Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • IVXXX
    Let's do a barrel roll!
    • 2008 03 07
    • 8

    Autorius Renata
    Turiu prablema. Vat žaidžiu sau FF7 ir ties viena vieta man pastoviai "nulūžta" žaidimas. Karta jau perdiegiau, bet vistiek žaidimas "nulužta" toje pačioje vietoje... gal įmanoma ką nors padaryti? ar jau reikės trint nafig? O-o
    Cia tik spejimas... Gal image'as/instal'as blogas? Pries kelis metus FF7 (ar FF8?) net'e klaidziojo toks... Iki tam tikros vietos viskas tvarkoje, poto bam ir uzluzta.

    O siaip lost su ePSXe emuliatorium, reikalavimai mazi ir grafika grazesne galima pasidaryt.
    I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

    Comment

    • Doommuks
      Rašo

      • 2009 02 22
      • 157

      Autorius Spirit of Nightmare
      Neįsivaizduou - gal dėl sniego jiem kas nors ten atsitiko xD
      Jum tipo blogai su netu? Pas mane zebra ir viskas normaliai...

      Blogging like a moron

      Comment

      • Spirit of Nightmare
        !,,!_ (-_-) _!,,!

        • 2008 10 17
        • 209

        Autorius Doommuks
        Jum tipo blogai su netu? Pas mane zebra ir viskas normaliai...
        Nu nežinau neskaitant to, kad jis ir taip pas mane tragedija, tai dabar iš vis baisu internete naršyt, nes tik nervus suėda. Bet šiaip aš užmiesty gyvenu tai gal dėl to...




        Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

        [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

        Comment

        • HackHaseo
          Naujokas
          • 2009 12 06
          • 0

          Sveiki, cia busimas 2009 AZAR konkurso dalyvis :P todel man reikia pagalbos, iskur galeciau gauti Raw Basquash .avi formato visus episodus? Nes nei Torrent.lt nei linkomanijoi nei Nyaatorrentuose niekur nerandu, nes su subais tai visas video nebeydomus pasidaro, o .avi formato, nes Vegasas nepanesa mkv arba mp4 :P tai butu labai gerai jeigu kasnors padetu Dekoju.

          Comment

          • Spirit of Nightmare
            !,,!_ (-_-) _!,,!

            • 2008 10 17
            • 209

            Autorius HackHaseo
            Sveiki, cia busimas 2009 AZAR konkurso dalyvis :P todel man reikia pagalbos, iskur galeciau gauti Raw Basquash .avi formato visus episodus? Nes nei Torrent.lt nei linkomanijoi nei Nyaatorrentuose niekur nerandu, nes su subais tai visas video nebeydomus pasidaro, o .avi formato, nes Vegasas nepanesa mkv arba mp4 :P tai butu labai gerai jeigu kasnors padetu Dekoju.
            Pabandyk kurį nors iš šitų torrentų, turėtų būt geri man atrodo:

            http://www.torrentreactor.net/search.php?words=[Zero-Raws]+Basquash!+-++RAW+%281280x720+DivX50%29.avi&search=&x=0&y=0




            Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

            [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

            Comment

            • kypshius
              Rašytojas



              • 2007 04 17
              • 254

              Autorius HackHaseo
              Sveiki, cia busimas 2009 AZAR konkurso dalyvis :P todel man reikia pagalbos, iskur galeciau gauti Raw Basquash .avi formato visus episodus? Nes nei Torrent.lt nei linkomanijoi nei Nyaatorrentuose niekur nerandu, nes su subais tai visas video nebeydomus pasidaro, o .avi formato, nes Vegasas nepanesa mkv arba mp4 :P tai butu labai gerai jeigu kasnors padetu Dekoju.
              iš mkv gali išsimuxinti avi, mpeg arba mp4

              Užkalė visus langus ir augina pingviną.

              Comment

              • Zx-Shade
                digital existence



                • 2009 03 14
                • 725

                Autorius HackHaseo
                Sveiki, cia busimas 2009 AZAR konkurso dalyvis :P todel man reikia pagalbos, iskur galeciau gauti Raw Basquash .avi formato visus episodus? Nes nei Torrent.lt nei linkomanijoi nei Nyaatorrentuose niekur nerandu, nes su subais tai visas video nebeydomus pasidaro, o .avi formato, nes Vegasas nepanesa mkv arba mp4 :P tai butu labai gerai jeigu kasnors padetu Dekoju.
                O kam? Juk sukonvertuoti galima, tik koke 1 diena tektu paaukoti

                Comment

                • HackHaseo
                  Naujokas
                  • 2009 12 06
                  • 0

                  Nu Del konvertinimo tai bandziau, bet nesamones gavos tik garsas girdejos o video juodas tai galvojau WTF!? tia meciau ta konvertinima, o is MKV issimuxint nemoku ;( tai butu gerai jei tutoriala ar panasiai ymestu kasnors ir aciu uz linka pabandysiu pazet

                  Comment

                  • Zx-Shade
                    digital existence



                    • 2009 03 14
                    • 725

                    Autorius HackHaseo
                    Nu Del konvertinimo tai bandziau, bet nesamones gavos tik garsas girdejos o video juodas tai galvojau WTF!? tia meciau ta konvertinima, o is MKV issimuxint nemoku ;( tai butu gerai jei tutoriala ar panasiai ymestu kasnors ir aciu uz linka pabandysiu pazet
                    tai su kuo konvertavai? Man taip ira buve, bet viska eina pataisyti.

                    Comment

                    • Renata
                      Meanie


                      • 2008 05 25
                      • 715

                      Autorius IVXXX
                      Cia tik spejimas... Gal image'as/instal'as blogas? Pries kelis metus FF7 (ar FF8?) net'e klaidziojo toks... Iki tam tikros vietos viskas tvarkoje, poto bam ir uzluzta.

                      O siaip lost su ePSXe emuliatorium, reikalavimai mazi ir grafika grazesne galima pasidaryt.
                      Dėkui :] o kur ta dalyką galima gauti ir kaip jis veikia ?
                      AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                      Comment

                      • HackHaseo
                        Naujokas
                        • 2009 12 06
                        • 0

                        Autorius Zx-Shade
                        tai su kuo konvertavai? Man taip ira buve, bet viska eina pataisyti.
                        Nu tiksliai neatsimenu su kuo, nes senai konvertinau, gal galetum pasakyti tos konvertinimo programos pavadinima, nes teks tada isbandyt, o jeigu veiks tai viskas iskarto pageres

                        Comment

                        • IVXXX
                          Let's do a barrel roll!
                          • 2008 03 07
                          • 8

                          Autorius Renata
                          Dėkui :] o kur ta dalyką galima gauti ir kaip jis veikia ?
                          Reiks PS1 zaidimo versijos...

                          Emuliatoriu siustis is cia:
                          http://www.2shared.com/file/10520914..._emulator.html (download link'as apacioje, desneje puseje)

                          Veikia: tinkamai sukonfiguruoji (galesiu nurodyt ka ir kaip, tik nureciau suzinot koks tavo PC procesorius ir vaizdo plokste), nurodai kur randas image'as ar jei naudoji deamon tools tai to cd/dvd rom'o raide, paleidi ir zaidi.
                          I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

                          Comment

                          • ciombiukas
                            Forumo maniakas




                            • 2009 09 18
                            • 463

                            Autorius HackHaseo
                            Nu tiksliai neatsimenu su kuo, nes senai konvertinau, gal galetum pasakyti tos konvertinimo programos pavadinima, nes teks tada isbandyt, o jeigu veiks tai viskas iskarto pageres
                            Siuskis Format factory, lengva naudoti ir pats geriausias koki turejau.

                            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                            Comment

                            • Zx-Shade
                              digital existence



                              • 2009 03 14
                              • 725

                              Autorius HackHaseo
                              Nu tiksliai neatsimenu su kuo, nes senai konvertinau, gal galetum pasakyti tos konvertinimo programos pavadinima, nes teks tada isbandyt, o jeigu veiks tai viskas iskarto pageres
                              Megink Format factory arba Allok video konverterius, gali atsisiusti is cia su jais man asmeniskai nebuna jokiu problemu

                              Comment

                              • Light
                                Rimtas forumo narys

                                • 2007 03 31
                                • 161

                                Susiveikiau kvailą situaciją žaidime Max Payne 2. Išsisaugojau prieš pat cutsene ,kur reikia kelis valytojus iššaudyti. Mažai gyvzbių beturiu tai mane ir nupila tie suskiai ,gal kas turite seiva part sign of her passage. Arba puslapį kokį žinot ?

                                Comment

                                Working...