Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Aramis

    Autorius Miyata
    1. cia online skaityt.
    2. Cia tik 12 chapteriu.. 3 volumai. O as triad realiza parsisiunciau, anime pabaiga tokia lievoka buvo, galima buvo geresne padaryt, tai jie dadejo ta pacia pabaiga bet manga ir kelis chap daugiau, tai ten rase kad tai 8 volume pabaig ~180 kazkoks chapteris, 8 volume pabaiga.. o tu cia daviai 3 volume, tai nesamone...
    ten toi onemanga last chapter: Date Added: Mar 23, 2008
    My bad. Čia berods 186 yra, tai reiškiasi visi.
    Čia kiek matau download yra.
    Sorry už dvigubą post.


    Autorius Renata
    Na jeigu žmogus kosti, kokį ištiktuką būtų galima parinkti ?
    Kiek pamenu kche, apči (bet čia labiau čiaudint), hm, dar pagalvosiu. Gal kchem, bet čia jau labiau kai nori patraukti dėmesį.
    Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2009-09-22, 16:15.

    Comment

    • Miyata
      Find your own sins, kid.



      • 2008 01 09
      • 452

      Tai reiskia kad 186 cia visi chap, daugiau ner? negali but, kai eprskaiciau 186 turi but toliau...
      Edited: cia kazkokie kiti chap.. ten kur pas mane paskaiciau, tai visai kiti nei sitie.. Kai uz**sa ta manga susikta negaliu.. Negali viska zmoniskai atlikt, pas mane 192 chap yra.. o cia tik 186, + skiriasi nei pas mane.. o ten pas mane 8 volume pabaiga, tai cia turbut pats galas+ dar keli chap pas mane, kuriu nebuvo animei. Bet sitam kur tu davei kazkokie kiti.. blemba ka daryt nezinau nedgi.

      2Haruhi: siaip pas mane 192 chap jau nuo 2009-01-28, is LM Siunciaus torrenta ir ten buvo tie chapteriai, o torrentas buvo idetas sausio pabaigoje, o dabar jau rugsejo pabaiga..
      Paskutinis pakeitimas nuo Miyata; 2009-09-22, 16:25.

      Comment

      • Haruhi
        Rimtas forumo narys


        • 2008 03 26
        • 190

        šiaip jis ongoing'as

        Comment

        • Aramis

          Autorius Miyata
          Edited: cia kazkokie kiti chap.. ten kur pas mane paskaiciau, tai visai kiti nei sitie.. Kai uz**sa ta manga susikta negaliu.. Negali viska zmoniskai atlikt, pas mane 192 chap yra.. o cia tik 186, + skiriasi nei pas mane.. o ten pas mane 8 volume pabaiga, tai cia turbut pats galas+ dar keli chap pas mane, kuriu nebuvo animei. Bet sitam kur tu davei kazkokie kiti.. blemba ka daryt nezinau nedgi.
          Na, mano nuorodoje antroje iš kur parsisiųsti galima vėliausias yra 06/06/09.
          Net nežinau ką tau patarti, nes pats šia manga nesidomėjau.

          Comment

          • Kleopso
            Followkata Toushifollow


            • 2008 04 01
            • 208

            Autorius Miyata
            Tai reiskia kad 186 cia visi chap, daugiau ner? negali but, kai eprskaiciau 186 turi but toliau...
            Edited: cia kazkokie kiti chap.. ten kur pas mane paskaiciau, tai visai kiti nei sitie.. Kai uz**sa ta manga susikta negaliu.. Negali viska zmoniskai atlikt, pas mane 192 chap yra.. o cia tik 186, + skiriasi nei pas mane.. o ten pas mane 8 volume pabaiga, tai cia turbut pats galas+ dar keli chap pas mane, kuriu nebuvo animei. Bet sitam kur tu davei kazkokie kiti.. blemba ka daryt nezinau nedgi.
            Ir iš kur gi čia 186 ch... Kažką maišot su puslapiais manyčiau, nes pati žiūrėjau anime ir mangą skaitau, nors kiek teko užmatyti, tai dabar vertimas kuriam laikui pristabdytas. Išversti yra 48 chap, viso 12 vol. Anime baigias su lig 8 vol. 31 ch., vat tada imam nuo 9 vol. ir skaitom sau toliau. Jeigu dar turi kantrybės, gali iš čia viską pasisiųsti nuo 9 ligi pat paskutinių išverstų chapų http://www.mangatraders.com/manga/series/571 (reik registruotis)

            Comment

            • Aramis

              • Spice and Wolf novelės. Kur jų galima gauti anglų kalba?
              • Kiek antrasis Spice and Wolf sezonas turės serijų (12 ar 13), neskaičiuojant OVA?
              • Kada Japonijoje pasirodo Spice and Wolf anime ir per kiek laiko maždaug jam uždedamis subai? (Savaitė ar ilgiau?)
              • Kas nors girdėti apie trečiąjį sezoną ar Horo sprendimas pranašauja anime ir novelių pabaigą? (nereikia gilintis, tiesiog taip arba ne, jokių spoilerių)

              Comment

              • GutS
                Naujokas
                • 2008 03 29
                • 7

                1. http://www.torrentz.com/3cd6e5ffc42c...4f92fd3fa6a499, kiek mačiau čia geriausias variantas, bet negarantuoju
                2. 12
                3. kiek radau tai turėtų būti šią naktį 00.00 Japonijos laiku
                4. kadangi pats nežiūriu tai nežinau, bet bent jau myanimelist jokių žinių

                Comment

                • amidau
                  ☣☠☣







                  • 2007 04 25
                  • 1384

                  Gal esat kas aptikęs ar turit tokį daiktą kaip šaldantis butelis... Gal kažkas panašaus į termosą tik čia jis ne tik išlaikytų temperatūrą bet ir šaldytų... Jei pagavo apie ką kalbus ir susidūrėt su tokiu daiktu praneškit kur tokį gaut kiek kainuoja ir pan... Dėkui.

                  Comment

                  • Miyata
                    Find your own sins, kid.



                    • 2008 01 09
                    • 452

                    numeskit is kur galeciau atsisiust Chrome Shelled Regios su HQ video, bet ayako subais. Ir dar legend of regios. Dekui is anksto.

                    Comment

                    • Aivaras
                      ką tu?

                      • 2008 09 10
                      • 358

                      this?bet nžn ar čia Hq
                      http://www.linkomanija.net/details?8...egios_Complete

                      Comment

                      • IVXXX
                        Let's do a barrel roll!
                        • 2008 03 07
                        • 8

                        Autorius Aivaras
                        Zemos kokybes (170MB+Xvid=sux). Ayako nera pilnai isleidusi HQ seriju.
                        I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

                        Comment

                        • Miyata
                          Find your own sins, kid.



                          • 2008 01 09
                          • 452

                          Autorius IVXXX
                          Ayako nera pilnai isleidusi HQ seriju.
                          Ayako ne, bet yra ripperiu kurie nuripino subus, ir idejo i HQ serijas. Vis delto, MAL'e yra kazkokia " whatsever " tipo grupe, kuri nuripino ayako subus ir uzdejo ant HQ. Ir padeku jiem jau dave pakankamai zmoniu, reiskia viskas okay, tik reikia surast - ko as negaliu padaryt. O legend or regios isvis nerandu.

                          Comment

                          • mandarinas
                            ⅓Vaisiaus⅔Deus-ex-machina

                            • 2007 05 27
                            • 101

                            @Miyata "≫ Koukaku no Regios 720p"

                            Taka subai skaitomi geresniais už Ayako
                            Paskutinis pakeitimas nuo mandarinas; 2009-09-24, 16:01.

                            Comment

                            • Miyata
                              Find your own sins, kid.



                              • 2008 01 09
                              • 452

                              Autorius mandarinas
                              @Miyata "≫ Koukaku no Regios 720p"

                              Taka subai skaitomi geresniais už Ayako
                              Na nezinau... pagal mal Ayako geresni. Ayako regios 112/120 - 8 minusai uz lq tik. Taka - 38/43 - gal naujiesnis realizas taka, bet tuo labiau jie jau hq isleido, tai uz ka 5 minusai? Komentaruose rase kad lievi, blogas taimingas, be isnasu.. Jai nauji tai tikrai blogesni, nes HQ versija ir tiek minusu o ayako gavo 8 minusus tik uz LQ. O jai pagal MAL sub statistika ziuret 194+ ir 34- pas taka, o pas ayako 1396+ ir 189-, daugiau laiko subina reiskias, ir tai reiskia labiau patyre.
                              Paskutinis pakeitimas nuo Miyata; 2009-09-24, 16:49.

                              Comment

                              • mandarinas
                                ⅓Vaisiaus⅔Deus-ex-machina

                                • 2007 05 27
                                • 101

                                @Miyata u made my day

                                Tokiems dalykams use anidb

                                Comment

                                Working...