Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Doommuks
    Rašo

    • 2009 02 22
    • 157

    Autorius fasian
    Turbut vel istryne zinutes nes spaminai
    Tj kad nespaminau (kaip ir) normaliais rimtas žinutes į klausimus atsakinėjau..... ir jos vis dar ten.

    Autorius zeke
    Man tai dažnai net nepriskaičiuoja katik patikrinau ), bet koks skirtumas juk ne del post counto raučia.
    Nu šiaip tai joa, man tiesą sakant net nlb tas skaičius r8pi, bet visvien kažkaip nesmagu kai nepriskaičioja (ypač kai kažkas stumia dura ir stumia dėl tų postų *cough* Ciombiukas*cough*)
    Paskutinis pakeitimas nuo Doommuks; 2010-01-01, 20:19.

    Blogging like a moron

    Comment

    • zeke
      trust me i'm engineer

      • 2009 01 02
      • 392

      Autorius Doommuks
      Jeigu pagal visas taisykles, tai gal ėjimų skaičius per didelis. Po 100 ėjimų pasibaigia žaidimas ir skaičiuojama surinkti taškai, bet gal nustatymai pakeisti nes pagal taškus tu jų turi daugiau, tai vadinasi lygiosios....

      Arba kompas nemėgsta pralaimėti ^^

      Spoileris:
      Ir po velnių, kodėl man vis dar rodo 175 žinutes? Sakėt kad čia su tais žinučių ištrinimais ir sujungimais, bet vakar rodė 181 po kelių postų ir vėl nukrito.Halp
      Man tai dažnai net nepriskaičiuoja katik patikrinau ), bet koks skirtumas juk ne del post counto raučia.
      S_T

      Comment

      • Zx-Shade
        digital existence



        • 2009 03 14
        • 725

        taigi, ka tik prijungiau savo xbox 360(atkoduota(nuflashinta)) prie xbox live(intiko) ir kai prijungiau sutvarkiau setingus paklause ar norite daryti update'a kitaip nebusite prijunktas prie xbox live... tai ar galiu ji daryti, ta prasme ar nieko nenutiks jai mano xbox'as flashintas?

        Comment

        • Aramis

          Autorius Zx-Shade
          taigi, ka tik prijungiau savo xbox 360(atkoduota(nuflashinta)) prie xbox live(intiko) ir kai prijungiau sutvarkiau setingus paklause ar norite daryti update'a kitaip nebusite prijunktas prie xbox live... tai ar galiu ji daryti, ta prasme ar nieko nenutiks jai mano xbox'as flashintas?
          Šiaip priklauso nuo to, ar jis flashintas pakeičiant tuos failus, kurie atsakingi už sistemos darbą ir paprastai atnaujinimai juos keičia, ar ne.
          Kaip visada, rizikuoji penkiasdešimt ant penkiasdešimt, bent jau jei nežinai kaip jis buvo flashinamas.
          Jei modifikuojant ne sisteminius failus, o bios, tada viskas gerai. Sisteminiai failai - kita giesmelė.
          Tiesiog apsvarstyk ar tikrai tau prie to live reikia prisijungti, ir mėgink.

          Comment

          • Zx-Shade
            digital existence



            • 2009 03 14
            • 725

            Mano xbox'o niekas nelieti, tik jo DVD roma nuflashino, kad nuskaitytu perrasytus zaidimus ish pc.

            Comment

            • Doommuks
              Rašo

              • 2009 02 22
              • 157

              Gal kas netyčia žinot kur yra AZ (šitam naujam VB8) toks puslapis kur rodo kas ir kiek kartų tau padėkojas? Nes senam būdavo didelė lentelė kur rodydavo visą tavo reputaciją padėkas ir kaip, kas, kodėl.... Yra čia toks dalykas?

              Blogging like a moron

              Comment

              • slicKrox
                Catching some Zzzzs...




                • 2012 08 01
                • 2161

                Autorius Doommuks
                Gal kas netyčia žinot kur yra AZ (šitam naujam VB8) toks puslapis kur rodo kas ir kiek kartų tau padėkojas? Nes senam būdavo didelė lentelė kur rodydavo visą tavo reputaciją padėkas ir kaip, kas, kodėl.... Yra čia toks dalykas?
                Dabartinės padėkos visiškai nesuriškos su reputacija ir nėra galimybės matyti dabartinių padėkų. Tiesą sakant nesu tikras ar išvis vertėjo tokią padėkų sistemą dėt. O senasias gali pažiūrėt, paspaudžius viršuje -> Nustatymai

                Comment

                • sesilily
                  NORIU vasaros labai labai

                  • 2009 10 17
                  • 92

                  (Gali nuskambėti kvailai, bet labai tingiu ieškoti.)
                  Ar yra tokia gija kur įkvėptas(tarkim anime, bet nebūtinai) gali dėti savo istorijas?
                  http://www.filmai.in/uzeik-81379.html

                  Comment

                  • sagara sanosuke
                    forumo idiotas
                    • 2009 04 14
                    • 134

                    Autorius sesilily
                    (Gali nuskambėti kvailai, bet labai tingiu ieškoti.)
                    Ar yra tokia gija kur įkvėptas(tarkim anime, bet nebūtinai) gali dėti savo istorijas?
                    http://www.animezona.net/forum/forum...?43-Fanfiction

                    Comment

                    • Doommuks
                      Rašo

                      • 2009 02 22
                      • 157

                      Autorius sesilily
                      (Gali nuskambėti kvailai, bet labai tingiu ieškoti.)
                      Ar yra tokia gija kur įkvėptas(tarkim anime, bet nebūtinai) gali dėti savo istorijas?
                      http://www.animezona.net/forum/forum...?43-Fanfiction
                      Čia va gali ^^
                      Spoileris:

                      Ant sekundžių nespėjau

                      Blogging like a moron

                      Comment

                      • Bardakas
                        Žmogus Ne





                        • 2005 09 22
                        • 1462

                        Autorius sesilily
                        (Gali nuskambėti kvailai, bet labai tingiu ieškoti.)
                        Ar yra tokia gija kur įkvėptas(tarkim anime, bet nebūtinai) gali dėti savo istorijas?
                        http://www.animezona.net/forum/forum...?43-Fanfiction
                        Fanfiction tema. Jei kuri temą, tai į vieną ir dėk savo kūrinius, nekurk daugiau temų su skirtingais kūriniais.
                        Maybe on Earth, Maybe in the Future
                        sigpic
                        Kurokawa idėjinis lyderis
                        Lėtai keičiu slaptažodžius

                        Comment

                        • Helicon2
                          yra ir geresnių nei aš

                          • 2009 04 14
                          • 55

                          Gal kas žino kur būtų galima įsigyti Belkin n52te ? (http://www.landmarkpc.co.za/store/im...124849751l.jpg) svarbu kad būtų tiekėjai lietuviai (ebay'jai ir amazon'ai vadinasi netinka)

                          Comment

                          • kypshius
                            Rašytojas



                            • 2007 04 17
                            • 254

                            galima pasidomėt, kam toks žaisliukas reikalingas?

                            Užkalė visus langus ir augina pingviną.

                            Comment

                            • Helicon2
                              yra ir geresnių nei aš

                              • 2009 04 14
                              • 55

                              Autorius kypshius
                              galima pasidomėt, kam toks žaisliukas reikalingas?
                              tai programuojamas gamepadas kuris :

                              • padės dar labiau padidinti mano CoDMW 2 greitį ir reakciją
                              • padės man geriau owninti wow'e su mano prot pvp palu

                              Comment

                              • Marvelous
                                Naujokas
                                • 2009 11 02
                                • 0

                                Numeskit link'a kur cia kazkada maciau apie kaip ant senesnio pc ziuret be lago su kazkokiais ten codekais, bandziau searchint neradau, tai kas netingit pagelbekit =]

                                Comment

                                Working...