Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • vrblitz
    ningen..

    • 2008 10 01
    • 223

    Autorius Airiz
    Tada kažką ne tą darai
    ne nu negi tau shita normalei atidaro? http://www.balticum.lt/galery/_balti...nstrukcija.pdf

    Comment

    • Airiz
      מיד





      • 2004 01 09
      • 1656

      o kas čia tokio kad atidaro? Pas Airį lievesnis inetas nei pas kitus ir teoriškai neįmanoma kad man atidarytu ta puslapį? Manai aš iš galvos tau tą smtp pasakiau?
      viską man atidaro ............

      Comment

      • vrblitz
        ningen..

        • 2008 10 01
        • 223

        Autorius Airiz
        o kas čia tokio kad atidaro? Pas Airį lievesnis inetas nei pas kitus ir teoriškai neįmanoma kad man atidarytu ta puslapį? Manai aš iš galvos tau tą smtp pasakiau?
        viską man atidaro ............
        ee... ne..? as paklausiau nes man neatidaro gali gal atsiust man kaipnors ta .pdf faila?

        Comment

        • Spirit of Nightmare
          !,,!_ (-_-) _!,,!

          • 2008 10 17
          • 209

          Autorius Miyata

          Pasiulykit ka nors panasaus i kurozu zero ( crows zero) filma.
          Kitus Takashi Miike filmus žiūrėk. Į LM visai neseniai kaip tik jo pack'ą įmetė. Siūlyčiau "Graveyard of Honnor", kurio ten tiesa nėra, bet pasiknaisiojęs internete manau nesunkiai surastum.

          Taip pat jei patinka ne vien japoniški tai pažiūrėk Tarantino filmus - "Pulp Fiction", "Reservoir Dogs".




          Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

          [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

          Comment

          • Hikari_
            Mental

            • 2008 02 27
            • 981


            is kokios cia mangos ?

            Comment

            • FlameHaze
              The end of everything


              • 2009 05 05
              • 89

              Autorius Hikari_

              is kokios cia mangos ?
              bukas spejimas gal angel sanctuary..? me baka tai gal ir neatspesiu
              I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

              Comment

              • Miyata
                Find your own sins, kid.



                • 2008 01 09
                • 452

                Autorius Spirit of Nightmare
                Kitus Takashi Miike filmus žiūrėk. Į LM visai neseniai kaip tik jo pack'ą įmetė. Siūlyčiau "Graveyard of Honnor", kurio ten tiesa nėra, bet pasiknaisiojęs internete manau nesunkiai surastum.

                Taip pat jei patinka ne vien japoniški tai pažiūrėk Tarantino filmus - "Pulp Fiction", "Reservoir Dogs".
                Dekui, reikes perzvelgt ta pack. Buvau ji mates anksciau bet kazkaip neatkreipiau demesi. Aciu uz rekomendacijas, bet ka as norejau pasakyt sakydamas panasus tai kad butu school gangs, o perskaites Graveyard of Honnor plot imdb tai niekas ten neuzsimini apie school gang fights. Ir siaip cia mano vieni is pirmuju japonisku filmu xD Deje, pasiulyti Tarantino filmai irgi nelabai traukia.

                Comment

                • Red_Elf
                  pandų karai :D


                  • 2009 05 07
                  • 1112

                  Autorius Miyata
                  Dekui, reikes perzvelgt ta pack. Buvau ji mates anksciau bet kazkaip neatkreipiau demesi. Aciu uz rekomendacijas, bet ka as norejau pasakyt sakydamas panasus tai kad butu school gangs, o perskaites Graveyard of Honnor plot imdb tai niekas ten neuzsimini apie school gang fights. Ir siaip cia mano vieni is pirmuju japonisku filmu xD Deje, pasiulyti Tarantino filmai irgi nelabai traukia.
                  Pabandyk Toshiaki Toyoda “Aoi Haru/Blue Spring“ - pati dar nemačiau, bet pora žmonių vis agituoja užmest akį, čia apie mokyklą ir kovos dėl padėties, garbės ir pan

                  Comment

                  • Spirit of Nightmare
                    !,,!_ (-_-) _!,,!

                    • 2008 10 17
                    • 209

                    Autorius Miyata
                    Dekui, reikes perzvelgt ta pack. Buvau ji mates anksciau bet kazkaip neatkreipiau demesi. Aciu uz rekomendacijas, bet ka as norejau pasakyt sakydamas panasus tai kad butu school gangs, o perskaites Graveyard of Honnor plot imdb tai niekas ten neuzsimini apie school gang fights. Ir siaip cia mano vieni is pirmuju japonisku filmu xD Deje, pasiulyti Tarantino filmai irgi nelabai traukia.
                    Jei apie shool gangs, tai kažkas panašaus būtų "This is England". Šiaip labai tiktų "A Clockwork Orange", ten šiek tiek mokslinė fantastika. Ji apie vieną gaują, kurios dalyviai šiaip jau lanko mokyklą, tačiau į pačią mokyklą užuominų beveik nėra. Na, dar "Fight Club", nors ten iš vis su mokykla nesusijęs. Visi veikėjai pilnamečiai, tačiau smagu pažiūrėt, kaip susidaro gauja. Šiaip irgi labai neblogas filmas.




                    Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

                    [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

                    Comment

                    • fasian
                      Tas kur daug kalba.


                      • 2009 01 28
                      • 586

                      Turiu klausima
                      Tai va parsisiunciau Bakemonogatari (monstru istorijas) is kazkokio torrent ir problema yra ta kad nera jokiu subtitru ten gal zinot kur butu galima atskirai eng subus parsisiusti?
                      Ech tie seni laikai ..

                      Comment

                      • IVXXX
                        Let's do a barrel roll!
                        • 2008 03 07
                        • 8

                        Autorius fasian
                        Turiu klausima
                        Tai va parsisiunciau Bakemonogatari (monstru istorijas) is kazkokio torrent ir problema yra ta kad nera jokiu subtitru ten gal zinot kur butu galima atskirai eng subus parsisiusti?
                        >> Kazkokius

                        1-8
                        http://www.zeia.org/files/bakemonoga...rs.zip.torrent
                        9-10
                        http://www.nyaatorrents.org/?page=download&tid=111481
                        11-13
                        http://www.nyaatorrents.org/?page=download&tid=116347
                        I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

                        Comment

                        • Yumenator
                          Motherbleeping Killjoy



                          • 2009 07 27
                          • 552

                          Zinau kvailas klausimas ,bet
                          Gal kas zino kaip vadinasi filmas (siaubo)
                          Kur zmones zaisdavo kazkoki zaidima ir jei mirsdavo per zaidima , mirsdavo ta pacia mirtimi realiame gyvenime.
                          Dar kazkokia grafiene ten buvo T^T
                          http://yumihoriku.deviantart.com/

                          BLACKOUT
                          http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
                          be sure to visit our page~

                          Comment

                          • Spirit of Nightmare
                            !,,!_ (-_-) _!,,!

                            • 2008 10 17
                            • 209

                            Autorius Yume-chan
                            Zinau kvailas klausimas ,bet
                            Gal kas zino kaip vadinasi filmas (siaubo)
                            Kur zmones zaisdavo kazkoki zaidima ir jei mirsdavo per zaidima , mirsdavo ta pacia mirtimi realiame gyvenime.
                            Dar kazkokia grafiene ten buvo T^T
                            Turbūt nemačiau, bet galbūt Stay Alive (2006)? http://www.imdb.com/title/tt0441796/




                            Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

                            [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

                            Comment

                            • FlameHaze
                              The end of everything


                              • 2009 05 05
                              • 89

                              Gal kas zino gal yra ar planuojama angliskas Fate hollow ataraxia visualines noveles vertimas?
                              I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

                              Comment

                              • silveris
                                Burma-Shave

                                • 2008 04 20
                                • 20

                                Kuri vaizdo plokste geresne? Radeon 9550 128mb ar Geforce 5200FX 128mb? (zinau, abi senos, bet kuris senelis geresnis )
                                and when they pulled her from the wreck you know she
                                still had on her shades
                                they say that dreams are growing wild just this side of
                                burma shave

                                Comment

                                Working...