Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Miyata
    Find your own sins, kid.



    • 2008 01 09
    • 452

    Autorius untold-picture
    http://www.youtube.com/watch?v=EpLWd...6F52B0A1624DFC man yra sita problema su pc >< deja pasmane visai nera to run kur ji reik turet is kur man ji gauti >< labai prasau padekit
    Paspausk desines peles mygtuka ant start'o ir pasirink properties. Ten atidaryk Start Menu langa, ir paspausk Customize, tame sarase kazkur per viduri bus Run Command, uzdek varnele, paspausk visuose languose OK ir tuomet kai paspausi start'a matysi Run ten pat kur My Computer, Control Panel ir etc, tik zemiau.

    O siaip, zinai kur ta juosta, kur start'as, laikrodys ir per vidury visi langai minimized yra, tai ant tuscios vietos paspausk ir pasirink Task Manager. Jame paspausk File>New Task(run...) ir tai bus langas kurio tu ieskojai.

    Arba dar gali kai paspaudi Start ir ten programu ir failu paieska, parasyk run ir tau ji turetu surast. Bent jau angliskuose windows'uose veikia, pas kaika bandziau ant lt windows'u ir nerado, tai tuomet panaudok viena is auksciau mano paminetu budu.

    Comment

    • untold-picture
      Rimtas forumo narys

      • 2010 07 19
      • 127

      Autorius Miyata
      Paspausk desines peles mygtuka ant start'o ir pasirink properties. Ten atidaryk Start Menu langa, ir paspausk Customize, tame sarase kazkur per viduri bus Run Command, uzdek varnele, paspausk visuose languose OK ir tuomet kai paspausi start'a matysi Run ten pat kur My Computer, Control Panel ir etc, tik zemiau.

      O siaip, zinai kur ta juosta, kur start'as, laikrodys ir per vidury visi langai minimized yra, tai ant tuscios vietos paspausk ir pasirink Task Manager. Jame paspausk File>New Task(run...) ir tai bus langas kurio tu ieskojai.


      Arba dar gali kai paspaudi Start ir ten programu ir failu paieska, parasyk run ir tau ji turetu surast. Bent jau angliskuose windows'uose veikia, pas kaika bandziau ant lt windows'u ir nerado, tai tuomet panaudok viena is auksciau mano paminetu budu.
      man ismeta sitai :/ pasmane yra tinyi xp instaliuoti nes pc kitaip stringa

      Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

      Comment

      • Miyata
        Find your own sins, kid.



        • 2008 01 09
        • 452

        Taip kiek zinau and windows xp jau kai paspaudi Start, ten turi but Run'as. Paspausk Start'a ir padaryk screenshot'a. As galvojau pas tave butu vista/7 nes juose iseme Run nuo Start'o, bet xp turi pasilikt. Nebent tiny xp kitaip nei ant paprastu xp, kuom as abejuoju bet neturiu dabar galimybes patikrint nes neturiu VM.

        Comment

        • untold-picture
          Rimtas forumo narys

          • 2010 07 19
          • 127

          Autorius Miyata
          Taip kiek zinau and windows xp jau kai paspaudi Start, ten turi but Run'as. Paspausk Start'a ir padaryk screenshot'a. As galvojau pas tave butu vista/7 nes juose iseme Run nuo Start'o, bet xp turi pasilikt. Nebent tiny xp kitaip nei ant paprastu xp, kuom as abejuoju bet neturiu dabar galimybes patikrint nes neturiu VM.
          stai

          Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

          Comment

          • Miyata
            Find your own sins, kid.



            • 2008 01 09
            • 452

            O tai per task manager'i daryt kaip sakiau bandei?

            Dar gali paziuret start>all programs>accessories ten gal bus Run, bet man rodos cia tik vistoi ir 7, o xp run'as ten neidetas, bet gali patikrint gal klystu. Jai sie du metodai neveiks tuomet atleisk bet I'm out of options. Labai seniai xp naudojau, o cia dar tiny xp kuriuos nei kart nenaudojau. Normaliuose xp tai Start'e turetu but, Vistoi/7 turi but kaip anksciau sakiau, o cia jai per task managery neisijungsi tuomet nezinau.

            Comment

            • FlameHaze
              The end of everything


              • 2009 05 05
              • 89

              kas cia per idomus klausimai iesko zmones windowsouse run gi win+r (klaviaturos kombinacija) yra run.. (tiek xp tiek 7 tiek kt. windows)

              win7 ir vista start search lauke irasius komanda atitinka run..

              plius tas error pamenu senais laikais buvo del vieno worm kuris nuzudydavo procesa ir windows restartindawo siulau virusu paeiskoti..
              elementari komanda shudown -a pades gal but abortuoti shutdown komanda jei viskas kitas ok, kiekviena karta reikes tai daryt is naujo nes cia ne problemos sprendimas, reikia ieskot priezasties kodel kompiuteris shudown daro.
              I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

              Comment

              • kypshius
                Rašytojas



                • 2007 04 17
                • 254

                jei norit run įjungt spaudžiat kombinaciją "windows mygtukas" + r

                Užkalė visus langus ir augina pingviną.

                Comment

                • uNgis
                  Naujokas
                  • 2010 10 14
                  • 6

                  Tai va nutiko tokia smulkmena, bet nežinau kaip ją ištaisyti. Tiesiog siunčiausi failą, ir kai išmetą lentelę kur būna : Open, Save as arba cancel aš netyčia pažymėjau kažką panašaus į "never show this bar again when closed", ir paspaudžiau open... tai kaip man dabar būtu galima padaryti kad vvėl mestu ta lentelę prieš išsaugojant failus?.. btw, naudoju Opera naršyklę .

                  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                  Comment

                  • cobabara
                    Super mega ultra rašytojas



                    • 2009 03 17
                    • 998

                    Autorius uNgis
                    Tai va nutiko tokia smulkmena, bet nežinau kaip ją ištaisyti. Tiesiog siunčiausi failą, ir kai išmetą lentelę kur būna : Open, Save as arba cancel aš netyčia pažymėjau kažką panašaus į "never show this bar again when closed", ir paspaudžiau open... tai kaip man dabar būtu galima padaryti kad vvėl mestu ta lentelę prieš išsaugojant failus?.. btw, naudoju Opera naršyklę .
                    Nustatymuose pasiknisk ties downloadais ir prie defaultinės direktorijos, kur saugot failus, padėk varnelę, kad kiekvieną kartą tavęs paklaustų, kur saugoti. Opera nesinaudoju, bet principas irgi panašus turėtų būti.
                    Urameshi, Iemon-dono!

                    Comment

                    • uNgis
                      Naujokas
                      • 2010 10 14
                      • 6

                      Autorius cobabara
                      Nustatymuose pasiknisk ties downloadais ir prie defaultinės direktorijos, kur saugot failus, padėk varnelę, kad kiekvieną kartą tavęs paklaustų, kur saugoti. Opera nesinaudoju, bet principas irgi panašus turėtų būti.
                      Tai vat tame ir problema, kad labai jau ilgai knisuosi, ir niekaip nerandu...

                      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                      Comment

                      • Sentum
                        Narys

                        • 2011 02 18
                        • 74

                        Taigi, man labai įdomu koks čia animas http://prikol.lt/39/? Nepavyko surasti kiek bandžiau, kažkada žinau, kad esu matęs kažkur.

                        Comment

                        • cobabara
                          Super mega ultra rašytojas



                          • 2009 03 17
                          • 998

                          Autorius Sentum
                          Taigi, man labai įdomu koks čia animas http://prikol.lt/39/? Nepavyko surasti kiek bandžiau, kažkada žinau, kad esu matęs kažkur.
                          O mane daina domina, gal kas žinot? Čia berods kažkas iš Eurovizijos.
                          Urameshi, Iemon-dono!

                          Comment

                          • Kuroi Tsubasa
                            Department of Inquisition

                            • 2009 09 09
                            • 391

                            Autorius Sentum
                            Taigi, man labai įdomu koks čia animas http://prikol.lt/39/? Nepavyko surasti kiek bandžiau, kažkada žinau, kad esu matęs kažkur.
                            Nichijou
                            http://myanimelist.net/anime/10165/Nichijou/characters
                            No one can restrain me with logic



                            Comment

                            • Sentum
                              Narys

                              • 2011 02 18
                              • 74


                              Ačiū, visgi šitą animą ne sykį mačiau (įvairiuose webuos), bet neatpažinau.

                              Cobabara čia gi epic sax guy, visi jį žino ;D
                              Spoileris:
                              Spoileris:

                              Comment

                              • Mordyz
                                CNN-TEAM

                                • 2009 04 13
                                • 138

                                Trinkit, nes atsakė prieš mane
                                CNN-team komanda ieško vertėjų, redaktorių ir įgarsintojų (nebūtinai anime). Susidomėjusieji kreipkitės:
                                skype: mordyzaz (prisistatykite)
                                arba užsukite čia

                                Comment

                                Working...