Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Eisas Kuperis
    Simintis Sun


    • 2006 01 25
    • 355

    Autorius Sendokai
    Manyčiau hardware problema čia. Telefonu pasikonsultuok su meistru, jei bus normalus, tai pasakys kas negerai, jei nenormalus, tai sakys "atvežk, pažiūrėsiu kas blogai".
    Jei normalus, paprašys atvežti. Jei nenormalus tai priburs telefonu pievų kai reikalas.
    Čia tas pats kas pasakyti dėl ko išmetė mėlyną langą, kai net tas pats klaidos kodas gali reikšti skirtingas problemas.

    Jei klinksėjimo garsas sklindantis iš HDD, tai būtent jame ir problema. Mirtina. Windows perrašymas tikrai suaktyvina, kaip ir bet koks kitas didesnis informacijos įrašymas.
    Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2009-11-18, 15:42.

    Comment

    • Aramis

      Ieškau normalaus grotuvo vaizdo rinkmenoms. Iki šiol naudojau MPC ir MPCHC, tačiau gal kažkas geriau yra (funkcijų ir galimybių prasme)?

      Comment

      • ciombiukas
        Forumo maniakas




        • 2009 09 18
        • 463

        Autorius pilkasis_kardinolas
        Ieškau normalaus grotuvo vaizdo rinkmenoms. Iki šiol naudojau MPC ir MPCHC, tačiau gal kažkas geriau yra (funkcijų ir galimybių prasme)?
        Zoom player megink seniau turejau bet daba pats naudojuos MPC nes pokolkas pats geriausias

        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

        Comment

        • Juodojisesuo
          ^-^murr...rrrr^-^
          • 2009 06 17
          • 68

          Kam reikia papugos Nimfos galiu parduot arba padovanuot (jei geri busit)
          mane galit cia rast arba i skype rasikit

          Comment

          • Bardakas
            Žmogus Ne





            • 2005 09 22
            • 1462

            Autorius Juodojisesuo
            Kam reikia papugos Nimfos galiu parduot arba padovanuot (jei geri busit)
            mane galit cia rast arba i skype rasikit
            Įdomu, kuo papūgėlė nusikalto? :]]
            Maybe on Earth, Maybe in the Future
            sigpic
            Kurokawa idėjinis lyderis
            Lėtai keičiu slaptažodžius

            Comment

            • Juodojisesuo
              ^-^murr...rrrr^-^
              • 2009 06 17
              • 68

              emm nu kaip cia pasakit per daug man DD dar dvi turesiu(porele) , o mano kambari reikia vietos DD ir ramybes
              P.S. per daug dainuoja

              Comment

              • Doommuks
                Rašo

                • 2009 02 22
                • 157

                Dvi ar trys tas pats bardakas... pas mane kambarį porelė banguotukų su jaunikliu skraido tj kartais norisi net išeit iš kambario nuo to jų čirškimo ^^

                Blogging like a moron

                Comment

                • Juodojisesuo
                  ^-^murr...rrrr^-^
                  • 2009 06 17
                  • 68

                  nu pas mane irgi seima, buvo net 4 tai galvojau kad nusisausiu, gerai kad viena jau padovanojau, tai jau kazkiek ramiau, bet vistiek... blogiausiai tai buna kai ateini po tuso ryte ir jie pradeda dainuot DD oj tada buna DD karas... i kita kambari net reikia nest DD

                  P.S. uzjauciu Doommuks zinau kas tai yra

                  Comment

                  • Renata
                    Meanie


                    • 2008 05 25
                    • 715

                    Aše atsisiunčiau žaidimą, jis visas užima 2GB, aše išrarinau ir pamačiau kad tie 2gb yra suskirstyti 4 diskams. kai bandau atidaryti, atdidaro per nero.Aš šiuo momentu neturiu tuščių disku.. kaip galima būtu padaryti kad be įrašinėjimo įsidiekčiau ta žaidimą ? O-o
                    AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                    Comment

                    • ciombiukas
                      Forumo maniakas




                      • 2009 09 18
                      • 463

                      Autorius Renata
                      Aše atsisiunčiau žaidimą, jis visas užima 2GB, aše išrarinau ir pamačiau kad tie 2gb yra suskirstyti 4 diskams. kai bandau atidaryti, atdidaro per nero.Aš šiuo momentu neturiu tuščių disku.. kaip galima būtu padaryti kad be įrašinėjimo įsidiekčiau ta žaidimą ? O-o
                      Naudojais daemon tools? Jei ne tai (jeigu moki) su daemonu megink.

                      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                      Comment

                      • Renata
                        Meanie


                        • 2008 05 25
                        • 715

                        Autorius ciombiukas
                        Naudojais daemon tools? Jei ne tai (jeigu moki) su daemonu megink.
                        Aš jį turiu, bet nadoti nemoku >__>
                        AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                        Comment

                        • Aliyah
                          Stebėsiu

                          • 2009 10 15
                          • 66

                          Autorius Renata
                          Aše atsisiunčiau žaidimą, jis visas užima 2GB, aše išrarinau ir pamačiau kad tie 2gb yra suskirstyti 4 diskams. kai bandau atidaryti, atdidaro per nero.Aš šiuo momentu neturiu tuščių disku.. kaip galima būtu padaryti kad be įrašinėjimo įsidiekčiau ta žaidimą ? O-o
                          Parsisiusk MagicISO, su ta programa labai lengva.
                          http://www.magiciso.com/
                          life's a bitch and then you die .

                          Comment

                          • Botaro
                            Akuma


                            • 2005 11 17
                            • 196

                            Autorius Renata
                            Aše atsisiunčiau žaidimą, jis visas užima 2GB, aše išrarinau ir pamačiau kad tie 2gb yra suskirstyti 4 diskams. kai bandau atidaryti, atdidaro per nero.Aš šiuo momentu neturiu tuščių disku.. kaip galima būtu padaryti kad be įrašinėjimo įsidiekčiau ta žaidimą ? O-o
                            Atsidaryk Daemon Tools. Kampe, prie laikrodzio turetu atsirasti DT icona.
                            Spausk ant jos kairyji peles papa ir tada:


                            Atsidarys narshymo lentele, kurioje turesi surasti savo zaidima,
                            kuri nori irashyt. Surask, pazymek, spausk Open ir netrukus
                            galesi irashyt game tiesiai ish kompiuterio.
                            P.S. Kai instaliacija paprasys ideti CD2, tiesiog pakartok wiska taip pat
                            kaip su CD1
                            I have the Holy Lance

                            Comment

                            • Renata
                              Meanie


                              • 2008 05 25
                              • 715

                              Spoileris:
                              Autorius Botaro
                              Atsidaryk Daemon Tools. Kampe, prie laikrodzio turetu atsirasti DT icona.
                              Spausk ant jos kairyji peles papa ir tada:


                              Atsidarys narshymo lentele, kurioje turesi surasti savo zaidima,
                              kuri nori irashyt. Surask, pazymek, spausk Open ir netrukus
                              galesi irashyt game tiesiai ish kompiuterio.
                              P.S. Kai instaliacija paprasys ideti CD2, tiesiog pakartok wiska taip pat
                              kaip su CD1


                              http://yfrog.com/28huhclj štai ką man tada išmeta.
                              AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                              Comment

                              • Botaro
                                Akuma


                                • 2005 11 17
                                • 196

                                Autorius Renata
                                Spoileris:




                                http://yfrog.com/28huhclj štai ką man tada išmeta.
                                Arba tame zaidime nera autorun, arba ten ne zaidimas. Eik i My Computer, ten turetu buti atsirades virtualus diskas su tuo
                                "zaidumu"( dazniausiai buna E: ). Spausk ant jo deshini peles papa, tada Open. Atsidarius folderiui, viduj ieshkok setup.exe.
                                Atidaryk setup.exe, kad pradetum instaliacija. Jei tokio nera, tai atsisiuntei ne zaidima, o kazkoki sh.
                                I have the Holy Lance

                                Comment

                                Working...