Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • kypshius
    Rašytojas



    • 2007 04 17
    • 254

    gal kas buvot Hanza kaunas 2010? jei taip, tai būciau dekingas, jei imestumet foto/video

    Užkalė visus langus ir augina pingviną.

    Comment

    • Hellsing_lover
      Purinsesu no Darukuneso




      • 2007 02 15
      • 1318

      Gerai, problemos su Sony Vegas 9 - kai tik jį įjungiu, tai viskas lyg ir veikia, leidžia redaguoti ir pan., tačiau iškart, kai tik prireikia atsidaryti bet kokį kitą langą ar folder'į nesusijusį ir vėl grįžtu prie Vegas, man jis jau galutinai užlaginęs ir pastrigęs. Gal žinote, kur čia per problema galėtų būti?

      Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

      Comment

      • Aramis

        Autorius Hellsing_lover
        Gerai, problemos su Sony Vegas 9 - kai tik jį įjungiu, tai viskas lyg ir veikia, leidžia redaguoti ir pan., tačiau iškart, kai tik prireikia atsidaryti bet kokį kitą langą ar folder'į nesusijusį ir vėl grįžtu prie Vegas, man jis jau galutinai užlaginęs ir pastrigęs. Gal žinote, kur čia per problema galėtų būti?
        Visos programos turi vadinamąjį "pirmumą" viena kitos atžvilgiu. Tai reiškia pirmenybę prieš kitas programas. Pats Vegas dirba normaliu režimu, tačiau jam reikia daug resursų. Kiek žinau tavo pc nešiojamas, tai reiškia silpnesnį procesorių. Įjungus su vegas nesusijusią programą ji "pasigrobia" dalį cpu laiko sau - o tai reiškia, kad vegas "uždusinamas", todėl ima laginti. Išeitis, kuri gal turėtų padėti - padidinti vegas įgaliojimus, bet tada ims laginti su vegas nesusiję programos, nes vegas pasigrobs didžiąją dalį CPU skaičiavimų laiko sau.

        "Ctrl+alt+del"-> processes -> dešiniu klavišu ant "vegas.exe" or smthng like that->Set priority-> High

        Comment

        • FlameHaze
          The end of everything


          • 2009 05 05
          • 89

          Autorius vrblitz
          pas mane ant laptopo yra "Intel Core 2 Duo CPU T6600 @ 2.20GHz 2.20GHz" procesorius. gal gali kas paaiskinti koks tikslus jo pajegumas? nes as to Core Duo dalyko nesuprantu. pvz.jeigu yra zaidimas kuriam reikia 2.7 GHz, patemptu?
          jau labai seniai praejo tie laikai kai cpu greicio rodiklis buvo Hz.. pirmi sita sulauze AMD bet kadangi stiprus intel netbrust architekturos cpu marketingas ejo ant Hz, AMD pradejo zymeti savo cpu indeksu koki mazdaug intel dazni atitinka. todel amd naudoja pvz Athlon 2500+ bartonas (~1.9GHz) yra panasios spartos kaip intel pentium 4 2.5GHz.. perejus prie core architekturos daznai zymiai krito intelis pradejo zymet savo cpu irgi indeksais.. haha ju senas marketingas pakiso koja.
          pentium 4 sux.. dauguma atveju net maziausiu dazniu core2 yra efektyvesnis.
          esme ta kad per viena takta Hz procesorius atlieka daug daugiau.. efektyvesni instrukciju rinkiniai ir architektura.. tuo labiau mazesnis energijos vartojimas ir kaitimas.. energijos vartojimo ir galingumo prasme core2 daug kartu geriau.
          I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

          Comment

          • aKi
            Ruduo.

            • 2007 10 24
            • 289

            Autorius Hellsing_lover
            Gerai, problemos su Sony Vegas 9 - kai tik jį įjungiu, tai viskas lyg ir veikia, leidžia redaguoti ir pan., tačiau iškart, kai tik prireikia atsidaryti bet kokį kitą langą ar folder'į nesusijusį ir vėl grįžtu prie Vegas, man jis jau galutinai užlaginęs ir pastrigęs. Gal žinote, kur čia per problema galėtų būti?
            Užlagina ir pastringa tik kuriam laikui ar apksritai?
            Iš savo patirties galiu pasakyt, kad Vegas nelabai valgo .mp4 failus su vaizdu koduotu h264 ir todėl, jei timeline`as būna prikrautas ganėtinai daug medžiagos ir tuo metu persijungi į kitą langą ir grįžti, Vegas dar tam tikrą laiko tarpą kažką daro. Ką - neaišku, nepasidomėjau.

            Žodžiu, jei montuoji .mp4 ar .mov failus darytus kokia muiline, pirmiausiai geriau susikonvertuok į uncompressed avi ir tada bandyk redaguoti Vegase.

            Comment

            • Aramis

              Autorius FlameHaze
              jau labai seniai praejo tie laikai kai cpu greicio rodiklis buvo Hz.. pirmi sita sulauze AMD bet kadangi stiprus intel netbrust architekturos cpu marketingas ejo ant Hz, AMD pradejo zymeti savo cpu indeksu koki mazdaug intel dazni atitinka. todel amd naudoja pvz Athlon 2500+ bartonas (~1.9GHz) yra panasios spartos kaip intel pentium 4 2.5GHz.. perejus prie core architekturos daznai zymiai krito intelis pradejo zymet savo cpu irgi indeksais.. haha ju senas marketingas pakiso koja.
              pentium 4 sux.. dauguma atveju net maziausiu dazniu core2 yra efektyvesnis.
              esme ta kad per viena takta Hz procesorius atlieka daug daugiau.. efektyvesni instrukciju rinkiniai ir architektura.. tuo labiau mazesnis energijos vartojimas ir kaitimas.. energijos vartojimo ir galingumo prasme core2 daug kartu geriau.
              Ir kas iš to? Kaip tai susiję su reikalavimu ant žaidimo ir P4 ar athlon?

              Comment

              • holms
                AZ rėmėjas

                • 2009 03 03
                • 157



                koks cia anime=)? labai jau geras piesimas matyt.

                btw galetu AZ ismokt karpyt taip kad nereiketu toolbaru i'hard-paint'int =))) pirma kart toki pr0n matau vapshe.
                Paskutinis pakeitimas nuo holms; 2010-08-24, 02:32.

                Comment

                • kypshius
                  Rašytojas



                  • 2007 04 17
                  • 254

                  Autorius Hellsing_lover
                  Gerai, problemos su Sony Vegas 9 - kai tik jį įjungiu, tai viskas lyg ir veikia, leidžia redaguoti ir pan., tačiau iškart, kai tik prireikia atsidaryti bet kokį kitą langą ar folder'į nesusijusį ir vėl grįžtu prie Vegas, man jis jau galutinai užlaginęs ir pastrigęs. Gal žinote, kur čia per problema galėtų būti?
                  man asmeniškai vegas pro 8.0 veikia be problemų, o v9.0 lagian kaip turi būt, jei nereikia kelių naujovių atsiradusių su 9 versija ir gražaus interface'o imk v8.0 ir nesuk galvos.

                  Užkalė visus langus ir augina pingviną.

                  Comment

                  • holms
                    AZ rėmėjas

                    • 2009 03 03
                    • 157

                    Autorius kypshius
                    man asmeniškai vegas pro 8.0 veikia be problemų, o v9.0 lagian kaip turi būt, jei nereikia kelių naujovių atsiradusių su 9 versija ir gražaus interface'o imk v8.0 ir nesuk galvos.
                    Jus praso problema isprest o siulot cia atsinaujint. negrazu taip.

                    Comment

                    • FlameHaze
                      The end of everything


                      • 2009 05 05
                      • 89

                      Autorius Aramis
                      Ir kas iš to? Kaip tai susiję su reikalavimu ant žaidimo ir P4 ar athlon?
                      taip ir susije.. zaidimu reikalavimai jei skirti pentium 4 klases cpu tada mazesniu dazniu core2/athlon veza kuo puikiausiai.. jei reikalavimai specifiskai skirti core2 tada reikia ziuret ir i dazni...
                      cia tik norejau paaiskinti kad reikalavimai cpu daznio Hz yra nelogiskas dalykas. jis galioja tik imant tos pacios architekturos cpu..
                      plius zaidimuose daznai vga kompensuoja nemazai skaiciavimu cpu
                      I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

                      Comment

                      • Cere
                        !אני כאן כדי הסלע הזה-


                        • 2009 01 12
                        • 547

                        Aš tikrai pamenu, kad berods kažkada buvo klausta apie tai, kaip nuiminėti Windows Genuine pranešimus ir kitą crap susiję su tuom. Jau pati buvau ištrinus windows xp genuine pranešimus, bet dbr kaip turiu winodws 7 tai dar nlbj prie jo pripratus ir viską padoriai rast nepavyksta.. Tai gal pasakytumėt kaip man ištrinti Genuine pranešimus ir kitą crap on windows 7? Arba mestelkit link'ą kur apie tai aiškina.
                        ačiūū
                        -.connection error


                        Comment

                        • Krad
                          It's time to spy


                          • 2007 03 24
                          • 585

                          http://www.linkomanija.net/details?1...der_v1_9_2-DAZ - nznau ar veikia, bet kažkas pan turėtų būti
                          Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

                          Comment

                          • daimonass
                            Forumo vilkas


                            • 2008 12 08
                            • 354

                            Veikia kuo puikiausiai
                            Mano anime list'as: http://myanimelist.net/animelist/daimonass

                            One Piece V2 pack: http://www.linkomanija.net/details?173537

                            Comment

                            • Aramis

                              Autorius *Cere-chan~
                              Aš tikrai pamenu, kad berods kažkada buvo klausta apie tai, kaip nuiminėti Windows Genuine pranešimus ir kitą crap susiję su tuom. Jau pati buvau ištrinus windows xp genuine pranešimus, bet dbr kaip turiu winodws 7 tai dar nlbj prie jo pripratus ir viską padoriai rast nepavyksta.. Tai gal pasakytumėt kaip man ištrinti Genuine pranešimus ir kitą crap on windows 7? Arba mestelkit link'ą kur apie tai aiškina.
                              ačiūū
                              http://www.youtube.com/watch?v=7t1j4NFVQyQ

                              http://www.youtube.com/watch?v=2M9oDDFNMVI

                              http://www.youtube.com/watch?v=OtH9UAgxPo8

                              Comment

                              • Adwims
                                Naujokas

                                • 2010 04 08
                                • 23

                                http://www.megaupload.com/?d=WLEEM61R su sita programa aktyvavau ir berods nuemiau genuine,bet jei neveiks pabandyk kaip paziuret http://www.youtube.com/watch?v=OtH9UAgxPo8

                                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                                Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur? Maniakas?

                                Comment

                                Working...