Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • IVXXX
    Let's do a barrel roll!
    • 2008 03 07
    • 8

    Autorius vrblitz
    gal zinot kas programa su kuria galeciau video rezoliucija truputi sumazinti, nekompresuojant video, nepakeiciant kokybes, ir kad video uzimtu praktiskai tiek pat vietos kiek pries tai?
    noriu is 720x480 i 640x480 pakeist.
    Kazin ar tai imanoma
    I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

    Comment

    • ciombiukas
      Forumo maniakas




      • 2009 09 18
      • 463

      Autorius vrblitz
      gal zinot kas programa su kuria galeciau video rezoliucija truputi sumazinti, nekompresuojant video, nepakeiciant kokybes, ir kad video uzimtu praktiskai tiek pat vietos kiek pries tai?
      noriu is 720x480 i 640x480 pakeist.
      Megink format factory, ten gali is mkv. pvz padaryti i mkv. bet mazesnes rezoliucijos ir nemanau, kad pasikeis labai smarkiai kokybe.

      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

      Comment

      • IVXXX
        Let's do a barrel roll!
        • 2008 03 07
        • 8

        Autorius ciombiukas
        Megink format factory, ten gali is mkv. pvz padaryti i mkv. bet mazesnes rezoliucijos ir nemanau, kad pasikeis labai smarkiai kokybe.
        Jis praso neperkoduojant... Kas neimanoma, iskaitant ir FF.
        I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

        Comment

        • kypshius
          Rašytojas



          • 2007 04 17
          • 254

          Autorius FlameHaze
          jungtis tai cia speju agp nes ddr1 tai atminties tipas tikriausiai.
          kazkur turiu metosi GF4 64MB dovanociau uz simbiline kaina bet pasiemimas tai nezinau kaip nors nieko gero nesitikekit is GF4 mx (ne titaniumas)
          beje kodel reiklavimai tik ant memory vaizdo kortos ar cia kokios senos vga ieskai tokios ir paziuros .. kaip senovej vga pagal VRAM kieki reklamuodavo.
          beje kiek pinigu tam skirt ruosiates?
          gal sitas variantas tiktu? gan nebloga korta
          http://www.skytech.lt/asus-hd3450-ag...mi-p-3639.html
          arba sita
          http://www.skytech.lt/vga-512mb-ddr2...i-p-35429.html

          dėkui, ko gero reikės nusipirkti ta su aktyviu aušinimu, galingesnė negu turėjau net, todėl turėtų kompensuot prastą motininę, kurią senajai susvilus teko įsidėti

          Užkalė visus langus ir augina pingviną.

          Comment

          • Kanda
            Rašytojas

            • 2010 09 25
            • 236

            Na va XD Gal cia yra zmoniu, kurie nusimano apie plancetes ;D Kaledom tecio ketinu kaulyti tokios ir kaip uzsimaniau wacom a4 intoas ( atrodo ) bet sita brangiai kainuoja ir man rekomendavo imti a5 - ale patogiau, bet as tuom abejoju ( megstu sklaidytis po popieriu ;D ) ir dar galimybe bamboo kazkokia ... bet jin nejautri ;/ Apie Ibeju negalvoju, nes ten garantija abejotina ;D nezinau .... ;/
            DA , tumblr :P

            Comment

            • FlameHaze
              The end of everything


              • 2009 05 05
              • 89

              Autorius Kanda
              Na va XD Gal cia yra zmoniu, kurie nusimano apie plancetes ;D Kaledom tecio ketinu kaulyti tokios ir kaip uzsimaniau wacom a4 intoas ( atrodo ) bet sita brangiai kainuoja ir man rekomendavo imti a5 - ale patogiau, bet as tuom abejoju ( megstu sklaidytis po popieriu ;D ) ir dar galimybe bamboo kazkokia ... bet jin nejautri ;/ Apie Ibeju negalvoju, nes ten garantija abejotina ;D nezinau .... ;/
              turiu bamboo (senesni modeli naujesni speju dar geresni) geriau nei visokie trust ar kitu firmu variantai.. wacom net pigesni variantai kokybe nebloga..
              plansetes dydis priklauso kaip smulkiai piesti sugebi nes nesvarbu kokia dydzio plansete piesimo plota apsiriboji su piesimo softu plansetes dydis default visad atitiks ekrano dydi. kuo mazesne plansete tuo smulkiau. kai kam patinka mazos nes sako pavargsta ranka maziau kai nereikia taip daug ilgu liniju daryt. smulkiau viskas.. net nezinau.
              siaip jei profesionaliai piesti planuojama tada banboo tikrai netiks. jautrumo pakanka (atrodo 255 lygiai jautrumo, nauja turbut dar net geresne), bent man. bet dydis jau mazas (is popieriaus perpiesimas atkrinta) ir galimybiu nedaug.
              siaip paretusuot foto ar skech papaisyt labai patogu (piesti su pele tas pats kas rasyti su kumstim) mokejau uz bamboo gal ~220lt kazkada tai pigiai. brangesniu nepirkciau nes man paisymas nera toks svarbus is to duonos neuzdirbu.
              I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

              Comment

              • Kanda
                Rašytojas

                • 2010 09 25
                • 236

                Na jap man jau profesionalesnes reik biski ;D As ir dar neudirbu ant duonos - tai ir bandau optimalia kaina rasti - siaip zadejau virs stukes kazkur paaukot, bet tiek vien a5 vacom profesionali kainuoja ;D
                DA , tumblr :P

                Comment

                • cobabara
                  Super mega ultra rašytojas



                  • 2009 03 17
                  • 998

                  ech, pastaruoju metu pasidariau dažnas svečias šitoj temoj... oh well. taigi, iš manęs dar du klausimai [susiję]:
                  gal kas žinot, iš kur parsisiųsti Jumanji serialą? aš turiu omeny ne filmą, bet animacinį serialą, jį kažkada per LNK rodė. ieškojau isohunte, thepiratebay, bet pavyko rasti tik dalį pirmo sezono in filestube.
                  ir kitas susijęs: gal tuo pačiu žinot, kur Lietuvoje [preferably Kaune] arba Rygoj galima rasti tą pačią Jumanji knygą? ar lietuvių, ar anglų kalba, nesvarbu, anglų galbūt netgi šiek tiek geriau. autorius Chris van Allsburg.
                  Urameshi, Iemon-dono!

                  Comment

                  • Bardakas
                    Žmogus Ne





                    • 2005 09 22
                    • 1462

                    Autorius cobabara
                    ech, pastaruoju metu pasidariau dažnas svečias šitoj temoj... oh well. taigi, iš manęs dar du klausimai [susiję]:
                    gal kas žinot, iš kur parsisiųsti Jumanji serialą? aš turiu omeny ne filmą, bet animacinį serialą, jį kažkada per LNK rodė. ieškojau isohunte, thepiratebay, bet pavyko rasti tik dalį pirmo sezono in filestube.
                    ir kitas susijęs: gal tuo pačiu žinot, kur Lietuvoje [preferably Kaune] arba Rygoj galima rasti tą pačią Jumanji knygą? ar lietuvių, ar anglų kalba, nesvarbu, anglų galbūt netgi šiek tiek geriau. autorius Chris van Allsburg.
                    Matomai siųstis nelabai iš kur yra, nes vis dėl to Jumanji tv serijos taip ir nebuvo išleistos dvd formatu. Visgi, visas serijas galima rasti youtube. Pvz. ši turėtų būti pirma dalis pirmos serijos: http://www.youtube.com/watch?v=iTxQRW_guQw
                    Knyga man rodos nebuvo versta į lietuvių kalbą ar importuota. Visgi kai kuriuose knygynuose (Humanito man rodos) galima užsakinėt knygas, pabandyk pasiklausinėt.
                    Maybe on Earth, Maybe in the Future
                    sigpic
                    Kurokawa idėjinis lyderis
                    Lėtai keičiu slaptažodžius

                    Comment

                    • Puny
                      Coffee lover

                      • 2007 12 09
                      • 101

                      Kur galima rast info apie reputacijos taškus ir tas "juosteles" po nicku sudomino mane, bet prie DUK nėra (arba aš nematau

                      Comment

                      • shikigamijako
                        Narys

                        • 2010 05 31
                        • 93

                        Gal kas žino kurioj Angel Beats serijoje Otonashi buvo rodoma apie Otonashi praeitį, jo seserį, kaip jis mirė?

                        Comment

                        • NanaChan_
                          Love & Peace

                          • 2009 06 01
                          • 54

                          tamstos toks klausimas. galvoju pirkt mp3 grotuvą, bet dabar kaip iPodai okupavo apskritai mp3 grotuvų rinką (bent jau pasižiūrėjus į aplinkinius taip atrodo man atrodo) aš pagalvoju kad liko primiršti kiti. iš tų kas iPodus turi,kartais man pasiklausius atrodo kad daugiau moka už vardą o ne už kokybę tai va norėjau paklausti, kokį gerą grotuvą su kainos/kokybės santykiu ir dar aš klystu dėl iPodų patikimumo.

                          Comment

                          • Red_Elf
                            pandų karai :D


                            • 2009 05 07
                            • 1112

                            Autorius shikigamijako
                            Gal kas žino kurioj Angel Beats serijoje Otonashi buvo rodoma apie Otonashi praeitį, jo seserį, kaip jis mirė?
                            Apie jo gyvenimą ir sesę rodoma 7 serijoje, o jau pačią mirtį 9

                            Comment

                            • OpHiEll
                              Rimtas forumo narys

                              • 2009 11 29
                              • 123

                              Autorius NanaChan_
                              tamstos toks klausimas. galvoju pirkt mp3 grotuvą, bet dabar kaip iPodai okupavo apskritai mp3 grotuvų rinką (bent jau pasižiūrėjus į aplinkinius taip atrodo man atrodo) aš pagalvoju kad liko primiršti kiti. iš tų kas iPodus turi,kartais man pasiklausius atrodo kad daugiau moka už vardą o ne už kokybę tai va norėjau paklausti, kokį gerą grotuvą su kainos/kokybės santykiu ir dar aš klystu dėl iPodų patikimumo.
                              Na aš tai turiu creative zen mp3 grotuva, pirkau ji gal prieš kokius 3 metus ir iki šiol normaliai veikia nors ir daug kartu jau krito bet vistiek veikia nenusivyliau juo , beto ekranas ganetinai didelis filmus arba anime gali normaliai per ji žiūrėt, nedgi subtitrai iskaitomi gerai ^_^ .Man tai jis patinka dizainas irgi jo neblogas bei plonas jis...Jeigu pirksiu nauja tai matyt vėl pirksiu creative ypač kai jis dabar dar labiau patobūlėjo...
                              Pvz. Pas mane panašus tik korpusas visiškai juodas:
                              http://www.bmsmegapolis.eu/lt/catalog/view/?id=54093
                              O čia jau kiti modeliai:
                              http://www.bmsmegapolis.eu/lt/catalog/view/?id=53604
                              http://www.bmsmegapolis.eu/lt/catalog/view/?id=51427
                              http://www.bmsmegapolis.eu/lt/catalog/view/?id=40631


                              Big things have small beginnings


                              There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

                              Comment

                              • cobabara
                                Super mega ultra rašytojas



                                • 2009 03 17
                                • 998

                                Autorius NanaChan_
                                tamstos toks klausimas. galvoju pirkt mp3 grotuvą, bet dabar kaip iPodai okupavo apskritai mp3 grotuvų rinką (bent jau pasižiūrėjus į aplinkinius taip atrodo man atrodo) aš pagalvoju kad liko primiršti kiti. iš tų kas iPodus turi,kartais man pasiklausius atrodo kad daugiau moka už vardą o ne už kokybę tai va norėjau paklausti, kokį gerą grotuvą su kainos/kokybės santykiu ir dar aš klystu dėl iPodų patikimumo.
                                pas mane, kaip ir pas Ophiell, Zen Creative, tik kad modelis kitoks - http://www.techshout.com/images/creative-zen-mp3.jpg .
                                ekranas mažiukas, bet man asmeniškai jo ir tereikia tiek, kad dainų pavadinimus įžiūrėčiau. pritariu dėl kritimo - prieš kokį mėnesį kaip tik buvo taip gerai į balą pusgilę ikrįtęs, dar ir įjungtas buvo. išsitraukiau išsigandus, kad jau galas, bet veikia lyg niekur nieko, net neišsijungė.
                                Urameshi, Iemon-dono!

                                Comment

                                Working...