Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • H[asas]
    WarGod'az

    • 2009 05 22
    • 125

    One Piece Episode 411 will be aired on Sunday 2nd of August. It will be online at Watch-OnePiece.com first. One Piece has been delayed due to a special event in Japanese Television. We will sub the new episode immediately when it comes out!

    Comment

    • Meduteja
      Narys

      • 2009 03 29
      • 35

      Autorius chibi_nemiga
      Copicus man rodos galima kai kuriose dailininkų reikmėse. Bent jau mano draugė Kaune įsigijo. Vienas markeris ~16lt berods. Nors spalvų pasirinkimas nedidelis lyg ir, nes kitus ji užsisakinėjo internetu.
      Su jais gerai piešt, kai esi pakankamai patyręs piešime. Geriau pratinkis prie spalvotų pieštukų.:]
      Aciu.Taip. Turbut teks

      Comment

      • zhmogeliukas
        Super mega ultra rašytojas

        • 2007 03 21
        • 722

        dėl copikų
        Autorius vrblitz
        lietuvoj nera.
        Kad neteisinga informacija....Vilniuje meno mūzoj tikrai yra.
        Buvau kažkada užsukus ir mačiau

        Autorius Meduteja
        Aciu.Taip. Turbut teks
        Manau tikrai, pradžioj geriau pieštukai.(Nors aš išvis nieko spalvot nemoku normaliai,net ir pieštukaisXD)

        Comment

        • Renata
          Meanie


          • 2008 05 25
          • 715

          Vat man draugė atsiuntė tokią programą - ArtRage , bet pasirodo ten tik bandomoji( nu ne bandomoji, bet joje neveike daugiau nei puse funkciju >_>) versija. Aše ieškojau pilnos versijos parsisiūsti, bet radau tik mokamai. Tai va, gal kas žinote iš kur galėčiau gauti pilną bei nemokama ArtRage ?
          AnimeList // Last.fm // DeviantArt

          Comment

          • IVXXX
            Let's do a barrel roll!
            • 2008 03 07
            • 8

            Autorius Renata
            Vat man draugė atsiuntė tokią programą - ArtRage , bet pasirodo ten tik bandomoji( nu ne bandomoji, bet joje neveike daugiau nei puse funkciju >_>) versija. Aše ieškojau pilnos versijos parsisiūsti, bet radau tik mokamai. Tai va, gal kas žinote iš kur galėčiau gauti pilną bei nemokama ArtRage ?
            Torrent (serial randasi readme.txt):
            https://isohunt.com/download/33104648/ArtRage.torrent

            Direct download:
            http://www.sendspace.com/file/h4cpud
            Paskutinis pakeitimas nuo IVXXX; 2009-07-27, 19:07.
            I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

            Comment

            • Airiz
              מיד





              • 2004 01 09
              • 1656

              Autorius Renata
              Vat man draugė atsiuntė tokią programą - ArtRage , bet pasirodo ten tik bandomoji( nu ne bandomoji, bet joje neveike daugiau nei puse funkciju >_>) versija. Aše ieškojau pilnos versijos parsisiūsti, bet radau tik mokamai. Tai va, gal kas žinote iš kur galėčiau gauti pilną bei nemokama ArtRage ?
              Duok Skype i PM, atsiusiu

              Comment

              • Dooffy
                Narys
                • 2009 02 02
                • 61

                Kas zino kur gerai piesia ant marskineliu vilniuje gali net buti internetinis variantas.

                Comment

                • Latika
                  Krentanti Aukštyn

                  • 2009 04 15
                  • 46

                  Taigi, paziurejau Skip Beat anime ir kadangi pabaiga manes netenkino noriu zinoti kas vyko toliau ir cia jau man prireiks trupucio pagalbos. Todel prasau padekit
                  1. su kokia programa geriausia skaityt manga kompiuteryje?
                  2. is kur geriausia siustis manga's ?
                  3. nuo kelinto chapter'io reiketu skaityti Skip Beat, kad pratestum istorija nuo anime pabaigos?

                  Comment

                  • H[asas]
                    WarGod'az

                    • 2009 05 22
                    • 125

                    O kam siustis manga kokybe nemanau, kad pageres As skaitau online www.onemanga.com

                    Comment

                    • Latika
                      Krentanti Aukštyn

                      • 2009 04 15
                      • 46

                      Autorius H[asas]
                      O kam siustis manga kokybe nemanau, kad pageres As skaitau online www.onemanga.com
                      Tai as ziureciau online, bet tame problemos, kad pas mane intiko greiciai siaubingi, todel man geriau butu parsisiusti. Na, pvz, kai skaitau manga online, kad butu daugiau naudos galeciau isijungti, kad man ka nors tuo metu siustu per utorrent, bet jei paleidziu siuntima man intikas taip suleteja, kad vieno paveiksliuko tektu laukt 5min... zodziu cia toka makalyne ir vis del to manau geriau parsisiuntus man geriau skaityt

                      Comment

                      • H[asas]
                        WarGod'az

                        • 2009 05 22
                        • 125

                        Tokiu atveju negaliu padet nes pats skaitau online ir net neisivaizduoju is kur parsisiust ar su kokia programa skaityt dabar ieskojau, bet viskas online nebent kopijuot puslapius atskirai i PC o tai tikrai nera gera ideja

                        Comment

                        • Izzo
                          one vs all, DIE AZ!



                          • 2007 02 25
                          • 1530

                          Autorius H[asas]
                          O kam siustis manga kokybe nemanau, kad pageres [/url]
                          Patikėk, pagerėja
                          SCREW YOU, PEOPLE!

                          Comment

                          • Deima-
                            Ką čia gero nuveikus?

                            • 2008 07 04
                            • 90

                            Autorius Latika
                            Taigi, paziurejau Skip Beat anime ir kadangi pabaiga manes netenkino noriu zinoti kas vyko toliau ir cia jau man prireiks trupucio pagalbos. Todel prasau padekit
                            1. su kokia programa geriausia skaityt manga kompiuteryje?
                            2. is kur geriausia siustis manga's ?
                            3. nuo kelinto chapter'io reiketu skaityti Skip Beat, kad pratestum istorija nuo anime pabaigos?
                            Siųstis iš mangatraders. Skaityti su Cdiplay programą. Viską susirandi google arba nueini keletą puslapių atgal ir susirandi mano postą su ta pačia informacija. Su Cdiplay galima skaityti mangą rar failuose.

                            Sigą sukūrė pasalūnė.Didelis ačiū jai.

                            Comment

                            • Sagara
                              Ferrum Aeternum.

                              • 2009 07 20
                              • 78

                              Gal kas galit pasakyt kiek išviso Naruto [ ne shippuuden ] ep'ų yra? Dabar ties 160-u esu ir toks jausmas, kad visi kiti bus filleriai.. Turiu 220 ep'ų ir įdomu, nuo kada jau Shippuuden'as prasideda?

                              Comment

                              • Izzo
                                one vs all, DIE AZ!



                                • 2007 02 25
                                • 1530

                                Nuo 221
                                SCREW YOU, PEOPLE!

                                Comment

                                Working...