Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Toxiz
    Naujokas

    • 2009 10 25
    • 13

    hikari gal neuzmatej bet jei nenaudoji firefoxo ir taip daros sakau naudok ji nes man tasopats buvo ir padejo...

    Comment

    • RayYuka
      Paraamnestical

      • 2009 11 02
      • 206

      Spausdinau su savo trantalu spausdintuvu 86 psl... pritrūko popieriaus aš įdėjau ir jis pagriebė iš karto 10 psl. ir užspringo... (Joa... Aš pavariau...) Įstrigo tie lapai ir ką man padaryt? Man darbo rytojui reikia... Kaip tuos lapus ištraukt?
      Geriau siaubinga pabaiga, nei siaubas be pabaigos.

      Comment

      • kasandraalive
        Naujokas
        • 2008 09 23
        • 0

        AZ trackeris

        Sveiki, man iškyla viena problema su AZ trackeriu: negaliu parsiųsti kai kurių failų, pvz.; " Aoi Bungaku Series - Japonų Literatūros Klasika - 2009 - 7-8ser iš 12 HDTV 720p". Iškart iššoka langas, kad negalima atsisiųsti šio failo, t.y, "Internet explorer cannot download ....torrent from 86.100.200.16.
        Internet explorer was not able to open this Internet site. The requested site is either unavailable or cannot be found. Please try again later." Tačiau iš kitų kompiuterių atsiųsti galima. Kas blogai?

        Comment

        • Spirit of Nightmare
          !,,!_ (-_-) _!,,!

          • 2008 10 17
          • 209

          Gal pabandyk su Firefox.




          Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

          [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

          Comment

          • ciombiukas
            Forumo maniakas




            • 2009 09 18
            • 463

            Autorius RayYuka
            Spausdinau su savo trantalu spausdintuvu 86 psl... pritrūko popieriaus aš įdėjau ir jis pagriebė iš karto 10 psl. ir užspringo... (Joa... Aš pavariau...) Įstrigo tie lapai ir ką man padaryt? Man darbo rytojui reikia... Kaip tuos lapus ištraukt?
            Megink korpusa nuimt ir atkelt nuo lapu spausdinimo aparaciuka, tada turetu issimti.

            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

            Comment

            • Toxiz
              Naujokas

              • 2009 10 25
              • 13

              problemele su zaidimu.. buvau parsisiuntes Tony Hawks American Wasteland , nu zdz pries tai nk nelagino nei vieno zaidimo, isijungiau ir pradejo lagint, as ji seniau turejau ir buvo viskas twarkoj. pagalvojau kad virusas istryniau viska ir pajungiau kompa skanuot , po 4h skanavimo rado tik viena trojana , ji istryniau, parsisiunciau Tony Hawks Pro Skater 4 , laimingas isijungiu ir vistiek lag... cia gal virusas ar seip nelaiminga diena man?

              Comment

              • fasian
                Tas kur daug kalba.


                • 2009 01 28
                • 586

                Autorius Toxiz
                problemele su zaidimu.. buvau parsisiuntes Tony Hawks American Wasteland , nu zdz pries tai nk nelagino nei vieno zaidimo, isijungiau ir pradejo lagint, as ji seniau turejau ir buvo viskas twarkoj. pagalvojau kad virusas istryniau viska ir pajungiau kompa skanuot , po 4h skanavimo rado tik viena trojana , ji istryniau, parsisiunciau Tony Hawks Pro Skater 4 , laimingas isijungiu ir vistiek lag... cia gal virusas ar seip nelaiminga diena man?
                Crack blogas turetu buti crackfix is kur siuntei pvz torentuose arba bandyk grafika nusistatyt pagal pc
                Ech tie seni laikai ..

                Comment

                • Toxiz
                  Naujokas

                  • 2009 10 25
                  • 13

                  fasian turejau ji senaj tempe laiswai ant max , o del crack tai ten jo ner nes yra 2 cd ir su antru pasileidzia... pusbrolis turi ta pati is ten pat siuntesi ir dar pas ji levesnis kompas, viskas veikia irgi ant maxo...

                  Comment

                  • zeke
                    trust me i'm engineer

                    • 2009 01 02
                    • 392

                    Gal žinot kodėl man nekrauna iš pirmo paspaudimo pranešimu redagavimo? (šiaip netrugdo bet jau erzint pradėjo)
                    ----
                    admin patikrino vieną paspaudimą - veikia.
                    reiškia reik keisti tarpinę
                    Paskutinis pakeitimas nuo Daan; 2010-01-05, 12:09. Priežastis: bandom 1 paspaudimą
                    S_T

                    Comment

                    • aKi
                      Ruduo.

                      • 2007 10 24
                      • 289

                      Bugas ir tiek. Suspaudi dukart iš eilės ir veikia.

                      Comment

                      • Light
                        Rimtas forumo narys

                        • 2007 03 31
                        • 161

                        Turbūt visi kas skaito e-books iš linkomanijos ir iš kitų trackerių žino nerealus team. Jie tikrai gerai skenuoja tai norėjau paklausti turi jie kokį homepage ar kokius kitus kontaktus ,kur galima būtų palikt prašymus ka nuskenuoti ?

                        Comment

                        • kasandraalive
                          Naujokas
                          • 2008 09 23
                          • 0

                          Ačiū, veikia!

                          Comment

                          • napaleonas
                            Nestabilus

                            • 2008 11 21
                            • 17

                            Sveiki, ar įmanoma interneto platybėse rast visą "Crows" manga išverstą i anglų kalbą?

                            Comment

                            • fasian
                              Tas kur daug kalba.


                              • 2009 01 28
                              • 586

                              Autorius Light
                              Turbūt visi kas skaito e-books iš linkomanijos ir iš kitų trackerių žino nerealus team. Jie tikrai gerai skenuoja tai norėjau paklausti turi jie kokį homepage ar kokius kitus kontaktus ,kur galima būtų palikt prašymus ka nuskenuoti ?
                              LM forume turetu buti prasymai /pasiulimai
                              Ech tie seni laikai ..

                              Comment

                              • Zx-Shade
                                digital existence



                                • 2009 03 14
                                • 725

                                Ar veikia AZ el pastas? Kaip ji patikrinti?

                                Comment

                                Working...