Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Miyata
    Find your own sins, kid.



    • 2008 01 09
    • 452

    Kokio generation ipod jai modelis MC086BT?

    Comment

    • IVXXX
      Let's do a barrel roll!
      • 2008 03 07
      • 8

      Autorius Miyata
      Kokio generation ipod jai modelis MC086BT?
      MC - trecia karta
      http://cgi.ebay.co.uk/8gb-3rd-Gen-Ge...04227002r23789
      Paskutinis pakeitimas nuo IVXXX; 2010-02-09, 21:51.
      I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

      Comment

      • Miyata
        Find your own sins, kid.



        • 2008 01 09
        • 452

        ach.. tai man dar tenka laukt kol isleis jailbreak'eri 3rd gen.. Nes dabar yra tik for 1 gen ir 2 gen non mc..

        Comment

        • Aivaras
          ką tu?

          • 2008 09 10
          • 358

          haaaaalp

          pasirenku išmeta kažkokį tipo C: Docume~\Aivaras\Locals\321540.cvr (nepamenu skaičiaus ir dar po locals berods kažkoks aplankas ėjo)
          kame bėda?

          Comment

          • FreaK`aZ
            Rimtas architektorius




            • 2005 02 22
            • 532

            sorry už floodą, bet bėda yra Microsoft'as
            "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
            with a sick idea of world domination"

            Comment

            • zhmogeliukas
              Super mega ultra rašytojas

              • 2007 03 21
              • 722

              Aš vėl su savo problemom....Format Factory kažkodėl nebeleidžia sujungti video failų.Jeigu Jungiu 2 failus,viskas gerai, bet jei daugiau, tai iš karto va ką išmeta:

              nande?
              Ir kuo dar paprastai būtų galima sujungti?Nes Virtual Dub buvau atsisiuntus bet man ten per sudėtinga viskas...

              Comment

              • Aramis

                Autorius zhmogeliukas
                Aš vėl su savo problemom....Format Factory kažkodėl nebeleidžia sujungti video failų.Jeigu Jungiu 2 failus,viskas gerai, bet jei daugiau, tai iš karto va ką išmeta:

                nande?
                Ir kuo dar paprastai būtų galima sujungti?Nes Virtual Dub buvau atsisiuntus bet man ten per sudėtinga viskas...
                Labai paprastai pasakysiu - sujungi du, paskui sujungtus sujungi su trečiu. Tada problemos kaip ir neliks.
                O kodėl... Windows sistema kažkodėl mato procese grėsmę ir jį nutraukia. Arba įjungtas DEP. Arba dar daug kas gali būti. Windows perrašymas padėtų 99 procentais, bet nemanau, kad verta.

                Comment

                • zhmogeliukas
                  Super mega ultra rašytojas

                  • 2007 03 21
                  • 722

                  Windows perrašyti prieš 5 dienas.
                  o konvertavau daug kartų tai video kokybė baisiai suprantėjo.Todėl padariau dvigubą darbą, viską sukarpiau per naują, o kartu ir nesujungia visko....
                  o kuo dar būtų galima jungti?

                  Comment

                  • Zx-Shade
                    digital existence



                    • 2009 03 14
                    • 725

                    Autorius zhmogeliukas
                    Windows perrašyti prieš 5 dienas.
                    o konvertavau daug kartų tai video kokybė baisiai suprantėjo.Todėl padariau dvigubą darbą, viską sukarpiau per naują, o kartu ir nesujungia visko....
                    o kuo dar būtų galima jungti?
                    Kad ir su sony vegas'u, bet ten ilgai instalus visokius daryti ir dar del tokio menkniekio ji instaliuoti net neapsimoka.

                    Comment

                    • Aramis

                      Šiuo klausimu labai nepadėsiu, nes man tokių problemų su FF nebuvo.
                      Galiu tik patarti, jog reikia k-lite atsinaujint, gal padės.
                      Jei ne, bandom šitą, prieš FF naudojau jį. Senoviškas, griozdiškas, viena pusiškas bet savo darbą atlieka.

                      Comment

                      • zhmogeliukas
                        Super mega ultra rašytojas

                        • 2007 03 21
                        • 722

                        Autorius Zx-Shade
                        Kad ir su sony vegas'u, bet ten ilgai instalus visokius daryti ir dar del tokio menkniekio ji instaliuoti net neapsimoka.
                        O vat sony vegas įsirašius buvau ir iškart ištryniau...Ne mano supratimui tokios programos,pilna stuffo nei ką spaust nei kaip jungt neaišku...neperprantu aš tokių dalykų...

                        btw, dėl to paties Format factory,tai nepaminėjau,ka danksčiau tai jungė normaliai...Ir VideoCharge normaliai jungė,o dabar išsijungia.



                        Pilkasis kardinole,dėkui,pabandysiu~Jei kas neaišku bus tai 6dienį arba 7dienį (priklauso nuo to kada prisėst galėsiu) vėl savo klausimai kankinsiu~

                        Comment

                        • mindzze
                          Forumo vilkas

                          • 2007 05 18
                          • 375

                          Format Factory yra šudas. Kaip nesuk ,man po jo labai koybė krenta. Pats naudoju Koyote FreeVideoConverter.

                          Comment

                          • aKi
                            Ruduo.

                            • 2007 10 24
                            • 289

                            Autorius mindzze
                            Format Factory yra šudas. Kaip nesuk ,man po jo labai koybė krenta. Pats naudoju Koyote FreeVideoConverter.
                            No offence, bet tamstai tikriausiai irgi galima pritaikyti tą negražų žodį. Jei rankos kreivos tai su bet kokia programa bus problemų. :/
                            Normaliai viską sukonfigūravus problemų niekada nekyla.

                            Comment

                            • ciombiukas
                              Forumo maniakas




                              • 2009 09 18
                              • 463

                              Autorius mindzze
                              Format Factory yra šudas. Kaip nesuk ,man po jo labai koybė krenta. Pats naudoju Koyote FreeVideoConverter.
                              As naudoju format factory, man tiesiog puikiai jis sukonvertuoja ir kokybe tikrai nekrenta, as sutinku su kolega kuris pasake "su kreivom rankom su bet kokia programa problemu bus".

                              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                              Comment

                              • IVXXX
                                Let's do a barrel roll!
                                • 2008 03 07
                                • 8

                                Abi sios programos yra prastos, jei norima issaugoti video kokybe mazinant failo dydi. Na, bet FF leidzia bent jau kazkoki lankstuma encoder'io/codec'o nustatymuose, taigi kokybes atzvilgiu turetu laimet pries Koyote FreeVideoConverter... Zinoma FF teks tinkamai sukonfiguruot (pvz. H264 default'e nenaudojama CABAC, delto prarandama ~15% bitrate)

                                Autorius ciombiukas
                                ...kokybe tikrai nekrenta...
                                Tuo labai abejociau... Nebent failo dydis buna didesnis, nei orginalo (nenaudojant spec. filtru, ir tai gali negelbeti nuo perkodavimo klaidu), mazai judejimo arba ziurima per CRT monitoriu (per LCD monitoriu zymiai aiskiau matos perkodavimo klaidos)
                                Paskutinis pakeitimas nuo IVXXX; 2010-02-13, 23:54.
                                I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

                                Comment

                                Working...