Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • vrblitz
    ningen..

    • 2008 10 01
    • 223

    Jei tu ta "straipsni" parasei, tai labai primityvi ideja, ir jos pateikimas. Jei ne, tai cia bajeris, monstras.lt.
    Paskutinis pakeitimas nuo vrblitz; 2012-01-28, 13:18.

    Comment

    • Sentum
      Narys

      • 2011 02 18
      • 74

      Autorius Virtual
      http://alfa.monstras.lt/naujienos,11010501234 čia rašoma, kad manga bus nustota kurti šį vasarį, aš ieškojau daugiau info apie tai, tačiau nieko neradau... Gal kas žino ką nors plačiau?
      Nežinau ar tu šitą kvailystę sūkūrei ar tiesiog atsitiktinai radai, bet čia yra visiška nesąmonė. Man keista, kaip kas nors gali patikėti tokiais paistalais. Manau tu vienintelis patikėjęs... Žinai kaip sako "Obvious troll is obvious".

      Comment

      • Light
        Rimtas forumo narys

        • 2007 03 31
        • 161

        Nauduojosi epastas.lt ir viskas buvo gerai. Bet dabar nebegaunu laiškų ir mano siunčiami irgi nenueina. Gal kas , dar susidūrėt su šia problema ?

        Comment

        • Futari
          AZ rėmėjas



          • 2007 01 07
          • 1094

          Autorius Sentum
          Žinai kaip sako "Obvious troll is obvious".
          Labiau negu obvious, nes kai pageidauji atsidaryti komentarus, nukelia į le "išdurk draugą" lygio puslapį.
          Plius, nuoroda. Kada alfa.lt linkuose atsirado priedėlis "monstras"? Thinking people are dumb not to inspect the URL? Fat chance.
          Kažkas tiesiog labai prastai pajuokavo, vargšai vaikai kurie patikėjo.

          Comment

          • Renata
            Meanie


            • 2008 05 25
            • 715

            Mano katins užlipo ant pc klaviatūros ir visas ekranas atvirto >.> nežinau kaip atitaisyti T.,T heeeeelp :< http://imageshack.us/photo/my-images/221/10727424.png/
            AnimeList // Last.fm // DeviantArt

            Comment

            • ewlds
              hard to understand
              • 2009 02 14
              • 120

              Kiek supratau tai čia neapvirto niekas o tik taskbaras persimetė į kitą pusę. O ištaisyri tai reikia paprasčiausiai su pele laikant taskbarą į vietą perstumti.
              ^_^

              Comment

              • Miyata
                Find your own sins, kid.



                • 2008 01 09
                • 452

                Autorius Renata
                Mano katins užlipo ant pc klaviatūros ir visas ekranas atvirto >.> nežinau kaip atitaisyti T.,T heeeeelp :< http://imageshack.us/photo/my-images/221/10727424.png/
                Jai turi nvidia, bandyk ctrl+alt+strelyte i kaire/desine/apacia/virsu
                Arba Right click ant desktop'o, pasirink Screen resolution (lietuviskai turetu but ekrano rezoliucija ar pns) ir ten orientation pasirink landscape. (3 is eiles, ir jame 1 varianta)

                Comment

                • Renata
                  Meanie


                  • 2008 05 25
                  • 715

                  Ne ne Toolbar tyčia numestas šonan, man ekranas apvirtęs, bet jau sutvarkiau, pasirodo reikia (ctrl) + (alt) + (up) spausti :]

                  Ačiū ~
                  AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                  Comment

                  • Light
                    Rimtas forumo narys

                    • 2007 03 31
                    • 161

                    Nusipirkau Ipod classic dar jokios muzikos nebuvo ir laisva vieta buvo daugmaž 149 gigai. Ar čianormalu, kad tiek užima? Kažkur skaičiau, resetinus turėtų tiek neužimt. Bet pas mane tik reset settings radau muzika neišsitrina. Ką man daryti ar verta ieškot kokių reset all nustatymų, kad vietos padaugėtų? Ar viskas gerai?

                    Comment

                    • JY-KO-X
                      Narys


                      • 2011 10 10
                      • 57

                      Gal kas man galetu pasiulyti geru japonisku ar azijieciu filmu kur butu pagrinde rodoma ju mokyklos ir atsispindetu ju kultura.
                      Butu super jei ir veiksmo butu , bet jei ir ne vistiek siulykit busiu dekingas, tik ne anime jei galit.
                      Isaugok savo talentus, panaudok uzsispyrima ir rask savo kurybai laiko nes tik po sunkaus darbo kai busi tinkamai ivertintas pajusi, jog to siekti yra tavo gyvenimo tikslas

                      Comment

                      • ewlds
                        hard to understand
                        • 2009 02 14
                        • 120

                        Autorius JY-KO-X
                        Gal kas man galetu pasiulyti geru japonisku ar azijieciu filmu kur butu pagrinde rodoma ju mokyklos ir atsispindetu ju kultura.
                        Butu super jei ir veiksmo butu , bet jei ir ne vistiek siulykit busiu dekingas, tik ne anime jei galit.
                        Na nesu didelis azijietiškų filmų žiūrėtojas, jeigu taip galima isšireikšti, bet galėčiau keleta pasiūlyti: Confessions imdb japonų mistinė drama, Virgin Snow imdb bendras japonų ir korejiečių darbas ir Paradise Kiss imdb japonų filmas pastatytas pagal manga (tikriausiai) yra ir anime. Paskutiniame daugiau apie madas kalba eina.
                        ^_^

                        Comment

                        • Light
                          Rimtas forumo narys

                          • 2007 03 31
                          • 161

                          Ar veikia juodos avys ant open office. Aš pridėjau jas prie žodynų open office, bet taip ir nesupratau ar veikia ar ne...

                          Comment

                          • JY-KO-X
                            Narys


                            • 2011 10 10
                            • 57

                            ewlds

                            Dekui, bet pirmi nelabai tinka va tas Paradise Kiss jau labiau i tema na vien del to kad mokyklos atmosfera jauciasi bent kiek, na gal kas zinot daugiau geru kokiu na kur moksleviu butu ir mokyklu kaip geruose animuose ?
                            Isaugok savo talentus, panaudok uzsispyrima ir rask savo kurybai laiko nes tik po sunkaus darbo kai busi tinkamai ivertintas pajusi, jog to siekti yra tavo gyvenimo tikslas

                            Comment

                            • Kuroi Tsubasa
                              Department of Inquisition

                              • 2009 09 09
                              • 391

                              Gal šitas tiks http://www.imdb.com/title/tt1063015/
                              No one can restrain me with logic



                              Comment

                              • JY-KO-X
                                Narys


                                • 2011 10 10
                                • 57

                                Scrap Teacher manau man tiks pagal tavo duota nuoroda radau dekuj Kuroi Tsubasa.
                                Isaugok savo talentus, panaudok uzsispyrima ir rask savo kurybai laiko nes tik po sunkaus darbo kai busi tinkamai ivertintas pajusi, jog to siekti yra tavo gyvenimo tikslas

                                Comment

                                Working...