Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Bardakas
    Žmogus Ne





    • 2005 09 22
    • 1462

    Autorius Toxiz
    Mane jau jos pradeda nervuot kartais. Reiks gal nueit pas daktarus..
    http://en.wikipedia.org/wiki/Floater#Causes
    Iš esmės jie paprastai negydomi, nes nėra kažkuom pavojingi, jei jau labai baisu ir tau nuolat su kokiom dėmėm vaidenasi tie "plaukikai" tai gali bandyti nueit pas gydytoją pasikonsultuoti, bet manau, kad tai anokia bėda. Daugeliui toks dalykas pasitaiko.
    Maybe on Earth, Maybe in the Future
    sigpic
    Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

    Comment

    • FreaK`aZ
      Rimtas architektorius




      • 2005 02 22
      • 532

      Reikia daryt apklausą dabar, kas mato floaterius >.< šiek tiek infos lietuviškai: http://www.akiuklinika.lt/lt/pages/i...unio-pakitimai
      "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
      with a sick idea of world domination"

      Comment

      • NanaChan_
        Love & Peace

        • 2009 06 01
        • 54

        blyn...prisidirbau eilini karta neskaitydama ka trinu... yra koks softas grazint duomenis? berods esu girdejus kad yra kazkoks kompo laikrodis kuris grazina kas buvo pries diena berods viska

        Comment

        • FlameHaze
          The end of everything


          • 2009 05 05
          • 89

          Autorius NanaChan_
          blyn...prisidirbau eilini karta neskaitydama ka trinu... yra koks softas grazint duomenis? berods esu girdejus kad yra kazkoks kompo laikrodis kuris grazina kas buvo pries diena berods viska
          kokia os? jei windows 7 ir aukstesne nei basic versija (turbut) ir ijungta shadow copy tai galima atstatyti failus os priemonemis o siaip jei duomenys neuzrasyti ant virsaus tai yra nemazai programu galinciu sita padaryt.
          I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

          Comment

          • Miyata
            Find your own sins, kid.



            • 2008 01 09
            • 452

            Taigi turiu problema, kai nuemiau 30gb nuo D disko ir perkeliau i C diska su EASEUS Partition Master 7.1.1 Home Edition reikejo rr kad viskas ivyktu, padariau rr ir labai ilgai truko, nuo vakar vakaro iki siandienos vakaro... Buvo beveik pasibaige ir krc visai pamirsau kad tvarkiesi kompa, atjungiau elektra namie kad sutaisyt kai ka. Poto kai atejau patikrint ar pasibaige tik tuomet suove i galva kad elektra atjunges buvau... Ijungiu kompa ir ziuriu neskaito D disko. Isirasiau Active Partition Recovery for Windows, ten pasirenku D diska ir atidaryt neina, bet padarau scan ir poto parodo ta pati diska su visais failais ir t.t. tai kaip man padaryt kad vel veiktu viskas? Kai per ta programa recovery darau tai perkelia pvz is D i I diska bet tas diskas vistiek neatsidaro. Su ta pacia programa yra File recovery bet jis neveikia galima sakyt, atsidarau ir nei C nei D disko nematau tik F diska kurys yra daimon tools mount'as...
            Stai img kaip viskas atrodo kai bandau atidaryt D diska, kaip rodo visus failus po scan su programa. Tikiosi kas nors sugebes padet... Ir atsiprasau uz rasymo klaidas labai skubejau rasydamas.

            Comment

            • Miyata
              Find your own sins, kid.



              • 2008 01 09
              • 452

              *looks up* jai kas gali tai padekit del tos problemos nes dar neissprendziau.

              Anyways, norejau paklaust ar kas masto varyt i anime expo London'e, 27-29th May?

              Comment

              • NanaChan_
                Love & Peace

                • 2009 06 01
                • 54

                septinti, shadow copy ta prasme kaip back up? bandziau atkurinet su recuva, atkure dali, bet daug isvis nerado. su kitais softais ciuju neverta prasdet.

                Comment

                • Miyata
                  Find your own sins, kid.



                  • 2008 01 09
                  • 452

                  Autorius NanaChan_
                  septinti, shadow copy ta prasme kaip back up? bandziau atkurinet su recuva, atkure dali, bet daug isvis nerado. su kitais softais ciuju neverta prasdet.
                  Gali pabandyt laime su GetDataBack bet nezinau ar tau veiks man pvz ant win7 tai neveikia, rode tik F drive tai dvd-rom o particiju nerode. Ech.. paciam jauciu reikes skolintis is draugu ju hdd ir kopint tenais failus poto formatint, nes kitaip nekaip neiseina man :/ Vat rytoi draugas 1tb hdd atnes, tik kad ten 500gb laisvos vietos, poto nuo laptopo isimsiu 250gb ir dar i kita pc perkelsiu ir vel kopijuosiu.. Tenka tikietis kad neuzims per daug tai padaryt, bet jauciu kokias kelias dienas prireiks. Recuva tai man nelabai, mazai failu randa ir nedgi neveikia normaliai. Buvau bandes ja irgi, galvojau kad pades sutvarkyt D particija bet nedgi neparode kokie failai ten yra, tik tie kurie buvo istrinti pries kelias dienas pvz Eyeshield 21 ir pabandziau 1 serija restore padaryt ir neveike nedgi xD lol. Na sekmes bandant, siaip jai neveiks GetDataBack tai parasyk pabandysiu surasyt kokias as bandziau, patikrinsiu ar yra ta funkcija restore deleted. p.s. ta link kur daviau tai ten tik demo versija, gali torrent'e surast jai nerasi tai parasyk duosiu link.

                  Comment

                  • Hikari_
                    Mental

                    • 2008 02 27
                    • 981

                    Čia seniai mačiau vienos mangos ištrauką, apie kažkokią blondinę merginą bandančia tapti žvaigžde ar šiaip išgarsėti (ne Skip Beat) ir prie pagrindinių personažų buvo šviesiaplaukis vaikinas, jei neklystu pilkų plaukų, aš nežinau nei mangos pavadinimo,nei veikėjų vardų, tik man rodos, kad mangos pavadinimas turi žodį ''love''. Gal kas žino kokia čia manga?

                    Comment

                    • Chie-chan

                      Cosplay Klaipėdoje

                      Gal kas turite kokios info apie artimiausiu metu Klaipėdoje vyksiantį cosplay?

                      Comment

                      • witkus
                        Take it easy


                        • 2009 11 21
                        • 261

                        Gal kas varys į GaDI festą iš Kauno ir turi laisvą vietą?

                        Comment

                        • NanaChan_
                          Love & Peace

                          • 2009 06 01
                          • 54

                          dekui, pabandysiu kaip laiko turesiu. bet kad nebuciau jau ant virsaus uzrasius.

                          Comment

                          • Augis24
                            AZ rėmėjas




                            • 2009 03 29
                            • 767

                            Turiu tokią bėdą: prisižaidžiau su nustatymais (pakeičiau pirmą savaitės dieną ir išjungiau lankytojų pranešimus) ir dabar man visiškai neberodo "Kas naujo?", ale nėra naujų pranešimų gijose ar grupėse. Ką daryti? Gal kas žinote kaip atstatyti tai?

                            Comment

                            • cobabara
                              Super mega ultra rašytojas



                              • 2009 03 17
                              • 998

                              Autorius Augis24
                              Turiu tokią bėdą: prisižaidžiau su nustatymais (pakeičiau pirmą savaitės dieną ir išjungiau lankytojų pranešimus) ir dabar man visiškai neberodo "Kas naujo?", ale nėra naujų pranešimų gijose ar grupėse. Ką daryti? Gal kas žinote kaip atstatyti tai?
                              http://www.animezona.net/forum/threa...l=1#post200809
                              Urameshi, Iemon-dono!

                              Comment

                              • Zx-Shade
                                digital existence



                                • 2009 03 14
                                • 725

                                kas nJ organizuoja?

                                Comment

                                Working...