Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • FreaK`aZ
    Rimtas architektorius




    • 2005 02 22
    • 532

    Ghost In The Shell: Stand alone complex
    Ghost In The Shell: Stand alone complex 2nd gig
    Ghost In The Shell: Stand alone complex: Solid state society

    Ghost In The Shell
    Ghost In The Shell: Innocence

    nors šiaip tai atskiri timeline'ai GITS'e ir GITS: SAC, tai gali žiūrėt kaip nori.
    visi kiti filmai yra serjalų summary.
    "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
    with a sick idea of world domination"

    Comment

    • Miyata
      Find your own sins, kid.



      • 2008 01 09
      • 452

      Turiu problemu su media player classic - home cinema. Kai ziurejau GTO seriala (dorama) buvo momentu kai pakimbdavo, bet ne pastrikdavo o tik 1 sekundei susistabdidavo ir tesiesi iskart, kaip lagas. Galvojau cia kas nors su serialu.. bet va siandien pradejau ziuret rookies filma ir tas pats.. ir su crows zero tas pats buvo. Tikrai ne del kompiuteriaus problemos, jis naujas, greitas ir galingas xD Naudoju Windows 7 64bit. Naujausia mpc packa naudoju su codecais ir t,t. Beje su anime taip nebuna, bent jau nepastebejau o gal ir pamirsau jau.. xDD Noreciau pasilikt prie mpc playerio, bet kaip sutaisyt kad taip nebutu? Nes dabar teks ziuret filma ir pagandyt nervu, nors nieko ten rimto bet vistiek nepatinka man taip..

      Comment

      • Doommuks
        Rašo

        • 2009 02 22
        • 157

        Pas mane labai panašiai būna. Pavyko padaryti tokį dalyką:
        Pasileidus video spausk ctrl+alt+del ir dešiny klavišą ant video playerio. Pasrink eiti į procesą ir tada nusigavusį procesą spausk dešiny klavišą ir set priority--->high.
        Kompas sulėtės kaip reikalas, ir su juo bus beveik neįmanomą ką nors daryti tik žiūrėti video ir taip kiekvieną kartą jai lagina.

        Blogging like a moron

        Comment

        • kabinz
          Naujokas
          • 2009 06 24
          • 0

          kur Vilniuj arba Panevėžy ausytes perka žmonės (ir netik žmonės) ?
          mano rapašas..

          Comment

          • magus
            Naujokas
            • 2010 04 11
            • 4

            Autorius Spirit of Nightmare
            Pilnas netas to One Piece. Neįsivaizduoju iš kur tu siunties, jei prasta kokybė o_O

            Jei turi LM acc
            ThePirateBay (bet čia Eng dub)

            O šiaip - use google. Tikrai lengvai rasi. Na, nebent tu ieškai kokios BDRip kokybės, kur vienas epizodas 5 GB užima, bet kadangi One Piece turi virš 400 serijų, tai abejoju.
            aciu padejai

            Comment

            • Toxiz
              Naujokas

              • 2009 10 25
              • 13

              kame beda kad pas mane netas zebra premium plius , man siuncia ant 500kb , pas klasioka optimalus plius ir nuo vakar pradejo siust ant 580kb... tai FTW????

              Comment

              • sesilily
                NORIU vasaros labai labai

                • 2009 10 17
                • 92

                Nesuprantu, užsisakiau čia naują interneto planą praeitą Rugpjūtį. Pirmi metai 10Lt, antri 50Lt per mėn. Na va viską mokam, ir už šį mėnesį staiga 20Lt. Niekas nieko nepranešė, o už visus kitus mėnesius sumokėta tai kaip ir skolos nebuvo. Gal kam kažkas panašaus nutiko ir žino kodėl taip, nes nėra nei noro, nei labai brangaus laiko su jais aiškintis(nebent pradės siūst kiekvieną mėnesį tokias pinigų sumas.)??????
                http://www.filmai.in/uzeik-81379.html

                Comment

                • Nokturne
                  Naujokas
                  • 2009 02 02
                  • 12

                  gothic & lolita bible

                  Sveiki, nežinau ar vietoje kuriu tema, bet gal kas žinot kur galima gauti žurnalo "gothic & lolita bible" nesvarbu kokia kalba (nors ir originalo t.y. japonų) internetini varianta?
                  būčiau labai dėkinga.

                  Comment

                  • Miyata
                    Find your own sins, kid.



                    • 2008 01 09
                    • 452

                    Skambes noob'iskai, bet nesvarbu paklausiu nes neisivaizduoju kaip tai padaryt. Atsisiuntes is neto menu (css) kaip ji idet i dreamweaver kad butu panaudotas mano puslapyje?

                    Comment

                    • Eisas Kuperis
                      Simintis Sun


                      • 2006 01 25
                      • 355

                      Autorius Toxiz
                      kame beda kad pas mane netas zebra premium plius , man siuncia ant 500kb , pas klasioka optimalus plius ir nuo vakar pradejo siust ant 580kb... tai FTW????
                      Teo didina sparta. Vieni iš karto gauna 2x greiti. Kiti gauna tik paskambinę į TEO. Treti negauna nieko. O aš gaunu 2x iš užsienio, bet nepadidėjo lietuvoje.

                      Jei gaunama sąskaita didesnė tai ir žiūrima ar tai mėnesis mokestis 20Lt, ar tai kokios nors dalyko aktyvavimo mokestis. Anot lankstinuko, kurį gavo visi TEO DSL vartotojai, yra vienkartinis greičio didinimo mokestis. 10 ar tai 11Lt.

                      Comment

                      • Toxiz
                        Naujokas

                        • 2009 10 25
                        • 13

                        eisas zinau as jau issiaiskinau ten viska siuncia dabar ant 1mb

                        Comment

                        • Miyata
                          Find your own sins, kid.



                          • 2008 01 09
                          • 452

                          Autorius Miyata
                          Skambes noob'iskai, bet nesvarbu paklausiu nes neisivaizduoju kaip tai padaryt. Atsisiuntes is neto menu (css) kaip ji idet i dreamweaver kad butu panaudotas mano puslapyje?
                          Taigi paklausiu dar karta. http://13styles.com/css-menus/jungle/ Kad atsisiust ji paspauskit and Download Source ir atsisius tas menu. As per dreamweaver turiu sukures puslapy, kaip man i ji ikist sita menu?
                          Ten kazka in other notes dar raso, bet as nezinau ar cia del to neveikia? Nes as nesuprantu komandu tu.
                          "As you can see in the source code, the div is tagged with the “menu” ID. The “Home” tab has the ON state by adding the “current” class to the li tag."

                          Comment

                          • Dr4ys
                            Naujokas
                            • 2010 04 06
                            • 5

                            patarkite ka geriau pirkti dragon ball 23 vol ar hellsing 3vol?

                            Comment

                            • Red_Elf
                              pandų karai :D


                              • 2009 05 07
                              • 1112

                              Autorius Dr4ys
                              patarkite ka geriau pirkti dragon ball 23 vol ar hellsing 3vol?
                              Čia kiekvieno skonio reikalas, bet jei jau klausi - Hellsing. Man ši manga daug įdomesnė, kruvinesnė, labiau įtraukianti, geriau nupiešta ir vertesnė tų litukų...

                              Comment

                              • pinokio
                                友情

                                • 2008 11 16
                                • 218

                                Autorius Dr4ys
                                patarkite ka geriau pirkti dragon ball 23 vol ar hellsing 3vol?
                                Tai tu galvok kas tau idomiau , nes kiekvienas zmogus turi kitoki idomumo supratima. Vieniem labiau patinka lengvesnes, linksmesnes mangos, tokios kaip dragon ball, o kiti megsta ziauruma ir t.t. Cia dar daug kas priklauso nuo tavo amziaus(pavyzdziui as budamas 10m. labiau megau dragon ball , negu hellsing, bet dabar man tas Dragon ball atrodo labai vaikiskas Siaip tai toki klausima turi pats apmastyti, nespirksi tu, o ne mes.

                                Comment

                                Working...