Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Zx-Shade
    digital existence



    • 2009 03 14
    • 725

    Gal kas gali paaiskint arba duoti linka su info kaip vienas C hard diskas padalyjamas i du diskus?

    Comment

    • karolisvis
      I..Hate..All..off..you.

      • 2008 05 25
      • 229

      Autorius alchemy boy
      Gal kas gali paaiskint arba duoti linka su info kaip vienas C hard diskas padalyjamas i du diskus?
      Tiksliai nežinau , bet man atrodo vienas budas instaliuojant windowsus pasirinkt kad diskas butu skeltas i dvi dalis.O dar manau yra programa kuri skelia namo tiksliai nepamenu.
      Run, live to fly, fly to live, do or die.
      Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

      sigpic

      Comment

      • Aramis

        Autorius alchemy boy
        Gal kas gali paaiskint arba duoti linka su info kaip vienas C hard diskas padalyjamas i du diskus?
        Su windows formatavimo priemone arba disko dalinimo programa. LM.
        Su windows dar paprasčiau - perrašydamas windows - delete, create new, dydį pasirenki, create new antro dydį pasirenki ir viename jų windows diegi. Su linux panašiai.

        Comment

        • Zx-Shade
          digital existence



          • 2009 03 14
          • 725

          man kaip tik reikia ishtrinti windowsus, ir noriu ishsaugoti reikalinga info, dq uzh pagalba
          Paskutinis pakeitimas nuo Zx-Shade; 2009-11-11, 19:13.

          Comment

          • Marvelous
            Naujokas
            • 2009 11 02
            • 0

            Kada pasirodys Spice and wolf 3 seasonas? =]

            Comment

            • Doommuks
              Rašo

              • 2009 02 22
              • 157

              Nu ne.... būtinai turėjau perskaityt... db miegot negalėsiu... dieve mano... motiną suvalgyt

              Blogging like a moron

              Comment

              • Doommuks
                Rašo

                • 2009 02 22
                • 157



                Gal kas galit pagelbėt surast natas? Pats bandžiau bet niekur neradau.

                Blogging like a moron

                Comment

                • Vilius
                  teisinga nuomonė ----->

                  • 2009 07 19
                  • 173

                  Galit pasakyti ar su talbetu(planshete) kai pieshi jis turi buti prijungtas prie kompo, ar tiesiog nupieshi, o paskui ikeli i kompa ir dar papasakokit kokia pieshinio dalis buna piesiama ant planshetes, o kuri photoshope.

                  Comment

                  • aKi
                    Ruduo.

                    • 2007 10 24
                    • 289

                    Autorius WiliuX
                    Galit pasakyti ar su talbetu(planshete) kai pieshi jis turi buti prijungtas prie kompo, ar tiesiog nupieshi, o paskui ikeli i kompa ir dar papasakokit kokia pieshinio dalis buna piesiama ant planshetes, o kuri photoshope.
                    Prijungi prie kompiuterio, įsijungi PS ar kokią kitą panašią programą ir prieši. Planšetė savos atminties neturi, ji tik perduoda tai, ką tu ant jos pieši pačiai programai.

                    Comment

                    • Miyata
                      Find your own sins, kid.



                      • 2008 01 09
                      • 452

                      Man problemos su media player classic. Turejau ispradziu senoka versija, bet viskas puikiai veike ir viena kart kai nusprendziau paziuret chaos head pradejo striginet, gal per gera kokybe. Persirasiau i nauja, nestriginejo, poto nuo 7 ep'o pradejo nerodyt su media player classic.. Perziurejau su vlc, tingejau tvarkyt. Poto kazkaip pamirsau, bet nusprendziau kazkoki kita anime paziuret, irgi neveike kai paleisdavau buvo ant stop uzspausta. Spaudziau play, pause bet nieko neivikdavo vistiek stop buvo. Persirasiau vel i home cinema, viskas veike. Siandien atsisiunciau is youtube su programa amv, formatai tokie patys amv'u visu, 1 veike, antras neveike... tuomet istriniau k-light codec pack, isirasiau xp codec pack, irgi su media player classic jis. Tas amv pradejo veikt, atsisiunciau kita irgi veike, poto atsisiunciau kita, neveikia... O viskas kita kas anksciau neveike, dabar veikia tik ne sitas amv... kas per nesamone, kaip istaisyt kad viskas veiktu?

                      Comment

                      • Zx-Shade
                        digital existence



                        • 2009 03 14
                        • 725

                        man taspats buvo, perrasiau windowsus dabar viskas gerai veikia...

                        Comment

                        • Aviete
                          Naujokas
                          • 2009 06 05
                          • 17

                          Norėčiau paklausti ar čia aš ant tiek akla ar rimtaij nėra Shugo Chara aprašymo....Na dar yra galimybė, kad jo kitoks pavadinimas....Pagalbos....

                          Comment

                          • Miyata
                            Find your own sins, kid.



                            • 2008 01 09
                            • 452

                            Autorius Aviete
                            Norėčiau paklausti ar čia aš ant tiek akla ar rimtaij nėra Shugo Chara aprašymo....Na dar yra galimybė, kad jo kitoks pavadinimas....Pagalbos....
                            Nera.

                            O dabar prie mano anksciau minetos problemos:
                            Spoileris:
                            Man problemos su media player classic. Turejau ispradziu senoka versija, bet viskas puikiai veike ir viena kart kai nusprendziau paziuret chaos head pradejo striginet, gal per gera kokybe. Persirasiau i nauja, nestriginejo, poto nuo 7 ep'o pradejo nerodyt su media player classic.. Perziurejau su vlc, tingejau tvarkyt. Poto kazkaip pamirsau, bet nusprendziau kazkoki kita anime paziuret, irgi neveike kai paleisdavau buvo ant stop uzspausta. Spaudziau play, pause bet nieko neivikdavo vistiek stop buvo. Persirasiau vel i home cinema, viskas veike. Siandien atsisiunciau is youtube su programa amv, formatai tokie patys amv'u visu, 1 veike, antras neveike... tuomet istriniau k-light codec pack, isirasiau xp codec pack, irgi su media player classic jis. Tas amv pradejo veikt, atsisiunciau kita irgi veike, poto atsisiunciau kita, neveikia... O viskas kita kas anksciau neveike, dabar veikia tik ne sitas amv... kas per nesamone, kaip istaisyt kad viskas veiktu?

                            Comment

                            • br0x
                              Narys
                              • 2008 09 28
                              • 31

                              Galbūt kas žino kokių galerijų su anime ar tikrų merginų foto/wallpaper'iais, kurios būtų apsirengusios Qi Pao aka Cheongsam aka kiniška suknele, nes pats beveik nieko nerandu.
                              Visi skirtingi. Visi lygūs.

                              Comment

                              • Aliyah
                                Stebėsiu

                                • 2009 10 15
                                • 66

                                Autorius Aviete
                                Norėčiau paklausti ar čia aš ant tiek akla ar rimtaij nėra Shugo Chara aprašymo....Na dar yra galimybė, kad jo kitoks pavadinimas....Pagalbos....
                                Nėra, o jei reik aprašymo, pasiskaityk vikipedijoje (:
                                life's a bitch and then you die .

                                Comment

                                Working...