Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • kypshius
    Rašytojas



    • 2007 04 17
    • 254

    Kokie narutar... khem... naruto gerbėjai vakar laisvės alėjoj Kaune buvo?

    Užkalė visus langus ir augina pingviną.

    Comment

    • FreaK`aZ
      Rimtas architektorius




      • 2005 02 22
      • 532

      Autorius kypshius
      Kokie narutar... khem... naruto gerbėjai vakar laisvės alėjoj Kaune buvo?
      Komjaunimo tiesos gerbėjai ruošėsi šiandienos varžyboms >.<
      "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
      with a sick idea of world domination"

      Comment

      • Derogatory`
        Loki'd


        • 2007 10 06
        • 350

        Niekur nerandu One Outs 24-25 epizodų su angliškais subtitrais. Ar jie išvis susubtitruoti? Gal kas nors turit ar matėt online, būčiau dėkinga?

        EDIT: oo, dėkui. Ir damn... >.<
        Paskutinis pakeitimas nuo Derogatory`; 2009-05-20, 08:25.

        Comment

        • slicKrox
          Catching some Zzzzs...




          • 2012 08 01
          • 2161

          Autorius Derogatory`
          Niekur nerandu One Outs 24-25 epizodų su angliškais subtitrais. Ar jie išvis susubtitruoti? Gal kas nors turit ar matėt online, būčiau dėkinga?
          Nėra jos dar išverstos. Anime neblogas, bet šio anime vertėjai arba užsižaidė kažką įdomaus, arba nusigėrė, arba turi svaresnių priežasčių.

          Comment

          • Snabas
            Rimtas forumo narys
            • 2008 11 12
            • 140

            Galetumet paaiskinti, kaip reik ikelt is youtube video, kad matytusi is karto, o ne linkas butu?? As nesuprantu

            Comment

            • Derogatory`
              Loki'd


              • 2007 10 06
              • 350

              Autorius Snabas
              Galetumet paaiskinti, kaip reik ikelt is youtube video, kad matytusi is karto, o ne linkas butu?? As nesuprantu

              Pažymėtą raudonai dalyką kopijuoji ir dedi į pranešimą ar kur. Ten apačioje gali parinkti vaizdelio didumą, spalvą.

              Comment

              • Izzo
                one vs all, DIE AZ!



                • 2007 02 25
                • 1530

                Maž žinot iš kur šitas pacanas?

                Spoileris:
                SCREW YOU, PEOPLE!

                Comment

                • Katsu
                  Hajimemashite



                  • 2007 01 18
                  • 192

                  Pastaruoju metu man labai sekasi su savo trijų metų senumo laptop'u... Jau, kuris laikas kai tenka kone kas savaitę perinstaliuoti windows. Paskutinį kartą išmetė, jog reikia patikrinti disk consistency, po kurio tiesiog nebepakrovė windows. Suprantu, kad tai yra hardo sugedimo indikatorius? Kažkas jam negerai. Bet po windows perinstaliavimo ir c hardo patikrinimo su windows'uose esančiais tools'ais - jokios problemos neranda (disk is clean). Tai kame čia problema, kad po savaitės ta problema atsiranda, gal kas nors gali man papasakoti? O gal reikia hd patikrinti su kokia specialia programa, kuri bus "protingesnė" ir atras problemas? Jep, eilinį kartą reikia konsultacijos

                  Comment

                  • napaleonas
                    Nestabilus

                    • 2008 11 21
                    • 17

                    gal zinot kur galeciau rast ir paskaityt Monkey King manga http://images.darkhorse.com/covers/300/10/10259.jpg

                    Comment

                    • Izzo
                      one vs all, DIE AZ!



                      • 2007 02 25
                      • 1530

                      www.mangatraders.com - bet reikia registruotis.
                      SCREW YOU, PEOPLE!

                      Comment

                      • Eisas Kuperis
                        Simintis Sun


                        • 2006 01 25
                        • 355

                        Autorius Katsu
                        Pastaruoju metu man labai sekasi su savo trijų metų senumo laptop'u... Jau, kuris laikas kai tenka kone kas savaitę perinstaliuoti windows. Paskutinį kartą išmetė, jog reikia patikrinti disk consistency, po kurio tiesiog nebepakrovė windows. Suprantu, kad tai yra hardo sugedimo indikatorius? Kažkas jam negerai. Bet po windows perinstaliavimo ir c hardo patikrinimo su windows'uose esančiais tools'ais - jokios problemos neranda (disk is clean). Tai kame čia problema, kad po savaitės ta problema atsiranda, gal kas nors gali man papasakoti? O gal reikia hd patikrinti su kokia specialia programa, kuri bus "protingesnė" ir atras problemas? Jep, eilinį kartą reikia konsultacijos
                        Windowsu toolsai nieko nerodo. Patogiausia naudoti tai ką jau kuris laikas yra užuode ir paprasti vartotojai - hiren's boot. Du variantai yra. Testing Tools > Test Hard Disk Drive 1.0. Ras bedu, parodys. Tačiau ne visus atpažįsta, kokio Fujitsu gali ir nematyti. Tada Hard Disk Tools > Hard Disk Diagnostic Utilities > tavo HDD modelis. Maxtor, Samsung, toshiba bus užrašyti aiškiai WD - Western Digital, ST - Seagate.
                        Bet tai dar ne 100% kad bus bėda su HDD. gali atsirasti problemu su įrašomais duomenimis ir dėl RAMu ir net dėl CPU.

                        Comment

                        • tamsa
                          Kiriya

                          • 2007 08 13
                          • 192

                          Autorius Izzo
                          Maž žinot iš kur šitas pacanas?

                          Spoileris:
                          Yamamoto iš Katekyo Hitman Reborn
                          sigpic

                          Comment

                          • mindzze
                            Forumo vilkas

                            • 2007 05 18
                            • 375

                            Autorius Katsu
                            Pastaruoju metu man labai sekasi su savo trijų metų senumo laptop'u... Jau, kuris laikas kai tenka kone kas savaitę perinstaliuoti windows. Paskutinį kartą išmetė, jog reikia patikrinti disk consistency, po kurio tiesiog nebepakrovė windows. Suprantu, kad tai yra hardo sugedimo indikatorius? Kažkas jam negerai. Bet po windows perinstaliavimo ir c hardo patikrinimo su windows'uose esančiais tools'ais - jokios problemos neranda (disk is clean). Tai kame čia problema, kad po savaitės ta problema atsiranda, gal kas nors gali man papasakoti? O gal reikia hd patikrinti su kokia specialia programa, kuri bus "protingesnė" ir atras problemas? Jep, eilinį kartą reikia konsultacijos
                            Katsu .Jai po perinstaliavimo ir pirma kart užsikrovus windauws' viskas normaliai veikia ir nelagina, bet kai pradedi instalinti visas programas tada ar ima laginti kompas? o poto išokinėja erorai? Jai taip, tai gali buti badai harde. Patarčiau parsisiusti kokia naujasne defragmentuojančia programa , ir patikrink ,nes tos su windowsais niekam tikusios. Dar galimas atvejis kad taco wincd pagedes yra su klaidom isirašo. (Aš paminėjau labiausiai galimaus gadimo atvejus.)

                            Comment

                            • Miyata
                              Find your own sins, kid.



                              • 2008 01 09
                              • 452

                              Kur galeciau rast eyeshield 21 nuo 68 ep, su gera video ir eng sub kokybe? Iki 68 ziurejau saizen, ir video ir subai jega buvo. Bet jie tik tiek ir subtitravo is 145 tik 68 ep. Taigi gal kas gali rast is kur man parsisiust eyeshield 21 su gerais sub eng ir video? Nes ka as turiu ten toliau sh.. Is LM siunciaus.

                              Comment

                              • Katsu
                                Hajimemashite



                                • 2007 01 18
                                • 192

                                Autorius mindzze
                                Katsu .Jai po perinstaliavimo ir pirma kart užsikrovus windauws' viskas normaliai veikia ir nelagina, bet kai pradedi instalinti visas programas tada ar ima laginti kompas? o poto išokinėja erorai? Jai taip, tai gali buti badai harde. Patarčiau parsisiusti kokia naujasne defragmentuojančia programa , ir patikrink ,nes tos su windowsais niekam tikusios.
                                Maniškiai windows'ai buvo senoki visą laiką, bet su jais jokių problemų neturėjau kone trejus metus. Susiinstaliuoja viskas puikiai, taip pat ir programos - absoliučiai jokių error'ų nėra išmetę. Bet, kaip minėjau, praeina kiek laiko ir prasideda visokia fignia: iš vakaro išjungi, rytoj bandai įjungti - windows nepasikrauna. Pagalvojau, kad blogai tai, kad pas mane SP2, o ne SP3 - išbandžiau kitus windows versiją, ta pati problema, tik jau nebemeta jokių disk consistency patikrinimų. Tiesiog krauna windows, tas žymeklis (ar kaip jis ten...) praeina kokį pusšimtį kartų ir kompas persikrauna - net nebeužkrauna, nebepadeda nei Safe Mode, nei sugrįžimas prie paskutinės geros konfigūracijos.

                                Šiaip internete paieškojau, tai disk consistency dažnai mėto kitiems, tačiau OS vistiek užkrauna, o pas mane tai ne... Visko prisigalvojęs esu, gal pas mane koks protingas virusas tupi, bet jokia antivirusinė nieko neranda.

                                Dar galimas atvejis kad taco wincd pagedes yra su klaidom isirašo. (Aš paminėjau labiausiai galimaus gadimo atvejus.)
                                Dėl šito, kaip minėjau viršuje, nelabai tikėtina, nes viskas buvo ok ilgą laiką, kodėl gi dabar turėjo pagesti? Nors visko gali būti...

                                Dabar pabandysiu panaudoti tą programą, kur Eisas parašė - gal ką ji užčiuopiamo atras. Beje, tikrinau anksčiau C: hardą su HDTunePro - rodė, kad vienas sektorius (apie 30mb) yra blogas, visi kiti geri. Taip pat ir defragmentavęs esu belekiek kartų, bet naudoju nemokamą Defraggler.

                                Comment

                                Working...