Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    Nelabai susilygins, nebent nušveisti visus dažus ir nupurkšti su kokiais grafiti dažais. Taip brolis darydavo.

    Comment

    • kypshius
      Rašytojas



      • 2007 04 17
      • 254

      aš nelabai nusimanau, bet pabandyk susišveist ir supoliruot. geriau dažyti plonais sluoksniais daug kartų, negu vieną kartą storai.

      Užkalė visus langus ir augina pingviną.

      Comment

      • Airiz
        מיד





        • 2004 01 09
        • 1656

        Autorius Zx-Shade
        Blm. Gal kas ismano metalo dazyma ar siaip. Zodziu nudaziau bmx rema ir man baisiai nuvarvejo dazai. Naudojau grunta ir visa kita beso kurio reikia. Eitu su kokiu svytriniu popierium sulygint tuos dazus?
        Kiek pamenu, dedant gruntą ji vėliau reikia apdirbti su švitrinių popieriumi, tik nepamenu ar tai 1 ar tai 0nio indekso ( smulkaus grudo popierius)
        Dažyti (aišku ne teptukų) reikia aerozolių, jei yra galimybe "pistoletų", kuris naudojamas automobilių kebulų ir t.t. dažyme, dažyti reikia keliais sluoksniais, čiurkšlė turi būti atitinkamai reguliuota. Nudažai vienų sluoksnių - džiovini kameroje, nudažai dar karta - vėl džiovini.
        Na, o jei brutaliai tai jo, grafiti dažais.

        Comment

        • Puny
          Coffee lover

          • 2007 12 09
          • 101

          Gal kas nors gali pateikti pavyzdį anime, kad būtų du veikėjai vienodais vardais, bet skirtingom pavardėm.
          Ir gal kas nors žino, ar gali būti du skirtingi anime vienodu pavadinimu?

          Comment

          • Kuroi Tsubasa
            Department of Inquisition

            • 2009 09 09
            • 391

            Autorius Puny
            Gal kas nors gali pateikti pavyzdį anime, kad būtų du veikėjai vienodais vardais, bet skirtingom pavardėm.
            Ir gal kas nors žino, ar gali būti du skirtingi anime vienodu pavadinimu?
            Colorful (tv) ir Colorful (movie).
            No one can restrain me with logic



            Comment

            • Ice-Princess

              Gal kas zino kur galima paskaityti kokiu nors manga (Tik kad nebutu n-14 as tokiu nemegstu)

              Comment

              • toma
                Šokoladoholikė

                • 2010 03 16
                • 368

                Gal kas zino kur galima paskaityti kokiu nors manga (Tik kad nebutu n-14 as tokiu nemegstu)
                Pabandyk mangafox.com as ten skaitau, o mature mangas ten, kad galetum skaityt turi patvirtint, kad tau 18 tai iskart atskirsi kur n-14


                Comment

                • Zx-Shade
                  digital existence



                  • 2009 03 14
                  • 725

                  Autorius Airiz
                  Kiek pamenu, dedant gruntą ji vėliau reikia apdirbti su švitrinių popieriumi, tik nepamenu ar tai 1 ar tai 0nio indekso ( smulkaus grudo popierius)
                  Dažyti (aišku ne teptukų) reikia aerozolių, jei yra galimybe "pistoletų", kuris naudojamas automobilių kebulų ir t.t. dažyme, dažyti reikia keliais sluoksniais, čiurkšlė turi būti atitinkamai reguliuota. Nudažai vienų sluoksnių - džiovini kameroje, nudažai dar karta - vėl džiovini.
                  Na, o jei brutaliai tai jo, grafiti dažais.
                  na dar nesu toks durnas. Kruvos pas mane tu aerozoliniu guli, kartais pravercia. Naudojau 4 in 1 dazus su gruntu ir dar kazkokiais priedais, buvau graziai nusvytrines tad man rodos blogai tik nudaziau. Vienu klecku. Ir tai jau antra karta, na well teks dar ir 3 karta perdazyt.

                  Comment

                  • ciombiukas
                    Forumo maniakas




                    • 2009 09 18
                    • 463

                    Autorius Zx-Shade
                    na dar nesu toks durnas. Kruvos pas mane tu aerozoliniu guli, kartais pravercia. Naudojau 4 in 1 dazus su gruntu ir dar kazkokiais priedais, buvau graziai nusvytrines tad man rodos blogai tik nudaziau. Vienu klecku. Ir tai jau antra karta, na well teks dar ir 3 karta perdazyt.
                    Tu dabar visą gražiai nušlifuok, pasižiūrėk kad neliktų jokių nutekėjimų senų dažų ir tada dažyk iš flakono, bet dažyk taip kaip dažo mašinas, t.y. pasiemi rėma ir dažai jį išstrižai, pirmą kartą turi nusidažyt kiek blankokai, tada antrą kartą taip pat dažai, o jei dar nepakanka ryškumo gali ir trečia, čia jau nuo tavo noru, tada viskas puikiai gausis, aš asmeniškai duslintuvą ir dar kelias dalis taip dažiau ir jokių nutekėjimų.

                    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                    Comment

                    • Zx-Shade
                      digital existence



                      • 2009 03 14
                      • 725

                      Autorius ciombiukas
                      Tu dabar visą gražiai nušlifuok, pasižiūrėk kad neliktų jokių nutekėjimų senų dažų ir tada dažyk iš flakono, bet dažyk taip kaip dažo mašinas, t.y. pasiemi rėma ir dažai jį išstrižai, pirmą kartą turi nusidažyt kiek blankokai, tada antrą kartą taip pat dažai, o jei dar nepakanka ryškumo gali ir trečia, čia jau nuo tavo noru, tada viskas puikiai gausis, aš asmeniškai duslintuvą ir dar kelias dalis taip dažiau ir jokių nutekėjimų.
                      O kokio siurkstumo popieriu naudot? Mazdaug? Nes as betkoki radau ir nusvytrinau.

                      Comment

                      • ciombiukas
                        Forumo maniakas




                        • 2009 09 18
                        • 463

                        Autorius Zx-Shade
                        O kokio siurkstumo popieriu naudot? Mazdaug? Nes as betkoki radau ir nusvytrinau.
                        Naudok iš pradžių šiurkštesni, kokiu 800, o tada jau sulygink su 1000 viską gražiai.

                        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                        Comment

                        • Toxiz
                          Naujokas

                          • 2009 10 25
                          • 13

                          Ka gero, blogo galit pasakyt apie Kauno Maironio gimnazija? Ruosiuos ten pereit ne savo noru, tai po biski jau domiuos.

                          Comment

                          • Kastetas
                            regular everyday guy

                            • 2009 12 04
                            • 341

                            Taigi turiu toki klausimeli rusiskai suprantantiems ir zinantiems "Operacija y ir kiti suriko nuotikiai" gal zinot kur galeciau gauti geros kokibes ripa? nesitikiu as aisku HD kai zinoma kelintais metais pastatytas filmas. Na ieskojau torrent.lt tai ten prastoka kokybe, gal zinot kur geresne?

                            Comment

                            • Unusual
                              3------->

                              • 2010 10 14
                              • 40

                              Autorius Kastetas
                              Taigi turiu toki klausimeli rusiskai suprantantiems ir zinantiems "Operacija y ir kiti suriko nuotikiai" gal zinot kur galeciau gauti geros kokibes ripa? nesitikiu as aisku HD kai zinoma kelintais metais pastatytas filmas. Na ieskojau torrent.lt tai ten prastoka kokybe, gal zinot kur geresne?
                              Linkomanijoj ziurejai? Nes ten yra.

                              Comment

                              • Kastetas
                                regular everyday guy

                                • 2009 12 04
                                • 341

                                Ok dar vienas klausimas atsisiunciau Lord of war is lm. Hd rip raso lt, en, ir ru kalbomis bet kaskodel windows media player neleidzia pakeisti, o vlc neatidaro gal galit patart ka?

                                Comment

                                Working...