
            Stai kam reikia/reikejo link'o kaip zadejau stai http://www.mediafire.com/?cn2lhbi7jb5cgl6
            as always, Miyata delivers xD Link'as dabar turetu but paciame video irgi. Kaip gavau neklauskyt, nelengvai ir ilgai.


            p.s. Pavadinimo daina neturi. Bent jau nera atkapstyta. Siaip paciam idomu, buciau uzsiemes jai nebuciau uzkrautas skirtingais dalykais.
            Paskutinis pakeitimas nuo Miyata; 2012-03-02, 20:46.

            Comment

            • JY-KO-X
              Narys


              • 2011 10 10
              • 57

              Ieskau pagalbos labai rimtai gal kas nors man galetu padeti ar patarti kaip rasti asmeninius kontaktus ( tarkim emaila) zmogaus kuris prisiregistraves pateike tuos duomenis, bet prie profilio aprasymo ju nera, nes asmuo neteikia apie save tokios info ir ta info neprieinama lankytojams. Cia jau manau tas info kurios neimanoma gauti nesuderinus su to tinklapio moderatoriais ar ne ?
              Gaila tai jog ira nemazai asmenines info apie ja , bet kontaktu nerandu, kad su ja susisiekti, o ir lankomumas jos labai mazas tai sunku pasakyti ar ten nemires profilis. Esu nemazai jai asmeniniu zinuciu pripyles, bet manau tusciai.
              Ji drauge kuria esu paskutini karta mates pries 16 metu ir tik varda jos zinodamas ir metus apytikriai, radau pagal jos 1 nuotrauka pazintciu portale ( per dideli stebukla) Tad imetu linka jei kas ka nors ismano pagelbekit busiu labiau nei dekingas.
              http://www.pazintys.lt/en/details/view/248516.html
              Isaugok savo talentus, panaudok uzsispyrima ir rask savo kurybai laiko nes tik po sunkaus darbo kai busi tinkamai ivertintas pajusi, jog to siekti yra tavo gyvenimo tikslas

              Comment

              • After
                As the psycho himself

                • 2009 07 15
                • 125

                Autorius JY-KO-X
                Ieskau pagalbos labai rimtai gal kas nors man galetu padeti ar patarti kaip rasti asmeninius kontaktus ( tarkim emaila) zmogaus kuris prisiregistraves pateike tuos duomenis, bet prie profilio aprasymo ju nera, nes asmuo neteikia apie save tokios info ir ta info neprieinama lankytojams. Cia jau manau tas info kurios neimanoma gauti nesuderinus su to tinklapio moderatoriais ar ne ?
                Gaila tai jog ira nemazai asmenines info apie ja , bet kontaktu nerandu, kad su ja susisiekti, o ir lankomumas jos labai mazas tai sunku pasakyti ar ten nemires profilis. Esu nemazai jai asmeniniu zinuciu pripyles, bet manau tusciai.
                Ji drauge kuria esu paskutini karta mates pries 16 metu ir tik varda jos zinodamas ir metus apytikriai, radau pagal jos 1 nuotrauka pazintciu portale ( per dideli stebukla) Tad imetu linka jei kas ka nors ismano pagelbekit busiu labiau nei dekingas.
                http://www.pazintys.lt/en/details/view/248516.html
                Tai jaigu jos tas profilis tarkim ir numirse, tai bandyk jos draugu per pazintys prasyt! :} Sekmes

                Comment

                • JY-KO-X
                  Narys


                  • 2011 10 10
                  • 57

                  Na jau ir jiems esu parases, bet va problema ta jog taipogi neprisijungia ir man atrodo, jog tas pazinciu portalas toks mazai lankomas.
                  Esu parases ir moderatoriui to pazinciu portalo jog kontaktus parasytu, bet irgi nieko nzn gal jie nekreipia i vartotojus demesio kurie neturi membershipo ar pan ? esu bandes ir pagal ten jos info apie save ieskoti kitur pvz facebooke, bet be pavardes 0 rezultatu, o ten dar nesu perprates kaip rasti zinant tik jos gimimo data ,varda ir kur gyvena. Bandziau ir per pipl paieskos programa , bet jos nesuprantu pakankamai. TAd net neisivaizduoju ka galiu dar pabandyti. O tai nerina, jog lieka tik laukti ir tiketis jog prisijungs.
                  Nors dziaugiuosi ir tuo jog bent nuortauku jos turiu o tai ankstesnes paieskos net rezultatu nedave.
                  Isaugok savo talentus, panaudok uzsispyrima ir rask savo kurybai laiko nes tik po sunkaus darbo kai busi tinkamai ivertintas pajusi, jog to siekti yra tavo gyvenimo tikslas

                  Comment

                  • Juoda Letena
                    Narys

                    • 2009 09 05
                    • 74

                    Žinau, kad šitas klausimas buvo užduotas n kartų, bet please help xD nerodo naujienų
                    Paskutinis pakeitimas nuo Juoda Letena; 2012-03-13, 18:17.

                    Comment

                    • cobabara
                      Super mega ultra rašytojas



                      • 2009 03 17
                      • 998

                      Autorius Juoda Letena
                      Žinau, kad šitas klausimas buvo užduotas n kartų, bet please help xD nerodo naujienų, o nustatymuose lygtais viskas ok
                      Pabandyk nustatymus pakeisti, tada vėl atstatyti į patogius. Man kažkada suveikė.
                      Urameshi, Iemon-dono!

                      Comment

                      • fasian
                        Tas kur daug kalba.


                        • 2009 01 28
                        • 586

                        Autorius JY-KO-X
                        Na jau ir jiems esu parases, bet va problema ta jog taipogi neprisijungia ir man atrodo, jog tas pazinciu portalas toks mazai lankomas.
                        Esu parases ir moderatoriui to pazinciu portalo jog kontaktus parasytu, bet irgi nieko nzn gal jie nekreipia i vartotojus demesio kurie neturi membershipo ar pan ? esu bandes ir pagal ten jos info apie save ieskoti kitur pvz facebooke, bet be pavardes 0 rezultatu, o ten dar nesu perprates kaip rasti zinant tik jos gimimo data ,varda ir kur gyvena. Bandziau ir per pipl paieskos programa , bet jos nesuprantu pakankamai. TAd net neisivaizduoju ka galiu dar pabandyti. O tai nerina, jog lieka tik laukti ir tiketis jog prisijungs.
                        Nors dziaugiuosi ir tuo jog bent nuortauku jos turiu o tai ankstesnes paieskos net rezultatu nedave.
                        Negali tau svetaines kurejai ar adminai info teikti nes draudziama taip daryt kad ir tarkim koks tavo artimas ten butu. Bandyk parasyti visiems jos draugams, gal pasiseks ir parasysi tam kuris su ja bendrauja ir siuo metu
                        Ech tie seni laikai ..

                        Comment

                        • pinokio
                          友情

                          • 2008 11 16
                          • 218

                          Autorius PaperAngel
                          Reikia trupučio pagalbos. Dainos pavadinimas ar kas nors už ko būtų galima užsikabint paieškoje. (peržiūrėti visi komentarai, description ir bwah.. jokiu rezultatu) HAPL
                          žinau kad pavėluotai, bet vistiek...

                          Comment

                          • Augis24
                            AZ rėmėjas




                            • 2009 03 29
                            • 767

                            tik pirmos 40sec yra geros, o toliau kazkoks slamstas....

                            in topic: Kas cia per j-preview tame mangastream'e daromi? isvis nebepostina naujausiu realyzu jie... galit gal kas paaiskint kodel cia taip?

                            Comment

                            • Demonic
                              Otamegane
                              • 2012 03 08
                              • 25

                              Autorius Augis24
                              tik pirmos 40sec yra geros, o toliau kazkoks slamstas....

                              in topic: Kas cia per j-preview tame mangastream'e daromi? isvis nebepostina naujausiu realyzu jie... galit gal kas paaiskint kodel cia taip?
                              Nes viz medija kur amerikoj leidzia shonen jump manga jiem uzdraude leist HxH, Bleach, One Piece, D.gray man Claymore ir Naruto + sunaikino foruma
                              I'm in despair!

                              Comment

                              • vrblitz
                                ningen..

                                • 2008 10 01
                                • 223

                                turit gal kas, ar zinot is kur parsisiust sitos dainos mp3 320kbps CD rippa? pats radau tai tik video ripus

                                Comment

                                Working...