Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • fasian
    Tas kur daug kalba.


    • 2009 01 28
    • 586

    pirma kart berods prasysiu pagalbos :o
    Tai va tokia problema vienam folderi (downloads) nerodo info
    va kaip turi buti/ noriu kad butu
    Spoileris:

    Kaip yra
    Spoileris:

    Kas zino kaip atstatyt ?
    Ech tie seni laikai ..

    Comment

    • NETRiP26
      Narys
      • 2007 07 22
      • 45

      Laikydamas SHIFT klavišą paspausk ant šito -> ir pasirink DETAILS (Shift klavišo neatleisk), tada vėl pasirink THUMBNAILS.

      Comment

      • FlameHaze
        The end of everything


        • 2009 05 05
        • 89

        Autorius Toxiz
        planuoju vasara atsinaujint deze savo kompo... taigi vaizdo plokste ATI Radeon HD 5770 , vienam forume sako kad leva , kitur ziuri kad gera , youtubej tai viena tai kita, tai vapse kaip suprast??? nes tipo sako kad per didelius susisaudymis FPS zaidimuose fps lb nukrenta... tai kaip istikro? taipat ka pasakysit apie intel i5 proca? veztu man su juo ant max BF BD 2?
        radeon 5770 yra mid range jei nori high siulau ziuret i 58xx tiesa daug kas giria 5xxx radeonus del energijos ir spartos santykio.. tuo labiau kol nvidia sedi atsilikus ir laukia zmones fermi.. iki vasaros dar daug kas keisis per ketvirti metu pasikeicia daug dalyku.
        i5 serija praktiskai keicia core 2 duo. kol kas daug kas rekomenduoja i5 750 nes tai yra quad core (i7 su disablintu HT kas padaro virtualias 8 core) kai tuo tarpu 6xx yra dual core su HT. tiesa gamybos procesas naujesnis pastaruju. zaidimais daug nesidomiu tai nezinau kas veztu ta BF

        siaip is patirties sakau nesirink kompo isanksto rink tada kai ji pirksi nes mazdaug kas puse metu rinka keiciasi gan stipriai..
        I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

        Comment

        • kypshius
          Rašytojas



          • 2007 04 17
          • 254

          Anime nights kalendorių su rodomais anime galit kas nors parodyt? O.o Animenights temoj belekiek puslapių su flood'u, o pačioj jų svetainėj nė kvapo tokio dalyko (patikėkit, viską išnaršiau)

          arigato iš anksto

          Užkalė visus langus ir augina pingviną.

          Comment

          • IVXXX
            Let's do a barrel roll!
            • 2008 03 07
            • 8

            Autorius Toxiz
            planuoju vasara atsinaujint deze savo kompo... taigi vaizdo plokste ATI Radeon HD 5770 , vienam forume sako kad leva , kitur ziuri kad gera , youtubej tai viena tai kita, tai vapse kaip suprast??? nes tipo sako kad per didelius susisaudymis FPS zaidimuose fps lb nukrenta... tai kaip istikro? taipat ka pasakysit apie intel i5 proca? veztu man su juo ant max BF BD 2?
            Nera ji lieva, tik kaina kiek uzkelta delto kad turi DirectX11.

            Pats turiu i5 750 (2.66Ghz @ 4Ghz) ir HD4770 (overclockint'a beveik iki 4870\5770 lygio). Grafikos nustatymai - max, 2xAA ir 16xAF, sukasi gerai. Pagal bechmark'a (32 zaidejai): min 40fps, max 90fps, vidutiniskai ~65fps. Tiesa testo metu nevazinejau su tanku... delto kad naudojamas kazkoks lievas vaizdo filtras (tipo imituoja, kad ziurima per vaizdo kamera) fps gali kristi iki ~30...


            Geforce fermi turetu buti greitai isleistas, neuzkalnu ir atnaujinta HD5xxx serija... Kainu ir pacio hardware'o situacija gali keistis, tai geriau klausk ''ka pirkti", diena kita pries tai kai varysi i parduotuve ar uzsisakysi internetu.
            Paskutinis pakeitimas nuo IVXXX; 2010-03-15, 17:01.
            I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

            Comment

            • Toxiz
              Naujokas

              • 2009 10 25
              • 13

              tai jo , bet pas mane litu kisenese ne milionai, tad gal iki vasaros atpigs 58xx

              Comment

              • Light
                Rimtas forumo narys

                • 2007 03 31
                • 161

                `Tokia situacija DVD grotuvas nėra kokybiškas mano. aš suprantu BD ripus per jį paleisti kvailoka. Keistenybė viskas lyg ir veikia,bet likus 5-10 minučių pabaigos užstringa filmas. kodėl butent tada ? kame reikalas grotuvas,diskai kas prastai veikia ? Maxell firmos diskai beja.

                Comment

                • Airiz
                  מיד





                  • 2004 01 09
                  • 1656

                  Autorius Light
                  `Tokia situacija DVD grotuvas nėra kokybiškas mano. aš suprantu BD ripus per jį paleisti kvailoka. Keistenybė viskas lyg ir veikia,bet likus 5-10 minučių pabaigos užstringa filmas. kodėl butent tada ? kame reikalas grotuvas,diskai kas prastai veikia ? Maxell firmos diskai beja.
                  o pabandyk su kompu atsukus ten kur pradeda strigti pažiurėti ar veiks normaliai

                  Comment

                  • kypshius
                    Rašytojas



                    • 2007 04 17
                    • 254

                    Autorius Light
                    `Tokia situacija DVD grotuvas nėra kokybiškas mano. aš suprantu BD ripus per jį paleisti kvailoka. Keistenybė viskas lyg ir veikia,bet likus 5-10 minučių pabaigos užstringa filmas. kodėl butent tada ? kame reikalas grotuvas,diskai kas prastai veikia ? Maxell firmos diskai beja.
                    Gali būt, kad playeris turi duomenų kiekio limitą. Pvz., maniškis skaityt skaito didelius failus, bet jei jis virš 1gb nukerpa ties 1gb, todėl filmus tenka siūst po 700mb, po 2 cd arba žiūrėt per pc...

                    Užkalė visus langus ir augina pingviną.

                    Comment

                    • Toxiz
                      Naujokas

                      • 2009 10 25
                      • 13

                      Autorius FlameHaze
                      siaip is patirties sakau nesirink kompo isanksto rink tada kai ji pirksi nes mazdaug kas puse metu rinka keiciasi gan stipriai..
                      tai jo bet man kaip ir pasiule variantu ir dbr cia su i5 750 ir 5770 ir kitais dalykais kainuoja virs 2000lt kuriu as neturiu dabar tai pasiule kitu variantu bet sako geriau lauk vasaros , kris kainos labiau ir pasiimsi ta kur virs 2000lt

                      Comment

                      • FlameHaze
                        The end of everything


                        • 2009 05 05
                        • 89

                        Autorius Toxiz
                        tai jo bet man kaip ir pasiule variantu ir dbr cia su i5 750 ir 5770 ir kitais dalykais kainuoja virs 2000lt kuriu as neturiu dabar tai pasiule kitu variantu bet sako geriau lauk vasaros , kris kainos labiau ir pasiimsi ta kur virs 2000lt
                        kris kainos atsiras naujos kartos kurios taip pat tures savo kainu kategorijas taigi nelabai verta planuot i ateiti. plius dabar USD kursas kyla komp. detales kazkiek brangs atrodo.
                        I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

                        Comment

                        • Toxiz
                          Naujokas

                          • 2009 10 25
                          • 13

                          tai kad nlb ir planuoju , tik siaip ziuriu ar geras ir ar man kompas temptu bent pora metu i prieki

                          Comment

                          • Airiz
                            מיד





                            • 2004 01 09
                            • 1656

                            Autorius Toxiz
                            tai kad nlb ir planuoju , tik siaip ziuriu ar geras ir ar man kompas temptu bent pora metu i prieki
                            Mados vaikymasis netemps net tu poros metų į prieki. Jei ruošiesi vien dėl BFBC2 aukoti ~2k lt. tai mano galva čia kvailystė. Frostbyte variklis neturi didelių gražumų dėl ko būtų verta kloti tokius pinigus. Kita kalba jei kompiuteris tikrai senas, bet ir tada galima pilnai išsisukti įsigijus vieną iš Quad šeimos procesorių.

                            Comment

                            • FlameHaze
                              The end of everything


                              • 2009 05 05
                              • 89

                              Autorius Airiz
                              Mados vaikymasis netemps net tu poros metų į prieki. Jei ruošiesi vien dėl BFBC2 aukoti ~2k lt. tai mano galva čia kvailystė. Frostbyte variklis neturi didelių gražumų dėl ko būtų verta kloti tokius pinigus. Kita kalba jei kompiuteris tikrai senas, bet ir tada galima pilnai išsisukti įsigijus vieną iš Quad šeimos procesorių.
                              ne viskas tiesa nes jei kompiuteris tikrai senas tai reikia keisti visa platforma iskaitant RAM VGA MB CPU (kadangi HDD leciausia dalis taigi pakeisti ir ji siulau siu laiku HDD yra daug greitesni, PSU taip pat turbut neuzteks naujiems komponentam) taigi isigyti core2quad nepades teks isigyti suderinama MB tikriausiai DDR2 atminti ir pcie video korta ir t.t... tai kodel gi neziurejus i nauja platforma? tuo labiau kainos nelabai skiriasi, suprasciau jei kaina skirtusi labai bet dabar paprastesne P55 MB ir i5 iseina ne ka brangiau uz sakykim Q9400 platforma, nebent perkama devetas ar is uzsienio.

                              siaip jei nesivaikyt madu ir taupyt pinigus IMHO zaidimam pilnai pakanka pentium E6300 (ar E5400) overclockinto ir geresnes VGA, tiesa yra bugintu zaidimu perdetai ryjanciu cpu bet kol kas dual core pakanka daugumai.
                              I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

                              Comment

                              • IVXXX
                                Let's do a barrel roll!
                                • 2008 03 07
                                • 8

                                LGA775 platforma mirus, visokiu intel E - Q procesoriu neapsimoka pirkt. Perki AMD Phenom2 arba Intel i serija.

                                Dauguma tu "bugintu" zaidimu nera buginti, paprasciausiai ju varikliukai gali isnaudoti multi-core procus ir tiek. Tai yra progresas.
                                I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

                                Comment

                                Working...